Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - 6

  • 62 010
  • 753
  •   1
Отговори
# 510
  • Варна
  • Мнения: 61
Благодаря, аз прочетох в предишните страници, че точно този модел е коментиран.

# 511
  • Мнения: 241
скъпи дами,
поръчката ми от амазон.де трябваше да е тук на 11.03, а на сайта ан БГ пощи пише че е някъде в България от 4.03
мн се притеснявам да не е загубена някъде, писах на бг пощи, никакъв отговор. Какво да правя?

# 512
  • София
  • Мнения: 324
А какво ти казаха в пощенския клон?

# 513
  • Мнения: 241
казаха че не са получавали такава пратка... а вече три пъти съм поръчвала и никога не е имало проблем

ето това имам от сайта на бг пощи
 IPS Support   
   
   
   ITEM n° CL686191561DE new search
Local Date and Time Country Location Event Type Extra Information
2/28/2011 5:58:00 PM GERMANY RADEFELD Receive item from customer (Otb)   
3/1/2011 4:16:00 AM GERMANY SAULHEIM PZ Receive item at office of exchange (Otb)   
3/1/2011 7:23:00 AM GERMANY FRANKFURT/FLUGHAFEN Insert item into bag (Otb)   
3/4/2011 2:45:00 PM BULGARIA SOFIA CP Receive item at office of exchange (Inb)   
3/4/2011 2:49:00 PM BULGARIA SOFIA CP Send item to domestic location (Inb)
 
 
 

Последна редакция: ср, 16 мар 2011, 14:52 от Шарена Сол

# 514
  • Мнения: 634
Момичета на някой връщали ли са му парички за изгубена обикновена пратка от Амазон/но продавача,не е конкретно Амазон а др.фирма/.Направо се чудя как ще се обяснявам с тях .Взеха ми 8-9 лири за доставка на нещо ,което реално струва 2-3лири-това го преглътнах ,но пък на всичкото отгоре ми го пратиха и обикновена пратка ........и сега разбирасе се изгуби  Sick.....

# 515
  • Мнения: 3 634
Аз купувах бельо за детето и след 20 дни още го нямаше. Върнаха ми парите, а когато потниците пристигнаха повече от месец по-късно аз нищо не им казах.

# 516
  • Мнения: 20
Днес получих една поръчка, която пуснах на 12.03.Бързо наистина, но ме притеснява нещо. Поръчах две неща от един и същ доставчик /Амазон/.Таксата от около 6 лири би следвало да е само една, нали?.По-долу съм посочила какви пари ми взимат за едната поръчка.В сайта е обявена крайна цена 32 лири с ДДС без доставката.Какви са тези Postage & Packing:   £2.96 и за всяка поръчка ли ги има.На другото нещо, което си поръчах също има  Postage & Packing.Така за две работи плащам отделно опаковането им и еднократно доставката им или около 5 лири общо допълнително в конкретния случай.Това за опаковането отбелязва ли се някъде когато поръчваш и защо не го дават в крайната цена при поръчката.Ако някой знае нещо по въпроса моля да сподели.


Items Ordered   Price
1 of: New Balance Men's Mt573bo Black/Orange Trainer MT573BO 9.5 UK [Apparel]
Condition: New
Sold by: Amazon EU S.a.r.L.
£32.00
Item(s) Subtotal:   £26.67
Postage & Packing:   £2.96
Total before VAT:   £29.63
VAT:   £5.92
Total:   £35.55
Total for this Delivery:   £35.5

# 517
  • Мнения: 30
Поръчах пълнители за принтер пълнени ,не нови ,цената ме устройваше идеално,днес пристигнаха ,сложих ги на принтера ,след проба от две-три снимки мастилото свърши  #2gunfire незнам какво да мисля ,явно са били пълни до половината ,мога ли да пиша имейл с някакво оплакване до амазон или фирмата продавач и дали ще има някакъв смисъл изобщо newsm78

# 518
  • Мнения: 419
Аз да попитам някой дали използва кредитната карта на Амазон, която дава 20% отстъпка? Не зная като е кредитна да не взима някакви пари? И една количка я мислих доста време накрая я поръчах, но доставката за 16 кг ми излезе 100 паунда. Търсих, търсих фирми посредници, общо взето по-скъпо взимат, идеята ми е дали има фирми посредници, които падат под цените на Амазон за доставка? А иначе когато търся дадена стока я проверявам в немския и английския Амазон и ако я има същата, то тя е на различни цени и различни доставки и избирам по-евтината от двете и поръчвам.

# 519
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
smileme не е възможно фирма посредник за доставката на количка да ти вземе 100 паунда, нещо си се объркала. Повечето фирми вземат 1,5 паунда на килограм или по малко, ако сметнем така 16кг. по 1,5 паунда- това са 24 паунда  Peace

Последна редакция: чт, 17 мар 2011, 15:11 от madlena

# 520
  • Мнения: 634
madlena -тази сметка нещо не я разбрах newsm78.Аз ползвам Г..ко-вземат ми 1лира на кг,т.е 16*1=16 лири

# 521
  • Варна
  • Мнения: 323
Момичета,

Хвърлила съм око на това:

http://www.amazon.co.uk/Philips-HR1372-Blender-Powerful-Double/d … 369650&sr=1-1

Гаранцията на Филипс дали важи за БГ се чудя? Този блендер тук почва от 170 лв...

PS Сокоистисквачката също е намалена...
http://www.amazon.co.uk/Philips-HR1861-Aluminium-Juicer-Cleaning … 369839&sr=1-2

# 522
  • Мнения: 419
От тук ми идва над сто паунда http://www.donesimi.com/rates.php. Може би защото е обемиста стока. Сега се сещам, че тези сто паунда от Амазон са с таксите, опаковането и транспорта, че може и да не е толкова зле. А за амазонската кредитна знаете ли как стоят нещата?

# 523
  • Мнения: 3 634
А за амазонската кредитна знаете ли как стоят нещата?

Издават я само на UK-граждани.

Не знам каква е тази фирма, но прекалено са се увлекли в цените.

# 524
  • Варна
  • Мнения: 323
От тук ми идва над сто паунда http://www.donesimi.com/rates.php. Може би защото е обемиста стока. Сега се сещам, че тези сто паунда от Амазон са с таксите, опаковането и транспорта, че може и да не е толкова зле. А за амазонската кредитна знаете ли как стоят нещата?

Тарифата им е убийствена! Защо избра тях? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт