Снимки от есенна Пенсилвания

  • 1 570
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 091
много хубаво семейство сте, а снимките са страхотни  Peace а тази е направо за реклама, за плаката на билборд.

Тейчка, опитвам се да ти намеря картичка с някаква снимка от тука, затова се бавя. Не предполагах,че ще е толкова трудно! Обаче факт е- има много катички, ама не и със снимки от тука...казаха ми 1-2 места ще видим дали ще намеря там Simple Smile
 Мерси за комплимента Wink

# 16
Тандурито, да ви имам сладкият пощальон Hug Grinning Heart Eyes
Снимките са красота......От кога чакам да пуснеш. Миналата година си спомням като се бяхте снимали заровени в листата Grinning
За тебе - ти си знаеш, че си хубава. Не случайно чух, че си "висяла" по витрината на някакво Фотостудио във Варна Flutter (изпортих тЪ Twisted Evil)
"Пауна" е жесток Grinning

# 17
  • Мнения: 1 238
Снимките са направо приказни! Страхотни цветове! Браво на фотографа Grinning Grinning Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses
А Калинката изобщо не можах да го позная!Толкова много е пораснал и се е променил, само сините очици са си същите Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Аз за последно май го гледах на снимки , когато беше на около годинка някъде.

# 18
....
Тамън се чудя какво да правим днес и ето идея, само дето моя синковец нещо не го виждам да ме слуша  и пак ще стане така, че аз ще си правя сама започнатото. Sad
Ще те слуша Миронич. Моите, докато Симона беше във ваканция ходихме и събрихме листа, а после правихме дървета и апликации в къщи. Ели беше много съсредоточена, но любимата й част беше лепилото Crazy Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2 332
Невероятни снимки - ето такава есен обичам - златна и топла... Tandoori , признавай бързо - да не си била фотомодел? Така професионално позираш... Simple Smile.

# 20
  • Мнения: 7 091
Тандурито, да ви имам сладкият пощальон Hug Grinning Heart Eyes
Снимките са красота......От кога чакам да пуснеш. Миналата година си спомням като се бяхте снимали заровени в листата Grinning
За тебе - ти си знаеш, че си хубава. Не случайно чух, че си "висяла" по витрината на някакво Фотостудио във Варна Flutter (изпортих тЪ Twisted Evil)
"Пауна" е жесток Grinning

Леле Хондич направо ме застреля  LaughingСтава сутринта и що да видя, някои ме издал  Embarassed Embarassed А ти как разбра се пита в задачката  Embarassed Или аз съм ти казала и на помня Simple Smile май ме гони ЕГН-то  Mr. Green

# 21
.... А ти как разбра се пита в задачката  Embarassed Или аз съм ти казала и на помня Simple Smile май ме гони ЕГН-то  Mr. Green

Хихи. Не е ЕГН-то ти споко. Аз съм към Скотланд ярд Wink Laughing Laughing Mr. Green
Сега сериозно. На времето едно мамче от Варна (Флашката), тъкмо като беше заминала за Щатите спомена, че още те наблюдавала по витрините (ама не помня на кое фото) - не помня темата каква беше, ама беше отдавна. Просто ми се е набило в главата Flutter Grinning

# 22
  • Мнения: 7 091
Tandoori,  прекрасни са снимките. А квартала ви е толкова сладъл. Незнам дали е типичен, но си представих началото на филм, в който действието ще се развива малко провинциялно градче в САЩ (както сме го и виждали по филмите де) Grinning

Искам да те попитам за хербария. От кога имате такъв? МАлкия пощальон събира ли листа, интересно ли му е? Лепите ли ги в тетрадка.

Тамън се чудя какво да правим днес и ето идея, само дето моя синковец нещо не го виждам да ме слуша  и пак ще стане така, че аз ще си правя сама започнатото. Sad

Да ти кажа наистина е малко провиницално градче, обаче на мен наистина ми харесва такова...не обичам шумните градове. Там мога да отида за разнообазие, ама не и да живея там. Много е спокойно и хората са много мили.
А малкия много се радваше а събира листа , даже и сега като види листо и казва " биа лита "=събира листа  Laughing Още не сме ги изсушили( т.е сложили сме ги да се сушат м/у вестници на тавана) ама като станат ще направим картинки от тях..майка ми като бях малка правеше различни картини от листа за моя хербарий ( разни принцеси, кораби, къщи..и други такива) та се надявам и нашите да станат хубави.  А малкия засега си пада повече по развалянето отколкото по правенето на неща Simple Smile , че ще го видим  Laughing Sunglasses

# 23
  • Мнения: 7 091
Снимките са направо приказни! Страхотни цветове! Браво на фотографа Grinning Grinning Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses
А Калинката изобщо не можах да го позная!Толкова много е пораснал и се е променил, само сините очици са си същите Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Аз за последно май го гледах на снимки , когато беше на около годинка някъде.
Мерси, мерси, ще предам и на тати, защото той снима мене  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 7 091
Невероятни снимки - ето такава есен обичам - златна и топла... Tandoori , признавай бързо - да не си била фотомодел? Така професионално позираш... Simple Smile.

