Хапчета за отслабване SAG 8

  • 63 268
  • 215
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Някой пил ли ги е?!

SAG 8

Купих си ги и преди няколко дни започнах да ги пия, интересува ме дали има и други като мен?! Wink)
Пише, че нямат странични ефекти и до сега не съм усетила нищо Wink

# 1
  • Мнения: 3
Аз се чудя дали да си го купя,но не съм чула никакви отзиви за сега и изчаквам.Кажете как действа,има ли ефект?

# 2
  • Мнения: 0
Ами аз ги пия вече втори ден и изкарвам на плодове и зеленчукови салати.
Много съм добре и не чувствам глад.
Ще видим резултата след седмица Wink
Обещават 8кг. за 8 седмици, но ако сваля и по-малко ще съм много доволна.
Целта ми по принцип е 5кг. Simple Smile
На каква цена ги купи Teds?

# 3
  • Мнения: 3
Не съм си ги купила,още се колебая,дали тях или Лида.Има ли ги по аптеките и как се пият?

# 4
  • Мнения: 0
Пие се, по една капсула два пъти дневно. Пише, че дозата може да се увеличи до 2 капсули два пъти дневно.
На тези хапчета поне пише, че нямат странични ефекти, а на Лидата пише какви са.
Ако си готова да поемеш риска  Naughty
Аз лично съм пила Лида и.. не бих си го причинила втори път.
Такова безсъние ме тресеше, че.. .. и сухота в устата.
Днес ми е трети ден, на седми ще се тегля Simple Smile)
Очаквам си единият свален килограм!
До колкото разбрах, САГ-а в аптеките е около 50лв.

# 5
  • Мнения: 217
Stella Winchester  и от аптека ли си ги купи твоите хапчета?

# 6
  • Мнения: 0
Ми на мен ми ги даде познат, който се занимава с дистрибуцията им и ми ги даде на по-ниска цена.
Не бях чувала за тези хапчета и затова пуснах тема.
Разбрах, че много известна треньорка е рекламно лице и има билбордове на всякъде, потърсих тема във форума, но нямаше.
Този същият познат ми намери и Лида-та, но предпочитам тези.. поне си спя като нормален човек.
Трети ден почти свърши Simple Smile

# 7
  • Мнения: 0
Здравейте  Rolling Eyes
За първи път пиша във форума, от няколко седмици търся момичета, който пият от тези хапчета.
Пия ги от две седмици и да си призная бях скептично настроена, защото няма никакви отзиви в интернет.
Досега съм свалила 1.5кг. от общо за сваляне 6кг. Ограничила съм тестените изделия и сладкото.
За момента съм доволна, но може би имам резултат, защото досега не съм пила никакви хапчета за отслабване, а тези килограми ги качих на нервна почва и много ми пречиха.
Ще се радвам да обменяме информация!
Успех на всички!

П.с. Stella Winchester. : При теб вече има ли резултат?

# 8
  • Мнения: 0
Добре дошла, Gabrielle  Hug Страхотен резултат имаш! Вървиш по план Simple Smile Аз снощи ядох малко сладко и ще пропусна днес тегленето, иначе 5ти ден вече, реших да увелича приема на 2 сутрин и 2 вечер за малко.
Ти на колко години си?

# 9
  • Мнения: 684
Здравей !
Моля те да ми кажеш откъде си купи САГ 8. Проверих в няколко аптеки, вкл. големи вериги, в които не са чували за тази хранителна добавка. Ще ти бъда много благодарна !
Simple Smile

# 10
  • Мнения: 0
Аз ги пия вече втори месец.  Зареждат ме с много енергия. Но се отслабва само ако спортуваш активно.  Няма никакви странични ефекти.

# 11
  • Мнения: 0
 newsm78Забравих да спомена, че познавам инструкторката , която е рекламно лице. Казва се Таня Лулчева и наистина е много добра. Тя също ги пие , по 2-3 на ден, преди тренировки. Твърди , че е супердоволна. Тя самата няма нужда да сваля килограми, но каза че с него чисти мазнини. 

# 12
  • Мнения: 684
И все пак ще ми подскаже ли някой  къде бих могла да ги намеря ?

 Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 4 678
Съставките на продукта са добри...предполагам ,че ще има ефект Peace

# 14
  • Мнения: 0
Със сигурност ги има в аптеки "Марешки".

# 15
  • София
  • Мнения: 2 508
Съставките на продукта са добри...предполагам ,че ще има ефект Peace

Да, между другото и аз проверих съставките една по една и заради тях искам да си го взема.

Момичета, има ли ефект?!

# 16
  • Мнения: 37
И аз се интересувам от ефекта на Sag 8  Thinking Някой ако го е пробвал да сподели мнение Simple Smile

# 17
  • Мнения: 668
Ще следя темата и аз.  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 0
Ето тук има адресите на всички аптеки в който се предлагат Simple Smile Аз също съм много доволна, бях на море 10 дни, пих САГ и ядох каквото си искам, а не съм качила и грам!
Вече пия втора опаковка и съм много доволна Simple Smile
Не спазвам никаква диета, само първите няколко дни, а даже съм свалила!
Вече съм в началото на новата опаковка Wink
При тези в който град няма, мога пратя по куриер и то по-евтино Simple Smile Сигурна съм, че са със същото качество, защото са директно от дистрибутора. Ще се радвам, ако ви бъда от полза!!!

# 19
  • София
  • Мнения: 2 508
Много съм доволна!

Нямам странични ефекти освен жажда и доста силно чувство за ситост.

Не съм се мерила още, но ще ви информирам...

# 20
  • Мнения: 22
А по колко хапчета на ден пиете 2 или 4?

# 21
  • Мнения: 0
Много съм доволна!

Нямам странични ефекти освен жажда и доста силно чувство за ситост.

Не съм се мерила още, но ще ви информирам...
Жаждата може и да е от жегата  newsm78
Успех!
Аз от днес намалям храната и започвам да пия 2х2  Grinning

Lina77: Първоначално се пият по-малко, а после се увеличават, защото организма привиква към тях Simple Smile

# 22
  • Мнения: 9
А на каква цена са и колко са в една опаковка за да преценя как ще ми излезе за 1 месец?Благодаря предварително

# 23
  • Мнения: 0
В аптеките са 50лв. - 60 капсули Simple Smile

# 24
  • Мнения: 0
Някой има ли резултати?!
Аз вече трети ден съм на диета, усещам разлика, но не съм се теглила Simple Smile
Ще изчакам да мине поне една седмица.
От Неделя започвам да ходя отново на фитнес  Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 2 508
И аз не съм се теглила, но коремчето видимо намаля! newsm44

Ами да, аз пия само по една капсула засега, че иначе ми засежда буца на гърлото и ниииищо не ми се яде. А то не бива така.

Но фактът, че съм на диета вече 4 дена е направо чудо! Това при мен без САГ8 е мисия невъзможна!

Последна редакция: чт, 19 авг 2010, 19:22 от autumnsphere

# 26
  • Мнения: 0
autumnsphere: Супер! Супер! Simple Smile Продължавай смело на пред!
Като свършиш опаковката ще си направо нова мадама!
На теб колко ти е целта, че нещо съм пропуснала?
При мен видимо всичко се прибира, дори и само за 4 дни както при теб Simple Smile
Лека и отслабваща!

# 27
  • София
  • Мнения: 2 508
Ами, най-добре ще е 10 килограма - от 60 на 50. Тогава ще си хвърлям шапката! Simple Smile

А ти, Стела?

# 28
  • Мнения: 9
А къде в София могат да се закупят,че не намирам данни в сайта им?

# 29
  • Мнения: 0
Ами, най-добре ще е 10 килограма - от 60 на 50. Тогава ще си хвърлям шапката! Simple Smile

А ти, Стела?

Аз съм доволна и на 5-6кг. - от 64кг. на 58 и да си ги поддържам Wink
Аз съм 1.68 и смятам, че ще са ми добре Simple Smile
Ти какъв режим спазваш?

ivelinka-71: Сигурно обновяват информацията за София, защото и на мен не ми я показва.
Нямаш ли път към някой друг град?

# 30
  • София
  • Мнения: 2 508
ivelinka-71, на мен ми ги пратиха с куриер безплатно вкъщи.

Тука може да се поръча: 0895 798 115

Ето и Facebook: http://www.facebook.com/pages/NUTRAX/107706045916202

Стела, и аз съм 1.68. Simple Smile Ами, аз гледам да не ям сладко, хляб, картофи, ориз, май това е... Ям плодове, месо, зеленчуци и млечни продукти.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 283
записвам се Simple Smile а как се пият? има ли някъде из нет-а опътването или някакво инфо?

# 32
# 33
  • Варна
  • Мнения: 283
Благодаря! Днес ще си купя и ги мятам Grinning

# 34
  • Мнения: 0
Аз днес се теглих /не издържах/  Rolling Eyes
-1кг. за 5 дни  Mr. Green
Пожелавам на всички такъв успех!
Лек ден!  Hug

# 35
  • София
  • Мнения: 2 508
И аз да се отчета: 2.5 кг. за една седмица! Party

# 36
  • Мнения: 459
Стела, би ли споделила колко си отслабнала с хапчетата от началото. Виждам, че си пуснала темата още юли и че вече пиеш втората опаковка. Колко сумарно си свалила за този месец и малко?
Благодаря предварително  Hug

# 37
  • Мнения: 684
Здравейте и от мен!   Peace
Искам и аз да споделя своите впечатления, надявам се да получа съвет. Пия хапчетата от миналия петък - т/е/ - вече 10-тина дена. Не съм смъкнала нито грам. Взимам по 2 дневно - сутрин и на обед. След като изпия хапчето, усещам преходно гадене и все едно буца ми засяда в гърлото и стомаха. Минава за 20-тина мин, апетитът ми е потиснат за няколко часа. Всъщност - до обяд съм ок, следобед, обаче, към гаденето се добавя силна жажда, пия много вода, но въпреки това ми причернява пред очите и се усещам замаяна. Описаните странични действия не са чак толкова непоносими, могат да се издържат при нужната мотивация, но за съжаление за тези повече от 10 дни не съм свалила нито грам. Дори съм към 0,5 - 1кг отгоре, но го отдавам на многото изпита вода.  newsm78
Дали някой с повече опит може да изкаже мнение?
  bouquet

# 38
  • София
  • Мнения: 2 508
При мен е същото, без прималяването. Но при мен апетитът е много силно потиснат - мога и цял ден без храна да изкарам. А и аз си наложих много стриктна диета. На практика ям по много малко три пъти на ден: само плодове, зеленчуци, млечни, месо и ядки. Не съм свалила много...към 2.5 кг., но по обиколките си личи определено.

