СЕПТЕМВРИ - тема 30

  • 26 113
  • 732
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 2 150
П.П.Соник,София ленд работи ли?
Самият парк не работи, разпродажбата са я разположили в сградата, дето прилича на замък. Нищо вече няма, заведенията, всичко е затворено. То и аутлетът ще е там само до края на ноември, след това ще го разтурят.
Браво, че си се успокоила Hug Дано Дани си отспи хубаво през нощта и утре да е по-добре.

# 646
  • Мнения: 414
Благодаря ви! Hug
Спинка си зайко байко пупупу..
Само от време на време приплаква от зъбчетата. Cry
Много е миличък-очукан целия,миличкия ми Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
А сестра ми,понеже тя го е "гледала"когато е паднал така се притеснила,майка ми и тя и аз я питам-много ли плака,а тя .ами поплака си,ама сигурно ми спестява доста,щото толкова е ожулен,че сигурно мноооого е ревал Cry
Айде стига съм ви занимавала.
Лека Hug

# 647
  • sofia
  • Мнения: 3 706
ar4ita , миличката! Hug Не мога да навикна на насинената муцунка на Попо и това си е. Знам, че ще е така, че ще пада, ще се удря и пр. , но всеки път ми се къса сърцето...Ето и днес не се размина...Фрасна се яката в ръба на масата и има ужасен бушон. Тамън избледня цицината от падането от кошарата...А, вече съм я обезопасила, чрез надуваемият ни дюшек.  Grinning Ако не друго, то Петко много му се кефи, катери се по него и го налага.
pocahontas80, да се оправя бързо малката кукличка!  Hug
Соник, със здраве да си ползваш ските и да избягваш борчетата! Доста ти завиждам! Mr. Green
Атракция, ама че неприятна женица. То простотията ходи по хората, нали знаеш!
Надина, Мама Т, добре сте се завърнали!
Лека!

# 648
  • Мнения: 414
Добро утро!
Кафенце няма ли кой да сервира? GrinningАз не мога Blush
Спа си добре детето,сега станахме и си почва неговата програма-мрън,мрън,мрън...

# 649
  • Мнения: 5 026
ооопп, ей го кафето Simple Smile

Арчита,, то така е с чуждо дете, не я обвинявай сестра ти, случва се  Peace

# 650
  • Мнения: 414
Мерси за кафето!
Аз не я обвинявам-той и при баща си пада от седалката на колата на земята... Sad

# 651
  • София
  • Мнения: 1 504
Добро утро мацки!
Атракцион...ще метна и твоето кафе...събудих се се главоболие...явно почва тридневната ми мъка..Последния път като споделих на пепдката/тя ми е джипи/ ми каза че това са симптоми на мигрена  ooooh!
ЗА жената с кучето....хъммм ами с Кати бях по търпелива и се съобразявах, откакто се роди Ангел съм доста поооо устата...та бих й спретнала скандалче...
Кришка и при теб кофти ситуация...но съм съгласна и с написаното от Надина. Може да попаднеш и в обратната ситуация съвсем скоро и тогава... Rolling Eyes
Соник честити ти придобивки...много добра цена за нещата...Леко ти завидях, но в близките 2  години не се виждам на ски...
Белтък съм давала от детската кухня....
Арчита хубаво, че на Дани му няма нищо освен ожулването...

# 652
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Добрпютро! Атракция, мерси за естетското кафе! А също, като размишлявах над случката ти с онази зла кака, се замислих. Горкото кученце.  Sad Ми че то едва ли е искало да се люля на люлката... hahaha
 За нападенията над Пецата, Емир, знам, че се случва, което е и още един довод, да не дам малчо на ясли. Такъв ми е беззащитничък.
А и да се похваля с една хитрост, която прилагам тези дни. Сутрин, като се размрънкоти Попо, към 7, го гушвам в моето легло и си къртим до 9! Йеее!
Хубав ден на всички, здрави дечица и никакви мигрени! Hug

# 653
  • Мнения: 1 046
Добро Утро!!!   Flutter

Весел ден на всички   bouquet

Тук съм, ще ви наглеждам, а ако хвърлите интересен джокер, може и да пиша...

