Не може да не ви почерпя

  • 2 799
  • 68
  •   1
Отговори
Та мили ми майчици (и скрити татковци Flutter) днес най-накрая се сдобих с английска шофьорска книжка (след 5 години взех, че се наканих Embarassed Rolling Eyes Laughing). Явявам се за втори път - първият беше точно изсмукване от пръстите късането (това беше и мнението на инструктора ми), но както и да е. Днес ще се ПИЕ на корем. Според инструктора съм попаднала на най-претенциозният и най-големият перфекционист от изпитващите, но бил пък честен. Съответно и рече, че съм извадила късмет, че не ми се е паднала жената, която изпитва - по всеобщо мнение била "Бич" Shocked Mr. Green Laughing
Та гуляйте - ПЕДРО Mr. Green






Пожелавам късмет и на всички, които им предстои Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 139
Честито!!!Със здраве да си я използваш и само хубави колици да шофираш!!! Laughing

# 2
  • Мнения: 1 017
4естито   bouquet
и безаварийно   bouquet

# 3
  • Мнения: 384
Ихаааааааааа, честито Хондич, да си я ползваш със здраве леко и безаварийно и да си джиткаш с новото возило повечко Grinning

# 4
  • Мнения: 3 461
Хонди,поздравления Hug,целувки Heart Eyes Heart Eyes,безаварийно и занапред  bouquetБих искала да имам вече твоя опит в шофирането,ама ще те догонвам.Браво,много се радвам. Grinning Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 1 793
Честито, Хриси!  bouquet

ее, най-после и това мина Wink браво! първият път наистина е било гадно, а и като казваше за какво са те скъсали наистина си беше измислено. и аз тогава се ядосах много. но сега се радвам заедно с теб. Hug Heart Eyes  занапред пожелавам все така безаварийно каране  Wink

# 6
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
4естито!
в хубави коли и безаварийно да се возиш!

аз кога ще се наканя?.... newsm78

# 7
  • Мнения: 4 244
А аз се чудя ти де си цяла сутрин, пък то си имало повод!
Ами кат си рекла, давай да се напиваме, щото то тоз повод си заслужава напиването. Пък после лека и полека по шотландските и световните пътища!
Да ти е честита и безаварийна! Hug  bouquet

# 8
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Честито  bouquet!
Безаварийно шофиране и весело празнуване днес Wink

# 9
Та мили ми майчици (и скрити татковци Flutter) днес най-накрая се сдобих с английска шофьорска книжка (след 5 години взех, че се наканих Embarassed Rolling Eyes :lol

Честито и благодаря
Хапнах , пийнах и довечера,ще я полеем от твое име,
(поне моя ще има повод,да не пие ей така Grinning)
Да си я имаш със здраве и къмет и задълго,без излишни заплащания,
глоби де Mr. Green
  bouquet

# 10
  • Мнения: 208
Честито! И умната с педала на газта... Mr. Green

# 11
  • Мнения: 4 212
аз съм ве4е преяла и препила от такваз супер по4ерпка. Понеже си взела изпита перфектно, зна4и ще ме возиш на тойотката кат дойда.
Честито и ти желая утре сутрин да не караш тежък махмурлук  Hug Heart Eyes
Ако имаш зелева или шкембе 4орба, още по добре  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 1 238
Бравоооо!!!!!!!
Браво Тинка!
И сега да караш внимателно!

# 13
  • Мнения: 6 390
ЧЕСТИТО И ОТ МЕН  Grinning
и да внимаваш  с абриажа и скоростите  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 1 854
Честито, Хондичка. Бьди винаги внимателен шофьор, с никакви инциденти на пьтя и с много навьртяни километри newsm01
Разкажи моля те като ти остане време в какво се сьстои процедурата по взимане на шоф.книжка в Шотландско, каква е цената на курса и на допьлнителните часове кормуване. Има ли такива изпьлнения както навремето полигон в БГ? Mr. Green

Наздраве и мерси за почерпушката Drunk

# 15
  • Мнения: 7 837
Леко и безаварийно шофиране  Grinning
Ти и без това ве4е си свикнала на обърнатото движение, а това никак не е малко Crazy