# 39
  • Мнения: 0
Стела, би ли споделила колко си отслабнала с хапчетата от началото. Виждам, че си пуснала темата още юли и че вече пиеш втората опаковка. Колко сумарно си свалила за този месец и малко?
Благодаря предварително  Hug
Ами за сега 2кг., но при мен стават много бавно нещата. Трябва да съм стриктна по-дълго време за по-хубав резултат, но често прегрешавам. Сигурна съм, че резултата ми се е повишил, но немога да ти кажа колко защото чакам да ми дойде до няколко дни и кантара не е много коректен  Mr. Green

DanMary: Да не би да ти идва и на теб? Сигурна ли си, че пиеш същите хапчета?
Кажи ни по колко вода пиеш и какво хапваш за да ти дадем по-конкретен съвет Simple Smile
Само да кажа, че като пиеш вода - не задържаш вода. Не пиенето на вода води до задържането й.
Максималната доза на хапчетата е 4 бр. на ден.
Защо не пиеш сутрин, обед и в късният следобед (за да ти действат вечер) ? Щом ти действат до следобед това е най-добрият вариант Wink
Успех на всички!
Скоро се надявам да споделим още резултати Simple Smile

# 40
  • Мнения: 684
 Thinking
Вярно е, че съм пред цикъл. Съгласявам се също и с идеята да пия още 1 хапче и да станат по 3 на ден - в 7,12 и 17ч.  Днес на обяд го взех непосредствено преди хранене и като че ли гаденето беше по-слабо. Сигурна съм, че са оригинални хапчета, взех ги от аптека Тримонциум. Иначе жаждата ми се засилва най-много след 16ч и докато си легна се наливам - изпивам към 2-2,5л. Но не искам да се оставя съвсем да не се храня, хапвам по малко, доста по-малко от преди.
Продължавам

# 41
  • Мнения: 191

 Сигурна съм, че са оригинални хапчета, взех ги от аптека Тримонциум.

Здравей,  DanMary.
Имаш предвид пловдивската  аптека  , дето  е зад Тримонциум ? Тя не се ли казва  Тримона ?

# 42
  • Мнения: 366
Здравейте, заинтересувах се и аз от това ново чудо. Свързах се с  фирмата по телефона и разбрах, че в момента зареждат аптеки в София.
Като опитно зайче почти се навих да ги пия /нали трябва да споделям опит с клиентите си/, но да си призная много ме е страх от тези странични действия. Моля  да споделите по-подробно. Нещо четох за щитовидната жлеза и не ми хареса.

# 43
  • Мнения: 0
Нещо четох за щитовидната жлеза и не ми хареса.
Какво по-точно си чела?
Лично аз нямам никакви странични ефекти и се учудвам, че момичетата имат.

# 44
  • София
  • Мнения: 2 508
Чела си коментарите във Фейсбук, единият е мой.

Аз имам проблеми с щитовидната жлеза по принцип и писах, че за проба ще си премеря TSH-то по някое време. Но аз нямам никакви странични ефекти, освен буцата в гърлото и жаждата, които се преживяват напълно. На мен не ми причернява въобще, а с Лидата направо не можех да стана, без да ми се завие свят.

# 45
  • Мнения: 366
Цитат

Как Forskolin помага при намаляване на телесното тегло?
Проучванията показват, че Forskolin стимулира липолизата /изгарянето на мазнини/.Установено е, че много хора страдащи от наднормено тегло имат ниски нива на сАМР .Forskolin стимулира синтеза на тироидния хормон, който е основен регулатор метаболизма/ обмяната на веществата/.По-бързият метаболизъм е свързан с изгарянето на повече калории и е един от начините да се постигне нормално телесно тегло.Стимулирането на тироидната функция създава и антидепресантен ефект.Депресията е характерен белег на хипотироидизма.
Днес като дойдат да ми ги доставят, ще ги питам.

# 46
  • София
  • Мнения: 2 508
Ами, зависи тогава как ти е щитовидната. Защото при мен е с намалена функция и това си е направо позитивен ефект.

Но ако имаш хипертиреоидизъм, май няма да е добре. Но ако си ти е нормална функцията, малко стимулация няма да навреди.

Форсколин - Koleus forskohlii е билка съдържаща активната съставка форсколин, който активира хормона, който разгражда мастните депа. Стимулира също така продукцията на хормоните на щитовидната жлеза, което идва в подкрепата на по-бързото изгаряне на мазнините. Форсколинът има ефект подобен на този от комбинацията от ефедрин и кофеин, тъй като действа по същия биохимичен механизъм. Предпазва мускулната маса, докато изгарят мазнини, поради което се оказва най-сериозния заместител на ефедрина при културистите. За разлика от ефедрина понижава кръвното налягане и може да се употребява от хора с повишено кръвно налягане. Трябва да се ограничава употребата му при сърдечни заболявания. Комбиниран с другите фет бърнери, балансира добре ефекта им. Употебява се стандартизиран 18% екстракт. Вземат се 20-50 мг. 2-3 пъти дневно.

Последна редакция: чт, 26 авг 2010, 09:22 от autumnsphere

# 47
  • Мнения: 684
 bowuu
Продължавам да следя темата, интересува ме всяка нова информация. Аз също имам проблем с щитовидната жлеза - с Хашимото съм.


П.С. -  Наистина зад Тримонциум е апт. Тримона, а апт. Тримонциум е на В. Априлов - срещу ВМИ

 Flutter

# 48
  • София
  • Мнения: 2 508
Е, значи ще имат само положителен ефект.

# 49
  • Мнения: 191
bowuu
Продължавам да следя темата, интересува ме всяка нова информация. Аз също имам проблем с щитовидната жлеза - с Хашимото съм.


П.С. -  Наистина зад Тримонциум е апт. Тримона, а апт. Тримонциум е на В. Априлов - срещу ВМИ

 Flutter

Благодаря ти  , сега разбрах. Успех !

# 50
  • Мнения: 366
Да докладвам : в момента зареждат саг 8 по софийските аптеки. Цена 50 лева за 60 капсули.
  На 200 % гарантират, че няма от онези забранените съставки. Разполагам и с копие от уведомлението им до РИОКОЗ.
За щитовидната жлеза се съгласиха, че принципно човек трябва да е наясно /и то доказано от медицински изследвания/ дали е с хипо- или хиперфункция. И все пак не е лошо да се допитате и до джипито си.

# 51
  • София
  • Мнения: 2 508
Абе, добри са хапчетата, аз проверих всяка съставка в нета и са признати всичките.

А и действат определено: вече съм -3 кг. за седмица и половина, въпреки че тези дни ям грозде с килограми (единственият лош плод).

# 52
  • Мнения: 0
autumnsphere: Браво! Евала Wink

# 53
  • Варна
  • Мнения: 283
Абе, добри са хапчетата, аз проверих всяка съставка в нета и са признати всичките.

А и действат определено: вече съм -3 кг. за седмица и половина, въпреки че тези дни ям грозде с килограми (единственият лош плод).
...и бананите  Cry Confused Confused Rolling Eyes
но да кажа след 5 дневно пиене съм 1,5 кг по-малко (вече 51,5 кг); нямам гадене, почнах да спя нормално и да се концентрирам по-лесно и спрях да се потя като Веселин Маринов на бис  hahaha Mr. Green Mr. Green ; т.е. ефектите на Лидата отшумяха, а което е най-хубавото - мръднах на кг, защото Лидата беше спряла и да действа! Все още имам усилена жажда, но аз по принцип съм си жаба, та може да няма много връзка.
Освен, че съставките са читави (отворих дебелия фармацевтичен справочник), добре е, че човек може да манипулира приема (брой пъти на ден) и дозите (брой хапчета на прием, ако като мен озверяваш от глад към 5часа). Аз все още съм на 1 сутрин и 1 към 3 часа, но усетя ли, че ефекта спира ще мятам по още едно  Laughing докато Лидата си беше - пий 1 и после се оправяй сам ако огладнееш някъде по трасето  #Crazy Crossing Arms Късмет на всички слабеещи   bouquet Heart Eyes

# 54
  • София
  • Мнения: 2 508
Абе, при мен ефектът с потискането на апетита почти изчезна. Ама като виждаш как падат килограмите и колко слаба изглеждаш, имаш стимул да ядеш диетични храни. Не съм близвала junk food от 10 дена, което си е прецедент при мен. Laughing

Днес кантарът показа 56,2 кг. newsm44
А почнах от 60. Simple Smile




# 55
  • Мнения: 0
Момичета, страхотни резултати  Peace
Благородно ви завиждам Simple Smile
Черпа ви по едно следобедно SAG-че  Mr. Green

# 56
  • София
  • Мнения: 2 508
Хахаха, вярно, време е. cheers

# 57
  • Мнения: 1
Момичета , да ви питам ,има ли някакъв проблем ако пия и противозачатъчни ,защото мисля днес да си купя Sag 8  newsm78

# 58
  • Варна
  • Мнения: 283
По принцип не би трябвало да имат лекарствени взаимодействия - хормоналните препарати и САГ8, но ако искаш да си спокойна, използвай и друг (бариерен) метод за контрацепция - риск от кръвоизливи или повлияване на чернодробния метаболизъм (най-опасните ефекти при комбинация на противозачатъчни с други лекарства - някои антибиотици напр) няма. Късмет   bouquet

# 59
  • Мнения: 1
Много ти благодаря,вчера ги купих и сега изпих първото хапче,така че да се надяваме скоро и аз да се похваля с някой минус.АЗ съм 173 и съм 64 кг ,искам да стана 58 ,дано да успея   Simple Smile

# 60
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Колко време се пие това чудо и какво става след като се спре приемът му?

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Днес и аз и се включвам във вашата група.Още не съм пила,защото когато съм на работа се храня нормално.Проблема ми е като съм у дома.Смятам да пия към 16.30 първото хапче.Във листовката не пише дали преди хранене или с храна да се  приема.Ако имате  точна информация -пишете.

# 62
  • София
  • Мнения: 2 508
Колко време се пие това чудо и какво става след като се спре приемът му?

Това е добър въпрос... Мен ми се иска цял живот да ги пия. Laughing

mama66, преди хранене ги пий, за да не си много гладна и да ядеш по-малко.

