Звездни компромати-78 част

  • 47 414
  • 738
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 3 630
За Асен Блатечки, Мария е жена от клАса.

http://-spam082-/n/asen-blatechki-mariya-e-klasa.27583.html

# 661
  • Мнения: 27
Като говорим за Ромина Андонова, наскоро слушах един много смешен разговор за нея. До мен седеше някакъв нечистоплътен, дебел господин с плажни гащи и обувки, който не разбрах какъв се явяваше или по-точно за какъв се мислеше, но от разказите останах с впечатление, че едва ли не й е гадже или най-първа дружка, защото обясняваше как я придружава навсякъде в БГ и чужбина и ще ходи с нея и на Мис свят.Та според него тя е 100% Мис свят, нямало досега по-красива Мис Б-я от нея, тя била родена за тази титла и на Мис свят нямала конкуренция нито по красота, нито по стил, нито по интелект. Твърдеше, че ще спечели със сигурност и , че следващия път като отидели заедно в Дубай, щели да ги гледат по друг начин, защото с него щяла да бъде Мис Свят. 2 часа се наслушах на подобни смешки, а също така обясняваше и за родителите й, че са много богати, което не е учудващо.

# 662
  • Мнения: 2
Райна се е загрозила, а песента не ми харесва, и може би е разбираемо, като се има предвид, че това е гръцка песен, от около 1990год. и след това Коста Марков й беше направил кавър. Райна просто се чуди в последно време какво да направи, и презаписва песни от 90-те години на нейни колеги, което ако не е западащо...няма какво друго да е.

Е,не могат всички да бъдат красавици като любимката ти Николета Лозанова. Heart EyesСамо,че всичко е въпрос на вкус - гледах ги и двете на живо във Вип денс и както преди харесвах много Николета/от кориците/,а не одобрявах Райна така си промених мнението и за двете,и то не е в полза на Николета.
                                                                                                                                                                                                                              Прави ми впечатление,че винаги се изказваш много крайно по отношение на Райна и затова не можах да се въздържа да не реплекирам.Не сме длъжни да харесваме всички,но при теб има някакво озлобление и неприязън.

# 663
  • Мнения: 4 435
Като се заприказвахме за Владо, и се сетих за оная Деси, т.нар. Джорджия. Тя не е ли родила вече, нищо не се чу май? Thinking


Dea* , мога да изкоментирам мнението ти само така  Shocked Shocked Shocked Shocked, щом си останала с впечатлението , че Николета е моята любимка. hahaha Joy И Андреа ми е още по-голяма по тази логика. ooooh! Значи, щом плюя Камелия, че е наПравила кавър, няма как да не плюя и Райна, която вече няколко песни от 90-те записва наново. Ми тъпо е. И както ти имаш мнение, аз също имам такова. И на никой не дължа обяснение за него.

# 664
  • Мнения: 2



Dea* , мога да изкоментирам мнението ти само така  Shocked Shocked Shocked Shocked, щом си останала с впечатлението , че Николета е моята любимка. hahaha Joy И Андреа ми е още по-голяма по тази логика. ooooh! Значи, щом плюя Камелия, че е наПравила кавър, няма как да не плюя и Райна, която вече няколко песни от 90-те записва наново. Ми тъпо е. И както ти имаш мнение, аз също имам такова. И на никой не дължа обяснение за него.
[/quote]

Аааааааааааа,не ти искам обяснението - харесвай си когото искаш.Само споделих какво ми прави впечатление.Извинявай ако съм те засегнала!

# 665
  • Мнения: 2 487
О, Деа..Моля ти се спри..Не мога да разбера защо всеки като каже някоя лоша или добра дума, веднага пада към голям фен или пък че някоя звезда му е неприятна..Много се дразня на такива коментари..Поне във всяка тема, някой казва че Николета е любимка на Авчето..Това на мен вече ми писна..Авчето не спря да дава обяснения, че не е фенка на никой ..Просто си дава своето мнение..Това, че ти не си съгласна, не знам какво те кара да мислиш е тя й е любимка или че пък мрази Райна?!? Е как от едно изречение правите такъв генерален извод? Ава, споделя информация, която аз не знаех..Ти да не би да знаеше, че тази песен я е пял Коста? Или че пък е гръцка? Просто все като се даде някаквка информация или коментар от коята и да е съфорумка, веднага нкой скача и вика '' ти нещо не я харесващ и затова казваш така'' или нещо от сорта..Просто вече ми стана супер неприятно да чета как някой харесвал онази, пък тази тука никой..Не сме еднакви всички ..Имаме различни вкусове.


