дънки?

  • 3 183
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 798
Каква съм шматка,публикувах цитата и  Embarassed.Та за ниската талия-просто не мога да нося друга.Ако някоя от вас знае как може да се коригира висока талия надънки /да стане ниска/  bouquet-да каже.

# 16
  • Мнения: 429
Аз дънки много рядко си намирам , все са ми широки в талията , макар и ниска ,а колани не обичам да нося . Сега най-вече харесвам бермуди с висока талия , стегнати в талията с широк колан ...

# 17
  • София
  • Мнения: 847
Каква съм шматка,публикувах цитата и  Embarassed.Та за ниската талия-просто не мога да нося друга.Ако някоя от вас знае как може да се коригира висока талия надънки /да стане ниска/  bouquet-да каже.
Ами може да се отреже целия колан, барабар с копчето - оставаш на цип и с по-ниска талия. Може д асе направи тънко ръбче, а може да се носи и леко "разрошено" - особено за лятото, на светли дънки е ок.

# 18
  • София
  • Мнения: 847
Аз също обожавам само ниска талия. Не съм от най-слабите, но пък съм височка и трябва да ви кажа, че най-добре ми седят дънките на Бенетон. Те са с перфектни кройки, прави или разширяващи се крачоли, големи джобове отзад, които седят много добре на всякакво дупе, много ниска талия, като колана обаче е еластичен и застава много добре по тялото без да се впива в евентуални тлъстинки, нали ме разбирате - дори и малко сланинки да имаш, един впит, нееластичен колан веднага ги кара да застърчат, докато еластичния просто ляга по тялото.
Та така - може да са повече пари, но хубавите марки са скроени мнооого добре, затова аз залагам основно на Левис и Бенетон.

# 19
  • Мнения: 1 558
Обожавам такива дънки, моите едните са такива и от личен опит мога да кажа, че оптически издължават крака и го правят по-слаб. Аз също бях с много резерви за ниските талии, но като свикне човек се чувства добре с тях.

# 20
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Аз пък искам да ви попитам къде в София има магазин за дънки на Протест, те са българска фирма, от Пловдив ако не се лъжа. Имат страшно качествени неща и не са скъпи. На Гергана купих невероятни дънки, просто уникални...искам и ааааз!

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
протест джийнс знам, че имат магазин в пловдив на ул, пряпорец, но това теб не те устройва стига ако не си решила да отидеш на коледния пловдивски купон  Mr. Green

# 22
# 23
  • Мнения: 1 547
queenmabb, интересно ми е в момента колко струват дънките на Бенетон?

Аз съм с подобна на твоята структура и ако не намеря нищо по-евтино, което да е подходящо, ще пробвам бенетонки  Wink

И изобщо: виждали ли сте някъде раздвижени модели дънки по-големи размери? Нормално нося 42 немска номерация, в момента ми трябва 44, а никъде не намирам.

Някакви идеи?  newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 2 164
Леле, дънките на Морена са страхотни!

Искам да използвам темата и да питам къде се продават дънки за по-нестандартни фигури. Аз съм 155см, естествено, с къси крака, и в добавка висящо коремче след раждането. По принцип много трудно си намирам дънки и са ми все дълги. А много мразя да подгъвам дънки - харесвам оригиналния подгъв.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 21 632
Еее Деска , благодаря   bouquet ! Пак заповядай  Grinning!

Ели и на мен са ми дълги ... щях да обирам всички локви Confused   и ги дадох за подкъсяване . 
Ама да знаеш , че вече скъсяват , като запазват оригиналния подгъв , така че споко  Simple Smile . На мен от самия магазин ми препоръчаха шивачка и вчера ги дадох , днес ща са готови и ако съм доволна и искаш ще ти препоръчам шивачката .

# 26
  • София
  • Мнения: 2 164
Морена, благодарско   bouquet! Искам!

# 27
  • София
  • Мнения: 291
Като става въпрос за дънки.....ние /с мъжо/ си купуваме от няколко години дънки само от магазин Авантис на М.Луиза /има и на Витошка/. Кефи ме, щото продават различни марки, различни модели пък и на добри цени /30-45 лв./. Та ако на някой му представлява интерес да хвърли едно око, пък ако има нещо интересно да свирка, че аз скоро не съм ходила.

# 28
  • Мнения: 5 622
Аз смятам в най-скоро време(стига да се наканя да ходя по магазините) да се сдобия с нови дънки(N-тите на брой ),но от тези,дето са до и около коляното.Ще стоят добре с каубойските ми ботуши.Но за сега се чудя дали да са дънки,или панталон(в кафяво примерно) пак с такава дължина,но това ще го реша на място  Wink

Иначе аз лично не бих си купила дънки тип ПОТУРИ,никак не ми харесват и не бих носила таквиз изгъзици.Класическите дънки,тесно по бедрата ми стоят най-добре на мен.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 21 632
Ели , сори за закъснението  Embarassed !

Та аз си взех поправените дънки и съм мноооого доволна от шивачката  Grinning !
Значи скъсила ми ги е и са с оригиналния си подгъв . От отрязаното ми е направила две гайки отзад , защото имаше само отпред и са досущ като оригиналните( едната с жълтооранжевеникав конец , а другата с червен ) . Аз ги исках , защото ми бяха широки дънките на талията и се налагаше да ползвам колан , а жената под новопоставените гайки ми е направила бастички( виждат се само от вътрешната страна ) , като по този начин ми е стеснила панталона и сега мога да слагам колан просто като аксесоар  , а не от нужда .
Удоволствието ми струваше 6 левчета , като само подгъва е 4лв  Simple Smile .
Шивачката е в битовия комбинат на Дондуков 11  и се казва Пепа Николова Grinning

п.п. Писах адреса тук , за да се възползва и друг ако желае .

Общи условия

Активация на акаунт