# 63
  • Мнения: 668
Днес видях билборд на хапчетата. Сериозна работа, значи.  Thinking

# 64
  • Мнения: 33
Да се включа и аз. Днес ми е трети  ден откакто пия  таблетките. Започнах от 63 кг,днес сутринта съм 61кг.,2дни-2кг. Нямам никакъв апетит,хапвам само зеленчуци и пия мн. вода.Проблемът ми е ,че не мога да спя вечер-все едно съм изпила 1 кана кафе и през деня ми е мн. криво и ме боли глава.Дали наистина са безвредни   newsm78

# 65
  • София
  • Мнения: 2 508
Ами, те са пълни със събуждащи съставки, пий ги като кафе или кола - поне 4 часа преди лягане.

# 66
  • Мнения: 33
4 ден-без промяна,пак 61кг.,след такова обнадеждаващо начало. Как е при вас?

# 67
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Колко време се пие това чудо и какво става след като се спре приемът му?

Това е добър въпрос... Мен ми се иска цял живот да ги пия. Laughing


Внимавай какво си пожелаваш.  Wink

Поци ако намине, да каже мнение, моля.   Praynig

# 68
  • Мнения: 33
къде се загубихте всички?

# 69
  • Мнения: 621
Хоп,и аз тук.Почвам от днес.Ще се следя седмично,да не губя стимул Mr. Green.Пожелавам на всички много минуси! Hug

# 70
  • Мнения: 0
Аз спрях за малко САГ-а и си поддържам килограми Simple Smile
В момента съм се отдала на третиране на косопад, защото още от началото на лятото го имам и не ми харесва.
Хвърлила съм доста пари за специална терапия, която включва други хапчета и не ми се иска да ги смесвам.
Успех на всички!
Който не е успял да си намери от хапчетата да ми пише на Stela_23@abv.bg да му пратя по Еконт. Simple Smile
Надявам се скоро да заредят аптеките в цяла България и за да може всички да отслабваме!  Hug

# 71
  • Мнения: 12
Момичета,някой виждал ли е тези хапчета в Бургас,защото в повечето аптеки не са чували за тях!Ще съм ви благодарна да споделите или  ако някой е поръчвал по-интернет също ми е от полза!

# 72
  • Мнения: 33
В Бургас дори не са ги чували, а има огромен билборд на околовръстното за М.Рудник. Аз си ги поръчах на тел.от сайта им,доставката е безплатна

# 73
  • Мнения: 12
благодаря ти,и аз така ще направя сигурно Peace

# 74
  • Мнения: 0
Здравейте! И аз се присъединявам към САГ-8 тима Simple Smile Започнах ги на 1.09, вече съм 2кг по-малко, въпреки, че днес ми дойде Peace
Повечето аптеки в Пловдив едва сега започват да зареждат от САГ-а, не бяха и чували за него. Сестра ми е фармацевт, от СФ ми ги набави. Обяснили й, че на сайта били объркали аптеките, не можело там да се намерят и т.н. Странна работа.
Успех на всички!

# 75
  • Бургас
  • Мнения: 890
В Бургас дори не са ги чували, а има огромен билборд на околовръстното за М.Рудник. Аз си ги поръчах на тел.от сайта им,доставката е безплатна


В "Марешки" също ли ги няма?!  newsm78

Последна редакция: сб, 04 сеп 2010, 16:50 от vessita

# 76
  • Мнения: 0
За Марешки разбрах, че са ги махнали наличностите на САГ-8 от аптеките му по някаква причина...

# 77
  • Мнения: 33
В аптеки Марешки Бургас не са получавали изобщо,аз звънях на всичките,телефоните ги има в интернет. Най-сигурният начин да си набавите таблетките е да си ги поръчате от фирмата.А относно действието им-днес е 8 ден от както ги пия и съм на диета, а кантара не мърда от 61 кг,май без фитнес няма да стане.

# 78
  • Мнения: 0
KRIS72: Ти не свали ли 2кг. първоначално или се бъркам?
Извинявай, ако се.
Може организма да ти се бори още. Сигурна съм, че изведнъж ще поддаде и ще имаш страхотен резултат.
Намали солта за всеки случай, защото може да задържаш вода.
Успех!

# 79
  • Мнения: 33
Stella Winchester:
Не,не се бъркаш.Когато започнах хапчетата бях 63кг,на третия ден сутринта бях 61кг и от тогава не съм мръднала нито грам. А относно солта- не добавям никаква в храната си и внимавам какво ям,защото съм склонна да задържам вода,проблем ми е гадния упорит целулит-всичките ми излишни кг са натрупани по бедрата и ръцете

# 80
  • Мнения: 1
Ot kade v Sofiq moga da si kupq tezi hap4eta?  V remedium gi nqma Sad

# 81
  • Мнения: 1
Haide,nqkoi da mi kaje kade gi ima v sf,4e sam ujasno netarpeliva Simple Smile Nqma li gi v aptekite?

# 82
  • Мнения: 33
Питай на тел 0879427141 , 0879428141

# 83
  • Мнения: 1
ТЕзи дни и аз ще ги потърся хапчетата дано ги намеря само и ще пиша за резултати

# 84
  • Мнения: 33
Хайде,банда,сама ли останах! Защо никой не пише,толкова много момичета започнахме,а сега няма никой

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
 Ами, няма за хвалене.Първите 3 дни добре-усещах подтискане на апетита,но сега не.От утре смятам да пия по 3 на ден.   

# 86
  • Варна
  • Мнения: 283
аз съм доволна, но 2-3 дни се отпуснах и качих 2 кг... от днес схте ги свалям и увеличих хапчетата на 3 на ден... дано работят още  Praynig Praynig Mr. Green

# 87
  • Мнения: 11
Haide,nqkoi da mi kaje kade gi ima v sf,4e sam ujasno netarpeliva Simple Smile Nqma li gi v aptekite?

След като обиколих де що големи аптеки се сетих в София - то Ремедиуми, то чудесии,......... днес се обадих се във фирмата и ги попитах от къде в София биха могли да се закупят въпросните хапчета, след като в половината аптеки упоменати в сайта им не са ги и чували. Те бяха още по - учудени и от мен, след като ме увериха, че миналата седмица са заредили всички аптеки фигуриращи в сайта им. Както и да е . . .Упътиха ме към аптека Жанин ( ако не се лъжа за името ), намираща се на Янко Сакъзов 76, от паметника Левски по посока гара Подуене, от дясно, срещу парка, почти стигайки до Евлоги Георгиев. Та във въпросната аптека тези хапчета бяха известни и срещу скромната сума от 49,90лв. се сдобих с тях.
Ха, сега да видим дали си е заслужавало търчането!

# 88
  • Мнения: 684
Да се отчета и аз - вече почти приключих 1 опаковка, остават ми още 10-тина капсули. Не свалих нито един килограм. Не мръднах изобщо. Първата седмица имах гадене и замайване, които след това изчезнаха. Усещам потискане на апетита 2-3 часа след като изпия таблетката, но след това този ефект минава. Устата ми е постоянно пресъхнала , наливам се с вода и все тичам до тоалетната  Rolling Eyes. Спя добре, дори ми се доспива от тях. Мисля, че е от значение това, че нямам никаква физическа активност -  #Crazy. Интересно ми е момичетата,които отбелязаха резултати дали спортуват. За себе си правя извода, че няма мързеливо хапче. Не може по цял ден да стоя на стола в офиса и да чакам някакви резултати.
 newsm78

# 89
  • София
  • Мнения: 2 508
Ами, аз не спортувам, но ходя пеша.

Аз се запънах на -4 кг. и една седмица не съм свалила нищо. А съм си на диета... Но обиколките видимо намаляха. Вече почти нямам корем и не ме е срам да ходя с блузка над пъпа... Shocked Party

# 90
  • Мнения: 621
Аз направих седмица,откакто ги пия и резултатът е...нищо.Нямам възможност да спортувам,нито пък да спазвам диета.Има още време,докато свърши опаковката и ще се надявам на някакъв резултат,минимален поне.Иначе при мен няма никакви странични ефекти за щастие.Нито пресъхване на устата,нито буца в гърлото,нито безсъние,нито дори подтискане на апетита...Да не би да не ми действат изобщо? Rolling Eyes

# 91
  • Мнения: 0
Момичета, няма как да поемате повече храна от колкото САГ-а и тялото ви изразходват, и да се оплаквате, че не върши никаква работа!
Ако не можете да си ограничите храненето за максимален резултат поне заменете следобедната закуска с плодове и вечер яжте основно салата с месо.
Което и хапче за отслабване да се пие, според мен, докато не се извършва това действие приети/изгорени калории, няма да има никакъв ефект.
Направете нещо за да може САГ-а да ви помогне и имайте в предвид, че той помага за забързване на метаболизма. Според мен резултатите идват по-късно, след наслагването му.  Naughty
Гледайте позитивно на нещата и резултата ще дойде Simple Smile


autumnsphere: Много добър резултат! Simple Smile По принцип си постигнала резултата, който те ти обещават от една опаковка!
Още колко ти остават да пиеш? Ще взимаш ли втора опаковка?

Аз започнах втора опаковка, но ми стои на половина.
След една седмица ще я довърша.
При мен резултата се вижда в сантиметри и да ви кажа свалям от места като ханша и колената! Много съм доволна  Peace Колената винаги са ми били проблем, а сега се чувствам някак супер стегната и доволна, че дупето ми намаля  Mr. Green
Избягвам да се тегля, но аз свалих едни килограми и никога не съм била по-слаба. Въртя се около тях Simple Smile
Важното е да не се вманиячаваме.
Не искам да защитавам хапчетата, но искам да ви дам надежда да продължите да се борите с отслабването Simple Smile
Успех на всички!

# 92
  • Мнения: 1
Аз няма скоро да почна да ги пия защото в Дупница ги няма. Вчера попитах в най заредената аптека, но ги нямат дори се обаждаха в София в склада и там ги няма . Ако може някоя мама да ми ги купи и да ми ги изпрати по пощата с наложен платеж ще съм ви много благодарна.

# 93
  • Мнения: 33
Да се отчета и аз-все още съм 61кг ,без да променям начина си на хранене, но пък всички ми казват ,че съм отслабнала,дори мъж ми попита котка ли ще ставам

DanMary ,  би ли споделила  как си се хранила и дали си пазила диета,докато си пила таблетките, защото мисля , че основното им действие е да подтискат апетита и нищо повече.

Аutumnsphere ти от колко кг започна и  колко кг си сега,защото ако си около 55-60 кг четири свалени никак не са малко ,по-лесно се свалят 20 кг от 80кг отколкото 5 от 60кг.