# 16
  • Мнения: 2 452
Честито! Да не идваме в Глазгоу казваш..... Mr. Green

# 17
.....

Айде сега хващай тойотата Grinning

  bouquet  bouquet
То не, че съм я оставяла ама. Embarassed Mr. Green
Лауричка, е не така де. Даже половинката много пъти ме е хвалил през "чужди" хора, че карам като мъж  Crazy Mr. Green Laughing Laughing Twisted Evil.
Сърдечно ви благодаря за  пожеланията. Дай боже да е безаварийно карането.
Кейси, то обратното движение не е толкова страшно. Сега е по-страшно като се прибираме в Б-я и двамата с половинката все към насрещното тичаме Crazy Whistling. Последният път (в Несебър) той тъкмо псуваше, че не гледат къде карат и къде моля ти се ръгнал оня насреща..........., докато не устоновихме, че ние сме на грешното място Crazy Crazy Crazy (абе с всичко се свиква)
Теичка, ще се возим бре - нЕмаш грижи Flutter

Небенце, процедурата тук доста се промени през последните години. Първоначално е нямало теория за този изпит. Сядаш и тръгваш с колата. Сега обаче увеличиха и самата теория. Първата част на изпита са тестове (компютърни с докосваш екран - може и с мишката) с въпроси, втората част на същият този изпит са клипове. Там се развихряш все едно играеш електронни игри с коли Crazy Whistling. Но ако се провалиш на едната част от този изпит и изпита се смята за грешен и невзет. След като си взел теорията в период на две години ТРЯБВА да се явиш и на практика. Няма такова нещо като полигон, но има упражнения на изпита, които заместват точно този полигон от Б-я (то и в Б-я чувам вече го няма). На практическият изпит преди да влезеш в колата те питат за номерът на някоя кола, която е до 20 м отдалечена от тебе (това за проверка първо на зрението), сега към практиката въведоха и "изпит" (около 20 технически въпроса), където трябва да дадеш отговор на 2 такива зададени въпроса (ако не отговориш само на единия ти носят 2 наказателни точки преди да си тръгнал с колата). След това по живо по здраво се качвате с изпитващият (инструктора те чака в изпитващият център) и тръгвате по пътищата. Задължително трябва да се направят 2 (по избор на изпитващият) от задължителните 4-ри упражнения (обръщане на ъгъл, 3 точково обръщане на пътя, паркиране - "Софийско", или внезапно спиране).
Цените .........хм. За явяване на самият изпит сумата е 45 паунда. Допълнително плащам на инструктора ми за наемане на колата му (плащам му сумата, която ми взема за един час курмуване) - в моят случай за мой късмет това са 18 паунда (тази сума варира доста. В Абърдийн най-евтиният, който бях намерила вземаше по 25 паунда на час). Можеш да се явиш и със собствената си кола, но пък има хиляди глупости, които трябва да осигуриш - като резервно огледало за изпитващият, табели с L отпред и отзад и прочие..........та реших направо с готова да действам.
Стана дълго и отегчително. Но ще ми е интересно как е и по другите държави. Чувала съм, че практическият изпит в Щатите е безплатен Flutter

# 18
  • Мнения: 108
Честито и от мен! Пожелавам ти  да си ползвваш книшката със здраве и да не те сполетяват пътни инцеденти.

# 19
  • Мнения: 980
4естита книжка и безаварийно джиткане  bouquet  bouquet  bouquet
Браво, Хонди, ти си мъжко моми4е Hug

# 20
  • Мнения: 1 854
Супер разказче си спретнала, Хонда, грациас   bouquet
Аз нямам все още друга, освен бг шоф.книжка. До или февруари или април тази година шоф.изпит за тези, който имат бг книжка беше само шофиране с полицай, без теория, но след тази дата вьведоха и изискване за тест. Доколкото чувам за Холандия, един учебен час кормуване се движи около 45-50 евро. Средната цена за целия курс е между 1000-1500 евро. Листовките могат да се дьржат на англ. или на руски примерно/това сьм го чувала за Германия/
Слуховете които се носят са, че живот и здраве след приемането ни в ЕС, ще ни признават бг книжки и тук, но колко на практика ще се окаже вярно е друг вьпрос.

Нека и другите "холандски" сьгражданки да споделят, но от своя личен опит Grinning

# 21
....Слуховете които се носят са, че живот и здраве след приемането ни в ЕС, ще ни признават бг книжки и тук, но колко на практика ще се окаже вярно е друг вьпрос.

....
И тук такива слухове се носят, но реших да не "стоя на този стол", че до 2007 има още вода да тече. Сумата, която споменах за час е варираща и ако не си карал въобще кола не знам колко би ти стъпило. Аз само си купих 6 часа за да свикна с колата на инструктора и да ми покаже маршрутите за изпита.

