Son bahar - Любов назаем - Еркан и Айча - Тема 38

  • 33 075
  • 752
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 4 381
Привет и от мен за тази вечер.Аз си пийнах от коктейлите на Deya,а те уж безалкохолни,ама взех да виждам двойно и тройно  hahaha hahaha hahaha Кралице проблема в моя телевизор ли е  newsm78 newsm78 newsm78
Привет, предполагам.........той и моя понякога си прави такива шегички с мен, особено Галип кога е на екрана! Joy Joy Joy Joy Joy JoyРекси, нямаш ли си техник.........под ръка, у дома??? newsm78 newsm78 newsm78 hahaha hahaha hahaha
Той моя техник отдавна ми постави диагноза-безнадежден случай  hahaha hahaha hahaha
Значи, всичко е ок, просто си повтаряй като мен, че проблема е в приемника!  hahaha hahaha hahahaОн ще се досети, каква е работата..........щом, не ни е за първи път! Joy Joy Joy Joy Joy  Аз, така ......правя.......и работи! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Супер сте!!!! Вие сте по-добре от мен...може би защото гледам с очила аз пък ги виждам шесторно  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Така, че не се кахърете Joy Joy Joy Joy Joy Joy
HI,HI,HI..........ТАКА ЛИ СТАНА, НАКРАЯ МАМЧЕ??? Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 601
  • Мнения: 4 381
Един въпрос към напредналите с турския език. Кога се използва MERHABA и кога SELAM, защото аз като слагам снимки и много изоставам с уроците - само съм направила разпечатки ....и до там. Хайде давайте по някой урок и в нашата тема.



Кралице тези летящите са за теб....ти нали ги харесваш. Ако разбера какво харесва Рекси ще слагам и за нея картинки....
Мерси, Мамче!   bouquet Да, падам си по летящите........всякакви, само да са хвъркати! Сега за поздравите, и двата са.........вид, такива! "Selam" не съм сигурна, обаче че така се пише.........но, вероятно е така........е по- ангажиращият вариант, използва се ...за по-близки хора, докато "Merhaba" е като нашето "здрасти", може .........масово да го използваш, по улиците ......даже, като влизаш на непознато място и при непознати хора, също! Това, знам и ми е известно на мен..........! Hug Hug Hug

# 602
  • Мнения: 36 787


До сега не бях виждала такова нещо Naughty

# 603
  • Мнения: 4 381


До сега не бях виждала такова нещо Naughty
И, аз.........вероятно се подрязва и тори, за да стане такова дърво-роза!     bouquet  bouquet  bouquet Красиво е.........! bowuu Който го може, го може........Мамче! newsm78 newsm78 newsm78

# 604
  • Мнения: 36 787


Ето как го изписват....аз от поздрава на deya видях и затова питам  newsm78

Но тук в България турско говорящите го произнасят "Селям"Дори съм чувала израза "Няма да ти правя селям или Ще ти правя  селям"Не съм просветена не знам - нито за правописа, нито за това кога се използва едното или другото.

# 605
  • София
  • Мнения: 832
Мамче,аз харесвам всякакви котки-от малки до големи   bouquet По въпроса ти за поздравите Кралицата е права,дори мисля че Selam  е от арабски

# 606
  • Мнения: 36 787
Мамче,аз харесвам всякакви котки-от малки до големи   bouquet По въпроса ти за поздравите Кралицата е права,дори мисля че Selam  е от арабски



Ако знаеш днес каква красива котка видях някъде из нета - ще я търся......

Последна редакция: вт, 16 ное 2010, 23:12 от MAMA-AN

# 607
  • Мнения: 4 381


Ето как го изписват....аз от поздрава на deya видях и затова питам  newsm78

Но тук в България турско говорящите го произнасят "Селям"Дори съм чувала израза "Няма да ти правя селям или Ще ти правя  селям"Не съм просветена не знам - нито за правописа, нито за това кога се използва едното или другото.
Да, права си..........нещо такова, ми е известно и на мен! Но, по рядко се....употребява, може би при по-възрастните........като по-официално, не съвсем...но след селям имаше още нещо от рода на .......малекум, да арабско ...звучи, заедно! Hug Hug Hug

# 608
# 609
  • Мнения: 36 787


Лека нощ мили дружки  smile3524 smile3524 smile3524

# 610
  • Мнения: 4 381

 

 Айде, на тортичките...спонсора питахме, каза може......да черпиш, на воля!   Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy




 




 
 
 

# 611
  • Мнения: 4 381


Лека нощ мили дружки  smile3524 smile3524 smile3524
Много рано, бе Мамче.........аз, тъкмо сервираме сладки, преди сън?!.....Лека, приятни сънища! Hug Hug Hug

# 612
# 613
# 614

Общи условия

Активация на акаунт