Мечтатели (Kavak Yelleri) ~ 11

  • 49 697
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
Аз съм номер 98 ако някой не ме е изпреварил.

# 691
  • Мнения: 0
Добър ден мечтателки и мечтатели .. Как сте ? Нещо да съм пропуснала?   Two Hearts

# 692
  • Мнения: leet
Метин е страхотен образ и бяха перфектна двойка с Гюнюл,която е невероятна.Въобще двойките във филма са повече от правилно подбрани.Аслъ и Ефе-няма какво да коментираме,Мине и Дениз-не са ми любимата двойка,но са много готини и са точно един за друг,а за Су и Атакан-нямам думи,толкова са готини и двамата,след Ефе и Аслъ са ми любимците.Относно актьорската игра оставам напълно зашеметена.Как може толкова талант в един сериал,не знам?!Сценаристите,режисьорите,музиката,обстановката...Без да знам и дума на турски разбирам всичко,което си казват героите.Играта им е толкова релана,че няма нужда да разбираш езика-по жестовете,емоциите и играта става ясна всяка дума.Все съм гледала сериали,все съм харесвала филми,но никога не съм се зарибявала така.Очарована съм.Кой каквото ще да казва за турските сериали,за мен, са най-добрите.Може ли една сапунка или един"Стъклен дом",пък за "Забранена любов" да не говорим,да се сравни с турските продукции.От една толкова патреархална страна такива въздействащи сцени.Трябва българските сценаристи повече да погледат турски продукции.

# 693
  • Мнения: 422
Струва ми се че Вики/ Виктория/ е била скритата ни лимонка, благодарим и за преводите   bouquet
Мне,не съм.Разбирам колкото за себе си,просто едно момиче ми превеждаше само за петъка,защото нейният сериал не го излъчваха и реших да помогна с каквото мога.  Whistling Laughing Тя не се занимава с форуми и такива работи,така че ако пак я сгащя  hahaha ще пиша по малко превод Peace

# 694
  • Мнения: 0
Еее,Вики супер си!  newsm51 Гледай да я сгащиш другият петък отново !  Mr. Green

# 695
  • Мнения: 0
тук пише нещо
който иска да го погледне за 139 епизод
бб:Yeni Bir Tüyo
139'da Metin Herşeyi Anlıycak Artık.143'te Fikret Ortaya Çıkıcak.139'da Kıyametler Kopucak Onları Söylüyüm.Salih Yani Efe'nin Babası Geliyor.Gelirse Efe'nin Kardeşi Aslı'da Gelir.Bu Arada Senaryo Çıktı Ama Ben Şu An Senaryoyu Alamadım.Salı Alırım Ama O Zamanda Fragman Çıkar,Senaryo Hem Sürpriz Olsun.Sadece Şu Kadarını Söylüyim,''Kıyamet Kopucak''.

# 696
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Моля включете ме и мен защото не знам как става? newsm10
Включих те в списъка - лесно става - Добре дошла при нас  Hug

# 697
  • Мнения: leet
Нещо от мен за феновете на Дениз и Мине Simple Smile

# 698
  • Мнения: 0
Темичката ни много замряла!!..
Хайде едно много тъжно клипче в което ефе разказва как се чувства сам без никой до себеси!!..
http://www.vbox7.com/play:e95fb867

# 699
  • Мнения: 0
Силвее ужасно красиво е ! Браво ! Ако  направиш спец за мен едно подписче с Ефе и Аслъ ще ти бъда ужасно благодарна !  Two Hearts moresmile

# 700
  • Мнения: 26
Силвее ужасно красиво е ! Браво ! Ако  направиш спец за мен едно подписче с Ефе и Аслъ ще ти бъда ужасно благодарна !  Two Hearts moresmile

eй, kavak yelleri страшен подпис имаш  Grinning прилича ми на ............................................. ПИПИ

# 701
  • София
  • Мнения: 142
Здравейте, моля и мен да включите към феновете на сериала и на форума.

# 702
  • Мнения: 0
Здравейте мечтатели, моля добавете и мен към списъчето! Simple Smile)) Praynig Flutter

# 703
# 704

Общи условия

Активация на акаунт