Леокрема за обемни устни

  • 4 729
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 758
В Хит продават продукти на Леокрема, дали няма да има и такова червилце. Ейййй, сега ме вкарахте в мисли.Утре отивам да проверя.

# 16
  • Мнения: 35 961
и аз искам такова червилце!
иначе имам балсамчета с кафе и със сметата - миришат страхотно, идва ми да загриза стикчетата Sunglasses

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз и майка ми сме ползвали и продуктите на Леокрема за лице - кремчета с бадеми и ...кокос май беше newsm78Не са лоши, като за без пари Wink
Сега ме навихте да си взема и бласамче за устни, и без това като съм спортно облечена ме мързи да слагам червило.

# 18
  • Мнения: 5 647
а тази козметика българска ли е. Че много я хвалите тук, та съм решил аедно кремче за отслабване да си взема пък и тези за лице ме блазнят .

Италианска.

# 19
  • Мнения: 5 622
съвсем като течно червило! Да ви кажа почнах да усещам устните си като гумени, напомпани сякаш. Пък може и да си внушавам. hahaha Ще пробвам пак.

Бубе, какви операции на устните, нали слагат инжекция с  колаген или друг разтвор.
А ефектът на балсамчето ако го има е съвсем временен, естествено.  Grinning

В понеделник най-накрая хванах предаването по Дискавъри  "Извайване на тялото" и този път даваха ужасна операция на устните,за уголемяване,с някакъв имплант.Ама я перфорираха госпожата,като шишче,вчрвай ми изтръпнах.Много брутално беше  Sick

# 20
  • Мнения: 1 111
само веднъж съм се чувствала като Анджелина Джоли, но ме беше ухапала пчела по горната устна и не искам да се сещам ooooh!

 Joy Joy Joy хареса ми това изказване....

иначе имам балсамчета с кафе и със сметата - миришат страхотно, идва ми да загриза стикчетата Sunglasses

а дали аромата се усеща и от партньора ти при целувка например... newsm78

# 21
  • Мнения: 5 622

Цитат

а дали аромата се усеща и от партньора ти при целувка например... newsm78
Цитат

Естествено!Но аз лично смятам,че мъжете предпочитат да усещат нашия си уникален и естествен аромат,при целувка  Wink

# 22
  • Мнения: 505
Преди месец си взех от варненския бонжур. Не съм никак впечатлена, купих кафявото с аромат на шоколад. Нито аромата ми допадна, нито цвета.

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Ако все пак видите ефекта на Леокрема за устни,свиркайте  Whistling
Аз си мисля, че Карен има предвид, че създава такъв ефект, а не че действително ще им увеличи обема Simple Smile
Да вдигна старата тема (отпреди цели 2 седмици). Днес си взех бежовото гланц-че на Леокрема. Много приятно, прозрачно, не е плътен покривен цвят, но ми оцветиха устните в кафявата гама все пак.
Много приятно, има малко като 3Д ефекта на Буржоа.
Но, Стелла, точно така си пишеше на опаковката - ползвайте 3 пъти на ден и след 20 (или 30 ли беше) дена устните ви ще са видимо по-обемни и бла-бла...
Не за това го купих, но все пак се впечатлих...току виж ми станат джуките като на кака Джоли, ехехехей! Simple Smile
А за цената съм се минала явно - за 5,50 го взех от козметичен магазин. На обикновените Леокрема гланцове и вазелини цената не видях, но цветните бяха на тази цена.

# 24
  • София
  • Мнения: 18 679
Обикновените бяха 2.50.Този обемния го взех за 5.30.

# 25
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Четох, четох и не разбрах Blush- това в крйна сметка гланц ли е или балсам за устни???

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Балсам и гланц + цвят за разкош.

Освен тъй, нанасян 3 пъти днесно в продължение на 20 (30) дена, прави устните като на кака Джоли, а бонус - източва и краката като нейните и уголемява бюста...3 в 1 един вид... Wink

# 27
  • Мнения: 2 596
Дайте снимки преди и след   Wink

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз го взех от аптека.
Но не поясних - моят не е за обемни устни. Най обикновен балсам, против напукване на устните, е Simple Smile

И аз си взех от аптека балсама ,ама моя е розовичък с аромат на ягодки GrinningМного ми харесва Peace

# 29
  • Мнения: 35 961
Балсам и гланц + цвят за разкош.

Освен тъй, нанасян 3 пъти днесно в продължение на 20 (30) дена, прави устните като на кака Джоли, а бонус - източва и краката като нейните и уголемява бюста...3 в 1 един вид... Wink

ако кажеш, че и косата ще ми порастне до кръста за 20 дни /като нейната в онзи филм с Антонио Бандерас/, направо си го взимам ...

Общи условия

Активация на акаунт