Тегобите на една домакинА или най-честите признаци на изтрещяване - 2

  • 79 363
  • 737
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 932
Ирина, от името ще да е... Laughing Три приятелки на екскурзия в Барселона. Пристигаме на летището /извън Барселона/ в часа, в който ще излита самолетът. За щастие летището е малко, служителката се оказа разбрана и се свърза с контролната кула,която забави полета... Дадоха ни едни големи зелени вип пасове,за да минем бързо през опашката и успяхме. За късмет, тъй като това беше последния полет за вечерта,летището затваряше,а ние нямахме никакви пари /откраднаха ни чанта,интересна беше тази почивка/.
Втори път - пътуваме от Лондон към Бг и имаме смяна във Франкфурт. Мъжът ми решава да си купи очила,замотваме се и самолетът решава да не ни чака  Sad

# 661
  • Мнения: 3 736
Ирина, от името ще да е... Laughing

Сакън, аз превозно средство не съм изпускала, страдам от фобия в това отношение.  Mr. Green

Е, ти пък, какво са няколко км.  Laughing Аз преди няколко години обявих, че Враца е някъде до Стара Загора.  hahaha

Аз си мълча на географски теми, щото единственото, което мога да кажа е "А това къде е?"  Embarassed

# 662
  • София
  • Мнения: 6 210
Аз си мълча на географски теми, щото единственото, което мога да кажа е "А това къде е?"  Embarassed
Същата стока съм и аз! Така и не запомних кой град беше пръв, като тръгнеш от София - дали Пловдив, или Пазарджик  Embarassed.
Два пъти помагам на сина ми да учи за тестове по география. И двата пъти изкара тройки  ooooh!. Мисля повече да не се намесвам  Crazy.

# 663
  • Мнения: 3 736
 hahaha hahaha hahaha Недей, пък дано вземе научи нещо детето.

Пазарджик поне го знам, доста често минаваме по Тракия, та ми се е набила последователността в главата.

# 664
  • Варна
  • Мнения: 2 125
По темата география да изтипосам мъжо. Mr. Green
Тръгва от Варна за Бургас и малко след Провадия се усеща, че не пътува в правилната посока Crazy. И това при положение, че заради работата обикаля не само Бг, но и Европа. Joy

# 665
  • Мнения: 382
За втори път пращам e-mail, без да прикача файла, който бях подготвила... А станах сутринта рано-рано, за да свърша работата преди да са станали децата. Е, свърших я  Mr. Green

# 666
  • Мнения: 1 086
Че аз ако не го направя това веднъж в ден, значи не съм писала мейл  Mr. Green
Най редовно при писането на ел. поща пращам писмата до някой друг във фирмата...първото име което ми изле и си го избирам  Mr. Green
Най-ужастно беше, когато пратих договор за наем вместо до юристката ни Диана, на груповата поща директорс...и това от пощата на шефа  Mr. Green

# 667
  • Мнения: 190
Че аз ако не го направя това веднъж в ден, значи не съм писала мейл  Mr. Green
Най редовно при писането на ел. поща пращам писмата до някой друг във фирмата...първото име което ми изле и си го избирам  Mr. Green
Най-ужастно беше, когато пратих договор за наем вместо до юристката ни Диана, на груповата поща директорс...и това от пощата на шефа  Mr. Green

А  пък  аз  на  себе си  си  ги пращам  Blush и  се  ядосвам   защо не ми отговарят ooooh!

