Омръзна ми да съм блонди!!! Вече съм брюнетка!

  • 3 085
  • 42
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 5 539
Писна ми вече това русо и боядисването всеки месец! Искам да сменя цвета на косата си с нещо близко до естествения цвят, тоест в кафявата гама, и после да спра да се боядисвам. Как да стане фокусът обаче? Дали няма след няколко измивания русото да се покаже пак отдолу? Каква боя да избера? То е ясно, че манипулацията ще стане при фризьор, но все пак ми се ще да съм подготвена. Има ли някой, който да е боядисвал скоро изрусената си коса в тъмен цвят? Някакви съвети? Коя марка боя бихте препоръчали?

Ето новата ми коса http://www.bgphoto.net/photos/172/o632693858922187500.jpeg Sunglasses

Последна редакция: пн, 05 дек 2005, 13:58 от Лилитa

# 1
  • Мнения: 4 390
Не съм била никога толкова руса като теб, но да ти споделя моя опит.
Косата би беше  боядисана много светлокестенява с руси кичури. Като ми писна да я поддържам и да се гледам така я боядисах в по-тъмен цвят (кафявата гама).
 Боядиса ме фризьор с Лореал - цвят Еспресо.
Първият и вторият път бързо се изми боята и се показаха светли кичури, но след третото боядисване не съм имала никакъв проблем.
Да покажеш снимки. Grinning Heart Eyes

Последна редакция: нд, 20 ное 2005, 13:04 от Diviana

# 2
  • Мнения: 596
Аз се опитах да махна русото миналата седмица, обаче не отидох на фризьор, защото 1 фризьорка този месец ми прецака русото, както и дължината на косата и скоро не искам да чувам за фризьори. Взех си бургунди на Лонда, обаче то стана някакво много неопределено, много светло кестеняво с едва забележим червен отенък. След 2 измивания русото вече прозира ужасно. Може би трябва да се пробва с тъмно кестеняво. Но с 1 боядисване според мен няма да стане.

# 3
  • Мнения: 5 622
И аз съм се правила от руса кестенява,със запазени руси кичури и добавени медни такива.Но всичко се отмива и отдолу прозира русото.Дори и след няколко боядисвания,русото пак избиваше.Накрая се отказах и пак се боядисах руса. Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 1 234
Боядисвала съм се от русо в червено и доста дълго боята ми падаше(година или две) и русото се показваше.Накрая се направих черна и проблема се реши.Сега пак съм руса,защото черното пък много ме състари Laughing

# 5
  • Мнения: 181
когато забремемях бях руса'не 4е сега не съм де' и за да не се боядисвам през бременоста се направих на тъмни ки4ури хем не я боядисваш цялата хем пак русоляво Laughingмного яко стоеше Winkно аз от 10год. съм руса , 4е като спрях да кърмя пак я изрусих Winkпомисли си преди да я намацаш 4е после хубавото русо става трудно ако решиш пак да я правиш Tired

# 6
  • Мнения: 596
Jezabel, ти естествено руса ли си? Защото за 1-2 години тя косата ще израсте, и изрусеното няма как да прозира, все пак нали се подстригва тази коса.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Боядисвала съм се от русо в червено и доста дълго боята ми падаше(година или две) и русото се показваше.Накрая се направих черна и проблема се реши.



И аз така направих.След 7 години руса коса ми писна и сега съм чернокоса Grinning.Все още пада доста бързо,но отдолу не излиза русото,а кестеняво Rolling Eyes

# 8
  • София
  • Мнения: 10 309
И аз съм правила тоз номер  Mr. Green
Купуваш си боя 2-3 тона по-тъмна от естествената и след 2-3 боядисвания ще се оправи... имай предвид че след първото боядисване, боята ще падне след 2-3 измивания....

# 9
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не знам дали ще ти хареса моят начин.  Grinning
Години боядисвах косата си на кичури (погледни вляво и виж). Но ми омръзна, пък и ми домъчня за моята си, истинска коса.
Не ми се искаше да си тормозя косата още (и без това е тъничка) и се подстригах късо. Сега съм кестенява, не се боядисвам.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Съвет не мога да дам,защото аз в момента правя обратното,но смятам,че кафяво-лешниково ще ти стои много и ще ти изпъкнат големите сини очи. Wink

# 11
  • Мнения: 9 093
Миналата година и на мен ми омръзна да съм блонди...и исках да си върна естествения цвят, който е тъно русо към светло кестеняво...купих си боя, не помня какъв цвят беше,но беше близък до моя, но ми стана много хубаво. Обаче след 2 измивания веднага се прошари, падна си новата боя и си остана долу русото, ама беше ужасно Sick После пак боядисване, после пак падане на боята..ей така 3 боядисвания за 1 месец, косата ми стана като слама и тогава реших да си върна русото. отогава такива пагубни идеи не ми идват на главата. Моят съвет, Лилиа, е или дане си пипаш косичката, или да имаш предвид че доста често ще се боядисваш ако смениш цвета. Ако косата ти е тънка и няма да издъжи, по-добре не прави нищо...