# 22
  • Мнения: 4 212
предполагам знаеш къде са камерите разположени в Глазгоу  Whistling
Наша гордост си ти.  Hug

# 23
  • Мнения: 2 452
Лауричка, е не така де. Даже половинката много пъти ме е хвалил през "чужди" хора, че карам като мъж  Crazy Mr. Green Laughing Laughing Twisted Evil.

Майтап бе, Уили. Mr. Green
Аз зная, че можеш да караш, защото си спомням, че сме го коментирали по-рано.   bouquet

# 24
  • Мнения: 4 399
Честито Хондичка!
Леко и беzаварийно шофиране!

# 25
  • Мнения: 513
Еее, браво и тука де! Сега ще си отворя една кутийка турски локумчета по тоя повод.  Mr. Green
Аз имах проблеми с влизането в клуба ама се оравиха. Излизаше ми все кеша от вчера по някое време и не виждам новите теми.  Grinning

# 26
  • Мнения: 5 183
4естита ти шофьорска книжка!!!
Браво!!!
Какво ще караш?Simple Smile

# 27
  • Мнения: 7 605
Браво Хонда, 4естита кралска книжка  Wink
Желая ти беzаварийно каране и само добри други Шофьори, на които не се налага да се ядосваШ  Wink

# 28
  • Мнения: 108
Честито и от мен! Пожелавам ти  да си ползвваш книшката със здраве и да не те сполетяват пътни инцеденти.

# 29
Ама аз карам Flutter - не съм спирала Embarassed Mr. Green
Сега са тия двете Flutter Mr. Green

Теичка, знам ги камерите (що годе Rolling Eyes Embarassed Mr. Green), ама ако случайно нещо, такова .........съм я пропустила, компютърчето дето навигира предупреждава и за тях Whistling Peace

Елфче, и аз имах и май продължавам да имам проблем с форума newsm78

Пак мерси за пожеланията и чакам да ми разкажете как е по "вашите" земи Flutter

# 30
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Честита книжка! newsm01
Леко и безаварийно
Настъпи ли я три пъти  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 1 370
Едно голямо БРАВО и от нас! С усмивка и безпроблемно да си караш хубавите коли! newsm10 newsm01 newsm24

# 32
  • Мнения: 235
Честита книжка!!!
Спокойно и безинцидентно каране!!
newsm01

# 33
  • Мнения: 4 629
Честито Хонда!!!
  bouquet
Леко и безаварийно каране от тук нататък!!!

# 34
  • Мнения: 2 825
Честита книжка, Хондич, със здраве да си я ползваш и леко и безаварийно шофиране  newsm10

Мерси за почерпката...аз може да хапна малко тортичка, а от пиенето си запазвам малк оза по късно, че сега още съм на работа Tired

# 35
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Честито и от мен!
Пожелавам ти безаварийно каране по скотските пътища Wink
И с тази почерпка, аз уж на диета.....ма то на тез вкусотии устоява ли се Grinning

# 36
  • Bristol
  • Мнения: 9 367
Честито Хондич!
До 2007 знаеш ли що мили ще навъртиш с британското книжле Wink а можеш и като документ за самоличност да го ползваш.
Хубаво ни казват къде са камерите, но те са толкова на често, че понякога забравям за тях  Embarassed и мъжо ми като мен скоро го фотографираха. Той обаче изпрати българската шоф. книжка и я получи обратно с писмо, че не могат да го санкционират, ако няма британска  newsm78 Сега чакам да видя кога ще се усетят, че той има и такава. Crossing Arms

# 37
...., че не могат да го санкционират, ако няма британска  newsm78 Сега чакам да видя кога ще се усетят, че той има и такава. Crossing Arms

Малииииииии. Ако е първа глоба няма да се напънат много. Flutter

# 38
  • Мнения: 2 452
...., че не могат да го санкционират, ако няма британска  newsm78 Сега чакам да видя кога ще се усетят, че той има и такава. Crossing Arms

Малииииииии. Ако е първа глоба няма да се напънат много. Flutter

Недейте да се надявате много на това, защото зет ми имаше проблем при първото си нарушение - превишена скорост, засечена от една от тези камери - накрая получи призовка за съд, защото не се бе явил на няколко повиквания да си плати глобата. Натрупаното количество глоба бе няколко стотин паунда. На него обаче му се размина само с първоначалната сума, защото причината за неявяването бе отсъствието му от страната (бяха на околосветско пътешествие) и му опростиха всичко, но доста се притесняваше да не би да го спрат на границата при връщане в страната.
Междувпрочем, той кара с финландска книжка.

