Кьде и как ,Ще празнувате Нова Година?

  • 3 857
  • 83
  •   1
Отговори
# 45
  • Германия
  • Мнения: 8 106
Аааааааа, молим............Нямам нищо на против ама искам компания. Иначе засядам над бутилката (сетих се за Педро) и ще си седите гладни Crazy Mr. Green smile3534
Хайде аз ще асистирам...

# 46
  • Мнения: 4 212
 Peace  аз съм навита, Хари4 и Хонди4 да запретнат ръкавките и да сготвят 4е умеят  smile3508  пък аз да купонясвам с виното и бирата 4е в тая 4аст по ме бива.  smile3534  Заболя ме главата докато 4етох рецептата за питката  Crazy викам си да купя готова, тук дал продават , май съм виждала питки  Rolling Eyes

# 47
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
тейчо, продават питки, ама си голяма хитряга. Wink Mr. Green

хондинке, аз ще ти правя компания на бутилката Mr. Green  chef /пак намесихме клетия педро/през антракта, докато се пържи нещо си или докато чакаме кокалите на педро да станат за хапване...

само не разбрахме кой ще гледа децата newsm78

# 48
  • Мнения: 2 825
Айде и тука намесихте Педро, абе няма отърване от него  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Айде, аз ще настанявам гостите,а през другото време ще правя компания на Тея  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 49
......

само не разбрахме кой ще гледа децата newsm78

За там май никой не се натиска Whistling smile3560 newsm63

# 50
  • Мнения: 4 212
май скоро на "бутилка" ще играем, незнам който я спе4ели както какво ще я прави  Mr. Green

децата да се самогледат, нали има и по големи, за една нощ все ще се оправят някак си и сами  Mr. Green

# 51
  • UK
  • Мнения: 1 334
ми той биде изнасилен и нещо се  поспаружи Laughing абе изядохме го,ама не стана много сочен,явно ще трябва да повторя  Mr. Green
кой казахте ще гледа децата  Grinning

# 52
  • Мнения: 1 238
Цитат
само не разбрахме кой ще гледа децата

Как кой бре? Тез мъже за кво ги имаме?!!!!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 53
  • Мнения: 3 146
Ако няма урагани - Куба.

# 54
  • Мнения: 7 837
Ако няма урагани - Куба.
Няма, спокойно, сезона свърши  Sunglasses

# 55
  • Мнения: 3 098
ние още не сме мислили, но коледа със сигурност вкъщи с домашните любимци. за нова година може да скокнем по на юг в испания.
засега това са само мои планове. Mr. Green


Аз пък обратно_мойте планове са да отидем в Галисия или в Астурия за Коледа.Разкошно би било да видим малко студ ве4е Mr. Green Оба4е вси4ко зависи от скъпия ми,дали навреме Ще каже кога то4но по4ива,та да се обадя и да направя резервация.
А за НГ,както вси4ки с приятели Ще бъдем и ние.Ако могат да дойдат и едни Щури глави от Германия(наши приятели)купона се заформя много яко smile3508

# 56
  • Мнения: 4 212
Хари4, докато кроите планове, хотелите са заети за нова година ве4е 80%, нема много време за мислене, не 4е няма д ви събера у дома де, ще спите един върху друг  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 3 146
Ако няма урагани - Куба.
Няма, спокойно, сезона свърши  Sunglasses

Да не ме лъжеш нещо и нарочно да ме пращаш там и да ме убие някой ураган? Grinning

# 58
  • Мнения: 966
Ако няма урагани - Куба.
Няма, спокойно, сезона свърши  Sunglasses

Да не ме лъжеш нещо и нарочно да ме пращаш там и да ме убие някой ураган? Grinning

Spoko sezona svarshi!  Grinning Grinning Grinning

# 59
  • Мнения: 7 837
Ако няма урагани - Куба.
Няма, спокойно, сезона свърши  Sunglasses

Да не ме лъжеш нещо и нарочно да ме пращаш там и да ме убие някой ураган? Grinning
Тц, нали сме на една гума разстояние от Куба, поне според кубинците авантюристи  Mr. Green
Ураганният сезон е Юни-Октомври, през останалото време - рахат, слънце, плажове  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт