Тренировки в домашни условия-12

  • 38 820
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 346
Vesyy  Hug Hug Hug тегля, при първа възможност ще го "изтропам".
Аз имам проблем със стъпалото, явно като паднах на ските нещо съм го направила, като му се ядосам започвам да го пренебрегвам, обаче след това болката е доста силна, вече седмица си куцам много старателно. Поради което след малко ще опитам пилатес програмата, която ни прати simplyaven, видях, че стъпалата не се натоварват, а ми се искаше първо кардио и след това пилатес, но ще трябва да го пазя известно време.
За добавките цитирам думи на треньорката ни, че л-карнитин преди тренировка може да се взима, но трябва много да се внимава с избора измежду предлаганите на пазара, за съжаление не помня марка.
Друго, което помня, но много рядко съм практикувала преди кардио да се взима вит.С, защото по време на тренировка се отделяли много токсини, а така се неутрализирали един вид.
Приятна вечер и утре най-хубавите празници да си изкарате!   bouquet  bouquet  bouquet

# 736
  • Мнения: 408
134 час каланетика Simple Smile

# 737
  • Мнения: 3 034
Никога не съм пила добавки, дори когато си бях състезател, в смисъла на Л-карнитин и подобни. Диетата ми беше ключът, черен шоколад и витамини. Но все пак не съм стигала нивото да ходя по големи състезания - там всички взимат, поне от моите вътрешни наблюдения.

При мен Л-карнитин свободно няма за купуване. Аз пия таблетки ябълков оцет от около месец - най-вече за прочистване, той уж пречи и на мазнините от храната да се усвояват на 100%, но за отслабване е слаба ракия. Следващия месец ще си взема фат бърнър - ябълков оцет+зелен чай, пак са таблетки, дозите са конски и съответно няма как да ги поемам иначе. да видим дали ще помогне с масата, защото и без това имам яки крака от пързалянето, а сега никак не ми се нравят вече. И диета, разбира се.

# 738
  • Мнения: 2 028
събота и неделя се отчитам ударно с били бланкс двете новите, разбрах какво имате предвид под "душмански" тренировки  Mr. Green и най-първата тренировка от Шалийн, тази жена е безумно чаровна, но аз имам само 2.5 кг гири, може би трябва да си взема дъмбели  Thinking

само дето от тае бо-то нещо си прецаках коляното + абсолютно целият ми врат днес е абсолютно схванат и болиии  Confused

пила съм Л-карнитин, течен, без кофеин и други добавки, дава голяма издръжливост преди кардио тренировка... от Л-карнитин и кафенце преди тренировка честно казано веднъж щеше да ми изскочи сърцето... така че за момента само пия едно кафе 30 мин преди тренировка... и смятам, че ми е достатъчно... пила съм и два вида фетбърнъра, уж най-доброто, препоръчано от специалист, ако ви кажа какъв апетит ми идваше от тая химия  ooooh! при мен поне имаха точно обратен ефект, определено не препоръчвам, ефектът клони към нула... аз съм за витамини + зелен чай  Peace

# 739
  • Мнения: 9
само дето от тае бо-то нещо си прецаках коляното + абсолютно целият ми врат днес е абсолютно схванат и болиии  Confused

така че за момента само пия едно кафе 30 мин преди тренировка... и смятам, че ми е достатъчно...
Добро утро, момичета!
Ray Ти от кога тренираш Тае бо?! Ако приемаш съвети, моля те, ако сега започваш направи няколко Basic-а, за да видиш как точно са движенията с ръцете и краката- защото подозирам, че врат те боли от неправилно движение на ръцете /това е когато ръцете са доста по- ниско от линията на брадичката/, а коленете от неправилно изпълнени кикове /когато кракът, който носи тежестта, НЕ трябва да е напълно изправен/. Казвам го не да те критикувам или да се правя на напреднала, но понеже аз си прецаках така едното коляно, когато започвах за пръв път да тренирам Тае бо. Правилното изпълнение на видовете упражнения имат важно значение не само за ефективността на упражнието, но и по отношение на евентуални контузии.
Шалийн наистина е доста харизматична личност, много весела и позитивна:)
За кафето съм напълно съгласна, едно черно кафе преди тренировка е супер!!! Peace
Поздравявам те за упоритостта    bouquet

За малко да забравя......Весел празник на всички влюбени и на всички любители на виното!

# 740
  • Мнения: 1 479
Привет, девойки!
Днес съм почивка , ама имам домакинска работа, дето не ми се почва!
awesome79, работя на смени и ако не е това, май ще имам по-малко време за каквото и да е!
Сега мисля да правя инсани абс на Били и още нещо!
Чао за сега!

# 741
  • Мнения: 164
И аз отчитам Били и Инсейн абс за днес. Малко се озорих на коремните, но ги изкарах все пак до края  Grinning
Веси, да те питам ти изпоти ли се от тази тренировка, че аз съвсееем леко, нещо май не съм много в ред. Тае бо-то не ми действа изпотяващо, уж гледам да изпълнявам правилно  Thinking

# 742
  • Мнения: 1 500
Привет , момичета. Искам да ви попитам при вас кои тренировки най - добре ви подействаха за топене на мазнини , а не само стягане? Аз от доста време нищо не правя , защото ме хвана един мързел , но мисля пак да подновявам спорта. Преди тренирах кростренажор и някакви си мои упражнения като клякания , писане на цифри с крака и т.н. Отделно и до ден днешен съм си на разделно хранене , но доста качих поради хормонални проблеми та сега мисля , че само със спорт мога да си върна част от предишната фигура. Идеята ми е хем да се стягам , но и хем да изчезват мазнинките. Имам дръпнати програми на Синди Крауфорд и Били Бланкс , като за тях съм чела явно най - добри отзиви щом съм ги изтеглила.

# 743
  • Мнения: 6
Привет и от мен Hug

Елизабет, "топене на мазнини" се получава, когато изразходваш повече енергия, отколкото приемаш чрез храната, най-просто казано. Така че, ако ограничаваш храната (говоря като калории), няма значение толкова какво тренираш, важното е да има отрицателен баланс на енергията. Ако не ограничаваш чак толкова храната, тогава се гонят по-енергоемки и продължителни тренировки като можеш да редуваш кардио и силови упражнения Peace Но честно казано без ограничения не става Wink
Аз лично, за да започна да свалям (когато реша, че трябва) смятам калории за около седмица, за да се ориентирам по колко да ям, използвам сайта Fitday и съм много доволна Peace

Аз пак искам да похваля Джилиън - днес правих кикбокса, много добра Peace

# 744
  • Мнения: 2
Момичета, от известно време много бавно става свалянето от руския торент.Само при мен ли е така?
Днес правих Nell Mcandrew- Cardio, Core and Stretch и съм много доволна (най-накрая намерих нещо, с което да заменя Pump it up), обаче искам да си сваля и останалите тренировки, а не става. Дали е възможно някой да ги качи в докса? Ще бъда мноого благодарна   bouquet  Успешен ден!

# 745
  • Мнения: 425
Привет! Simple Smile
Аз днес правих Джаки,40минутната,за четвърти път,много ми харесва тази тренировка и не мисля скоро да я сменям.Започнах още на 3тия път да я правя съвсем правилно и усещам  натоварването точно там където трябва.Кефи ме тая жена!Накрая велоергометър 15мин.
Искам да попитам тези които тренират на велото,на коя степен въртят,с колко пулс,или с каква скорост??Знам че е ундивидуално и субективно,но все пак малко сравнение да направя. Thinkingи да се ориентирам.
Сега се връщам да ви изчета!

# 746
  • Мнения: 372
Привет! Simple Smile
Аз днес правих Джаки,40минутната,за четвърти път,много ми харесва тази тренировка и не мисля скоро да я сменям.Започнах още на 3тия път да я правя съвсем правилно и усещам  натоварването точно там където трябва.Кефи ме тая жена!Накрая велоергометър 15мин.
Искам да попитам тези които тренират на велото,на коя степен въртят,с колко пулс,или с каква скорост??Знам че е ундивидуално и субективно,но все пак малко сравнение да направя. Thinkingи да се ориентирам.
Сега се връщам да ви изчета!

Здравей, Звезди в очите!Видях че питаш за кардиото на велоергометър. Аз попрочетох тук там, не знам доколко е така, моля ако някой знае да ме поправи - аз тренирам на кростренажор, но то е сходно. Ниски предавки (1-2-3 или 4) редувам ги,  по-висока скорост. Пулса по време на кардио тренировка трябва да е 60-80% от макслималния за теб. Т.е. Максималния се смята като от 220 извадиш годините си (за мен става 193) и после умножаваш по 60% или 80% - т.е. за мен е от 115 у/мин. до 154 у./мин.  Аз трудно успявам да вдигна до 115  Embarassed но се старая поне. Този пулс трябва да се поддържа към 10-20 мин. кой колкото може.   Hug Това е, толкова знам  Simple Smile Приятен ден. Аз се чувствам по-добре и след работа ще си направя и днешната тренировка (от която се бях отказала).
 

# 747
  • Мнения: 1 479
Привет и от мене!
Както писах сутринта, направих инсейн абс, но май не ме натовари много и половината от коремната на Джаки и едно 20 минутно кардио на Шалийн!
Ще редувам, харесва ми горе-долу инсейн абс!

# 748
  • Мнения: 4 406
На Били новото Insane Abs прилича ли си със старото му BootCamp - Abs ?
Имам спомени, че май беше добро  newsm78

За днес едно - Това е тае бо, утре ще съм на Деби.

Приятно изкарване  Hug

# 749
  • Мнения: 59
Най-добре ми действа каланетиката. Правех едно време и Зумбата. Голямо потене беше. За протокола вече година и половина само каланетика с не много прекъсвания.

Общи условия

Активация на акаунт