Тегобите на една домакинА или най-честите признаци на изтрещяване - 2

  • 79 373
  • 737
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 630
Всяка сутрин пред автобусите има хора,които раздават безплатни вестници.Днес слизам от автобуса и точно пред мен една жена размятва вестници и аз и казвам-може ли един.Тя ама така се ококори Joy.Аз я помислих за тези,които раздават,а тя се обяснявала с някаква друга лелка и като ги размятала тези вестници,все едно ги раздава.Умрях от срам,но ми стана смешно,а и на нея също.

# 631
  • Мнения: 925
Тази сутрин, като тръгвахме за ДГ, открих, че със щерката сме спали на отключена, даже леко открехната входна врата с ключовете от външната страна  ooooh!
Аз постъпвам по този начин с колата си  Embarassed Стои си по ден-два отключена на улицата пред блока, защото нямаме гараж. И това не ми се случва веднъж или два пъти. Мъжът ми вече свикна да проверява след мен дали всичко е наред.
И моята колица така си нощува редовно  Embarassed И си спим на отключено не един и два пъто ooooh!
А днес тръгвам по работа с колежката - стриктно принтирани поне 2 часа преди тръгването съм подготвила необходимите ни документи в отделни джобове. На изхода се сещам, че съм ги забравила. В ръката си нося - само шапката си. Колежката се връща и ми ги дава - документите. Всичко е наред, тръгваме вече, поглеждам си в ръцете: документите там, шапката я няма - кръгоооооом  Joy Намираме шапката и пак наобратно, отново тръгваме. След десет минути пак осъзнавам, че нямам в ръцете си нито шапка, нито документи  ooooh! ooooh! ooooh! Поне този път ги намерих в чантата  bowuu Кой и кога ги е сложил там - идея си нямам  Embarassed

# 632
  • Мнения: 106
Бубс тежък случай си  Mr. Green Hug

# 633
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
И аз прясна прясна случка от преди 2 часа  Joy Joy още ми е смешно . Вървя си аз към училището на детето и блея както винаги , виждам една жена разтоварва от колата бебешки колички ама нейната кола джип ,а количките иска да ги свали леко  като опре задните гуми  в асфалта и тогава свали предните (явно са тежки за нея) та аз и се чудя на акъла как ще го направи щото джипа висок и продължавам да си вървя ама вече я задминавам и обръщам глава назад още да клюкаря  Joy Joy точно на 3 крачка така се зашеметих , един стълб хубаво ме прегърна та чак издрънча . После доста се посмях ама то така става който не гледа къде върви .

# 634
# 635
  • Мнения: 9 052
Само домакините ли са обсъждани в темата? мъжа ми редовно води малкия на ясла без обувки (нали колата е спряна пред вратата) , 4есто е без яке или шапка ... а има и редовния номер да носи в яслата плика с дрехи за смяна , но... тези които предния ден си е полу4ил от тях за пране (слага и взима плика който му падне). Те на няколко пъти попитаха дали не ни е развалена пералнята и ни връщаха детето със "служебни" дрехи. Ужас просто. Добре, 4е малкия попорастна и запо4на сам да си носи обувките и якето на излизане, та да му ги облекат  Wink
Но какво да се направи, като запо4вам работа преди мъжа ми и той води, пък аз взимам децата.
Калкото и да е разсеяно татето дребните страшно много го оби4ат  Hug

# 636
  • Мнения: 925
Сутринта милото реши да ме отнмени с обличането за градина. Аз прилежно подреждам дрешките още от вечерта и съм спокойна. Лошото в случая е, че съм забравила да метна тези от предния ден в коша за пране  ooooh! И милото супер доволен "Виж - приготвих детето"   Heart Eyes Хубаво, ама с дрехите от вчера  Whistling Whistling Whistling Милото ни детенце, не случи на родители  Crazy

