А самото зачеване- има ли усещания ?

  • 138 557
  • 145
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 22
И нз защо си мисля, че все по нещо ще усети човек.
Та въпросът ми затова беше тестовете показват ли по време на цветна бременност - би трябвало да показват нали?

# 106
  • Мнения: 7 947
Е, би трябвало, ама и би трябвало да си направиш тест, за да се види. Иначе - ако ти идва, макар нередовно - няма как да се усъмниш и да си правиш тест...предполагам  Thinking Пък и аз не познавам жена, нито знам какво точно е цветна бременност и има ли и други симптоми.

# 107
  • Мнения: 2 590
И нз защо си мисля, че все по нещо ще усети човек.
Та въпросът ми затова беше тестовете показват ли по време на цветна бременност - би трябвало да показват нали?
Ами според мен тестовете трябва да си покажат ако има бременност, защото те засичат ЧХГ хормона, който започва да се отделя след имплантация.
В случая се предполага, че може да се усъмни човек по-късно, което ще рече, че хормонът е вече достатъчно наситен(удвоява се приблизително на 48 часа), че теста да го засече Simple Smile Няма логика тест да не покаже.

# 108
  • Мнения: 22
 Peace Същото смятах и аз.

# 109
  • Мнения: 571
4увaлa съм и друго-
Прием нa ОК,менструaция след спирaнето нa всякa опaковкa,но бременност...товa не знaм вярно ли е и възможно ли е
Егaти-хем бременност въпреки хaп4етaтa,хем и цветнa ooooh!

# 110
  • Мнения: 22
И аз съм чувала за такъв случай. Е това вече е :X
99.999% сигурност и ти си там някъде в стотната...

# 111
  • Мнения: 3 456
Нищо не съм усетила...

# 112
  • Мнения: 34
Здравейте, първия месец , когато почнахме да пробваме за бебе четох много по въпроса и явно си бях втълпила , че имам разни признаци.... Simple Smile Ама се оказа , че само си втълпявам  Simple Smile сега пробваме за втори месец  и се старая да не го мисля много , че инъче се самонавива човек и после в края на месеца ако вземе да ти доиде е кофти Confused

# 113
  • София
  • Мнения: 816
Знам и часа и минутата и позата даже. LaughingЗная,че сърцето ми щеше да се пръсне и пърхаше някак си особенно/като пеперудите в стомаха ама не точно в стомаха а по-нагоре и по-наляво/от този момент аз знаех и беше вярно Grinning

# 114
  • Мнения: 13
Зачеването не съм го усетила ... може би съм усетила имплантацията. Около седмица след зачеването усещах нещо като тежест ниско долу, но премина за ден-два. Зацапване по време на импантирането съм нямала.

# 115
  • Мнения: 183
А мисля че съм усетила имплантирането, беше някакво специфично усещане ,много напомнящо горене на раничка на шийката на матката(на мен ми е правено), продължи около 5 мим ,даже си спомням че казах тогава че ако стане този месец да знаеш че точно сега се случват нещата.

# 116
  • София
  • Мнения: 600
Абсолютно нищо не съм усетила, хем се самонаблюдавах - нито овулация, нито имплантиране, нито като ми закъсня.
Добре че си има тестове за всичко  Peace

# 117
  • Мнения: 433
Явно само аз имах ужасно силни ПМ болки една седмица след овулация и 10 дни преди датата на цикъла...

# 118
  • София
  • Мнения: 2 483
Нищо не съм усетила, датата на зачеването я знам по друг повод:)

# 119
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
нищо по-особено, аз дори ходих на интензивни танци по 2 часа всеки ден след работа и малчо се е хванал здраво от 1 опит  Hug

Общи условия

Активация на акаунт