Всякакви въпроси относно съдомиялните - 4

  • 49 200
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 4 397
За тези пари си вземи Сименс , ето едно добро предложение:
http://siemens.expo2000.bg/do.php?elektrouredi=_prod&kategor … ;model=SN66M095EU

# 721
  • Мнения: 0
За тези пари си вземи Сименс , ето едно добро предложение:
http://siemens.expo2000.bg/do.php?elektrouredi=_prod&kategor … ;model=SN66M095EU

Да,ще я имам в предвид.благодаря  bouquet .

# 722
  • Мнения: 31
Аз бих избрала Бош, ако се колебая между Бош и Електролукс. Електролукса не е ли много по-евтин? Не че винаги цената определя качеството, но в повечето случаи е така. И да, наистина, колкото по-голяма е машината, толкова по-добре. Аз моята я пълня до горе за 1 ден - от на-големите е... а сме 2ма възрастни, 1 дете и 1 бебе само Grinning

Само да уточня: не съм експерт и не мога да твърдя коя марка е по-читава, но Бош ми се струват по-утвърдени - това по моето скромно мнение Grinning

А относно Сименс, една моя приятелка използва тази марка и е доволна. Няма забележки.

# 723
  • Мнения: 0
Аз бих избрала Бош, ако се колебая между Бош и Електролукс. Електролукса не е ли много по-евтин? Не че винаги цената определя качеството, но в повечето случаи е така. И да, наистина, колкото по-голяма е машината, толкова по-добре. Аз моята я пълня до горе за 1 ден - от на-големите е... а сме 2ма възрастни, 1 дете и 1 бебе само Grinning

Само да уточня: не съм експерт и не мога да твърдя коя марка е по-читава, но Бош ми се струват по-утвърдени - това по моето скромно мнение Grinning

А относно Сименс, една моя приятелка използва тази марка и е доволна. Няма забележки.

И аз вече малко се обърках Embarassed .Ще помисля още малко и ще реша.Всъщност електролукса е само с 100 лева по евтин.Благодаря че ми обърнахте внимание  bouquet  bouquet  bouquet .

# 724
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Подкрепям за Сименса. Peace Но и Бош не  е лоша,  а Електролукс отпада от моята класация.

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 23 781
Аз имам АЕГ, ама сега ако ми падне бих си взела Бош.

# 726
  • Мнения: 0
На мен малко ме тормози факта че боша е за пълно вграждане т.е. няма отпред контролен панел и ако искам да видя колко време остава до края трябва да отворя вратата.А при електролукса панела е отпред.Все пак и електролукс е хубава марка,имам тяхна сушилня и съм много доволна. Mr. Green

# 727
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Бошът би трябвало да има "лъч на пода"- червена точка, по която разбираш дали програмата работи или е спряла. Peace

# 728
  • На Дунава
  • Мнения: 268
И аз винаги съм се чудела за какво им е на миялните за пълно вграждане да имат дисплей с показание за оставащото време, като трябва да отвориш машината, за да го прочетеш... Това с точката на пода е готино, дали го имат всички?
Между другото, в събота бяхме на едно изложение за обзавеждане и имаше огромна палата, посветена на кухните. Бяха изкарали една съдомиялна на АЕГ, направена със прозрачни стени, така че зрителите да могат да наблюдават какво се случва вътре и как мие чудото. Бяхме безкрайно безкрайно разочаровани!! Вместо очакваната буквално водоструйка, миещият лъч представляваше леко разплицикване на вода нагоре, врът надясно, пак плицик. Доста време постояхме, да не би това да е плакненето, примерно, и затова да е толкова рахитично. Но не, беше си основната ЕКО програма. Приличаше, все едно да си напълниш чаша с вода, и я меткаш нагоре, така че водата да подскочи.... Глупаво обяснение, но точно. Разочарование.... Освен ако демонстрационната машина не е била осакатена...
Хубав ден!   bouquet

Последна редакция: ср, 30 мар 2011, 13:42 от Bibiana_

# 729
  • Мнения: 15 379
А ти какво очакваш - Ниагара да се пренесе в машината Simple Smile?!
Крайният резултат е важен, а не силата на струята от перките по време на работа.

# 730
  • Мнения: 0
А ти какво очакваш - Ниагара да се пренесе в машината Simple Smile?!
Крайният резултат е важен, а не силата на струята от перките по време на работа.


Това е така,но налягането на водата също допринася за по-добър краен резултат Peace .

# 731
  • На Дунава
  • Мнения: 268
А ти какво очакваш - Ниагара да се пренесе в машината Simple Smile?!
Крайният резултат е важен, а не силата на струята от перките по време на работа.

Ееее, ми че едно Ниагарче, но от долу нагоре, щеше да си е супер!  Sunglasses
Аз имам едно малко Сименсче. То, милото, като заработи, така яко блъска струята по стените му, все едно съм на автомивка Simple Smile Затова АЕГ-то ми се видя меланхолично  Twisted Evil  Уви, не му бяха сложили мръсни чинии вътре, и нямаше как да се прецени резултатът. Може да е скрит талант!

# 732
  • Мнения: 15 379
Може да е скрит талант!

Ооо, убедена съм, че е Simple Smile.

# 733
  • Мнения: 13 202
Имам Бош, страшно съм доволна, мие перфектно, суши идеално, но не е за вграждане, а скоро ще се местим и ми трябва вградена. Преди дни използвах една Сименс за вграждане, изпробвах и всичките програми, но на никоя съдовете не ми излизаха напълно сухи, както с Боша.
Препоръчайте ми миялна за вграждане за 9 комплекта, която да има средно дълга програма и която да изсушава добре. Ако и се вижда панела още по-добре /искам да виждам всичко постоянно Wink/.

# 734
  • Мнения: 0
Всъщност се замислих дали да не вземем едно миеле,само че в техномаркет има много малко избор.В кой магазин мога да ги намеря?? newsm78 .

Общи условия

Активация на акаунт