Абе замислила съм се напоследък, защо ни отсвириха толкова много майки и не пишат. От онзи конкретен спор да имаше 3-4 преки участнички, ама толкова много.........време ли нямат, тъпо ли им е  newsm78

# 654
  • София
  • Мнения: 54
Добро утро и мерси за кафето, аз сега си го пия. Малката стана в 7ч след цяла нощ мрънкане, но поне нямаше вече температура, а й не е акала от вчера следобед, дано това е краят  Praynig Сутрин я преместих при майка ми и баща ми и си доспах до 10ч  Blush На всичкото отгоре й изби и един кътник, следващият е готов да пробие също.
И аз й давам Биогая, но само когато има проблем, т.е. след разстройство, знам, че тогава полезните бактерии от червата се "измиват" поради честното изхождане. И след всеки епизод пие около един месец. Мая, и Ана Мария обикновено ака веднъж на 3 дена, но изпражнението й е нормално, тя винаги е била така, от ден 1. Като я изписаха в петък направи първото ако чак в понеделник...и оттогава е все така...редовно веднъж на три дена. Та не знам дали е от захранването...Интересно е, че не е имала колики  newsm78 И тогава не е пила капки, защото не е имала нужда. Не знам...днес ще питам лекарката...ако ще успеем да си запазим час преди 15:30, че аз от 16:00 съм на лекции...Добре поне, че днес и утре майка ми е вкъщи, иначе не знам как щях да я оставя с баща ми...
Надина, колко е бил голям Коко, когато сте успели да го излекувате?  И направили са ли му някакви изследвания или ?
Арчита, дано малкият е по-добре...но ще трябва време, докато ще му минават синините...Ана Мария все още има една на лявата буза от преди седмица и половина  Tired

# 655
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 856
Те ви те анкета Simple Smile

# 656
  • Мнения: 107
Добър ден, момичета! Simple Smile

Соник, честита ски екипировка! С кеф да си я ползваш Simple Smile))
Аз имам нови ски и обувки - почти не съм карала с тях, че забременях. Сега стоят и не знам кога ще им дойде времето, още повече, че ММ не кара ски. Е, има желание да се научи, но кога ли...

Филийките - във фурната. Нямаме тостер и микровълнова. ММ от време на време вика да сме си купили, ама като го питам къде да ги сложим, не казва, хехе.

По въпроса от анкетата, още го возим в кошницата 0-13 кг, обратно на движението. Не мога да се организирам да проуча столчетата и да поръчам, ама вече няма на къде.  Whistling
Цвета, мерси за отговора. Сега чета в сайта на Емпреса, ама нещо много сложно ми се вижда? Ако не мога да се оправя, ще ви питам.  ooooh!

Кришка, и ние с Вико спим така сутрин, че и продължава да посуква докато или на мен, или на самия него му писне. Иначе в неговото креватче рано-рано се е ококорил.

Арчита, Покахонтас, да се оправят бързо дечицата!  Hug

Атракция, аз ако бях на твое място, сигурно много щях да се разправям с онази кака с кучето. Лошото е, че от това полза няма, само се ядосва човек, но никого не може да превъзпита.

Вчера бяхме на Витоша и трябваше да вардя спящия в количката Вико от едно куче с един огоромен клон. Кучето беше захапало клона по средата и тичаше с него.  ooooh! А хората с кучето имаха бебета близнаци, които също си спяха в тяхната количка. Ах-ха да отворя уста и се сетиха да му вземат клона, то пък взе да лае неистово. Цирк. В резултат човекът се събуди, бебетата им - също.
Е какво да каже човек... Безмълвна.  Tired

# 657
  • Мнения: 91
Здравейте. Нямам никаво време да пиша че имам изпити ,но нещата се закучиха....
моля ако някой е учил нещо от сорта на медиамениджмънт да каже , та ако може да метне някой друг материал че с тия курсови много лошо....

# 658
  • Мнения: 5 026
Ванина, не мой ти помогна в тази област Simple Smile Успех  Peace

Вотнах се с опция 3.

# 659
  • София
  • Мнения: 2 150
А и да се похваля с една хитрост, която прилагам тези дни. Сутрин, като се размрънкоти Попо, към 7, го гушвам в моето легло и си къртим до 9! Йеее!
И аз правех така и ми беше супер... само дето рахатът продължи точно 1 седмица Confused Сега вече и да го взема, се облещва и слиза от спалнята.

Ванина, и аз не мога да ти помогна...

По анкетата - возим го в столче 9-18 кг.

Общи условия

Активация на акаунт