каква паста и четка за зъби ползвате?

  • 6 758
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 902
Аз ползвам една паста за зъби Аюрведическа, на билкова основа. Но се опасявам да не ми оцвети зъбите. Дали има такава опастност? Това е пастата - =http://www.kolsaiherbal.com/beauty/supirivicky-toothpaste.htmlSupirivicky

Ingredients
Aralu (Myrobalan Imdian gall nut), Valmee (Sweetwood licarice), Sathsanda (Indian birthworth), Pilamul (Hoary pea), Madanpothu (Black plum), Cloves pepper, Munamalpothu (Indian melan), Suvandakottan, Nelli (Emblica myrobalan), Cinnamon oil and Goraka (Brindle Berry), Tephrosia villosa.

В превод  Laughing: канелено масло, пипер, карамфил, аристолочия и др. Crazy(Преписано от опаковката).

Струва ми се, че предните горни зъби имат леко потъмняване (петна), но не мога да преценя дали е от пастата, която е тъмнокафява или от друго newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 6 959
В момента съм с паста Аквафреш whitening и четка за език и зъби пак на Аквафреш, но ще ги сменям. Стоматоложката ми препоръча няколко марки-Листерин, Гъм и др., аз си избрах четка и паста на Гъм, четката искам да е с по-малка глава. За езика ще си взема специалното приспособление, което не знам как се казва. Някой ползвал ли го е, на колко месеца трябва да се сменя?

# 17
  • София
  • Мнения: 9 470
Да похваля тази четка на Астера -ASTERA PARODONT CONTROL:

Взех си я за проба и просто не мога да скрия възхищението си! Hug
Това не е четка, а звяр! Mr. Green
Няма такова чистене, просто! Имах чувството след това, че ще ми излязат зъбите от венците.
Супер съм доволна от нея! Hug
С гумени власинки в средата и неравномерни по дължина влакна в краищата по дължината си. Много готина! Peace

Гледах в ДМ някакви вибриращи четки на Аквафреш с вградени батерии
Харесаха ми, защото имаха малка подвижна главичка в предната част- нещо, което много ми харесва и търся нещо такова за себе си, в средата имаха гумени четки, които се редуват с влакната. Изглежда много впечатляващо.
Пробва, ли, я някой вече? Thinking

# 18
  • Мнения: 56
Ползвам сега тази паста за зъби и съм доволна и тази четка с средно твърд косъм е и добре почиства

Общи условия

Активация на акаунт