# 668
  • Мнения: 1 086
е не си ли ги ли получаваш? Joy

Можеш и сама да си отговориш  hahaha

# 669
  • София
  • Мнения: 7 673
А някой от вас да е изпускал самолет?
Защото аз - да. При това отивах в командировка и ме чакаха на летището...  Crazy
И аз така  Embarassed Доста соленичко ни излезе презаверката на билетите за следващия полет  Crazy А тъпото беше, че станах 3 часа по-рано, ама обърках терминалите  Flutter Flutter Flutter
А пък аз бях на правилния терминал в София /той тогава беше и само един, де/.  Mr. Green Два часа по-рано. Но понеже работата ми е такава, че имаме офис и на летището, с една колежка седнахме да пием едно "бързо кафенце", ама долу, че горе е скъпо.  Joy Така и не съм чула кога са ме викали по радиоуредбата до последно, а се усетих 15 минути преди излитането.  ooooh! Пилотът предпочете да разтовари целия багаж, за да свали моя, но отказа да ме качи...явно за назидание.  Laughing
Ирина, от името ще да е... Laughing
Joy Hug

# 670
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Като заговорихте... Да си призная и аз  Hug
За първи път ще летя. Сама. Отивам час и половина преди полета (Т1, Т2 не беше построен още) и чекирам багажа. Доволна от себе си и как лесно съм се справила с трудната задача, сядам горе на кафето - разпъвам лаптопа и паля цигарка... Кефффф Simple Smile 15 минути преди полета решавам да слизам. В същия момент чувам как по уредбата съобщават моето и на още един господин името да се явим за отвеждане към самолета. Прередих опашката на скенера, цял автобус пуснаха за нас двамата, а как ни гледаха лошо пътниците, не е за разказване. И оттогава така ми тръгна - или съм на косъм да изтърва самолета, или закъснява, отменят полета... А не е като да не летя - минимум два пъти месечно Grinning

# 671
  • Мнения: 382
Аз пък преди години се прибирам от Щатите през Прага. Имах 11- часов престой и реших, че ще разгледам града. Ходих, върнах се доста по-рано и заседнах пред терминала като основното ми притеснение беше да не заспя, защото не можах да спя в самолета, а и часовата разлика си казваше думата. Издържах стоически и точно навреме отивам и се редя на опашката да се кача на самолета за София. Дойде моя ред, подавам си билета и се чудя защо ме гледат като извънземно. Най-после стюардесата започна да ми обяснява, че не съм за този полет. Ама как така? Показвам билета, там си пише точно този терминал, показвам часовника, че и часът съвпада... Не, полетът бил за Малага. Ужас! А къде е моя? Оказа се, че имало промяна. Но на летището в Прага обявяват само на чешки. Излезе ми душичката, докато стигна на бегом до другото място. Поне успях да хвана самолета.

# 672
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Много разтоварваща тема и имам и аз доста случки за споделяне. Някой не за много за казване, ама...
Преди около месец се качвам в едно такси и си стоя на задната седалка. По едно време се чува една музика, беше рок парче и много силно. Помислих, че шофьора ще намали малко звука на радиото, да ама не. Минават около минута и аз вече пощуряла от силната музика му казах да намали малко звука. Човекът ми каза, че това се чува от моята чанта и разбира се беше прав. По някакъв начин съм пуснала папката с музика, която съм си качила в телефона.
Пресен случай от вчера. Преди два дена един дърводелец постави едно шкафче на тераса ни, но аз нямах достатъчно  пари в себе си да му платя. Разбрахме се за другия ден(вчера) да му се обадя и да му дам останалите пари. Човекът изпрати сина си, момчето идва, но аз не мога да си намеря ключовете и ги търся около пет минути. Не успях да ги намеря и помолих момчето да слезе пред блока, а аз да пусна парите с една торбичка. Пуснах ги аз, ама върху покрива на входа и се наложи това момче да влиза отново във входа и да се качва на този покрив да вземе парите.

# 673
  • Мнения: 163
Ох и аз в кюпа  hahaha Редовният ми номер напоследък е да решавам да сипя вода от чешмата в кафето, което съм наляла току що от каната на кафемашината или да сложа празна чаша в микровълновата (още не ми се е случвало да я пускам). Последното беше, че се опитах да налея оцет вместо олио в тигана  Embarassed ooooh!

# 674
  • Мнения: 0
Не се притеснявайте, всичко е в реда на нормалното:)))
Вижте какво са установили учените Simple Smile

http://www.-spam168-/news/15589

Общи условия

Активация на акаунт