Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век" ( Muhteşem Yüzyıl) тема 3

  • 80 264
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 6
Даная, Магито, Мишел мерси за разясненията ! Връщам се да ви прочета, защото гледах само филма !   Hug Hug Hug    bouquet  bouquet  bouquet
Страхотна картина и не прекъсваше изобщо  Laughing Laughing Laughing

# 676
  • Мнения: 28
Ибрахим не е османец, даваха как го взеха от родното му място. Незнам дали това не е прочутия кръвен данък или просто са го откраднали.

Взет е по девширмето (кръвния данък), но не разбрах откъде - вероятно някъде от западните части на Босна.

# 677
  • Мнения: 0
Аз изпуснах. Но не съвсем, виждам, че сега повтарят серията. Като какъв дадоха Ибрахим - като грък или албанец?

# 678
  • Мнения: 3 133
Сериалът е много добре направен. Красиви декори, облекло....Красиви артисти и повечето от тях със сини очи. Добра игра от страна на Сюлейман, Валиде султан, Александра. Величествено изглеждат всички, облечени в тези дрехи.
За Даная, Маги и Мишел - благодарност и  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 679
  • София
  • Мнения: 4
Ох останах без дъх страхотен филм и прекрасна актьорска игра и декори и костюми всичко е прекрасно ,немога да опиша възхищението си като на сън го гледах просто нямам думи.А и щом И моя съпруг гледа с мен от начало до край значи си заслужава всяка минута  newsm10 smile3521 smile3521 newsm51не разбрах кога почна кога свърши .И ще умра от радост ако го пуснат и при нас.А иначе даваше без прекъсвания това се случва за първи път и с страхотно качество   bouquet

# 680
  • Мнения: 28
Къде го повтарят. Можете ли да сложите линк?    Hug

# 681
  • Мнения: 9 786
И Ибрахим ми допада,за Небахат- нямам думи -то всеки си е на местото  още как Hug
Тоя учител по танци  голяма скица Joy много е забавен...
Е ще се откъснем от съвремието - много различен сериал, богат и пищен,целия този блясък ,разкош красиви жени,че и мъже, за Султана да не говорим hahaha

Последна редакция: ср, 05 яну 2011, 22:44 от Lilims

# 682
  • Мнения: 0
От Албания е взет

# 683
# 684
  • Мнения: 25
Ибрахим не е османец, даваха как го взеха от родното му място. Незнам дали това не е прочутия кръвен данък или просто са го откраднали.

Взет е по девширмето (кръвния данък), но не разбрах откъде - вероятно някъде от западните части на Босна.
В книгата Роксолана пише ,че е грък от островите.Продаден като роб ,но от дете е близък на Сюлейман.

# 685
  • София
  • Мнения: 5 334
Къде го повтарят. Можете ли да сложите линк?    Hug
И аз чакам линк за сериала. Толкова искам да го гледам! Heart Eyes А и вие ме дразните тук с възвишени думи! hahaha Шегувам се! Страхотна компания сте!  bouquet  bouquet  bouquet Благодаря ви за прекрасните коментари - така още повече ме нахъсвате! Hug Hug Hug

# 686
  • до най слънчевия бряг
  • Мнения: 1
Къде го повтарят. Можете ли да сложите линк?    Hug

http://www.showtvnet.com/player/index.asp?ptype=1&product=showtv      Ето тук

# 687
  • Мнения: 1
момичета, като даваха Ибрахим като дете как го взимат видях, че долу вляво изписаха Parga- това не е ли в Гърция  Parga (Greek: Πάργα) is a town and municipality located in the northwestern part of Preveza Prefecture in Epirus, northwestern Greece

# 688
  • Мнения: 31
страхотно начало - зрелищен, изключителен каст и игра  newsm10 smile3501

Даная, Магито, Мишел    Hug  bouquet  благодаря за преводите и поясненията


http://www.youtube.com/user/camfrogpaylasimtv       тук е качен до някъде

# 689
  • Мнения: 9 786
Даная, Hug Маги  Hug Мишел  Hug

Общи условия

Активация на акаунт