Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз ти вярвам, няма нужда от доказателства.

Кандисвам и на 6-ца от първо теглене. Там е само милион и нещо Joy

На мен ми излиза иконата на кредор-а, но само английски виждам. Пиши в тази тема!. Може някой вече да е писал по въпроса, де, погледни. МАмма отговаря на всички по въпроси за обновения сайт и всякакви проблеми в тази връзка.

# 631
  • Мнения: 385
КОЛНКА, веднага се притичвам на разговор, съвсем безкористно и необвързано с Джакпота  Mr. Green
Иначе аз кандидатствах и за 6/42, колкото повече, толкова повече шансове  Laughing

# 632
  • Мнения: 3 034
КЛОНКА , писах. И аз виждам само английски и пиша през онлайн кирилизатор сега.  Crazy

Добреее, от днес ще ви пускам листчета, дами, с молба да печелите джакпота.  Grinning

# 633
  • Мнения: 65


Добреее, от днес ще ви пускам листчета, дами, с молба да печелите джакпота.  Grinning

мене ако може да ме включиш за 5/35 - той остана свободен, пък и да няма конкуренция Stuck Out Tongue

# 634
  • Мнения: 3 034
Дадено.  Mr. Green Ама, аз не се майтапя. Първо, съвсем искрено ви пожелавам да спечелите, защото съм сигурна, че ще оползотворите парите по-добре от някой, който не разсъждава много-много. Второ, ще ви пускам листчета, пък... Вярвам, че ако трябва ще стане.  Grinning

# 635
  • София
  • Мнения: 2 840
аз кандидатствах и за 6/42, колкото повече, толкова повече шансове  Laughing
И аз исках, но женичката в пункта беше сама, опашката - брутална, аз си искам фиш, тя не ме чува, накрая ме чу и ми даде 6/49. А даже си бях наумила числата от 6/42. И ги зная даже, за разлика от тези от 6/49. Дано не се паднат, че ще се гътна спонтанно Mr. Green

Иначе, дълбоко съм убедена, че джакпотът може да бъде спечелен само чрез хакер, който да блокира тъпия им компютър за секунди, докато обработват даден фиш и данните за него просто не попаднат в системата им. Крайно време е да настояваме фишовете да не бъдат обработвани електронно, а както някога - на ръка. Навремето във всеки тираж имаше 6-ци. Сега - йок. Че и като го спечелят, не ходят да си го вземат Joy
Над 500 000 фиша пуснати при последните тиражи. Това са над 2 000 000 комбинации, без да смятам колко от тях играят със 7 числа пълно комбиниране, може и с повече да е възможно, не зная. И...никой не познава. Е, добре...
Имаше някаква случка с един, на когото така и не му дадоха 6-цата. Човекът нещо беше попълнил 7 числа, но платил за 6. Обаче фишът с попълнени 7 числа. И...6-ца. Обаче от тотализатора уволниха жената, която му го приела. И не му дадоха парите Joy JoyДаваха го в Господари на ефира. НЕ помня точно казуса, но нещо такова беше. И като се паднаха онези числа - същите, като в предишното теглене и хоп - 6 шестици. На всичкото отгоре, бяха и в същата последователност изтеглени. Просто някой беше заредил предишните в компютъра за теглене Joy Joy Joy Joy
Но пак се измъкнаха. Тото е това, божа работа, повторили се... Mr. Green Mr. Green

# 636
  • Мнения: 3 034
Аз нищо не разбирам от тези комбинации, ходя и си взимам готов фиш... И в България, и тук. Все си мисля, че ако е за мен и с мои числа, и с готов фиш, все ще ми се падне.  Simple Smile Ще взема и аз един да си пусна днес... Тук в събота ни теглят лотарията.  Grinning Но пък аз никога не съм си пожелавала да спечеля джакпота...  Laughing