Днес започвам да ги пия по 2 сутрин и едно след обед,защото не ми действат вече както в началото и пак ме подгони вълчия апетит за сладко-спасение няма

# 94
  • Мнения: 33
уф,яде ми се шоколад...........но ще отида да си изпия следобедното хапче

# 95
  • София
  • Мнения: 2 508
Еее, раздвижи се темата! Много се радвам.

Stella, ами да, не се бях замисляла, че точно за една опаковка съм свалила 4 кг. Да, ще си взема още една опаковка, защото съм много доволна. И при мен разликата в сантиметри е очевидна, което значи че хапчетата горят мазнини, така че май е ОК, че не свалям много килограми, а само грамове мазнини.
Най-невероятно е, че ми изчезна коремът, което ми се струваше мисия невъзможна. И на мен около колената почти ми изчезнаха дебелинките. Сега ако и бедрата малко намалеят... Praynig

Glamour Girl, производителите ще ти ги изпратят безплатно вкъщи. Обади им се тук: 0895 798 115

Kris, точно така - от 61 свалих на 57 кг., ти си много права за това, че на по-малко кг по-трудно се сваля.


Аз сега съм решила една лудост да направя: искам да издържа 4 дена само на ядки. Ама 150 грама на ден. Това са 900 калории. Ядките дават енергия и засищат. Да видим дали ще издържа и дали ще има някакъв ефект.

# 96
  • Варна
  • Мнения: 283
ще издържиш! аз една сесия карах на 1 ябълка сутрин, 200 гр извара към 3ч. и 2 диетични ред була вечер - не повече от 400 кал и то около 5 седмици така! #Crazy #Crazy и без хапчета, но бях много заета да чета и не се сещах за храна. сега ги пия защото като съм по-свободна все в хладилника надзъртам  Mr. Green Embarassed така че, късмет! аз вярвам в тебе и пиши резултата  Grinning  bouquet  bouquet

# 97
  • Мнения: 1
autumnsphere благодаря утре ще се обадя да ми изпратят дано има резултат и при мен

# 98
  • Мнения: 33
autumnsphere,ядките ще са сурови,нали?
Аз ще изкарам 3 дни само на белтъчини(яйца,извара,мляко,месо) и после ще споделяме резултати.

Stella Winchester как е косата? С риск да изменя малко темата-мен като ме нападне сезонния косопад започвам да се мажа обилно с вит.АD3E за конска грива,от ветеринарните аптеки и си решавам проблема, защото от хранителните добавки ми се повишава апетита.

А ти,Миленке ако четеш ,хайде да ти дам няколко хапчета и да започваш.

# 99
  • София
  • Мнения: 2 508
Ами, аз не съм маниак на тема здравословни храни... Мисля главно лешници да ям, ама не съм търсила сурови. Днес хапнах и малко месо с ядките, но наистина не огладнява човек. Дават мнооого енергия.

# 100
  • Мнения: 33
Защото печените са много калорични,а ако са и осолени....а  в суровите са запазени всички полезни съставки,които ще ти дадат необходимата енергия,препоръчват ги при диети, а освен това са много вкусни-особено бадемите и лешниците, аз редовно давам на децата.Извинявай,май се унесох................................................................

# 101
  • Мнения: 0
KRIS72: Малко лирично отклонение викаш  Laughing
Виж аз какво ползвам като комплект - Терапия за реактивен косопад, защото на мен никога не ми е капела толкова и май си сменям козината Simple Smile Доказано е, че на всеки от 3 до 5 години се сменя косата.
ducray ANASTIM
ducray ANACAPS
ducray ANAPHASE
Този комплект имаше действие още на 4-5 ден. Много уважавам марката и винаги се ориентирам към нея когато имам по-сериозен проблем. Косата вече ми капе на 1/4 от това, което беше!!!
Конските витамини много добре ми действат, но ветеринара беше затворен и си купих стимуланта за растеж на Икаров /които ми омазнява косата/  Grinning
Общо взето до една седмица свършвам витамините и мога да потвърда, че не действат по никакъв начин на апетита, както ми казаха момичетата в аптеката.
След това ще си взема опаковка конски витамини и започвам отново САГ-а Simple Smile

Успех на всички отслабващи Simple Smile)

autumnsphere: Страхотни резултати! Дай боже и на нас!  Mr. Green

# 102
  • София,
  • Мнения: 4 267
Изчетох цялата тема и накак си ми вдъхнахте кураж, изчетох и всичката инфо за хапчетата, направи ми впечатление последната съставка, която имала добро действие при асматици, аз съм с такава а имам и високо кръвно, та тотално се отказах от Лида. Ще потърся тук в една от аптеките която е в списъка им и ми е близо, ако ги нямат ще си ги поръчам на сайта. Като ги започна пак ще пиша. Успех на всички! Peace

# 103
  • София
  • Мнения: 2 508
Аз най-позорно се провалих в плана си и преди малко изядох 1/2 кг. грозде... Така е...без сладичко не се живее...  newsm45

# 104
  • Мнения: 33
Ха, аз току  що станах от масата, след като изядох 1 купа диня ,притесних се че съм провалила белтъчния си ден, а то гледай autumnsphere какви ги е свършила!!! Но нищо, не плачи, да не сме яли шоколад,я - яли сме плодове. Нали затова пием SAG8, ако трябва да гладуваме няма да имаме нужда от него.Мисля,че утре сутринта кантара ще те вдъхнови да продължиш! Simple Smile Grinning 

Семирамида,добре дошла и успех  bouquet

# 105
  • София
  • Мнения: 2 508
YES! Днес кантарът показа -5 кг! Тази диета с ядките е много добра, защото  мога да изкарам цял ден на едно пакетче лешници без да огладнея!

Крис, оказа се права!  Hug Ти как вървиш?

# 106
  • Мнения: 0
autumnsphere: Честито!!! Simple Smile Едва ли без САГ щеше да ти е толкова лесно  Mr. Green

# 107
  • София
  • Мнения: 2 508
Ооо, аз съм правила такава диета и 6 кг. ги свалих за една година! Shocked Rolling Eyes

# 108
  • Варна
  • Мнения: 283
Ооо, аз съм правила такава диета и 6 кг. ги свалих за една година! Shocked Rolling Eyes
а каква е по-точно диетата? newsm78 100 грама ядки на ден и вода ли? трябва и аз да пробвам, но мисля, че няма да мога без нещо свежо за деня - 1 ябълка поне може ли?  Mr. Green Rolling Eyes

# 109
  • София
  • Мнения: 2 508
O не, не, ям си всичко, това само за 3 дена го пробвам.

Основното правило на мойта диета е да не се ядат повече от 100 грама въглехидрати на ден и не повече от 30 грама въглехидрати на едно хранене.

# 110
  • София по рождение
  • Мнения: 322
Бих искала вашето мнение. Родих преди 3 месеца второто си дете, като по време на бременността наддадох доста - 25 кг. Преди да забременея имах за сваляне някъде около 5. Въпросът ми е тъй като кърмя,  незнам докога това ще продължи, дали тези апчета могат да се вземат по време на кърмене. Всичко, което се предлага на пазара е след кърмене. Така аз няма да мога да отслабна и до другото море, това го пропуснахме. Депресирам се вече, а диети трудно спазвам, особено при този апептит на кърмачка. Замислям се за 90 дневната диета... Дали не е добре след отбиване да взема един продукт за топене на мазнини и ускоряване на метаболизма и един за подтискане на апетита? newsm78
Не мога да се гледам, всичко ме боли от килограмите. Аз свалям много бавно, а лесно качвам килограми. Имам и хипофункция на щитовидната жлеза и съм на хормонозаместваща терапия, което също оказва влияние на теглото. Повечето хора казват, че с този проблем никакви добавки няма да ми помогнат.
Реших да тичам, явно трябва да се почне с бързо ходене...ужас, всичко боли, #Crazy ще си прецакам ставите.
Има много неща на пазара за редуциране на теглото, но на всеки организъм действа различно, как да избера?
Благодаря!

# 111
  • София
  • Мнения: 2 508
Мила, и аз имам хипотиреоидизъм и пия Еутирокс и както виждаш, свалих 5 кг. за един месец.

Но в никакъв случай не ти препоръчвам да пиеш тези хапчета, докато кърмиш. Първо диети по време на кърмене са опасни за бебето. Отделят се токсини, аз пробвах, докато го кърмех и синът ми имаше ужасно разстройство само след 1 ден диета при мен. А без диета с хапчетата нищо няма да свалиш. И второ - в тях има хиляда съставки, които могат да преминат в кърмата и да повлияят на метаболизма на детето ти, което е ужасно. Просто ако ти е много мъчително кърменето (както ми беше на мен), отбий бебчо след 5-6 месеца и почни диета.

САГ8 влияят както на апетита, така и на изгарянето на мазнини.

# 112
  • София по рождение
  • Мнения: 322
Благодаря ти! Искам да кърмя възможно най-много, но чак година не знам дали ще ми издържи тялото. Ако някой знае или се сеща за нещо, освен 90-дневната диета и малко подтичване в парка, да каже.
Когато реша да отбивам детето си ще ти пиша на лични как става това. Защото моето хлапе ползва цицатата не само за ядене, но и за пиене и за успокоение. Той нито биба, нито шише знае. Знам, че има хапчета за отбиване, но психологически как става това...ще му мисля след време.

Теб като те гледам освен хапчетата спазваш стриктна диета, та може и затова да имаш резултат. Дали ако само си на диетата няма да е същия резултата? Искам да кажа, в какво виждаш разликата между диета и диета + хапчета?

Последна редакция: вт, 14 сеп 2010, 14:29 от helli_sun

# 113
  • Мнения: 0
helli_sun: Разликата е, че много по-лесно успява да спазва диетата Simple Smile
Мога да попитам дали хапчетата са подходящи за кърмачки във фирмата, но няма смисъл, защото не е хубаво да пиеш каквото и да е.
Спомням си, че диетата Дюкан има специална диета за кърмачки.
Можеш да я погледнеш Simple Smile Успех!  Hug

# 114
  • София по рождение
  • Мнения: 322
Благодаря, наистина ще изчакам. Все пак бебо е приоритет!
На вас успех!

# 115
  • София
  • Мнения: 2 508
Да, както е казала Стела, невероятно е, значи, в момента щях да умирам от глад иначе, а сега нииищо не ми се яде. И дори мисълта за сладко не ме изкушава. Невероятно е.

А и съставките в хапчетата ускоряват обмяната на веществата и горят мазнини.