Николета

# 666
  • Мнения: 4 120
Снимките на Божинов И Николета са правени като се е прибрал за кръщенето на сина си. Не си губи времето Simple Smileцък.

Dea* , не е ли нормално всеки да има свои фаворити и съптветно антипатични персони? Аз горе- долу на постоянните ги знам, признавам си преди време умишлено съм правела грозни коментари за нечий фаворит, за да стане драма  Grinning Но вече не правя така.

# 667
  • Мнения: 517
Това на снимката не е Владо Арабаджиев.
Авче, спри да се обясняваш на всяка случайно изпуснала се девойка. Няма смисъл Heart Eyes Hug

# 668
  • Мнения: 4 120
Някой ако гледа Маги по Нова може ли да каже това при нея Юлиана Дончева ли беше, че съм на работа и нямам звук в момента:) Ако е тя има си бузки и изглежда много добре.

# 669
  • Мнения: 4 435
Деа не, не си ме засегнала. Просто ми стана смешно. Това, че пускам снимки на определени хора, е не защото съм луда по тях, а защото примерно лесно попадам на тях, имат снимки в изобилие. А това, че в дадена ситуация съм била на страна на Николета, не значи, че е нямало такива в които пък не съм била срещу нея. Както и никога не съм се изказвала, че е някаква невероятна красавица, или нещо подобно, хубава е, но има неща, които не харесвам в нея.
Наскоро коментирахме и коя от Плеймейтките ни е най-секси, аз не посочих нея. Wink


Това на снимката не е Владо Арабаджиев.
Авче, спри да се обясняваш на всяка случайно изпуснала се девойка. Няма смисъл Heart Eyes Hug
А, кажи кога най-сетне ще се науча на това. Mr. Green Hug Heart Eyes

# 670
  • Мнения: 27
Аз не съм толкова редовна в темата и не ми пука кой на кой е любимец, но е факт, че 50% от снимките в темата са фотошопските фотосесии на Николета, които на мен нито са интересни, нито са ми компромат, затова ги подминавам.

# 671
  • Мнения: 515
не е Владо на снимката Thinking, едва ли е тайна за някой , че бяха гаджета, дълго време.Аз Мария съм я виждала в такива сцени, че ме е срам да пиша  ooooh!

п.с аз ви казах, че по хубава неземна и прекрасна красавица на света няма от мен. Имам най-дългите крака и най-секси снага  Laughing и тея Николети, Златки, Райни и Андреи да си гледат работата. И стига сте пускали мои снимки писна ми вече аааааа  Naughty Авче мило всички знаем че си най добрата приятелка на Николета стига и прави реклама... Naughty

# 672
  • Мнения: 2


Dea* , не е ли нормално всеки да има свои фаворити и съптветно антипатични персони? Аз горе- долу на постоянните ги знам, признавам си преди време умишлено съм правела грозни коментари за нечий фаворит, за да стане драма  Grinning Но вече не правя така.

   Peace

# 673
  • Мнения: 3 630
Аз например съм луда по Доронин, така че ще се радвам да пускате само негови снимки.  Wink  Simple Smile

# 674
  • Мнения: 1 280
....признавам си преди време умишлено съм правела грозни коментари за нечий фаворит, за да стане драма  Grinning Но вече не правя така.


  Joy Интригантка  Mr. Green /шегувам се  Hug

  Кой е Матей Казийски?  Embarassed
  И още един въпрос - преди няколко страници имаше линк със стар клип на Мария, не ми се рови и не се сещам как се казва песента, но сюжетът е: Тя /Мария/ го играе любовница на един младеж, в края на клипа гаджето му ги хваща и сяда на едни стълби. Мисля, че същата девойка съм я виждала преди време и в клип на Ивана. Можете ли да ми кажете коя е? /уф голямо обяснение направих  Laughing

 За Доронин и аз се нареждам и в бой с Наоми ще участвам  Joy

Общи условия

Активация на акаунт