# 39
  • Мнения: 3 461
Хонди,я кажи дават ли на изпита да караш автоматик,защото в Бахрейн е забранено.Тук е задължително да вземеш 22 часа,има полигон,след това на изпита караш колата на ченгетата,а не тази на инструктора.Българските книжки се признават и срещу тях ти дават бахрейнска.Един път ми се случи да видя как  инструктор налага по главата един нещастен индиец,горкия човек караше на зиг заг,за да се предпазва.

# 40
  • Мнения: 1 194
честито, това е супер новина!
Надявам се да се възползваш от новопридобитата свобода на движение! На лек път!
Мерси за почерпката!

# 41
  • Мнения: 1 116
Ами честито, а нова кола към новата книжка ще има ли?

# 42
  • Spain
  • Мнения: 3 750
4естита шофьорска книжка със здраве да караш тойотата Wink

# 43
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Честито и от мен...

Аз пък чакам до 2007, когато евентуално ще сме член на ЕО, че ме е яд, че ни дискриминират......

# 44
Хонди,я кажи дават ли на изпита да караш автоматик,защото в Бахрейн е забранено.Тук е задължително да вземеш 22 часа,има полигон,след това на изпита караш колата на ченгетата,а не тази на инструктора.Българските книжки се признават и срещу тях ти дават бахрейнска.Един път ми се случи да видя как  инструктор налага по главата един нещастен индиец,горкия човек караше на зиг заг,за да се предпазва.
Може и с автоматик да се явиш, но тогава те тормозят (така съм чувала) повечко. Тук по принцип колите автоматик не са чак толкова разпространени. Има държави (един списък от към 20 ), на които книжките им се признават и спокойно могат да си карат с тях. Лаура, може би Финландия е една от тези държави (вече не ги помня Embarassed), но знам че американците също минават през изпит (тоест и техните не се признават тук).
Ноя, а какви са тия работи....полицейски коли Shocked Laughing. Те с какво са по-различни. Значи вариянта пък с лична кола съвсем отпада при вас. Confused Laughing
Танитката, абе много ще ни дойде ако пак сменим колата. Тойотката е само на 2-3 месеца Wink Flutter
Благодаря ви момичета за пожеланията - тъпкано да ви се връщат Flutter Mr. Green

# 45
  • Мнения: 7 430
newsm10 Браво Хондичка

Леко и безаварийно кормуване ти желая - взимай новото возило и пришпорвай пътя Hug

# 46
Благодаря ви момичета за пожеланията - тъпкано да ви се връщат Flutter Mr. Green

Да на мен вече ми се върна, ама преди време.
Тъкмо си взех немската книжка smile3508,ама с голям зор
и ни изгоря колата на паркинга Whistling
Та сега съм си окачила моита книжка в рамка newsm10

# 47
  • Мнения: 4 244
Тъкмо си взех немската книжка smile3508,ама с голям зор
и ни изгоря колата на паркинга Whistling

Хондич, извинявай че отплесвам темата, ама имам питанка към Силвето
Ако искаш пиши ми и на ЛС, да не спамърстваме тук
Въпросите ми са следните - ти имаше ли си бг книжка преди даи вземеш немската и ако да как мина номера?
Благодаря предварително

# 48
  • Мнения: 2 452
Хонди,я кажи дават ли на изпита да караш автоматик,защото в Бахрейн е забранено.Тук е задължително да вземеш 22 часа,има полигон,след това на изпита караш колата на ченгетата,а не тази на инструктора.Българските книжки се признават и срещу тях ти дават бахрейнска.Един път ми се случи да видя как  инструктор налага по главата един нещастен индиец,горкия човек караше на зиг заг,за да се предпазва.
Може и с автоматик да се явиш, но тогава те тормозят (така съм чувала) повечко. Тук по принцип колите автоматик не са чак толкова разпространени. Има държави (един списък от към 20 ), на които книжките им се признават и спокойно могат да си карат с тях. Лаура, може би Финландия е една от тези държави (вече не ги помня Embarassed), но знам че американците също минават през изпит (тоест и техните не се признават тук).
Ноя, а какви са тия работи....полицейски коли Shocked Laughing. Те с какво са по-различни. Значи вариянта пък с лична кола съвсем отпада при вас. Confused Laughing
Танитката, абе много ще ни дойде ако пак сменим колата. Тойотката е само на 2-3 месеца Wink Flutter
Благодаря ви момичета за пожеланията - тъпкано да ви се връщат Flutter Mr. Green

Финландия е в ЕС и затова книжките се признават. Канада сключи споразумение с UK за взаимно признаване на книжките мисля от тази година, но съпругът ми вече се беше явявал на изпит (взел го на втория път; първия път объркал платната при завой в еднопосочна улица). Сега се надява да си ползва нкижката за мотор; ще видим дали ще му я признаят.