Добре си решила, Хели. Както ти казах, аз все пак се осмелих да почна диета, докато кърмех и на следващия ден бебето акаше на всеки час водичка. Направо ми идеше да се убия, че му причиних това! Sad Heart Eyes

# 116
# 117
  • Мнения: 668
Да побутна малко темата. Някой от Бургас не иска ли да си поделим 1 опаковка.   Sunglasses

# 118
  • София
  • Мнения: 2 508
Аз си взех втора опаковка от аптеката, за която писа reaaa:

Упътиха ме към аптека Жанин ( ако не се лъжа за името ), намираща се на Янко Сакъзов 76, от паметника Левски по посока гара Подуене, от дясно, срещу парка, почти стигайки до Евлоги Георгиев. Та във въпросната аптека тези хапчета бяха известни и срещу скромната сума от 49,90лв. се сдобих с тях.
Ха, сега да видим дали си е заслужавало търчането!


Аз съм вече 54 кг! Направо толкова слаба не съм била от 2003-та насам. newsm44 Нямаше начин да стане без САГ8.

# 119
  • Мнения: 1
autumnsphere Поздравления

# 120
  • Мнения: 33
 #Cussing outПисна ми! #Cussing outНе мърдам от 61 кг.Имам още 5 хапчета и ми свършва опаковката.
autumnishpere,моля те кажи какво ядеш , в колко часа пиеш хапчетата и по колко, с две думи дай пълен отчет, защото мноооого и благородно ти завиждам-53, 54 кг са моето мечтано   тегло. Чудя се дали да продължавам с втора опаковка ,май няма смисъл.Бях спряла да пиша,за да не ви действам песимистично, но твоите резултати така ме зарадваха и обнадеждиха! newsm10

Има ли други слабеещи?

# 121
  • София
  • Мнения: 2 508
Хм, странно е, че не сваляш... Аз съм убедена, че много горят, защото и преди съм била на тази диета и много трудно свалях.

Пия между 3 и 4 хапчета на ден, понякога по 2.

Гледам да ям по малко, на често. Не пия алкохол и сладки напитки (никакви натурални сокове - те са тъпкани със захар, никакви коли, кафета).

Ето основните неща:

- лешници
- всякакви меса: риба, пържоли, кебапчета, кюфтета, филета, салами
- кашкавал
- зелена салата с риба тон
- пилешка супа, крем супа от броколи
- яйца, миш-маш
- ябълки, малини, круши, грозде (не си позволявам банани обаче - струват ми се много калорични)
- ВСЯКАКВИ манджи, в които няма ориз, картофи или тесто
- Активия или мюсли с мляко (рядко)
- авокадо
- Рядко: грах, зелен фасул, боб, леща (имат много фибри)
- броколи, брюкселско зеле

Последна редакция: пн, 20 сеп 2010, 11:38 от autumnsphere

# 122
  • Мнения: 33
Аз ям само постно месо , салата без мазнина и сол,само с натурален ябълков оцет,сирене,мляко,яйца,палачинки от мляко,трици и яйца. Плодове-рядко,като ми се прияде мн.сладко.Хляб,картофи ,ориз,варива, изобщо всичко,което съдържа въглехидрати избягвам и пак не отслабвам. Днес отивам и на фитнес,да видим утре кантара дали няма да помръдне малко.

# 123
  • Бургас
  • Мнения: 890
За БУРГАС - има ги в аптеката на площада пред Общината. Цената им е 50 лв. Успех на всички слабеещи.

# 124
  • София по рождение
  • Мнения: 322

Аз съм вече 54 кг! Направо толкова слаба не съм била от 2003-та насам. newsm44 Нямаше начин да стане без САГ8.

За колко време постигна това тегло? И всъщност от колко стартира? Извини ме за нетактичността, може и на "Лични" да ми пишеш...имам нужда от обнадеждаване. Много търпеливо ви чета, докато ми дойде и на мен редът...имам нужда от стимул, а ти си с добър резултат и същия щитовиден проблем като моя. Затова те разпитвам така...извини ме Blush

И друго ме интересува: една опаковка по колко таблетки е, за колко време ви стига?

# 125
  • София
  • Мнения: 2 508
Няма проблеми, helli. Simple Smile

Вече съм 53 кг. - значи минус 7 килограма за по-малко от месец и половина. Опаковка и малко. Една опаковка си стига за 1 месец - 60 хапчета са.

# 126
  • София по рождение
  • Мнения: 322
Party Eвала!!! За човек с хипофункция си е направо повече от стимул твойто...Йессс!

Абе това вярно ли, че е иднетично с Лидата? Търсейки в нета инфо, все на такива неща попадам.
Охх, дано до няколко месеца да го има по аптеките, че иначе пак ще изпадна в униние!

А какво мислите за това...сега го открих, накой ползвал ли го е?
http://www.otslabni.me/

# 127
  • София
  • Мнения: 2 508
Не, не са идентични с Лидата в никакъв случай. Имат си легални съставки, описани в листовката, а Лидата е тъпкана със Сибутрамин и други глупости.

# 128
  • Мнения: 668
За БУРГАС - има ги в аптеката на площада пред Общината. Цената им е 50 лв. Успех на всички слабеещи.
vessita взе ли си вече?

# 129
  • Мнения: 56
Здравейте! Simple Smile)
Изчетох темичката и утре отивам да си ги потърся тези чудодейни хапчета Simple Smile

Аз също съм с Хипофункция на щитовидната жлеза и от както пия хормони не мога да си контролирам теглото.
5-6 кг. свалям с диети и като спра се връщат отново.
Дано това ми помогне да контролирам апетита си и най- вече към сладкото.

Успех на всички! Hug

# 130
  • Бургас
  • Мнения: 890
За БУРГАС - има ги в аптеката на площада пред Общината. Цената им е 50 лв. Успех на всички слабеещи.
vessita взе ли си вече?


Ами не, още се чудя дали да ги пробвам  newsm78

# 131
  • Мнения: 33
Аз пак станах 63 кг. Може ли пък такова нещо??!! Възмутена съм от себе си. Изпих една опаковка,поръчах си втора, пък да видим..... #Cussing out

# 132
  • Мнения: 56
Здравейте! Simple Smile
vessita, благодаря ти за инфото.
Вчера си ги купих и вече 2 дни пия.
Незнам дали действат все още, апетит си имам, но като че ли от няколко хапки  ми става тежко.
Снощи една салата от домати и краставици я ядох на 2 пъти.
А сладко ми се ядееееее... много, но нали съм решила да отслабвам, ще постискам зъби.

Това е за сега от мен.
Лека вечер на всички!

# 133
  • Мнения: 1
Хапчетата не са като Лида, и старата и новата формула съм пила и какво ли още не, нищо не мога да сравня с Лидата като усещане- само неприятни усещания, а и не свалих с нея като магия  Grinning   Пия Саг 8 от около 7-8 дена. Добре е за сега, като се има в предвид, че аз нямам кой знае колко да отслабвам- около1-3 кг. Но моя  проблем е с апетита, който е огромен. За сега хапчетата ми помагат, ям на 2-3 часа по малко, а не по много  Laughing  няма главоболие, спя си... супер

# 134
  • Мнения: 0
Здравейте! Simple Smile
vessita, благодаря ти за инфото.
Вчера си ги купих и вече 2 дни пия.
Незнам дали действат все още, апетит си имам, но като че ли от няколко хапки  ми става тежко.
Снощи една салата от домати и краставици я ядох на 2 пъти.
А сладко ми се ядееееее... много, но нали съм решила да отслабвам, ще постискам зъби.

Това е за сега от мен.
Лека вечер на всички!


Незабравяй, че хапчетата действат най-много, когато човек се е настройл психически, че ще действат на мах! Simple Smile

# 135
  • Мнения: 0
Няма проблеми, helli. Simple Smile

Вече съм 53 кг. - значи минус 7 килограма за по-малко от месец и половина. Опаковка и малко. Една опаковка си стига за 1 месец - 60 хапчета са.
Ти си нашата гордост Simple Smile Успех! Колко останаха още?

# 136
  • Мнения: 366
Случайно да се сдобихте със запек?

# 137
  • Варна
  • Мнения: 283
аз даже ходя редовно, но пия витамини, калций, омега 3 МК и пробиотици (веге съм), но и преди ги пиех - т.е. няма промяна Wink. Взимай пробиотици - много добре повлияват чревната флора (те са за това де, много ясно че ще я повлияват Crazy) Късмет!  bouquet

# 138
  • Мнения: 366
 Пробиотиците отдавна не ми помагат. Като старо аптекарско куче съм на комбинация от три слабителни. Питам, защото от гуараната и синефрина може да се получи запек. Синефринът всъщност е тази съставка, която е обявена в лидата / но на практика вместо нея там има сибутрамин/.

# 139
  • Варна
  • Мнения: 283
ох... то и аз бях се докарала до варианта да не мога без лаксативи (така ги знаех, че на изпита по фармакология ме похвалиха), но именно като мед. лице трябва да работиш по въпроса Grinning

# 140
  • Мнения: 24
Здравейте сладуранки бубуранки моиии....чета си ви аз от време на време...ииии , ето че и аз днес си взех от тези хапченца.50лв. ги взех от Социалната аптека в Славейков-Бургас. Да видим! Пих две опаковки Лида до преди месец и свалих 7кг. но сега съм върнала 5 и съм супер зле.Аз също съм с хипофункция на щит. жлеза и съм оперирана преди 9г. и от тогава съм Л-тироксин всеки Божи ден. И напълнях с над 20кг. и с две бременности и ...не ме питайте направо...Но от юни мин. година сама започнах да се ограничавам с храната и успях за година да сваля 20кг. и си викам:" Ей, сега с Лидата ще си сваля още 10 и съм вече като ученичка, ноо уви...не стана така!"
И сега доста четох за тези САГ8 и ми си струват надеждни ...дано

# 141
  • Мнения: 33
Я, каква голяма група сме станали, и то предимно Бургаска. Чакам с нетърпение да споделите резултати ,защото от всички май само аз съм издънката, която не сваля кг.
autumnishpere, къде си, наша гордост? Постигнала си страхотни резултати и предлагам да те изберем за капитан,затова присъствието ти е наложително Simple Smile

# 142
  • Мнения: 56
Здравейте момичета! Grinning

За сега нямам с какво да се хваля, но и са минали само 4 дни от както ги пия.
А и кантарчето ме е изоставило, иска нови батерии:)))

Според мен всичко е в главата. Ще отслабна, ако си променя режима на хранене и съм последователна. От хапчетата очаквам да ми въздействат психологически.  Laughing

 Hug Hug Hug на всички!