# 637
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
В общи линии, признавам, че тя е права като казва, че изпадаме в крайност да си пожелаваме за спорта и идеята. Примерно, аз съм правила ритуали с десет желания. И просто съм ги нащракала там десет, точно за идеята и с чувство за изпълнен дълг съм ги запратила в пространството. Но нито съм прекарвала кой знае колко време над тях, нито вероятно и десетте са ми били належащи, а още по-малко са ми носили силна емоция всичките... И нищо чудно, че някои запецват и просто не се случват.
На мен пък ми се изпълняват точно такива желания, направени за попълване на бройката. За някоя парцалка или парфюмче, например. Може би защото не са важни за мен и не се вкопчвам във тях, затова Вселената ме чува по-ясно, знам ли newsm78 Досега не се е сбъднало нищо жизненоважно.

# 638
  • Мнения: 3 674
joya, хареса ми преживяването с колата, с хубав финал... Simple Smile

Starlight, показателен сън...

esme_bolger, аз също. Също така избягвам да правя оценки, най-вече за човек, когото никога не съм виждала, или да  осъждам човек, само заради една случка, която съм чула за него от друг. Освен това  давам шанс на човек, който ми се е извинил... Или човек трябва да носи цял живот чувството за вина за минала грешка? И това че е постъпил неправилно, за което после е съжалил,  го заклеймява като лош...завинаги ли? Освен това хората се променят...  Simple Smile  Знам, че на тези изречения по горе няма да се обърнеш особено внимание...но аз  и нямам такива очаквания Simple Smile

КЛОНКА,може и така да е....Просто не бях чувала наистина, за това и се замислих  Thinking


Момичета, сутринта получих на  майла си от приятелка,   това клипче...феноменално е! Невероятно е  какво може да постигне човек и колко малко от ресурсите на мозъка си ползваме... Дали наистина бъдещите хора ще са Слънчеви хора...  Много интересно е да се види.


# 639
  • Мнения: 3 034
Делфина, не е съвсем така. Виж пак тя какво казва за видяното на някоя витрина. Това, че не е "жизненоважно" не значи, че емоцията ти не е достатъчно положителна. Ти може да си мислиш, че не го искаш достатъчно много или че не ти пука, но може и да не е точно така, а в същото време т.нар. "жизненоважни", големи желания са много по-трудни за изживяване... Където всъщност е разковничето. Много по-лесно е да си се представиш с новата рокля, отколкото на английския трон, нали?  Wink

# 640
  • Мнения: 146
Simplyaven Попреработих някои желания, други все още ги умувам. Пишейки ги обикновено много внимавам с думите - първо не съм привърженик на дълги обяснителни изречения, второ понеже имам опит от сорта "аз ли криво се молих или ти криво ме разбра" поне когато съзнателно пожелавам, гледам да е най-точно и семпло.. но... от прекаленото внимание често ми се губи емоцията на желанието в писмения й вид.. та редактирам емоции  Laughing

КЛОНКА пожелавам ти го искрено, хареса ми идеята и целта.. и ми е като игра.. т.е. забавно ми е освен всичко останало... социален и езотеричен експеримент  Laughing
Само да споделя, че вчера го пожелах и на една дружка, та може да се наложи да делите  Crazy
Ако спечелиш, следоватено и ние аз пък с една част ще си помогна за осъществяването на някоя мечта и ще помогна частично или изцяло (зависи от сумата) за операцията на едно много близко детенце, която не е животоспасяваща, но необходима...
А и ще повярвам в чудеса  Flowers Four Leaf Clover
По този повод да не пропусна...  Joya  Hug

 Peace

# 641
  • Мнения: 3 034
И аз редактирам емоции... Сложна работа се оказа. И да, и при мен е така - от много внимаване съм затрила емоцията някъде. Но аз преди не съм и търсила така целенасочено силни, експлозивни думи... И честно казано, не съм ползвала никнейм за нещата, а е трябвало, защото това ги прави по-близки до мен...  Simple Smile

Аз с разделената печалба ще си издам писаниците и ще ида на едно прекрасно пътешествие с детето, на всички места, на които досега не сме могли да отидем!  Heart Eyes

# 642
  • Мнения: 105
За милиони си говорим/пишем дружно Flutter...а аз си спомних за милион  алени рози...песента,която винаги ме кара да се замисля...Кой човек би продал дома си,за да подари   цял площад алени рози на любимата си? Flutter

Сигурно ще кажете някой луд...

 Аз имам щастието да познавам лично такъв човек,който  е дал наистина всичко,което има за любимата си...за да я направи щастлива...защото я обича.....

Ален поздрав за всички вас! Hug http://vbox7.com/play:dfb62eb8

# 643
  • Мнения: 287
Иначе, дълбоко съм убедена, че джакпотът може да бъде спечелен само чрез хакер, който да блокира тъпия им компютър за секунди, докато обработват даден фиш и данните за него просто не попаднат в системата им. Крайно време е да настояваме фишовете да не бъдат обработвани електронно, а както някога - на ръка. Навремето във всеки тираж имаше 6-ци. Сега - йок. Че и като го спечелят, не ходят да си го вземат Joy
Над 500 000 фиша пуснати при последните тиражи. Това са над 2 000 000 комбинации, без да смятам колко от тях играят със 7 числа пълно комбиниране, може и с повече да е възможно, не зная. И...никой не познава. Е, добре...
Имаше някаква случка с един, на когото така и не му дадоха 6-цата. Човекът нещо беше попълнил 7 числа, но платил за 6. Обаче фишът с попълнени 7 числа. И...6-ца. Обаче от тотализатора уволниха жената, която му го приела. И не му дадоха парите Joy JoyДаваха го в Господари на ефира. НЕ помня точно казуса, но нещо такова беше. И като се паднаха онези числа - същите, като в предишното теглене и хоп - 6 шестици. На всичкото отгоре, бяха и в същата последователност изтеглени. Просто някой беше заредил предишните в компютъра за теглене Joy Joy Joy Joy
Но пак се измъкнаха. Тото е това, божа работа, повторили се... Mr. Green Mr. Green

КЛОНКА,като спечелиш ще запееш друга песен.  Laughing Пожелавам ти го от сърце,без да искам дял Simple Smile Макар,че докато имаш такива вярвания,едва ли ще имаш големи печалби.Няма нужда да се хаква каквото и да е, всичко е проста комбинаторика.2 милиона комбинации не са много,снощи при нас са 8 милиона и пак няма шестици. Laughing И по нашите географски ширини има такива дето не си прибират печалбите четох даже и някаква статистика по въпроса.
 А числата във въпросните тиражи не са били изтеглени в една и съща последователност.Странно е да, но не е единствения случай.В израелското тото примерно в рамките на един месец имаше такова поворение на числата,като там бяха излязли в точно обратен ред.

Шансът да се спечели е наистина много малък,машинната ообработка няма никакъв пръст и няма манипулиране. Някой играеше с еднакви числа- ако пускате винаги 4 колонки ,едни и същи всеки път,2 пъти в седмицата  и ако предположим ,че всеки път излиза различна комбинация и имаме 2 тегления ви трябват 17 000 години някоя от вашите колонки да излезе. Simple Smile(може и да излезе и следващия път,но да кажем в най-лошия случай Simple Smile ) Затова се играе редовно, но за малко пари,защото човек ако реши да играе с големи суми,се обвързва емоционално (негативно) и това го отдалечава(ти също си настроена негативно ,така ми се струва Simple Smile ) .Приемате го като игра,което всъщност си е всяка лотария. Laughing

Последна редакция: чт, 10 фев 2011, 20:54 от nikolexa

# 644
  • Мнения: 0
Здравейте момичета, искам да благодаря на всички, които се отзоваха на моя зво за помощ за моя дядо, но за съжаление, той днес почина. Благодаря ви, все пак.

Общи условия

Активация на акаунт