"Космати" ботуши

  • 14 196
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 317
на мен най-много ми харесват вторите(макар че всичките са много яки).

# 16
  • Мнения: 3 611
На мен последните ми харесват най-много и поне космите не им падат до подметката та няма да можеш да ги каляш много. И колко толкова тежки са?

160 E  Sad

# 17
  • Мнения: 3 611
Благодаря ви момичета.   bouquet
Первите няма да са , щото ще станат на г*з още на първото обуване.
Третите са яки, ама подметката нещо не ми допада.
Последните са супер, ма не ми е толкова дебел джоба.
Остават вторите, ама...
Не знам, ще гледам, ще меря, ще избирам. За Коледа обаче ще се "подновя"  Naughty


На първата картинка и трите ми харесват,цвета зависи от това с какъв тоалет и чанта ще ги съчетаеш.И на мен ми харесват много "косматите",но си трябва тънко краче за тази цел.На дъщеря ми купих такива от Зара,вече ги сефтоса с една мини поличка,въпреки,че тук все още е топло.Вземи си и рунтава чанта или елек.

Крачето ми е тънко, за разлика от тУмбака. Ама добре, че той поне отдалеко не личи.  Mr. Green

Миси за идеята да си взема рунтава чанта. Чудех се с какви аксесоари ще паснат ботушките и единствено бях измислила един 'супер космат шал". Харесала съм си го, но като си купя ботушите, тогава ще избера и цвета на шала. (дано не свършат дотогава).

Много са готини всичките! Аз си харесах с топченцата (падам си по бебешката мода Embarassed - синьо, розово, пухкаво и топченца. Все си харесвам бебешорски дрехи, защо не шият по-големи, защо?) Имаше едно палто на "Селин" , комбинирано с шапка с топченца, о-о-ох... Отплеснах се.
Харесват ми много, но не бих си купила. Два дена по софийските улици и ще им се сплъсти козинката. Cry


Мерих такива, и розовки, и пухкавки... aма не ми седят добре  Sad

Влюбих се в последния модел Grinning

И аз, и аз, ама за тях мноооого има да се подмазвам на мъжо  Crazy Mr. Green

Най-фиешан са първите, но също така хубави, само дето по-практични са тъмнокафевите. Тези, които са космати до долу после стават на г*з! Днес видях едно момиче с такива и долу козинката беше станала отвратителна - сплъстена, мръсна!
P.S. Купи си шампоан против бълхи.  Mr. Green

Задължително.  NaughtyИ без това не обичам животни в апартамента  Mr. Green


# 18
  • Мнения: 3 211
На мен най ми харесват вторите, мнго си падам по тъмно кафяво. Сега за почистването: питах една продавачка, тя каза само на химическо, когато избираш гледай да им се махат космите, има модели, на които се надига цялата платка с космите, избери такъв.

# 19
  • София
  • Мнения: 9 488
И тука са много модерни Simple Smile. В събота в Студентски град видях поне 4 момичета  с такива ботуши и то в едно и също заведение.
Предполагам добиваш представа за какво говоря. Wink
Аз лично такива не бих си взела.  Naughty
Или поправка: ако имах 2 други чифта с ток - висок и един с нисък, тогава бих си взела и такива за разнообразие. Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 3 611
И тука са много модерни Simple Smile. В събота в Студентски град видях поне 4 момичета  с такива ботуши и то в едно и също заведение.
Предполагам добиваш представа за какво говоря. Wink
Аз лично такива не бих си взела.  Naughty
Или поправка: ако имах 2 други чифта с ток - висок и един с нисък, тогава бих си взела и такива за разнообразие. Crossing Arms

Ми да, аз имам, само че не с висок ток, щото такъв не нося.  Grinning

Снощи една приятелка (шивачка) ми беше на гости.Споделих й за ботушите и нейното мнение беше категорично против. Предложи да купим 5 различни булани (дори и каишки като на последните на картинката, само дето тях не знам от де ще намерим) и да ми ушие това "косматото" така, че само да си го слагам на ботушите. така постоянно ще умам "нови" ботуши.  Laughing  newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 9 488
Ми хитро ми се вижда! Grinning

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 818
МНого са джинджифайски тия батуши, много ги харесвам. Обаче няма си купувам, щото не ми отиват на трътлестата фигура.  Confused
А идеята на шивачката е чудесна, бих я осъществила, ако ми нямаше 15 кг от телесата. Тюх!
Много ме кефят, много! Hug

# 23
  • Мнения: 291
Идеята на шивачката е супер, Купи си едни класически кожени или велурени ботуши и върху тях всеки ден слагаш различна кожичка, като мине рунтавата мода, ще си имаш класическити ботушки

# 24
  • София
  • Мнения: 5 828
Много са готини всичките, ама червенките с пискюлите най ми харесаха. Обаче аз също не бих си купила такива, щото не ми отиват  Sad

# 25
  • Мнения: 231
На мен най-много ми харесват вторите (тъмно кафявите).  Идеята на шивачката, обаче е доста добра. Нищо не ти пречи да пробваш Mr. Green А от тези на снимките има ли такива, на които да им се махат кожичките? newsm78

# 26
  • Мнения: 8 505
Определено четвъртите са ми фаворити yes

# 27
  • Мнения: 3 611
На мен най-много ми харесват вторите (тъмно кафявите).  Идеята на шивачката, обаче е доста добра. Нищо не ти пречи да пробваш Mr. Green А от тези на снимките има ли такива, на които да им се махат кожичките? newsm78

Ми не, няма- всичките са зашити и не се махат.

Тази вечер ще се срещнем с нея (приятелката ми) и ще се помОтаме малко по магазините- да пооткраднем някоя друга идейка.  Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 3 271
Страшни са !!! Всички модели са страхотни!!Купи си всичките Laughing Hug

# 29
  • Мнения: 2 258
Страшни са ботушите.Аз също ходя с такива и ми харесват страшно много Simple SmileИзобщо не се замисляй ами отивай да мериш Grinning

Общи условия

Активация на акаунт