Чупене, раzваляне и други олимпийски дисциплини

  • 2 998
  • 76
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 676
Браво Фиди, страхотен разказ и страхотни снимки

Много ти е набито окото, ей туй ми хареса Laughing Laughing Laughing

# 31
  • Мнения: 254
А пък на мене мацето Фиданка току-що ми се обади и зарди такива като мене има да чакате да и дойде музата и да напише продължението:)) Та предизвиках я като и пуснах покрай адресчето и телефонния си номер... и каквото повикало такова се обадило по телефончето:))) Леле тази Фиданка има глас на тинейджерче бе:)) Представям си като запее какво славейче е:)  

Мерсаж отново Фиданката и все така да имаш възможности да скиташ по огромния свят и да се срещаш със съфорумките....

АБе Тейче, незнаех че и при вас има такива Дебели и Луди, все си мислех, че това си е само Северно Американски патент и не се дава на никому другиго...

Аре, че трябва да ходя да бачкам...Simple Smile

# 32
# 33
  • Мнения: 4 244
Прословутите автомати zа вестници Laughing

# 34
  • Мнения: 265

На мен ми приличат на безплатни вестници и списания  newsm78 ама Фиди ще каже

# 35
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Това е една стара атомна електроцентрала (аz сложих отдолу надпис, ама нейсе), която zаради формата на куполите е наречена така - Доли Партън
  newsm78 aз уж 4етох сори ако съм те подразнила нещо спирам  newsm78

# 36
....Леле тази Фиданка има глас на тинейджерче бе:)) ...
Нали Grinning . И аз първият път като я чух останах изумена Grinning Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 4 244
Това е една стара атомна електроцентрала (аz сложих отдолу надпис, ама нейсе), която zаради формата на куполите е наречена така - Доли Партън
  newsm78 aз уж 4етох сори ако съм те подразнила нещо спирам  newsm78
Ха сега де?
Ти май се върzа Hug
Аz просто се пошегувах, Ани, недей така Laughing

# 38
  • Мнения: 2 452
Много интересен разказ, а снимките са супер! Чак ми се прииска и на мен да пропея в някой хор. Mr. Green
Снимката за женската клиника е просто класика!

Чакаме още подробности!

# 39
  • Мнения: 94
Май наистина бая сте препускали, като знам какви са разстоянията тук и колко забележителности сте посетили.  Доста американци за цял живот не успяват да видят толкова.

# 40
  • Мнения: 4 212
Цитат на: Honda
Приказки от свои хора #Silly

нъл знайш 4и та уби4ъм  Hug

Фид, разгледах индианските снимки, запазих си ги във фаворити. Тъз женска клиника е с то4ното име, тук има кафене с името "Майна"  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 2 195
Тенк Ю И аз да разбера най-накрая  doh Simple Smile
Фид,нащо ме зачепваш и аз да ходя...то големи красоти... Thinking

# 42
  • Мнения: 804
 имаше и ракийка и други бг благинки Mr. Green , най-вече кьопоолуто за десерт moresmileхубаво бг парти си направихме, още по-весело беше и в компанията на Фидито, ама точно навреме се появи в Лас Вегас. Другото семейство са с 6 годишен разбойник и с тях се запознахме от форум(ама друг), оказа се че са най-приятната ни компания тук. Хубаво нещо е нета Wink
 И аз очаквам следващата порция разкази в картинки Hug

# 43
  • Мнения: 217
Ей досега гледах снимки и не мога да се нагледам GrinningДобре че е Фиданката да видя Америката,че нищо че живея тук,освен Чикаго друго не съм видяла WinkАма и как хубаво си разказала всичко,добре се посмях с тези олимпийски дисциплини LaughingА смешната серийка снимки е направо супер Hug

# 44
  • Мнения: 734
Фиди, браво за разказа в картинки;) Клиниката в Сан Диего е голям майтап;))
Хондич, детето ме стопи, изпи ми витаминчетата да е жива и здрава;)

За гласа на Фиданката спор няма, има дар момичето!

Общи условия

Активация на акаунт