Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - 23

  • 55 305
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 617
Bluevelvet, забелязах, че много внимателно си следила моите предложения.

# 691
  • Мнения: 1 434
Bluevelvet, забелязах, че много внимателно си следила моите предложения.
Разбира се,  Tsugumi Grinning
Най накрая  гледах Bella Martha -  Много ми хареса , артистката толкова  добре  беше  влязла в ролята на перфектен  готвач Heart Eyes Много  красиво   беше  приготвено  всяко от ястията ..чак   ме караше да преглъщам  Mr. Green Препоръчвам !
Martina Gedeck играе в други два добри  филма - Das Leben der Anderen  - http://www.imdb.com/title/tt0405094/combined , The Good Shepherd - http://www.imdb.com/title/tt0343737/combined.

# 692
  • Мнения: 2 073
The Social Network - определено всичката реклама не е била за нищо. Невероятен филм! На първо място Финчър в най-добрата си форма (сериозно поставям филма до Боен клуб като реализация на грабваща история с галопиращ pacing и усещането "филм на годината"), сценаристът Арън Соркин - боже, диалозите или по-скоро монолозите на Зукърбърг бяха уникални. От актьорите също много добра работа. Поне аз накрая съчувствах едновременно и на Марк, и на най-добрия му приятел, донякъде и на цялото mass media поколение.

# 693
  • Мнения: 1 434
The Social Network - гледах  го  днес , но не  е от моят тип  филми . Интересен  ми беше , да видя  кой е създателят на ФБ , с какво се е занимавал и как са го измислили . От там нататък  не толкова, прекалено много  диалози  Crazy Аз съм по романтична  душа   Whistling

# 694
  • Бургас
  • Мнения: 1 656
"21 грама"  - Щон Пен, една история за цената на любовта, отмъщението и вината. 21 грама тежи последната въздишка на човек преди да умре - душата му. Ако е коментиран се извинявам, не можех да се върна много назад във форума.

# 695
  • Мнения: 0
The Social Network - определено всичката реклама не е била за нищо. Невероятен филм! На първо място Финчър в най-добрата си форма (сериозно поставям филма до Боен клуб като реализация на грабваща история с галопиращ pacing и усещането "филм на годината"), сценаристът Арън Соркин - боже, диалозите или по-скоро монолозите на Зукърбърг бяха уникални. От актьорите също много добра работа. Поне аз накрая съчувствах едновременно и на Марк, и на най-добрия му приятел, донякъде и на цялото mass media поколение.
Присъединявам съм това мнение  Simple Smile Наистина невероятен филм, няма да видите баналното идеологизиране на главния герой ... но да не разказвам филма Simple Smile гледайте го, определено един от най-добрите филми за годината (заедно с Wall Street 2: Money Never Sleeps  Wink)

# 696
  • Мнения: 1 434
Гледаме ги gradimir , моето скромно мнение  , че първата част на  Wall Street е в пъти по  добра  Crossing Arms

# 697
  • София
  • Мнения: 6 219
"21 грама"  - Щон Пен, една история за цената на любовта, отмъщението и вината. 21 грама тежи последната въздишка на човек преди да умре - душата му. Ако е коментиран се извинявам, не можех да се върна много назад във форума.

Това ми е много познато, гледала съм го преди години и доста ме впечатли, но трябва пак да го гледам, за да си го спомня в детайли...

На Социална мрежа отдавна и се точа, но като гледам как е тръгнало май няма да го гледам на кино. Надявам се няма специални ефекти, които да трябва да се видят.

Тъй като наближава края на годината в следващата тема можем да коментираме ако имате желание филмите от тази година и кой според нас е "филм на годината".

# 698
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Bluevelvet, забелязах, че много внимателно си следила моите предложения.
Разбира се,  Tsugumi Grinning
Най накрая  гледах Bella Martha -  Много ми хареса , артистката толкова  добре  беше  влязла в ролята на перфектен  готвач Heart Eyes Много  красиво   беше  приготвено  всяко от ястията ..чак   ме караше да преглъщам  Mr. Green Препоръчвам !


И на мен много ми се иска да го гледам Rolling Eyes.Има ли субтитри за него?

# 699
  • Мнения: 1 434
Bluevelvet, забелязах, че много внимателно си следила моите предложения.
Разбира се,  Tsugumi Grinning
Най накрая  гледах Bella Martha -  Много ми хареса , артистката толкова  добре  беше  влязла в ролята на перфектен  готвач Heart Eyes Много  красиво   беше  приготвено  всяко от ястията ..чак   ме караше да преглъщам  Mr. Green Препоръчвам !


И на мен много ми се иска да го гледам Rolling Eyes.Има ли субтитри за него?



Много е хубав няма да съжаляваш , прекрасна игра  на артистите , чак не ми се искаше да свършва  Laughing
Гледах го  с английски субтитри  Hug

# 700
  • На плажа
  • Мнения: 1 108
Търся един филм,но не мога да открия торента,можете ли да помогнете.
"БСП- бесни страшни пенсии е филма

# 701
# 702
  • Мнения: 34
И се присъединявам към питането дали The social network става за домашно гледане?
21грама е невероятен филм, мога да го гледам непрестанно - Наоми Уотс ме оставя без дъх, страдам с нея, интензивна и дълбока. Бенисио Дел Торо във върхова форма, а Шон Пен ...си е Шон Пен.
п.с. Wall Street 2: Money Never Sleeps - и преди споделих,този филм влиза в моята категория "Разочарование на годината"  Peace

# 703
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
И се присъединявам към питането дали The social network става за домашно гледане?


Според мен става.  Peace

# 704
  • Мнения: 1 434
И се присъединявам към питането дали The social network става за домашно гледане?


Според мен става.  Peace

Да става за домашно гледане , няма  някакви   специални ефекти    , които  може да  изтървете, така че е идеален за домашно гледане   Peace

Днес гледах  Mine vaganti , на моят любим режисьор Ферзан Озпетек  Heart Eyes
Много красиво направен, цветен  филм , истински , за нещата  от живота  , не толкова  " напудрен ".
Във филма участва  Riccardo Scamarcio , много красив актьор ....
Хареса ми, препоръчвам го !
http://www.imdb.com/title/tt1405810/combined

Общи условия

Активация на акаунт