# 12
  • Мнения: 5 539
Явно съм се заблуждавала, че ще стане от раз Rolling Eyes
Както и да е, твърдо съм го решила. По-добре да се боядисам 3 пъти в кафяво, отколкото всеки месец да си моря косата с 40-процентов окислител #Crazy А пък и сега след лятото цветът ми е един такъв никакъв, русото сякаш потъмня и на нищо не прилича. Сега е моментът.
Значи ще взема по-тъмна боя отколкото ми се иска да се получи цветът, за да има накъде да изсветлява Wink
Дивиана, страхотен цвят, искам нещо подобно Grinning

Благодаря ви за споделения опит Hug

# 13
  • Мнения: 9 093
И после да докладваш как е станало Flutter

# 14
  • София
  • Мнения: 2 857
Аз мисля, че червено ти отива много.
  и аз така
Лилита, на сватбата си не си ли с нещо червеникаво- там най-ми харесваш
руса не те харесвах Embarassed

# 15
  • Мнения: 5 539
Да, с червена коса съм на сватбата.
И други познати са ми казвали, че с червено най ми отива Wink
Обаче сега ще е кафяво. Вече до смърт ми е писнало да се боядисвам #Crazy, а и косата ми се е изтощила и искам да си почина една година. После ще видим Grinning

# 16
  • Мнения: 5 140
Кафява  newsm10

# 17
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Лилита, мисля, че кестеняво много ще ти отива. Честно!

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Лилит, съмнявам се с едно - две боядисвания да си стабилизираш стария цвят и да спреш за такава дълга почивка. В момента аз съм в тоя преход (от червена-изтощена, на пластове, към черна) и все още ми пада бързо цвета  Confused. Вече за четвърти път се боядисвам веднъж месечно и лееекинко ми избива червеното. Сега се постабилизира и ще разредя на 1 1/2 после ще намаля на два и така....
А на Девина вярно че цвета и е страхотен и ми се струва че ще ти отива (дали обаче не е много по-тъмен от естествения ти цвят  newsm78)

# 19
  • Мнения: 1 517
Преди около 2 месеца си направих кестеняви кичури,бях бяло руса.Сега стои много добре,но в началото стоеше ужасно.Русата коса е доста изтощена и с кестенявото това личи.Значи без сушоар на 2-3 дена изглеждаше много кофти.Незнам пробвай с кичури и постепенно я боядисай цялата

# 20
  • София
  • Мнения: 9 475
И аз съм на същото мнение, като това на Карла. Peace
Смятам, че ще е много по-плавен метода: тъмни кичури върху руса коса и постепенно попълване с нови. И така постепенно косата ти ще си потъмнее, щом това си избрала. Wink
Ще ти отива и червеникаво кафяво, защото очите ще направят хубав контраст.
Успех! Simple Smile

# 21
  • Мнения: 4 212
Ако мога да си кажа мнението...боядисай я цвят коняк, и да избие русото ще стои с ефект на 3Д. Доста силен окислител наистина ползваш. Аз изрусявам моята, ве4е 18 години, но не слагам окислител, това доста изтощава.И на мен ми е писвало. Сменяла съм до тъмно кестеняво, но русото избива, особено в на4алото, много бързо. Виждам 4е си със сини о4и, така 4е цвят коняк ще ти стои супер.  Гарние и Лореал имат страхотни цветове и блясък след боядисване. Peace В такива слу4аи боядисването запо4ва от краищата на косата и корените се боядисват последно. Така цвета става еднакъв навсякъде. Успех и задоволи любопитството ни с някоя сним4ица после Flutter

# 22
  • Мнения: 5 539
Бях обещала снимки след като се боядисам и изпълнявам обещанието си Simple Smile
Ей ме на:  http://www.bgphoto.net/photos/172/o632693858922187500.jpeg
Все още се стряскам, като мина покрай огледало, но иначе много се харесвам Flutter