Чак модел не съм била( нямам нужната височина Rolling EyesSimple Smile, но работих в модна агенция, та ме нащракаха там сума фотографи. А имам и доста приятели фотографи и ми прравят от време на време снимки Simple Smile ама не ми остава време да ги кача..

# 25
  • Мнения: 7 091
Хихи. Не е ЕГН-то ти споко. Аз съм към Скотланд ярд Wink Laughing Laughing Mr. Green
Сега сериозно. На времето едно мамче от Варна (Флашката), тъкмо като беше заминала за Щатите спомена, че още те наблюдавала по витрините (ама не помня на кое фото) - не помня темата каква беше, ама беше отдавна. Просто ми се е набило в главата Flutter Grinning

Тя работата с тая снимка е дълга и широка Simple Smile това е най-гадната снимка, която са ми правили въобще...за сметка на това цяла Варна 5 години подред ме гледа да се мъдря по витрините и каталозите на  всички фото Кодак във Варна..
Явно някой беше решил, че голямо изкуство е направил....чак ме беше срам като ме познаят хората Rolling Eyes Embarassed Не съм толкова ужасна на живо  Mr. Green Laughing Sunglasses Joy

Последна редакция: вт, 08 ное 2005, 15:09 от Tandoori

# 26
  • Мнения: 2 332
Невероятни снимки - ето такава есен обичам - златна и топла... Tandoori , признавай бързо - да не си била фотомодел? Така професионално позираш... Simple Smile.

Чак модел не съм била( нямам нужната височина Rolling EyesSimple Smile, но работих в модна агенция, та ме нащракаха там сума фотографи. А имам и доста приятели фотографи и ми прравят от време на време снимки Simple Smile ама не ми остава време да ги кача..
Значи правилно съм те заподозряла Simple Smile. А кое градчето, ако не е тайна?

Последна редакция: вт, 08 ное 2005, 15:15 от Роси74

# 27
  • Мнения: 7 091
Хихи. Не е ЕГН-то ти споко. Аз съм към Скотланд ярд Wink Laughing Laughing Mr. Green
Сега сериозно. На времето едно мамче от Варна (Флашката), тъкмо като беше заминала за Щатите спомена, че още те наблюдавала по витрините (ама не помня на кое фото) - не помня темата каква беше, ама беше отдавна. Просто ми се е набило в главата Flutter Grinning

Ето тока да видиш някои от тази година Май месец Simple Smile
http://community.webshots.com/album/500093222kIPNlX

# 28
  • Мнения: 7 091
Невероятни снимки - ето такава есен обичам - златна и топла... Tandoori , признавай бързо - да не си била фотомодел? Така професионално позираш... Simple Smile.

Чак модел не съм била( нямам нужната височина Rolling EyesSimple Smile, но работих в модна агенция, та ме нащракаха там сума фотографи. А имам и доста приятели фотографи и ми прравят от време на време снимки Simple Smile ама не ми остава време да ги кача..
Значи правилно съм те заподозряла Simple Smile. А кое градчето, ако не е тайна?

Града се казва Scranton, PA

# 29
  • Мнения: 1 238
Хихи. Не е ЕГН-то ти споко. Аз съм към Скотланд ярд Wink Laughing Laughing Mr. Green
Сега сериозно. На времето едно мамче от Варна (Флашката), тъкмо като беше заминала за Щатите спомена, че още те наблюдавала по витрините (ама не помня на кое фото) - не помня темата каква беше, ама беше отдавна. Просто ми се е набило в главата Flutter Grinning

Ето тока да видиш някои от тази година Май месец Simple Smile
http://community.webshots.com/album/500093222kIPNlX

Ауу, страхотни снимки! Колко си фотогенична Grinning Grinning Grinning Grinning! А аз все излизам като ударена с мокър парцал по главата на снимките Embarassed Embarassed Embarassed hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Защо не работиш като модел в някое списание?

Общи условия

Активация на акаунт