# 637
  • София
  • Мнения: 7 081
... тръгвам аз, виждам колата, в същото време и се отваря вратата, тази до шофьора, та аз го приех като сигнал, запътвам се на там бързо, отварям задната врата, мятам торбите, да ама като тръгнах да сядам - гледам на предната седалка някаква непозната жена ме гледа втрещено, до нея мъж и той така  Shocked
  hahaha това ми се е случвало 1:1, на пресечката на Ботев и Пиротска. Имам уговорка с една приятелка да се видим. Денят е почивен, по обедно време. Чуваме се по телефона. Тя е с кола и ми казва, че може да спре за 5 мин. след светофара, да ме изчака да се кача и да ходим да пием кафе някъде.
 Слизам аз от трамвай 22 и на бегом минавам 20-ина метра. Точно под колоните виждам нейната кола. Отварям предната врата, сядам без да поглеждам и казвам: Хайде, нямам търпение да се видим! .... Чувам мъжки глас: Щом казваш, хайде...само кажи на къде да карам...   Embarassed
Оказа се, че приятелката ми е спряла две-три коли по-напред  Laughing

# 638
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
  Joy Joy Joy

# 639
  • Мнения: 3
На работа упорито продължавам да се опитвам да набирам тел. номера от елката. Редовно като съм в стаята на някоя колежка на излизане чукам по вратата ....и чакам някой да ми отговори "Влез" Mr. Green
Тва с колите явно е често явление. Веднъж мъжо ме чака на спирката и за малко мястото ми да изстине..качила се една женица и чака да я вози  Grinning

# 640
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
vaiolina , това с чукането по вратата на излизане наистина заслужава адмирации... Laughing Wink Hug

Трябва човек доста да изтрещи, за да го прави... hahaha Joy

# 641
  • Мнения: 958
Я да изтипосам и аз ММ. Вчера беше бесен, тръгва да води детето на детска, и за нещастие вдигнали колата, тръгват до паркинга, колата я няма, той вече бесен, че сигурно е открадната, ама го успокояват, че има отворен нов паркинг на близо, да иде да провери, отиват с детето, а тя непрекъснато мрънка "Сега заради теб ще закъснея за детска .... тати, защо си паркирал така неправилно, сега госпожата няма да ме вземе, като закъснея ..... " и разни упреци от този род. Мъжът ми беснее, де се е чуло и видяло, някой да каже, че мъж е виновен  Twisted Evil И се тросва на детето, да мълчи. Стигат до детската в пълна тишина, слизат от колата, и детето казва "тати затваряй тихо колата, защото има малки бебета в детската, да не ги разплачем". ММ решава да я послуша и затваря тихо вратата, като в същото време си прищипва пръста...ако на някой му се е случвало, знае как боли. Той започва да подскача и да псува шепнешком, а дребното му заявява "така е, като не внимаваш" .... в този момент как е отървала боя, не знам, ама сподели, че тати така лошо гледал, че госпожата не посмяла да се скара, че са закъснели  Mr. Green

# 642
  • Мнения: 3
vaiolina , това с чукането по вратата на излизане наистина заслужава адмирации... Laughing Wink Hug

Трябва човек доста да изтрещи, за да го прави... hahaha Joy

 Затуй че си седиме на компа у форумо да не се излагаме Nerd  Hug

# 643
  • Мнения: 190
Така  да се запиша и аз   Crazy
Та  в4ера  бързам  да оправя  дребния  за  градина  ,оправям мене си   хващам  едни  документи  дето  трябва  да  ги  дам  на  госпожата и   хващам пътеките .Да  ма  във момента  във който по4уках  на  вратата  на  детската и  госпожата   вика  днес  позакъсняхте  и  същия  момент  пита ми каде  е  Вики ?  Аз  шах  Embarassed #Crazy забравила съм  го  във къщи  ooooh! .Е  излязох  от  ситуация , 4е  дойдох  само да  донеса  документите,  пък  детето   няма  да  го  пускам  днес  на  градина .Пребирам се  , а  те  със  тати  гушнати   лежат   и  гледат   тв  ooooh!Тати пита  днес  не  го  закара  и  аз  да не се издам  , 4е  го забравих  викам  ДА  Blush

# 644
  • Мнения: 181
Преди малко ми звъни телефона.Поглеждам аз-гинеколога ми...и изпадам в ужас какво е станало,че ми звъни ShockedОказа се,че съм забравила на 02.11 да отида,а си бях запазила час и на ден по няколко пъти си повтарях,че на 02.11 съм на преглед,да не забравя...и в отчетната като се заговорихме за преглед след раждането най-спокойно си писах,че на 02.11 ми е първия преглед...И накрая съвсем съм изключила ooooh!Голяма шматка съм.

Общи условия

Активация на акаунт