# 143
  • Мнения: 33
Все едно взимаме плацебо ли? Тогава да пием хомеопатични, поне нямат страанични действия. Нали целта на САГ8 е да въздейства върху обмяната, аз съм променила начина на хранене,но пак няма резултат.

# 144
  • Мнения: 657
Случайно да има варненки в групата да кажат аптека, от която могат да се вземат и на каква цена? В сайта пише разни места, но предпочитам проверена информация. Май нещо позамря темата, не се споделят резултати newsm78

# 145
  • Варна
  • Мнения: 283
Случайно да има варненки в групата да кажат аптека, от която могат да се вземат и на каква цена? В сайта пише разни места, но предпочитам проверена информация. Май нещо позамря темата, не се споделят резултати newsm78
аптека Санита - тази на площадчето до жп гарата - за 50 лева, но аз като си купувах (преди 2 седмици) беше последната опаковка. Там зареждат със сигурност, защото се свързах с дистрибутора на хапчетата за Варна и го питах за конкретна аптека и той ми каза тази първо, а на мен ми беше удобна, че е близо и не питах за други. Аптеките по Владислав и около окръжна нямат - на места даже ми се скараха  Shocked Joy :35

# 146
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 543
ако някой от Бургас иска да си разделим една опаковка,  моля да ми пише на лични....

# 147
  • София
  • Мнения: 2 508
Я, каква голяма група сме станали, и то предимно Бургаска. Чакам с нетърпение да споделите резултати ,защото от всички май само аз съм издънката, която не сваля кг.
autumnishpere, къде си, наша гордост? Постигнала си страхотни резултати и предлагам да те изберем за капитан,затова присъствието ти е наложително Simple Smile

Ехааа, мерси!

Абе, след като зарибих БАЩА МИ да ги пие! ooooh! Joy

Ами, аз съм на 53 кг. още, целта е 50 кг. Ама бедрата ми още съвсем не изглеждат така както ми се иска... Интересно като стана 50, дали ще ги харесвам...?

Тази сутрин изядох един банан и една круша и се чувствам много виновна... Embarassed Това са 55 гр. въглехидрати, а то над 30 е противопоказно на едно ядене... Tired

# 148
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 543
все пак са сутринта изядени -ще ги изгориш........

# 149
  • София
  • Мнения: 2 508
Това е една от големите диетни заблуди... Ако изядеш много въглехидрати наведнъж (не калории, а въглехидрати), да кажем повече от 40 гр., се отделя повече инсулин от нужното и веднага се трупа. Т.е. ако бях изяла 1/3 банан сутринта, 1/3 на обяд и 1/3 следобеда, щеше да се изгори по-лесно.

# 150
  • Мнения: 5 892
Някой от Русе да иска да си разделим една опаковка?

# 151
  • Мнения: 0
Момичета, отново съм на линия и довършвам втората опаковка Simple Smile
Цяло лято си задържах свалените няколко килограма от пролетта благодарение на САГ 8, но сега искам да сваля още 4 и не да пия по едно хапче на няколко дена и да ги проточвам във времето Simple Smile
Смятам да си купя трета опаковка Simple Smile
Момичета, купувайте без страх.. ЕФЕКТ ИМА, а странични ефекти - НЯМА.

# 152
  • София
  • Мнения: 2 508
И аз да се отчета...

Първо обаче да ви пиша за баща ми, който е свалил 1 кг. за 2 дена. Simple Smile

Аз варирам между 53 и 54, защото вече малко почват да ме хващат лудите и ми се яде сладко и вчера ядох палачинка, днес банан... ooooh! Cry

# 153
  • Мнения: X
Хвърлям ви по едно око от време- навреме.
Честно ще си призная, че за момент и аз се зачудих, дали да не ги пробвам тези "чудодейни" хапчета. След последния постинг на autumnsphere, обаче, съм повече от убедена, че свалянето/ несвалянето е пряко свързано с неяденето/ яденето.
При стриктно спазване на хранителен режим, ще свалиш и без каквито и да било химии.
Не е възможно с такъв чудодеен лек да почнеш да варираш с близо колограм от една палачинка и банан.  Stop

# 154
  • София
  • Мнения: 2 508
Туала, сигурно не си изчела цялата тема, но аз пред 2 години бях в продължение на 1 година на същия режим и за ЕДНА година свалих 6 килограма. Сега за 1 месец свалих 7 кг.

# 155
  • Мнения: X
Чета я от самото начало.  Peace
И от тези 7, свалени за месец ( което е изключително нездравословно), един вече не е толкова сигурен след палачинка и банан... Това ми направи впечатление. Не се заяждам.
Просто вече съм наясно, че и без въпросните хапчета ще сваля. По- бавно, но пък- трайно.  Peace

# 156
  • София
  • Мнения: 2 508
Абе, аз съм убедена, че спра ли хапчетата, ще си върна килограмите, а ако почна и въглехидрати да ям, може и отгоре да кача... Ама нямааааа... Sunglasses Laughing

А това за единия килограм... Много зависи кога си се мерил, дали си пил вода или си ял преди това, може някои дни да имаш в един ден разлика от 1 кг.

# 157
  • Мнения: X

А това за единия килограм... Много зависи кога си се мерил, дали си пил вода или си ял преди това, може някои дни да имаш в един ден разлика от 1 кг.

Това го знам прекрасно.
Но също така, поставя под въпрос сваленото от баща ти за 2 дена.  Laughing

Мислиш ли, че ще издържиш без въглехидрати повече от 2-3 месеца?
Защото, все пак, въгрехидратът е основна храна за мозък, зрение и т.н. Не  е като да не са необходими на организма. И тоталното им изключване от менюто може да доведе до много "бъгове".

ПП. Както и да е, за себе си съм наясно доколко САГ 8 ти е помогнал да свалиш. Успех с волята занапред.  Hug

Последна редакция: вт, 05 окт 2010, 17:14 от Анонимен

# 158
  • София
  • Мнения: 2 508
Но също така, поставя под въпрос сваленото от баща ти за 2 дена.  Laughing

Хахаха, да... Embarassed hahaha

Е, аз приемам по 100 грама на ден сигурно... Без хич никой не може да живее. Ям плодове, стафиди, ядки...

# 159
  • Мнения: X
Успех на всички и дано имате трайни резултати!
Чао.

# 160
  • Мнения: 1

А това за единия килограм... Много зависи кога си се мерил, дали си пил вода или си ял преди това, може някои дни да имаш в един ден разлика от 1 кг.

Това го знам прекрасно.
Но също така, поставя под въпрос сваленото от баща ти за 2 дена.  Laughing

Мислиш ли, че ще издържиш без въглехидрати повече от 2-3 месеца?
Защото, все пак, въгрехидратът е основна храна за мозък, зрение и т.н. Не  е като да не са необходими на организма. И тоталното им изключване от менюто може да доведе до много "бъгове".

ПП. Както и да е, за себе си съм наясно доколко САГ 8 ти е помогнал да свалиш. Успех с волята занапред.  Hug

Хаха, това пък каква глупост е... няма незаменими въглехидрати, има незаменими мазнини и аминокиселини, като почнете с тия изказвания... Аз от 6 год съм без въглехидрати и БЪГОВЕ нямам, хормоните са ми ок, кг- също, не съм затъпяла.. Мозъка в почти цялата си част е съставен от мазнини и по- точно холестерол. Да не мислите, че праисторическите хора са ядели картофи, ориз и хляб? Това  са храните на бедните хора, създадени са да изхранват маси от население. Просто е по- лесно да се ядат те, а не месо, нали. А пресните зеленчуци не ги броя за въглехидрати. Плодове също не ям, и от тях няма нужда организма, не ми говорете за витамини, защото в месото, яйцата, млечните и субпродуктите, рибите, ядките+ пресни зеленчуци има всичко неободимо. Извинете за гневния пост, но се подразних.  Peace

# 161
  • София
  • Мнения: 2 508
Ами, да, аз имах един фитнес инструктор, който твърдеше, че човек въобще няма нужда от въглехидрати, ако яде достатъчно мазнини.

Но аз просто не мога без тях... Laughing Crossing Arms

# 162
  • Мнения: 33
Stella Wintsester, сега препрочетох всичките ти публикации по темата и да си призная звучиш ми малко като рекламен агент,може би имаш нещо общо с фирмата дистрибутор? Извини ме ако греша.

autumnsphere, възхищавам се на волята и резултатите ти. И пак ще питам ,с риск да се повтарям,каква по-точно е диетата ти, следваш ли точно някакъв хранителен план. Аз пия вече втора опаковка САГ8, смених няколко диети, ходя от време на време на фитнес, но не мърдам от 61 кг.

  Относно въглехидратите-можем да си набавим нужното количество за деня с чаша сок от моркови или салата например. Смешно е да си мислим че трябва да ядем картофи, ориз, хляб за да си набавим въглехидрати.

# 163
  • Мнения: X
Ехо! Никой не казва да се яде картоф, или ориз, или т.н. Цитирам- "тотално изключване на въглехидрати".
Дали ще е от чаша сок от моркови, или от нещо друго- личен избор.
И не нападайте така грубо (Modifite). Темата не е "За или против въглехидратите".  Tired
Не я четете като дяволът евангелието.  ooooh!
Хайде- цунки.


# 164
  • Мнения: 1
Е, Tuala,  казваш можеше да не влизам като петле в бой  Mr. Green  , но съм крайно афектирана от едно изказване наскоро от една уж прочута и скъпо платена диетоложка, с която имах възможност да си поприказвам и която ми заяви, че ако някой кара повече от месец на "без въглехидрати" /плодове, картофи, ориз, тестени, и моркови също, хах/, органите започвали да се самоизяждат, вкл яйчниците и всякакви подобни щуротии и като и обясних аз от колко време се храня така и видите ли съм оцеляла и яйчници си имам, функциониращи плюс това, тя някак млъкна. Няма да се впускам в урока по биохимия и физиология, който и предадох... Моркови не ям, и те са с висок гликемичен индекс. Така че, Tuala, извинявам се че наруших добрия тон, не е било конкретно към теб, като личност.
За протокола си изпих 1 табл. Саг8 за закуска, да видим дали ще подтисне апетита за няколко часа преди закуската  Simple Smile

# 165
  • Мнения: X
Приемаш всичко прекалено лично, струва ми се.
Това с чашата сок от морков не беше насочено към теб. Не ме е еня какво обичаш и какво не.  Stop Нито пък кой как сваля и какви хранителни принципи спазва и спазва ли въобще.  ooooh!
Разписах се в темата по друг повод. Wink

Все пак, психическата настройка е изключително важна. Така че- още веднъж пожелавам успех на всички, които вярват, че със САГ 8 ще свалят. И ще задържат теглото си, в случай че видят така желаните цифри.