# 49
  • Мнения: 1 959
Хонда честито и от мен лека и безаварйна. Grinning Grinning Grinning

# 50
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
айде и от мен едно голямо ЧЕСТИТО, Хонди!!
да караш внимателно Wink и с много кеф  car003 newsm01 newsm51 smile3501 smile3525

# 51
  • Bristol
  • Мнения: 9 367
Недейте да се надявате много на това, защото зет ми имаше проблем при първото си нарушение - превишена скорост, засечена от една от тези камери - накрая получи призовка за съд, защото не се бе явил на няколко повиквания да си плати глобата. Натрупаното количество глоба бе няколко стотин паунда. На него обаче му се размина само с първоначалната сума, защото причината за неявяването бе отсъствието му от страната (бяха на околосветско пътешествие) и му опростиха всичко, но доста се притесняваше да не би да го спрат на границата при връщане в страната.
Междувпрочем, той кара с финландска книжка.
О, той не е мислил да минава метър. Просто тогава аз бях в БГ и не могъл да си намери британските документи  Laughing Нали аз съм отговорник по архива в къщи. Тъй като е имало срок е пуснал БГ книжка и чек със сумата. По-късно получихме книжката и чека обратно, неосребрен, с писмо, че нямало как да го приемат тъй като книжката не била британска  newsm78 много ни изненада това. Писмото съм го архивирала за всеки случай.
Аз така разбрах за прегрешението му  Twisted Evil Иначе сигурно щеше да си премълчи  Crazy

# 52
  • Мнения: 3 098
4ЕСТИТО ХОНДИ!!!
 smile3501 newsm10 newsm10  car003
Желая ти да си я ползваш със здраве и безаварийно  bouquet

# 53
  • Мнения: 3 098
.........Но ще ми е интересно как е и по другите държави. Чувала съм, че практическият изпит в Щатите е безплатен Flutter
Цитат


А на мен ми е интересно,Хонди,как изглежда шофьорската книжка в Англия.
ЗаЩото аз сменях тук в Испания два пъти книжка_един път българска за испанска,а втория път заради това,4е си смених фамилията. Grinning Тукашните книжки прили4ат много на старите бг книжки от едно време оЩе,Щяха да ги правят както в ЕС и с то4кова система,но го отложиха.Испанците се дърпат,Щото правят много инциденти и не им се иска да им отнемат то4ки. Mr. Green

# 54
  • Мнения: 254
ОООООООО ЧЕСТИТО ХОНДИЧКА!!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Винаги безаварийно, в супер настроение, с големи скорости (ама няма как трябва да са в рамките на допустимото все пак:))) ти пожелавам да си зад волана на твоите Хондички:)

Вчера дадоха по Тв-то, че нямало Ламборджини автоматично, но за баскетболистта КОБЕ (тоя дето искаха да го осъдят за изнасилване, но не успяха) за него имало:)) единственото в света, така, че ако ако твоя ПЕДРО Хондичке се е оправдавал, че бил много искал да ти купи едно Ламбурджини като си вземеш книжката ама нямало да ти купи, щото нямало такива автоматични, му кажи да знае...Simple Smile)

Аре целувки, че немам време и нерви хехе, требе да ходя сега в темата за картичките да Ви опиша какво се случи днеска...Simple Smile)

И ХОНДЕ утре никакво шофиране, че като гледам що пиене изпихме днеска с тебе..... ша ти вземат набързо книжката на съхранение в едно шкафче, па ще трябва после да сваляме някой готино полицайче да ти я върне обратно:))

Кисссес и мнго много фан с новата книжка;))

# 55
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
4естито и от мен!
Да си я използва6 безаварийно!
Аз 6те разказвам по-нататък, 6тото на 29 ноември съм на тестове.

