Ryanair Travel

  • 115 799
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 743
дано не минат още толкова докато забележат Варна и Бургас  Praynig, които са буквално откъснати от света.

Като се има предвид кой стопанисва двете летища,ще си останем десета глуха вовеки веков Tired.
Колкото и евтини да са билетите от София,отиване до там и връщане,а понякога и нощувка оскъпява доста.

Много добре знам какво е да пътуваш до и от Варна - умира ти желанието да тръгнеш !
Ако летят до там директно от Европа ,сигурно ще има пътници понеже всички са били навсякъде, наизуст знаят гр.и испански острови и нещо ново и то на ниски цени ще ги привлече,големите ни градовете не будят интерес доколкото съм забелязала .

# 736
  • Мнения: X

Много добре знам какво е да пътуваш до и от Варна - умира ти желанието да тръгнеш !

Абсолютно е така! yes

Скрит текст:
Особено,ако от София имаш два полета до не-знам-си-къде и с ходенето до София и евентуално нощувка става три дни път с камили и ще сме се изнервили още със слизането от самолета.

# 737
  • Варна
  • Мнения: 436

Много добре знам какво е да пътуваш до и от Варна - умира ти желанието да тръгнеш !

Абсолютно е така! yes

Скрит текст:
Особено,ако от София имаш два полета до не-знам-си-къде и с ходенето до София и евентуално нощувка става три дни път с камили и ще сме се изнервили още със слизането от самолета.

+1

# 738
  • Мнения: 19 019
Полет и от София до Кьолн от края на Октомври.

# 739
  • Мнения: 743
Полет и от София до Кьолн от края на Октомври.

Кой пък се е засилил за там ?
Скрит текст:
а, да ,половин африка и арабия 

Дано да видят най-сетне на картата къде са Варна и Бургас и да пускат нещо  Praynig,

# 740
  • Мнения: 1 030


Кой пък се е засилил за там ?   Северен Рейн Вестфалия е доста привлекателен за българските студенти в Германия. Освен това трябва да се конкурира и Wizz  Simple Smile

Дано да видят най-сетне на картата къде са Варна и Бургас и да пускат нещо  Praynig, Чул те Господ! Омръзна ми от този Букурещ-София съм я отписала съвсем

# 741
  • Враца
  • Мнения: 2 251
Да, и аз мисля, че Уиз малко ще променят цените и обслужването, за да са конкурентни.
Вчера в темата за Уиз една потребителка писа, че са й подарили годишно членство.
Това мисля, че е прецедент.
Така че благодарение на Раян в полетите от София  /от всички компании/ ще има положителни промени повече от очевидните.
За другите градове - и аз се чудя защо поне един от двата големи морски града с летища не се е развил още. София далеч не е толкова интересна като дестинация за туристи в страната.
тоест, от София летят навън много хора, но не мисля, че градът се посещава от много туристи.
Мисля си, че в това отношение, ако сложат нискотарифни и редовни линини до Варна и Бургас, ще са много търсени от чужденци...
По този критерий явно в България сме в каменната ера.

# 742
  • Мнения: 728
Абе те Райън само да пуснат една вътрешна линия Варна-София на по 20-тина евро билета, пак ще е добре. Ама няма да ги пуснат да пуснат.

# 743
  • Мнения: X
Абе те Райън само да пуснат една вътрешна линия Варна-София на по 20-тина евро билета, пак ще е добре. Ама няма да ги пуснат да пуснат.
Е това пък съвсем няма да стане,БГ ер кого ще возят тогава? Скоро не вярвам да ни огрее нас дори и до някъде в Европа,но ако все пак по някакви неведоми пътища това се случи, ще е голям пробив.

# 744
  • Мнения: 19 019
Ще видим какво ще се случи с въпросните дестинации, подозирам, че вместо да свалят много цените, Уиз ще разредят разписанието  Grinning

# 745
# 746
  • Мнения: 6 031
Някой иска ли да се заеме да направи нова тема? newsm78
Или аз да се погрижа?  Joy

# 747
  • Мнения: 19 019
аз мога да пусна, кой ще заключи тази?

# 748
  • Мнения: 6 031
аз мога да пусна, кой ще заключи тази?
Най-напред направи новата тема - оформи я, сложи всяко полезно инфо, което се сетиш.
Сложи снимка, размери на багажи и др.подробности.

После дай линк тук, към новата тема, и чак тогава може да бъде заключена тази!
Работата не е малко. Sad

# 749
  • Мнения: 19 019
Принципно като пусна темата, мога ли да коригирам първото мнение?

Общи условия

Активация на акаунт