Какъв крем за лице използвате - II тема

  • 82 246
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 675
Някой пазарувал ли е от този сайт  http://www.vitalityclub.bg/?lang=bg&p=catalog От него може ли човек да си купи нещо ако не е козметик?
И има ли магазин в София от който бих могла да си купя продукти на Ericson Laboratoire?
За тази козметика намерих 2 теми, но почти нищо не е писано в тях. Имате ли някакви впечатления от тази козметика?


Аз съм си избирала от този сайт, но изборът ми съм го споделяла с козметичката ми, която им е клиент и ми поръчва и доставя в последствие избраното. За Ericson Laboratoire знам, че са доста качествени. Като цяло знам, че този сайт работи с козметика на доста високо ниво, която все пак се предлага от специалисти в областта /козметични салони и аптеки/, където могат да те посъветват кое е най-подходящо за теб, а и да получат обратната информация за качеството на продукта. Поне аз винаги съм се възползвала от подобни консултации. Не че не екпериментирам, но не съвсем "на сляпо".

# 721
  • Мнения: 3 675
Да разбирам ли, че аз сама не мога да си поръчам?
Аз не ходя на козметик в България и не ми се иска да го правя само защото искам да си поръчам нещо от този сайт.

# 722
  • Мнения: 1 675
Да разбирам ли, че аз сама не мога да си поръчам?
Аз не ходя на козметик в България и не ми се иска да го правя само защото искам да си поръчам нещо от този сайт.

Поне според мен е така. Но можеш да поръчаш на някой от БГ, който да се ангажира да ти го изпрати, след като го е получил от козметик или аптекар в БГ. Сигурно имаш познати, на които да разчиташ или пък виж някъде в сайта, дали няма тел. или мейл за контакти и се свържи директно с тях. За цените, обявени в сайта мисля, че са търговските, от които вече козметичните салони имат отстъпка, което дава донякъде възможност да се мисли, че могат и преки клиенти да се възползват от продуктите.......но.....
Ако нямаш друг начин, то мога да се постарая поне да питам моята козметичка за подробности.

# 723
  • Мнения: 3 675
Дария, благодаря!
Аз съм в България в момента и ще се обадя да попитам на телефонът, който са дали в сайта.
Ти споменаваш и аптеки....в аптеките продава ли се такава козметика?  newsm78
Аз ходих до Ремедиум и не видях продукти на Ericson Laboratoire.
Цената не ме интересува. Готова съм да си купя продукти и от магазин на по-висока цена, само не ми се ходи на козметик да се консултирам и след това да чакам да ми ги поръчат и доставят продуктите.

# 724
  • Мнения: 1 675
Ходенето на козметик не те задължава да ползваш консултация. В козметичните салони имат обикновено цяла серия от дадена козметика, заради отстъпките, които ползват. Няма да ти се разсърдят, ако отидеш просто да си закупиш някоя друга кутийка. Може/ш ти или някой друг да отиде/ш и направо да си закупи желания продукт. А за аптеките - не съм сигурна, но все си мисля, че съм ги срещала по рафтовете, тъй като аз в аптеките се заглеждам изключително и само по козметичните продукти. Аз съм от провинцията, но козметичката, на която се доверявам е в София. В нейните салони със сигурност имат доста добре изглеждащи витринни шкафове с подобни кремчета. Мисля, че и в останалите качествени козметични салони ще е така.

# 725
  • Мнения: 126
 Почти година ползвам този крем
Много съм доволна, идеален е за моята кожа!

# 726
  • Мнения: 776
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА Hug  bouquet
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=582630.0

Общи условия

Активация на акаунт