LaRedoute.fr - 178 - Всичко за поръчката!

  • 36 175
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 610
Ivanichka, черно си е, не е като на сайта. Изобщо там и другите цветове май не са много реални  Peace

# 706
  • Sofia
  • Мнения: 9 749
Има нещо нередно което можеш да направиш  Blush Да поръчаш за 3г и да не вземеш от пощата това за 2г, ще се върне при тях , и ще ти върнат парите с ваучер  Rolling Eyes
Не е честно, но ако якенцето е скъпичко, няма да можеш да го продадеш  Sad

Коя поща бе девойко, нали сме с DHL вече Laughing

# 707
  • София
  • Мнения: 2 923
Има нещо нередно което можеш да направиш  Blush Да поръчаш за 3г и да не вземеш от пощата това за 2г, ще се върне при тях , и ще ти върнат парите с ваучер  Rolling Eyes
Не е честно, но ако якенцето е скъпичко, няма да можеш да го продадеш  Sad

Коя поща бе девойко, нали сме с DHL вече Laughing


Ауууу, изложих се  Mr. Green ЗабУравИх дет се вика  Mr. Green

# 708
  • Мнения: 359
Мацки, абе картите на уникредит Булабнк, виза електрон ли правеха проблеми? Че една приятелка "прохожда" в ЛР и тамън си зареди пари и не могла да пусне поръчка, все й дава невалидна карта newsm78
Не. Аз плащам с такава . Нямам никакви проблеми.
И аз плащам с такава откакто пазарувам от този сайт, но онзи ден за първи път ми направи проблем. Пробвай с натискане на бутона Ф5, номерът минава  Peace

# 709
  • Мнения: 5 790
Ще плачете за пощата, ей... какви времена настанаха! Mr. Green

# 710
  • Мнения: 2 231
Ще плачете за пощата, ей... какви времена настанаха! Mr. Green
АААААААААА "Ще" е твърде късно казано Whistling
Аз вече плача и се оплаквам няколко пъти  Mr. Green
Макар, че денс има 1 залепена бележчица на пощенската кутия, че DHL са ме навестявали, обадих се на тел и се разбрах и за трите ми поръчки  Wink
Честно казано момичето от фирмата беше повече от любезно  Peace

# 711
  • Бургас
  • Мнения: 94
Да споделя и за моя абсурд свързан с dhl. Адреса ми е служебен и е партер, сутринта гледам в сайта , че поръчката е дадена на куриер за доставка. В 4 часа , поръчката е върната в офис , тъй като не е намерен получателя на адрес,   #Crazy а ние в офиса нямаме дори и обедна почивка. Малко нагло от тяхна страна .  Thinking

# 712
  • Sofia
  • Мнения: 9 749
Да споделя и за моя абсурд свързан с dhl. Адреса ми е служебен и е партер, сутринта гледам в сайта , че поръчката е дадена на куриер за доставка. В 4 часа , поръчката е върната в офис , тъй като не е намерен получателя на адрес,   #Crazy а ние в офиса нямаме дори и обедна почивка. Малко нагло от тяхна страна .  Thinking

На твое място бих поискала обяснение за тази ситуация. Обади им се непременно и се оплачи. Peace

# 713
  • Варна
  • Мнения: 323
Някой срещал ли е в каталога тази жилетка?

Иска ми се да я намаля, за да спестя някой лев на приятелка, че е подарък за момченцето ми.

Имам я тази жилетка и е много готина Peace Тя си се намаля от сайта примерно с 65404 , но повечето от размерите не са налични в момента.

# 714
  • Мнения: 4
Замислих се за куриерите, досега винаги сме били доволни вкъщи от доставките с куриери, и сме ползвали лео експрес, спиди, дпд, интерлогистик, упс/интайм и т.н. Много любезни, обаждат се по телефона, идват и по два пъти на ден, ако трябва, изчакват, нещо ако им се плаща - и ресто връщат. Проблеми никакви с другите фирми. Да не би пък на ДХЛ да им трябва повече време да свикнат и те  newsm78 

# 715
  • Мнения: 824
А плаща ли се нещо допълнително на ДНЛ Thinking

# 716
  • Мнения: 217
не мога да напиша кода, не ми дава, на някой случвало ли се е?

# 717
  • Мнения: 6
http://www.laredoute.fr/vente-doudoune-a-capuche-amovible.aspx?p … =1&pos=25_n_n какви са отивите за това яке? изгодно е намалено...
или това http://www.laredoute.fr/vente-doudoune-courte-matelassee-manches … =2&pos=49_n_n
кое е по-хубаво?

# 718
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
А плаща ли се нещо допълнително на ДНЛ Thinking
Не.
Аз съм много доволна.Не бях срещала скоро толкова мили хора .

# 719
  • Мнения: 0
някой може ли да ми каже реф. номер от  каталога на това яке
 http://www.laredoute.fr/vente-parka-a-capuche-bebe-garcon.aspx?p … ross%20sell%20pdp

Общи условия

Активация на акаунт