"Гръмотрън" за отслабване! Гръмотрън - преборва килограми с гръм!

  • 198 633
  • 610
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 58
Аз сега пия отварата на д-р Лозанов, към нея прибавям и 90-дневната диета. Да видим до кога така.  Но ме впечатлихте с тази билка. Отварата да д-р пия почти месец и няма ефек , така че като я свърша ще си купя гръмотрън.
То е ясно че тези ,които сме предразположени към напълняване все ще си пълнеем и отслабваме.Ей така за разнообразие!

# 31
  • Мнения: 58
Момичета, искам за попитам по-запознатите, въпросният гръмотрън подходящ ли е за приемане успоредно с кърмене?

# 32
  • Мнения: 507
Момичета, искам за попитам по-запознатите, въпросният гръмотрън подходящ ли е за приемане успоредно с кърмене?

 newsm78 Съмнявам се, че при кърмене има нещо подходящо. Ще отслабнеш като спреш да кърмиш. Когато излязох от родилния дом бях 100 кг, кърмих 1 год и си седях 98 кг. Спрях да кърмя и за 2 месеца станах 84 кг. Така, че по-добре не приемай нищо, защото всичко отива в бебето и няма смисъл   bouquet

# 33
  • Мнения: 132
Здравейте Simple Smile И аз от днес започвам да пия гръмотръна за да посваля 5-6 кг. В момента съм 66 за  жалост и съм висока 170см.Но последните месеци много качих никога до сега не съм била над 60 а сега стана една..всичко дойде от това,че използвах едни противочатъчни хапчета,а след тях ми бяха изписани други и ми се прецака организма с тея хормони и уж не ям много а качвам.Естествено спрях хап4етата преди близо 8 месеца  и от тогава +6-7 кг и нямат сваляне Sad От близо месец се храня здравословно.Ям предимно салати без олио и сол както и варено пилешко мецо,риба и др.но съм свалила за месец с такова хранене само 1 кг Sad само да отбележа че не пия много вода,може би затова не свалям (не пия газирано).След седмица ще отчета резултата от гръмотръна и ще постна резултата.Успех на всички които започват с приема му също Simple Smile Wink

# 34
  • Мнения: 507
MuMc89, понеже и аз съм на същия хал от противозачатъчни и хормони пити с години, само от опита да ти кажа. Направи всичко възножно да свалиш тези килорами възможно най-бързо, защото иначе няма сваляне. Не искам да те плаша но гледай за 2-3 месеца да ги махнеш. Аз качвам и свалям от години заради хормонални проблеми и хапчета. Сега имам само още 8 кг и повече никакво качване, така съм решила. Защото ще се оперирам и няма да ми трябват повече хапове.
Успех и пиши да кажеш какво става.  Hug   bouquet

# 35
  • София
  • Мнения: 3 271
Някой по-напред беше задал въпрос - преди или след хранене да се пие?
Според мен е преди - нали убива апетита Thinking
Но нека пробвалите да споделят Hug

# 36
  • Мнения: 1 099
Звучи интересно, въпреки че не вярвам много много на билки. Ще го намеря и ще докладвам Simple Smile

# 37
  • Мнения: 19
Малко впечатления от мен :
Пих 10 дни, сега съм трети ден почивка (даже влизам в четвърти като се има в предвид кое време е ... ).
Първо си купих една опаковка от аптеката - жълта кутия не помня фирмата - освен че имаше вид по скоро на натрошени корени с листа горчеше много и  честото ходене до 00 по малка нямаше ефект върху апетита ми.Пих го няколко дни после го смених с друга опаковка - също не мога да кажа на коя фирма е но беше в найлоново пликче - 50гр и си личеше че са накълцани корени.Мога смело да кажа че не съм се ограничавала с храненето.На 9-тия ден започнах да усещам една ситост .... абе имах чувството че съм преяла - и това от сутринта с отварянето на очите  Shocked Така и намалих порциите ,храненето ,хляб не ям от няколко дни.Чувството за ситост си стои още въпреки че ''почивам'' .Килограми не мога да кажа но май ми се струва че дрехите започват да ми стоят по хлабаво .Това ще чакам да мине месец че да кажа.Други ефекти - определено има промяна в ходенето до 00 и понеже аз попаднах на гръмотрън търсейки нещо за разширени вени (имах едни бодежи през нощта по краката) - ами изчезнаха  Grinning
Определено смятам да продължа да пия - не е лекарство , не струва луди пари , не отнема много време .... Лично аз пия 3 пъти дневно по 100 - 120 мл след хранене .Може и да увелича приема на 4 пъти .А може и да пробвам преди хранене но навсякъде пише след ... е няма да боли да опитам 2-3 дена Simple Smile
Малко се поувлякох но какво да се прави .
Успех    bouquet