# 166
  • Мнения: 0
Stella Wintsester, сега препрочетох всичките ти публикации по темата и да си призная звучиш ми малко като рекламен агент,може би имаш нещо общо с фирмата дистрибутор? Извини ме ако греша.
Извинена си, нямам нищо общо с фирмата. Нито взимам процент от нещо, нито ми плащат да отворя темата и да пиша. Просто бях силно ентусиазирана към тези хапчета, но просто в моя случай разбрах, че ако не спра да тъпча, нищо няма да ми помогне.
Вече съм се отчаяла..
Под сикрет чета темата за Интервално хранене Simple Smile Много се надявам да успея!!  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Писна ми да съм 'приятно закръглена' с голям задник, който колкото повече расте, му се вижда повече целулита..
Чувствам се дебела вече във всички дрехи и това ме побърква  #2gunfire

Tuala: Да си попадала на книги за 'психическа настройка', както ти казваш, за отслабване? Simple Smile

# 167
  • Мнения: 1 387
Привет!  bouquet
Извинявам се за нахлуването в темата,но ми станаха интересни тези хапчета и обмислям да ли да си ги купя! Whistling
Относно книгите за психическа настройка ето нещо интересно http://www.books.bg/books/90/144507.html.
Дори тук във форума има тема Peace

# 168
  • Мнения: 101
 И аз след дълги размисли поръчах и вече 3 ден ги пия  сутрин към 7:30 и  след обяд към 15:00
Не забелязвам още нищо  то е твърде ранно освен че не мога да заспя вечер  но се надявам да не е САГ 8  Това е последният ми експеримент   имам психическа нагласа че ще сваля поне 4-5 кг  и дано се случи  newsm78

# 169
  • Мнения: 366
И аз след дълги размисли поръчах и вече 3 ден ги пия  сутрин към 7:30 и  след обяд към 15:00
Не забелязвам още нищо  то е твърде ранно освен че не мога да заспя вечер  но се надявам да не е САГ 8  Това е последният ми експеримент   имам психическа нагласа че ще сваля поне 4-5 кг  и дано се случи  newsm78
И като заспиш, сънят ти е неспокоен и разпокъсан.   newsm78

# 170
  • Мнения: 101
 да определено е така. Снощи взех мелотонин иуспях да заспя ,а определено апетит си е същият не виждам още разлики то е и ранно още Wink

Последна редакция: вт, 12 окт 2010, 11:05 от svetul4eto

# 171
  • Мнения: 0
Привет!  bouquet
Извинявам се за нахлуването в темата,но ми станаха интересни тези хапчета и обмислям да ли да си ги купя! Whistling
Относно книгите за психическа настройка ето нещо интересно http://www.books.bg/books/90/144507.html.
Дори тук във форума има тема Peace
Благодаря за отговора. Уж потърсих с търсачката, но не открих нова тема, а само някаква стара с 2 отговора и дълга статия за четене Simple Smile
Наглеждам темата иначе, аз съм втори ден кисело мляко с овесени ядки и ябълки Simple Smile

# 172
  • Мнения: 668
Аз вчера пих за първи път. До около 1-2 спах неспокойно, може би защото очаквах да е така, но след това като съм откъртила, изобщо не се събудих до 7ч.
Между другото продавам половин опаковка от хапчетата, защото така или иначе исках 1/2, но момичето с което се разбрахме явно се е отказала.  Thinking Ако някой иска да ми пише ЛС.

# 173
  • Мнения: 5 892
От къде нога да си ги купя  в Русе, защото звънях на телефона, даден в началото на тематата като официален за поръчка ме направиха на маймуна- ту ми ги пращат, ту объркали доставката и ги върнали- такова нещо не бях виждала до сега newsm78

# 174
  • Мнения: 1
Драги мами, не вярвайте така наивно и глупаво на прехвалени хапчета от бурно рекламирани нашарени сайтове. Те се появяват от време на време и изчезват бързо в мъгла, като целта им е да приберат ударно някаква печалба.
Вземете този например: http://otslabni.me/ (FX15)
Ето какво направих аз - през нощта написах коментар, в който изразявам несъгласието си, че този продукт работи, по почти същия начин по който го пиша и тук. Странно беше, че коментарът излезе, но тази сутрин разбира се вече го нямаше, и при опита ми да напиша нов:

Код:
The following errors occured:
You are not allowed to post comments here


Please get back and try again.


Мислите ли, че тези хапчета действат?

# 175
  • София
  • Мнения: 2 508
Ужас... Цензура, а? Ама САГ8 са легални, де...

Аз вече изкукуригвам за сладко, ама ми е толкова хубаво слаба, че още държа... Но пустите последни 3 кг. не мърдат.

# 176
  • Мнения: X
Но пустите последни 3 кг. не мърдат.

Продължавай с режима. Те ако паднат, ще паднат от него, не от САГ- а  Peace

# 177
  • Мнения: 1 680
Мили момичета,

Поръчах си САГ 8, но само с първите приеми разбрах , че от въпросното ми идва беззсънието. Казах си , че ще ги пия само сутрин, но въпреки това пак беззъние и страшна енергия, мога да работя нон стоп. Обаче това положение, не можеше да продължава безкрайно, та сега през деня съм като пребита... Пък и си имам апетит, честно казано, пия много чайове , плодове зеленчуци, но така ми се ядееее. С много воля се уддържам. Та след една опаковка ги спирам...., дано ми се нормализира съня...

# 178
  • Мнения: 101
Някъде прочетох че, са тествани и чак тогава са разрешени от МНЗ за продажба . Дали е  търговски трик или истина не зная ?Знам че нямам сън   Cry Ходих няколко дни като съннабул   а работя с хора.  Притесних се  ако объркам  нещо   и затова си купих таблетки за сън. Лошото обаче е че имало привикване  ако ги пия повече от 4 седмици и затова реших .- свършвам САГ 8 правя си пълна детоксикация на организма  и слагам точка на диети, таблетки, добавки и тем подобни  за  отслабване !!!  Който не ме харесва няма вкус, а който ме харесва пък не ме заслужава Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Така че ще  издържа още малко, а за една седмица съм свалила 1 кг е не съм се лишавала ама ми омръзна да тичам с парцала у дома след работа  чувствам умора  за малко и после някаква енергия която  идва от уж изгорелите мазнини ......... Имам странното усещане че се друсам съвсем съзнателно  има нещо  гнило в този САГ 8 Embarassed

# 179
  • Мнения: 366
Хранителните добавки в България са на уведомителен режим. Тоест само се уведомява РИОКОЗ /ХЕИ/, че се пуска на пазара еди каква си добавка с еди какво си съдържание. Независимо от това дали се прави тук или се внася. И това е. На юнашко доверие.

Последна редакция: пн, 18 окт 2010, 23:10 от ASSAMARIS

# 180
  • Мнения: 668
Извинявам се предварително за спама:
desitkata81, моля те разчисти си кутията за входящи съобщения, че не мога да ти изпратя ЛС.

# 181
  • Мнения: 101
Вярвах че мога да издържа  но уви  НЕ  Sad Спирам го , останаха ми  таблетки за 15 дни  който иска ще му ги подаря  bouquet

# 182
  • Мнения: 24
НИКАКЪВ ЕФЕКТ !!!!!!!!!!!!!!!
Толкова съм бясна ,че дадох тези 50лв...просто няма накъде повече!!!!
Бях от началото на лятото на Лида и свалих 7кг....е сега след ок. 40дена спиране на Лида и пиене на САГ 8 съм качила 7,500кг. Ми какво друго да ви кажа освен бяснаааааа   съъъъъъъъъм  #2gunfire
Гладна съм !!! Пиех ги първо по едно сутрин и вечер - НИЩО!
От ок. седмица ги пия по две сутрин и вечер и пак нищо!!!!
Никакъв глад не ми убиват....но аз ще убия някой от тези дето лъжат по сайтовете!!!!!!!!!!

# 183
  • София
  • Мнения: 779
И аз да се включа. Изпих почти цяла опаковка. Свалила съм около 2,5кг. Но имам коренна промяна в режима - спрях да вечерям, ходя на акваспининг (не много редовно, но ходя). Така като чета май свалените кг не са от хапчетата. Чудя се дали да взимам още една опаковка. Поне нямат странични ефекти.

albenush това по скоро е ефект от Лида. Аз точно от пиене на Редуктил се докарах на този хал. Да ме пита човек защо изобщо ми трябваше да пия хапчета за отслабване като бях 61 - 63кг на ръст 173. Сега след няколко години съм с 10 кг. отгоре и толкова трудно мърдам, че ми се струва мисия невъзможна да си стига предишните кг.

# 184
  • Мнения: 24
Оф, незнам от какво е ефект...но на мен по принцип ми е ужасно трудно, да не кажа почти невъзможно да свалям килограми ,тъй като съм с оперирана щит. жлеза и сега съм с хипофункция на жлезата /т.е. забавен метаболизъм/ и напълнях страшно -за 9г. 25кг. !!! За това прибягнах до тази Лида...Преди нея успях за 1 година да сваля 20кг. с доста труд и създаване на навик относно храненето! Но много ме нападна гладът за сладко от миналата зима. И е нещо страшно! Мога да ям сладко в промишлени количества! Изпитвам нужда да го ям! Сега обмислям да си купя въпросния  Серотонин-хормон на щастието! Да видим дали ще имам нужда пакот сладкото!? Страшно съм депресирана последния един месец  Sad...а толкова се харесвах лятото и си върнах част от самочувствието! Вярвам ,че всяка една от вас ме разбира  Peace

# 185
  • Мнения: 657
Би ли обяснила за серотонина? Стана ми интересно - намалява глада за сладко ли? Че това май е всеобщ проблем. Дори смятах да се консултирам с ендрокринолог по въпроса как се подтиска този "сладък" глад, който ни наляга обикновено вечер. Знам за хрома, но не мисля, че е особено ефикасен.