Благодаря на всички вас за съветите и специално на Дивиана, която беше така добра да ми преотстъпи една своя боя за коса  bouquet

# 23
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Честита ти нова визия! Така е много по-добре! Peace

# 24
  • Мнения: 4 390
Бях обещала снимки след като се боядисам и изпълнявам обещанието си Simple Smile
Ей ме на:  http://www.bgphoto.net/photos/172/o632693858922187500.jpeg
Все още се стряскам, като мина покрай огледало, но иначе много се харесвам Flutter

Благодаря на всички вас за съветите и специално на Дивиана, която беше така добра да ми преотстъпи една своя боя за коса  bouquet

Еха! Много си хубава!  bouquet

# 25
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Прекрасна си, страшно ти отива!   bouquet
Добре дошла в клуба на... набрюнетените блондинки.  Joy

# 26
  • София
  • Мнения: 1 638
Изглеждаш хиляди пъти по-добре отколкото с руса коса!!!
Съвсем отговорно го заявявам! Simple Smile
Освен, че ти отива повече...не се сърди ама руса изглеждаше по възрастна Rolling Eyes

# 27
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Изглеждаш хиляди пъти по-добре отколкото с руса коса!!!
Съвсем отговорно го заявявам! Simple Smile
Освен, че ти отива повече...не се сърди ама руса изглеждаше по възрастна Rolling Eyes
Подписвам се под това!
Бу

# 28
  • Мнения: 5 500
Аааа, много добре!!!
Много ти отива! Лично аз руса въобще не те харесвах, не че някой ме пита, де ама... Mr. Green

# 29
  • Мнения: 5 539
Браво бе! Crossing Arms И толкова време никой да не ми каже, че не ми отива с руса коса! Whistling  Sad
Шегувам се... Laughing
И аз сега се харесвам повече Mr. Green

# 30
  • София
  • Мнения: 10 309
A... честито... много си хубава!Мисля си...  как ще отива един червеникав нюанс  на тези страхотни очи  Hug

# 31
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз мисля,че така ти е много добре,честно. Направо на момиченце приличаш. С русото ми се струваше малко по-възрастна/не се сърди/. А и с червено ти е доста добре.

# 32
  • Мнения: 2 596
Много си хубава така, харесваш ми повече отколкото с руса коса, браво.  bouquet

# 33
  • Мнения: 5 539
Мерси, мерси Embarassed
А уж казват, че светлата коса подмладявала, пък тъмната състарявала Rolling Eyes
След време, когато пак ми дойде вдъхновението да се боядисвам в различен цвят, ще се вапцам в червено Wink

# 34
  • Sf
  • Мнения: 808
Лелеле, какви очииии... Направо те удрят в стомаха Simple Smile
Хубава жена си, с какъвто и цвят да си!
Но знайте, че жените след 35 започват да се изсветляват цвета на косата, което някак ги състарява, докато тъмната коса прави цвета на лицето много по-свеж и искрящ!
Тъмните нюанси са чедесен избор!
Поздравления Simple Smile
леле, какви очи....  Flutter

# 35
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Честито!Изглеждаш много по добре,направо страхотно  bouquet

# 36
  • Мнения: 7 186
И аз ще се присъединя към горните мнения. Peace Този цвят те отваря много повече от русото и подчертава очите ти.

# 37
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
...сега остава да си смениш автара със снимка в новия цвят!

# 38
  • Мнения: 3 569
Евала Лилита! Така ти е по-добре. Изглеждаш по-млада, определено /не че си стара, не ме разбирай погрешно/.   bouquet

# 39
  • Мнения: 612
Честит нов цвят, страхотен е и много ти отива.smile3501 Браво, много си хубава така.   Аз също си махнах кичурите и съм с черната си коса. Wink

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Честито, отива ти новия цвят, много естествено стои!
Обаче руса си по-атрактивна!   bouquet

# 41
  • Мнения: 5 539
Благодаря ви!:bouquet: Вашите положителни мнения за новата ми визия много ме радват Hug 

Слънчева, русото ти отива, но и по-тъмен цвят ще ти стои добре, според мен. Бяла си и ще ти отива. Аз лично не съжалявам, че си потъмних косата. Тъмните нюанси също са много интересни. Освен това, поне при мен, русият цвят вече не беше толкова свеж, както в началото и не изглеждаше толкова добре.
Мисля, че няма да съжаляваш

# 42
  • Мнения: 5 140
Лилита,така е много добре,харесва ми,а пък тези очииииии..... newsm10

Общи условия

Активация на акаунт