# 38
  • Мнения: 1 479
Да се разпиша и аз!
Пия гръмотрън от почти 20 дни без почивка, но според мен нещо не е така с начина на приготвяне при мене! Купувам само от билкова аптека - в целофаново пликче, 1лв 30 ст
На пликчето пише - 1 супена лъжица се вари 10 мин в половин литър вода , прецежда се и се пие 3 пъти на ден преди ядене!
А това, което пише в нета е - 2 супени лъжици се запарват в 400 мл вода за половин час и се прецежда и се пие 3 пъти след ядене - аз така съм го пила - според мен има ефект!
Но кое е правилното - ще питам в билковата аптека!
Ефектът е странен - уж съм огладняла, но се наяждам с много по-малко, за пишкане - пишкам, но не чак толкова често!
Който разбере нещо да пише, аз също!
Поздрави и целувки!

# 39
  • Мнения: 43
днес си го взех и започвам да пия Simple Smile
От вчера съм на зелева супа , така че ще комбинирам нещата.
Как мислите - дали ще е проблем Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета!
За изминалите 5-6 дена, откакто пия пак гръмотрън мога да кажа, че слабеенето този път е по-трудно /или доста съм се поохранила след предишния курс  Embarassed /!
Предния път до това време корем вече нямаше, а сега е поспадналл малко от малко.
Този път мисля да  не прекъсвам, докато не си постигна желаните килограми.

Относно храненето.... правя възможно най-лошото - на обяд съм на 1 праскова или ябълка, или и двете, а вече си ям нормално.
Хляб и сладко не помня от кога не съм виждала....

Замирисва ми на синдрома гладен и дебел.....

Ще видим, до края на редовния 10-дневен курс какво ще се получи, после продължавам...

Поздрави и успех на всички

# 41
  • Мнения: 11
Здравейте момичета от днес и аз съм с вас!Напоследък какви ли диети на пазех и кантарът не мърда!Сега започнах да ям само протеини и с този гръмотрън се надявам малко да сваля,че се чувствам много зле!Ако имате резултати пишете и аз ще пиша!

# 42
  • Мнения: 3
Здравейте  Grinning
Коментирахте гръмотръна и кърменето. А какво е положението с бременността? Дали е подходящо да го пия, клед като към бременна - 2-ри месец?
Благодаря предварително

# 43
  • Мнения: 507
Здравейте  Grinning
Коментирахте гръмотръна и кърменето. А какво е положението с бременността? Дали е подходящо да го пия, след като към бременна - 2-ри месец?
Благодаря предварително

izzida, мисля, че не може, защото Гръмотрън има е силно диоретично действие, което е опасно за бебето, защото може да започне абсорбиране на околоплодните води и плода няма да има течност около себе си. Не мисля, че е редно да се пие какво и да било докато си бременна. Направи си режим на хранене, може да опиташ разделно хранене или подобно, от което да не качваш много килограми. Вечеряй рано до 18ч, за да има достатъчно време до като си легнеш. Движи се повече, само да ходиш пеш без да се напрягаш с каквито и да било други упражнения, ще изразходваш достатъчно енергия. Потърси в интернет упражнения и гимнастика за бременни, нещо което ще ти хареса и ще ти помага. Но НЕ пий нищо за отслабване докато не родиш.
Лека и успешна бременност   bouquet

# 44
  • Мнения: 4
ти си луда да си тровиш бебето после ще ревеш яж каквото и колкото ти се яде пак после ще имаш време да отслабваш ще е трудно но не мисля че сега е времето за диети и билки

Общи условия

Активация на акаунт