Раздвоена

  • 1 880
  • 20
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 0
Така много на кратко с предисторията. Имам 6 годишна връзка с приятеля ми, аз съм на 20 той на 25, много се обичаме всичко върви добре. Преди около месец се запознах с един мъж, който е с 15 години по - голям от мен разведен с дете, запознахме се на купон у мойта колежка. Той постоянно питал за мен казал й че ме харесва, при което мойта колежка започна да ни извежда все заедно уж случайно той винаги е с нас по купони.
Държи се много мило с мен - кара ме до нас, когато сме заедно е много приятно. Проблемът е, че знам че не е редно да го правя, защото си имам приятел, но наистина в неговата компания ми е изключително приятно. Тук идва и другия проблем - мисля че моята колежка ревнува този мъж от мен, тя е от типа жени който обичат цялото внимание да е върху тях.
Постоянно ми повтаря че нямам място при него, а ние сме просто приятели той знае че имам връзка и никога не е настоявал за нещо повече от целувка. Въпроса ми е редно ли това или трябва да страня от него колкото и да ми е приятно с него?
Благодаря ви предварително!

# 1
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аман.

# 2
  • Мнения: 12 666

А може би скоро - Амин.  Ех, ДиС...

# 3
# 4
  • София
  • Мнения: 1 426
Не е редно!

# 5
  • Мнения: 30
Ще затворят и Клюкарника от такива плявки!!!

# 6
  • София
  • Мнения: 9 517
Ехххх предложих аз да има подфорум Пързалки, ама кой ли ме слуша  Mr. Green

Пързалката е супер тъпа  Close

# 7
  • Мнения: 2 196
Петък е. Направете си тройка с възрастния господин и колежката.
Официалният приятел да заснеме всичко с камера, за да не се чувства пренебрегнат.

# 8
  • София
  • Мнения: 7 992
Разбира се, че не е редно да страниш от приятния човечец! Колежката ти е завистлива коза и трябва да й се покаже къде зимуват раците, кон боб яде ли и прочие истини от живота. Почни да излизаш с разведения, не се съобразявай с никой, а за домашния Китин (Муньос) все ще измислиш нещо.  Mr. Green

П.С. Имаше тук едно Миме/ Прасе с/без анцуг, искрено се надявам да се включи, много мъдро и адекватно беше това прасе...  

# 9
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Раздвоена, разтроена...направо...транжирана... Mr. Green

# 10
  • Мнения: 25 633
Давай, миличка, изживей си тръпката!  Hug
Не ги слушай тези завистливи кози!

Ех, къде е сега Ксения, къде?  Tired

# 11
  • София
  • Мнения: 38 523
Петък е. Направете си тройка с възрастния господин и колежката.
Официалният приятел да заснеме всичко с камера, за да не се чувства пренебрегнат.

Четворка!

# 12
  • Мнения: 5 370
Аз викам, изискванията за 10 мнения поне да ги тургат и тука. Така както е станало...да ни ГИ сложат навсякъде.

# 13
  • Мнения: 413
не е настоявал за нещо повече от целувка.
ooooh! Tired

# 14
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Петък е. Направете си тройка с възрастния господин и колежката.
Официалният приятел да заснеме всичко с камера, за да не се чувства пренебрегнат.

Четворка!

Подкрепям! Peace

# 15
  • Мнения: 60
нямате спирка значи ...

# 16
  • Мнения: 2 196
Както се заподкрепяли, от тройка ще стане gang bang. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 17 546
Петък е. Направете си тройка с възрастния господин и колежката.
Официалният приятел да заснеме всичко с камера, за да не се чувства пренебрегнат.
РазвратницоУ! Знам те аз тебЕ...
Божке, каква младеж расте. Rolling Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 10 331
Кво ви става днеска, бе?

# 19
  • Мнения: 3 405
Темата за живосварените охлюви беше по-интересна.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Touch me, за да не викам Саманта Фокс, че ще станете много на клона, възпитано Ви посочвам The Doors.

ПС. И други са пяли песен с подобно заглавие, но за да избегнем мелето, пишем песните за свирени, а темата за заключена.

Общи условия

Активация на акаунт