# 186
  • Мнения: 101
 Така наречения хормон на щастието  не намалява килограми заблуда е!!! Истината е че ми го изписа лекар  и от него качих  5- 6 кг ,но пък ми помогна много. Пие се по схема, а този тук който предлага въпросната фирма не мога да го коментирам ,но  съм резервирана след преживяното с САГ 8 Cry

# 187
  • Мнения: 5 892
Мили момичета,

Поръчах си САГ 8, но само с първите приеми разбрах , че от въпросното ми идва беззсънието. Казах си , че ще ги пия само сутрин, но въпреки това пак беззъние и страшна енергия, мога да работя нон стоп. Обаче това положение, не можеше да продължава безкрайно, та сега през деня съм като пребита... Пък и си имам апетит, честно казано, пия много чайове , плодове зеленчуци, но така ми се ядееее. С много воля се уддържам. Та след една опаковка ги спирам...., дано ми се нормализира съня...
аз спя като труп- снощи съм заспала на бара, подпряна на кафемашината....никакви странични ефекти не чуствам  newsm78

# 188
  • Мнения: 278
Светулче, не спиш заради гуараната, която е съставна част от Саг-а. Тя има тонизиращ ефект, слагат я и в енергийните напитки. Преди години като учех за кандидатстудентски изпити и пиех гуарана за по-добра концентрация и памет и почнах да не мога да спя. В първия момент мислех, че е от притеснение, заради наближаващите изпити, но после се усетих и спрях да я пия и всичко се нормализира.
Сега се замислям и аз да си купя Саг 8, но при наличието на гуарана като съставка съм малко разколебана. Безсънието е сериозен проблем.

# 189
  • Мнения: 1 095
Да ви чета Simple Smile

# 190
  • Мнения: 1
Цяла опаковка изпих, не усетих ефект, не съм особено възхитена, нито ме тонизират, нито подтискат апетита. Взех си едно друго бърнърче, за пауър, преди тренировка, определено много по- добре се усеща.

# 191
  • Мнения: 278
Хайде, няма ли и други отслабнали?
Мисля да ги търся и аз!

# 192
  • Мнения: 278
Купих ги и почнах, въпреки разнообразните мнения Simple Smile Стартирам от 53, цел: 50!

# 193
  • Мнения: 101
Как си Веничка ?
 Дано да нямаш проблеми с съня . Аз ги изхвърлих  много се разочаровах ....знам ,че няма вълшебни хапчета, четейки тук а и в сайта им  просто повярвах  EmbarassedНаивно, но факт..

# 194
  • Мнения: 5 892
Имам излишни 25бр САГ8, ако някой се интересува на лични Peace

# 195
  • Мнения: 278
Светулче, и аз се побърках от безсъние първия ден. Тогава пих 1 хапче сутринта и едно към 16ч. Сега ги пия от време на време и то само по 1 сутрин. Убиват ми апетита и мисля да ги пия от време на време!

# 196
  • Мнения: 56
Имам излишни 25бр САГ8, ако някой се интересува на лични Peace

И аз има излишни. От Бургас съм.

# 197
  • Мнения: 65
Момичета,никой ли вече не ги пие?
Не споделяте как вървят нещата. Rolling Eyes

# 198
  • Мнения: 7 745

пия ги, дават тонус, намалят апетита,
ама не съм отслабнала  Flutter

# 199
  • Мнения: 19
тези дни мисля и аз да си ги взема САГ 8
видях че ги има и по аптеките,храня се от скоро по "ЗОНАТА" и дано има по бърз ефект с хапчетата  Blush

# 200
  • Мнения: 65
Аз мисля скоро да си ги взимам,но видях,че нещо е замлъкнала темата.

# 201
  • Мнения: 0
Zdraveite! I az ot vchera piq hapchetata i mislq 4e zasega sa nai-dobrite koito sam probvala.Pri men nqma nikakvi stranichni efekti. Piq gi ot vchera sutrinta,sno6ti se priteglih i bqh 60,9kg.,a dnes na obqd 59,650. No az poprincip sam pila i dr. hapcheta za otslabvane i sam pravila mn dieti  t.e. organizma mi e sviknal i moje na tova da se daljat dobrite rezultati ot hapchetata. A za tezi,koito ne iskat da piqt hapcheta preporachvam tochkova dieta

# 202
  • Мнения: 0
A i oshte neshto zaedno s priema na hapchetata gledam da spazvam i tochkovata dieta. Ako si mislite.che kato piete  hapcheta moje da qdete kolkoto i kakvoto si iskate ne e taka

# 203
  • София,
  • Мнения: 4 267
Zdraveite! I az ot vchera piq hapchetata i mislq 4e zasega sa nai-dobrite koito sam probvala.Pri men nqma nikakvi stranichni efekti. Piq gi ot vchera sutrinta,sno6ti se priteglih i bqh 60,9kg.,a dnes na obqd 59,650. No az poprincip sam pila i dr. hapcheta za otslabvane i sam pravila mn dieti  t.e. organizma mi e sviknal i moje na tova da se daljat dobrite rezultati ot hapchetata. A za tezi,koito ne iskat da piqt hapcheta preporachvam tochkova dieta
И как разбра като ги пиеш от вчера че нямат никави старнични ефекти и че са най добрите Joy.
Оставете тия боклуци и се замислете сериозно как се храните, препоръчвам здравословно разделно хранене, приемане на повече сурови плодове и зеленчуци и ще получите резултат без странични ефекти! Peace

# 204
  • Мнения: 0
[И как разбра като ги пиеш от вчера че нямат никави старнични ефекти и че са най добрите Joy.
Оставете тия боклуци и се замислете сериозно как се храните, препоръчвам здравословно разделно хранене, приемане на повече сурови плодове и зеленчуци и ще получите резултат без странични ефекти! Peace]
[/quote]

 Tochno za tova napisah,4e sam pila i dr. hapcheta i imam nqkakav opit(ne e trudno da se dosetish) Laughing Pri vsi4ki hapcheta, koito sam pila, stranichnite im deistviq se oseshtat oshte ot parviq den(gadene,otpadnalost, presahvane na ustata i t.n), a pri tezi nqma nishto podobno(pone pri men).I napisah 4e sa nai-dobrite,koito sam probvala, a ne 4e sa po-dobri ot vsi4ki ostanali. Tuk vlizame, za da obmenqme opit, a ne za da se pravim na ostroumni i da kritikuvame drugite.

# 205
  • Мнения: 13
Здравейте и от мен момичета! Аз също започнах да пия от тези хапчета, днес ми е втори ден. Омръзнало ми е години наред да се съобразявам с всичко, което трябва да поема като храна и не съм мръднала нито грам надолу. Спортувам активно, всеки ден без неделя и отново никакъв ефект. Факт е, че тялото ми е силно, но не мога да отслабна  Cry. Дълго време съм закусвала само плодове, обяда ми е без хляб и избягвам въглехидратите, вечер карам на салати и нищо... Надявам се тези хапчета да ми помогнат поне малко. Искам да отслабна от 5-10 кг. Но, не мисля, че ако гладувам, това ще е правилният вариант за  постигането на успех, защото дори и да има такъв успех ще е кратък и след това ще си върна килограмите двойно. Ако постигна добри резултати ще ви пиша. Пожелавам успех на всички, които пият САГ8. 

# 206
  • Мнения: 3 118
Някой да е чувал нещо за форслийн, съдържа същата съставка от SAG 8 - форсколин.

Отзиви от приемащите SAG 8 няма ли? Виждам доста време е минало от последната публикация на започващите да го приемат.

# 207
  • Мнения: 1 095
Някой да е чувал нещо за форслийн, съдържа същата съставка от SAG 8 - форсколин.

Отзиви от приемащите SAG 8 няма ли? Виждам доста време е минало от последната публикация на започващите да го приемат.

Ето тук можеш да питаш фармацевт
http://www.aspirinbg.com/index.php

много е точна, на мен много е помогнала с инфо  Peace

# 208
  • Мнения: 7 745

SAG 8 подтиска апетита и дава страшен тонус
не че се отслабва точно от него, но много помага на диетата  Peace

сега си довършвам това http://www.elancyl.bg/global-sulhouette.php
без резултат, за съжаление и пак ще си взема от sag

*Tea* при теб как беше elancyl-a

# 209
  • Мнения: 1 095

SAG 8 подтиска апетита и дава страшен тонус
не че се отслабва точно от него, но много помага на диетата  Peace

сега си довършвам това http://www.elancyl.bg/global-sulhouette.php
без резултат, за съжаление и пак ще си взема от sag

*Tea* при теб как беше elancyl-a

За съжаление и при мен без резултат.... А имам още 1 кутия и се чудя дали да го пия Sad

# 210
  • Мнения: 0
Здравейте .. аз не съм много отдавна във форума , но и аз като повечето дами се отчаях от вечното търсене на нещо ефикасно!!! Гледах доста страници по темите с хапчетата за отслабване .. Този продукт най-много  ми изглежда надежден.. въпреки ,че оставам скептично настроена! Използвах лида -да помогна ми но с доста мъкки я понасях ..имах ужасно странични ефекти..Сега  мисля да закупя саг8 .. Гледам ,че отдавна не е писано , въпреки всичко ще ви държа в течение ... утре най-късно ги взимам и се започва.. Пожелайте ми минусии  Peace

П.С. Ако някой има някакви одзиви да споделя ..  Praynig

# 211
  • Мнения: 0
Някой да е чувал нещо за форслийн, съдържа същата съставка от SAG 8 - форсколин.

Отзиви от приемащите SAG 8 няма ли? Виждам доста време е минало от последната публикация на започващите да го приемат.

Forslean пих миналата година и свалих 5 кг без проблем. Съчетани с лека гимнастика и без особено ограничение в храненето. Много съм доволна, решила съм тези дни пак да взимам, че да се отърва от 3-те килца от зимата... Peace

# 212
  • Мнения: 3 118
А за колко време ги пи и по колко на ден?

# 213
  • Мнения: 3
Temata e zamrqla.Mai tezi hapcheta ne deistvat ,a hora?Az tamun namerih edna qka oferta v grabo.bg  i se zaradvah ,ama kato gledAM KAKVO ZATISHIE IMA TUk vzeh da se otkazvam Thinking

# 214
  • Мнения: 7 745

доволна съм от тях, повече от други хапчета
не се отслабва без диета, но SAG8 много я подпомагат
и дават чудна енергичност и тонус

# 215
  • Мнения: 2
Здравейте момичета, искам да ви питам на вашите саг - шишета какво пище? аз си закупих от bilki.bg ( http://bilki.bg/product/876/sag-8-sag-8-8-kg-za-8-sedmitsi-60-kaps.html ) Саг 8 уж на Нутракс. Притеснявам се че са ме измамили , защото никъде в нета не пише на бг по шишето  ,  дори при мен няма логото на Нутракс . Пише ми унисекс. http://prikachi.com/images.php?images/223/5757223d.jpg Така ли и при вас или са ме измамили? и дневната доза ми я дават до 2 най-много хапчета, а тук като чета вие пиете по 4.Някой може ли да каже какво става?

Общи условия

Активация на акаунт