Купуване на ЧИСТА ХРАНА

  • 750 624
  • 6 461
  •   1
Отговори
# 3 045
  • Мнения: 1
Нова съм в темата... може въпроса да е бил задаван и преди, но 200+ страници ще ми дойдат в повече така че реших да попитам... Домашни яйца някой купува ли и от къде? С години купувах от една жена, която всяка седмица ми донасяше от селото и, но тази утопия приключи.

# 3 046
  • Мнения: 1 059
От сиропите на Хармоника бял бъз някой пил ли е? Хубав ли е? Купувала съм само черен бъз и малина, детето ги пие, но по- разредени.

# 3 047
  • Мнения: 751
Аз "Дюк" също не мога да го ям, направо ми е отвратително на вкус. Купувам "Градус". За сиренето - в момента купуваме "Пастир" и много го харесваме. На "Хармоника" сокът от цвят на бъз ми е най-любим.

# 3 048
  • Sofia
  • Мнения: 26 386
Във Фантастико видях сироп от липа.Някой пробвал ли го е?

# 3 049
  • Мнения: 1 059
Мерси за отговора за сиропа, ще го взема. Около нас в магазините се позчерпаха тези сиропи, нямат ягода и мурсалски чай.
Да кажа, че на Хоуп сиропите със стевия никак не са вкусни, а и като състав май не са съвсем добре.
От липа ми звучи добре, не съм виждала. Колко струва, Доли?

# 3 050
  • Sofia
  • Мнения: 26 386
Около 6лв,на промоция е сега,има и от бъз.

# 3 051
  • Мнения: 1 059
Ще се огледам за този сироп от липа,като студен чай липа с лимон може да е вкусно. Ние лятото си правим домашен студен чай с този на Ahmad tea, имат много ароматни плодови.

# 3 052
  • Мнения: 1 483
Къде бил толкова евтин сиропа от бъз?

# 3 053
  • София
  • Мнения: 11 472
Хора, стига си купувайте ГЛУПАВИ "Еко-Био" от бъз и френска плява с тинтява и неясен произход! Инвестирайте веднъж във фрешмашина (или/и и блендер) и био-екото е дошло на гости трайно у вас!!
Днес в Промаркета гледам - 125 мл. "фреш от червено цвекло" за нещо от сорта на 2 лв, при все че 125 мл цвекло се получава от не повече от 2 глави на стойност 79 ст., при все че, също така, главите цвекло трябва да се киснат преди да се правят на фреш!

# 3 054
  • Мнения: 751
Не виждам какво общо има сиропът от цвят на бъз или липа със сокоизтисквачката. Четете постовете по-внимателно. И, мен пък ако питате, въобще не е необходимо да се инвестира в машина за пресни сокове, по-добре човек да си изяжда плодовете и зеленчуците.

# 3 055
  • Мнения: X
Не виждам какво общо има сиропът от цвят на бъз или липа със сокоизтисквачката. Четете постовете по-внимателно. И, мен пък ако питате, въобще не е необходимо да се инвестира в машина за пресни сокове, по-добре човек да си изяжда плодовете и зеленчуците.
Определено. А сиропът от бъз е супер лесен за правене. Изисква един ден в ниските части на планината или на село.

# 3 056
  • Sofia
  • Мнения: 26 386
Сиропът от липа сигурно се приготвя по същия начин като този от бъз Thinking

# 3 057
  • Мнения: X
Най-вероятно.

# 3 058
  • Sofia
  • Мнения: 26 386
Ще пробвам след 2мес.,това са ми любимите чайове-липа и бъз,прибвах лятото да правя сироп от бъз,стана супер и се изпи веднага...тази година по-голямо количество ще събера липа и ще направя опит

# 3 059
  • София
  • Мнения: 5 190
Хора, стига си купувайте ГЛУПАВИ "Еко-Био" от бъз и френска плява с тинтява и неясен произход! Инвестирайте веднъж във фрешмашина (или/и и блендер) и био-екото е дошло на гости трайно у вас!!
Днес в Промаркета гледам - 125 мл. "фреш от червено цвекло" за нещо от сорта на 2 лв, при все че 125 мл цвекло се получава от не повече от 2 глави на стойност 79 ст., при все че, също така, главите цвекло трябва да се киснат преди да се правят на фреш!
Никоя машина не прави чист сок ако й сложиш случайни продукти. Даже със случайни продукти правиш концентрат химия.
Затова тука си подбираме продуктите, а не машинките Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт