Звездни компромати-92

  • 69 558
  • 724
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 527
Кристина Агилера объркала химна по време на Super Bowl.  Crazy Горката, много гаден гаф е това...

http://www.tmz.com/2011/02/06/christina-aguilera-super-bowl-scre … -national-anthem/ /видеото не съм го гледала още/.

# 706
  • Мнения: 1 216
Аз и преди съм забелязвала чисто физическа прилика межди Анджелина Джоли и Лияна. Особено откакто едната си напълни устните, а другата си оформи нослето и скулите Simple Smile

За мен и двете са хубави жени - приликата на пръв поглед е във формата и пропорциите на лицето - високо чело, изразена челюст, също така изразителни очи и щедра усмивка. Но най-вече, че и двете са жени с фатална красота. Това и преди съм го писала тук Simple Smile

Ако трябва да попитам "огледалце, огледалце", то май-май ми се струва, че Лияна е дори по-красива, но зад Анджелина стои индустрия за милиарди. И, второ, тя е родена звезда с родители в шоубизнеса и не на последно място - преуспешният и от гледна точка на шоубизнеса брак-продукт с Брад Пит, който я изстреля във висините.


# 707
  • София
  • Мнения: 23 109
Да, тъпо е да се сравняват български "звезди" с холивудските.
Още повече, когато намирам нашенските за по-красиви  Grinning  Wink

# 708
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Все си мисля, че като те пипнат оттук и оттам и ти ще заприличаш на някой. Не сте ли забелязали, че всички фолкпевачки си приличат-еднакво тунинговани и еднакво напомпани.Аз понеже не си падам по фолка и не ги гледам -за мене всички си приличат. Вероятно има много хубави момичета, които приличат на Джоли, но си имат и своята индивидуалност, което е по-важно.. Peace

# 709
  • на пистата
  • Мнения: 5 860
на мен това момиче ми прилича на джолито и то много.
уффф не става нещо.ето пак
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=117022071691754&set=a … d=113809835346311

# 710
  • Мнения: 4 120
По какво по-точно, не се заяждам...нито очите, веждите, носът , устните са подобни на нейните...

# 711
  • Мнения: 4 120
или имаш предвид тази?

# 712
  • на пистата
  • Мнения: 5 860
тази да,но защо не излиза линка не знам.

# 713
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
По какво по-точно, не се заяждам...нито очите, веждите, носът , устните са подобни на нейните...
Ама е по-хубаво нашето момиче и не е така уморена като Анджито... Peace

# 714
  • Мнения: 4 120
 Тази по прилича, да, иначе излиза момиче, което уж трябва да изглежда като Зита Джоунс:)
Това с Фиона е малко грубо, иначе интересен албум:) Тази с Камелия Тодорова също изобщо не си прилича. На мен някога моя преподавателка ми изтърси от нищото , че приличам на Камелия Тодорова и тъкмо се сдухах, че приличам на алкохолизирана лелка, тя поясни, че има предвид като млада, в определен филм Simple Smile

# 715
# 716
# 717
# 718
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Цитат
Близнаците на Анджи и Пит със синдром на Даун

Американското "Star Magazine", е публикувало на първа страница „Истината за близнаците е установена”, разкривайки болестта на двегодишните Вивиан и Нокс, близначетата на Анджелина Джоли и Брад Пит.

От година светът мълчи от уважение към холивудската двойка, макар на папарашките снимки на близначетата ясно да се вижда, че едното има особени изменения на личицето, специфични за синдрома на Даун.

Списанието се позовава на свидетелски показания на бивша бавачка на близнаците, която казва, че външния вид и поведението на бебетата Джоли-Пит, отговаря на болестта.Бившата служителка на семейството твърди, че децата се нуждаят от повече време, за да схванат нещо в сравнение с други деца на тяхната възраст. Анджелина Джоли отрича слуховете за близнаците да са верни, като казва че източникът им не е достоверен.

Дали известните родители ще отговорят на такива зли слухове е под въпрос. До момента холивудската двойка само се усмихна уморено на всички клюки по техен адрес.



силно се надявам  да е само измислица Praynig  много е гадно да се пишат такива неща за малки дечица

# 719
  • Мнения: 521
Аман от простотии Confused

http://images.quickblogcast.com/3/0/9/8/3/148221-138903/viviennedowns.jpg?a=45
Просто има огромни бузи детето Laughing

Общи условия

Активация на акаунт