FrontierVille 5

  • 33 984
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Аз зациклих на една мисия дето трябва да убия мечки. Нещо спряха да ми се появяват. Пробвах и с оръдието, но уви!  #2gunfire
И капаните вече не мога да ги прибера в склада. Само при мен ли е така?

# 721
  • Мнения: 47 998
А аз закъсах на разширението с 10те лисици, както И на 8те мечки, и на 30те треви...еми разбира се преди това на всяка нахранена гъска излизаше лисица, а сега- йок, няма и няма, същата работа с мечките и тревата- като не искам трева, никне на всеки свободен пиксел, но сега няма, само кактуси и цветя  Crossing Arms

# 722
  • Мнения: 58
Здравейте фенове на играта!
Аз нещо я бях зарязала,но от скоро пак започнах да я играя.От доста време ми се влачи една мисия,която незнам как да изпълня,ако някой помогне ще му бъда много благодарна.
Излиза ми това:
Reach ''Unstoppable'' on the Bonus bar   newsm78

# 723
  • Sofia
  • Мнения: 30
Здравейте фенове на играта!
Аз нещо я бях зарязала,но от скоро пак започнах да я играя.От доста време ми се влачи една мисия,която незнам как да изпълня,ако някой помогне ще му бъда много благодарна.
Излиза ми това:
Reach ''Unstoppable'' on the Bonus bar   newsm78

Трябва да събираш всички звездички и монетки, които ти излизат като правиш нещо и да гледаш горе вдясно лентата да се напълни докато стигне Unstoppable. Отнема известно време и кликане, но е постижимо Hug

# 724
  • Мнения: 0
 wavey

Записвам се на края на темата  Laughing играя от около месец,на 42 ниво съм и имам въпрос  Simple Smile Строя кучешката колибка и ми е останало само медальончето Puppy love,когато щракна на "питай приятел" не ми излизат съседите  newsm78 само другите приятели които не играят играта...Защо така?

# 725
  • София
  • Мнения: 4 899
Защото точно това им е идеята - да зарибиш нови хора да започнат да играят.
Ако не искаш да тормозиш приятелите си, правиш два фалшиви акаунта във ФБ, ставаш си приятел с тях, но не ги каниш да ти бъдат съседи, а направо от "питай приятел" за Puppy love им изпращаш покана.

# 726
  • Мнения: 0
Ахам,Мерси   bouquet Да си призная имам 10 фалшиви фейсбука  Crazy защото не мога да чакам да ми пращат другите  Laughing и всичките са ми в съседи,но сега ще правя още  Laughing

# 727
  • Мнения: 0
Ахам,Мерси   bouquet Да си призная имам 10 фалшиви фейсбука  Crazy защото не мога да чакам да ми пращат другите  Laughing и всичките са ми в съседи,но сега ще правя още  Laughing
А как се справяш с градинките. Ще има да си чаааакаш от фалшивите профили да събереш материали. Кани реални играчи, от които да взимаш неща и да ти пращат.

# 728
  • Мнения: 0
Ами аз си ги изпращам как,иначе си имам и реални съседи де  Simple Smile

# 729
  • Мнения: 0
Ами аз си ги изпращам как,иначе си имам и реални съседи де  Simple Smile
Младо 'пионерче' си още. Колкото по рано стигнеш до извода, че е по-добре с реални играчи, отколкото да влизаш и излизаш от фалшивите си профили- толкова по лесна ще ти се види играта. Peace

# 730
# 731
  • Враца
  • Мнения: 94
Здравейте ,Имам въпрос.
Къде да го намеря този див жребец ,който трябва да опитомя.
Никъде не го виждам,а и пише ,че не  се купува newsm78

П.П.Намерих го Peace

Последна редакция: сб, 28 май 2011, 11:00 от Венито

# 732
  • Мнения: 127
Малко откритие  Mr. Green
Всички сигурно вече страдате от липса на лейки за новите дървета,от които можете да получавате по 3 през 2 часа Whistling Поне при мен е така.Забелязах преди малко,че дори и да нямаш лейки,когато наемеш съсед и му зададеш да ти полее специалните дръвчета,това се получава.Не е кой знае какво,но 3ма наети съседи,плюс мацката от Барна...  Party

# 733
  • София
  • Мнения: 4 899
Нати, това си е направо голямо откритие   bouquet  bouquet  bouquet !
Благодаря ти, че сподели  Hug !

# 734
  • Мнения: 127
Да де,но беше прекалено хубаво за да истина.След рестарт на играта,дръвчетата пак бяха малки Cry

Общи условия

Активация на акаунт