Хайде в Новата Година, с Юлчето игра ще има…

  • 21 561
  • 695
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6
Честита нова тема!
Честит имен ден на всички!!!
Меганчо дано да се оправи мъничето и всичко да е наред...Господ да ги пази  Hug
Днес мисля да дам тиква с ябълка...гледах че някой беше писал че се харесва. Сварила съм ги и след малко ще ги пасирам.
А броколито мога ли да купя замразени и да давам от тях?

# 16
# 17
# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 718
Благодаря за новата темичка, Алена и честит имен ден на Калоян!  bouquet
Честит имен ден на всички именици! baloni
miks, добре дошла  Hug
Меганчо, имате силно стиснати палци от мен! Преди време ми попадна една много интересна статия за ноетиката - за силата на положителната мисъл с примери как действа при масови бедствия - наводнения, земетресения, когато милиони хора несъзнателно насочват мисълта си в определена посока. Аз не съм много наясно с паранормални и прочие теории, но след като изчетох въпросната статия винаги се моля, когато разбера за тежко болно детенце или пък понякога дори, като мине  линейка покрай мен се моля човекът вътре бързо да оздравява.

# 19
  • Мнения: 361
Здравейте!!!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ.И МОЯТА КАКА ДНЕС ПРАЗНУВА.Почерпете се за нейно здраве:


Меганчо Praynig Praynig Praynig

Алена,бързо оздравяване на Калата Hug

# 20
  • Мнения: 4
Честито на всички именници, Алена, Ади, да са ви живи, здрави и  много да ви радват, за другите също най - добри пожелания!
Меганчо,  Praynig

# 21
  • Мнения: 41
Честито на всички именици и техните близки... Да носят с гордост името си и пътя, по който са поели да ги води само към добри, красиви и успешни неща!!!

# 22
  • Мнения: 925
Честито на имениците!   bouquet Хубав празник е днес!

Евита и Дейзи, мисля, че вие писахте, че след боледуване бебчовците отказват гърда. Опитайте да лежите с бебенцата в тихо и затъмнено помещение кожа до кожа, т.е. вие и те голи (да е затоплена стаята, разбира се!), да вървите и да кърмите, полюшвайки бебето, да сменяте пози...Да изпивате по чаша нещо топло преди кърмене (за по-бързо задействане рефлекса на потичане). И не се отказвайте! Няма по-добро нещо за бебетата от вашето мляко, знаете! Simple Smile  Hug

Бързо оздравяване пожелавам на всички! И моят Борис е сред болните деца, за съжаление. Лекуваме се по-активно от вчера. Мислех до дни да захранвам (след 3 дни навършва 6 месеца), но ще изчакам да отшуми напълно болестта и ще е най-рано след седмица захранването.  Peace

# 23
  • Мнения: 2
Megancho, едни стиснати палци от мен. Дано всичко е наред Praynig Praynig Praynig.

Alena, какви имуностимуланти ви изписаха?

Честит имен ден на Калоян на Stone и Калоян на Alena Laughing. Да са живи , здрави, много усмихнати и щастливи двамата сладури.

Miks, добре дошла.

Monique, ти май беше напреднала доста със захранването. Много те моля да споделиш какво и кога даваш.

Бързо оздравяване на всички Hug Hug Hug.

# 24
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Изопринозин, Биогая, вит.С и Саностол - мултивитаминен сироп  Peace

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 59
Алена, благодаря за темата, чудесна е!!!  Hug Да ти е жив и здрав именника!

Меганчо, много ми стана мъчно за това бебенце!!! Стискам палци и се моля всичко да се оправи по възможно най-добрия начин!!

Микс, добре дошла!!!   bouquet Аз от пюретата още нищо купешко не съм дала, но съм се запасила вече с Хип, Гербер, Сънвал и тези на ДМ

# 26
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Честит празник на всички именници днес! Да са живи и здрави!

Честито и на астралните ни близначета, с които мис Каприз става днес на половин годинка! Да са ни много здрави, послушни и щастливи дечицата!




какви био пюрета ползвате, на хип не са ли достатъчно био?

Sunval  Peace

# 27
  • Мнения: 6
абе хора кажете как се качват снимки тука newsm78

# 28
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
абе хора кажете как се качват снимки тука newsm78

Натискаш бутона "вмъкни изображение", който се намира непосредствено под бутона "болд (удебелен)" и м/у скобките вмъкваш въпросния линк на снимката  Wink

# 29
  • Мнения: 134
Честита нова тема!
Честит имен ден на всички!!!
Меганчо дано да се оправи мъничето и всичко да е наред...Господ да ги пази  Hug
Днес мисля да дам тиква с ябълка...гледах че някой беше писал че се харесва. Сварила съм ги и след малко ще ги пасирам.
А броколито мога ли да купя замразени и да давам от тях?

Защо замразени?Сега има и пресни. Или това е някакво специално био?

Общи условия

Активация на акаунт