# 56
  • Мнения: 579
 smile3525ЧЕСТИТО и от мен. smile3525

Със здраве да си я ползваш,а пък може сега за повече експирианс newsm01 да се навиеш до Лондон да дойдеш   car003

# 57
  • Мнения: 1 215
Честито и от мен, със здраве да си я ползваш.

# 58
  • Мнения: 3 491
Честито и от мене!  bouquet

# 59
  • Мнения: 1 909
Леко и безаварийно шофиране, Хондич! Simple Smile

# 60
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
 Хонди , честита  ти  книжка !   bouquet

Безаварийно шофиране по  шотландско и ...след време последен модел "Honda"  car003 newsm01  car003

# 61
  • Мнения: 810
Нали си ни модератор, не може да не те потачим с ЧЕСТИТО  Hug Да караш внимателно, да обикаляш по разходки наблизо и далеч и винаги да си трезвен designated driver  Wink Със здраве да си ползваш книжката   bouquet

# 62
  • Мнения: 676
Браво хонди4 ве4е достоино можеш да носиш ника си  Laughing

И аз преди 2 седмици минах третото ниво на Канадската книжка, аз все си отлагах ама хората по-сериозниот мен и ме викнаха с предупреждение парво 4е до Декември искам не искам трябва да се явя ина4е по4вам вси4ко отново Laughing

# 63
  • Мнения: 1 366
А честито и от мен!!! Със здраве да си я ползваш. Сега, следващото ниво е да се научиш да "режеш" без да те хванат  Wink, да говориш по телефона, да даваш нещо на децата отзад и да се гримираш едновременно  Crazy. Колкото повече стаж и задръствания, толкова по-голямо съвършенство  Hug

А понеже си почерпила с пиле, ще използвам случая да ти кажа, че твойта рецепта гордо виси на хладилника и стана истински хит!!! Благодаря ти!!!

# 64
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Аз докато видя темата и докато се разпиШа вие Педро съвсем сте го оглозгали  Twisted Evil Mr. Green ,но за това пък удрям една 4аШка за здравето на Шофьорката  Peace

4естито,Хонди4ка !
Не съм се и съмнявала,4е Ще я вземеШ пустата британска книжка,нали си старо ку4е и изпе4ен драйвър  Hug
Леко и безаварийно каране   bouquet

# 65
====

А на мен ми е интересно,Хонди,как изглежда шофьорската книжка в Англия.
===
- това горе долу представляват. Приличат на българските. Пълната книжка е розова на цвят , а временната ( с нея можеш по закон да караш само с придружител, който има пълната книжка от 3 години) е зелена на цвят . Услугите при смяна на име, адрес, превозно средство са безплатни също. А това са държавите, на които им се признават тука книжките:

Australia
 AUS
Austria
 A
Barbados
 BDS
Belgium
 B
British Virgin Islands
 VGB
Canada
 CDN
Cyprus
 CY
Czech Republic  CZ
Denmark
 DK
Estonia EST
Falkland Islands
 FK
Finland
 FIN
France
 F
Germany
 D
Gibraltar
 GBZ
Greece
 GR
Guernsey
 GBG
Hong Kong
 HK
Hungary H
Iceland
 IS
Ireland
 IRL
Isle of Man
 GBM
Italy
 I
Japan
 J
Jersey
 GBJ
Latvia  LV
Liechtenstein
 FL
Lithuania  LT
Luxembourg
 L
Malta
 M
Monaco MC
Netherlands
 NL
New Zealand
 NZ
Norway
 N
Poland PL
Portugal
 P
Republic of Korea ROK
Singapore
 SGP
Slovenia SLO
Slovakia  SK
South Africa
 ZA
Spain
 E
Sweden
 S
Switzerland
 CH
Zimbabwe
 ZW


 
Жуле, споко - аз нямам изисквания колата да е автоматик. В същност до сега даже не съм имала такава кола - само съм тест драйвъла ама не ми хареса (нещо не се чувствам сигурна така Rolling Eyes Laughing) Та няма да се "бием" за Ламборджинито.

Благодаря ви отново за пожеланията   bouquet - абе по-спокойно се кара така Flutter

# 66
  • Мнения: 1 178
Честито и от мен!  newsm51По стар български оби4ай новата книжка трябва добре да се полее, за да не я дуп4ат заядливите катаджии, е то в UK незнам дали има като на6те катаджии, ама наздраве!!! Безпроблемно, безаварийно и безопасно шьофиране! newsm01

# 67
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Хондичка, хайде още веднъж от мен и тук честито. Поля ли подобаващо вчера книжката? Wink

# 68
Хондичка, хайде още веднъж от мен и тук честито. Поля ли подобаващо вчера книжката? Wink
Не питай Crazy. Сутринта не бях за разправяне Mr. Green (и гледане) Tired Whistling

Общи условия

Активация на акаунт