Отговори
# 705
  • Мнения: 1 224
Направих Дарката админ на групата.

бейбиюблу, мисля, че си в групата от много време . Как ти е името ?

# 706
  • Дъблин
  • Мнения: 331
Привет мами и от мен!

Да ви се похваля, че днес бях на АГ след раждането и ми каза, че все едно не съм раждала Simple Smile Всичко било ок, след година-две да сме мислели за второто  Mr. Green

мише
, за този конкурс изпращаме снимки на бебчетата ни, родени през ноември 2010. После трябва да се "Хареса" страницата на конкурса и съответно да се гласува за дадена снимка с харесване. Ние пратихме снимка, ама според мен всички бебчета са тооолкова сладки, че не виждам смисъл много от такива конкурси Simple Smile Е, освен да си покажем сладките бебета де.

Честити месечинки на всички празнуващи, да са живи и здрави!

Kölsches
, бързо оздравяване!

# 707
  • Мнения: 220
Честити месечинки на бебчетата на arida1 , Ysabell и slb83!
Да са ви живи и здрави!  Tada

Мимозке, да се върнеш бързо!  Hug

Mishinatorka, недей да се цепиш от компанията! Идвай си обратно!  Hug

# 708
  • Мнения: 291
Миш, ела да слушаш за ползата и вредата  от Панадол, Нурофен и тем подобни илачи  Mr. Green

За живеещите в Гръцко и тези, които имат възможност да поръчват разни неща от там, има страшно ефикасен гел за зъбки. Казва се МУНДИСАЛ и е с мирис на мастика  Mr. Green Осигурете си го, доволни ще останете (както и дЕцата)

Smurfieta, бравоска за възстановяването. Мерсаж за инфото

Кьолшес, айде сега, ще се излагаме ли?! Нали сме се разбрали: Никакви болести във форума!

korali , нещо ново около вас?

Виждам, че съвсем скоро нова тема ще започваме. Ако е със заглавието, което води в анкета, моля, имайте предвид, че няма запетайка

# 709
  • Λάρισα
  • Мнения: 45
мише, ползвам мундисал аз Peace

То си е живо узо (или по-скоро ципуро) - съставът му е глицерин, алкохол, ментол и анасон Mr. Green

# 710
  • Мнения: 88
Да, да сега видях, че съм в групата! Просто очаквах, че ще получа известие, но явно няма! Извинявам се! Аз съм Николета Стоянова иначе:)

# 711
  • Мнения: 291
мише, ползвам мундисал аз Peace

То си е живо узо (или по-скоро ципуро) - съставът му е глицерин, алкохол, ментол и анасон Mr. Green

вълшебен е, вълшебен

# 712
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Мише тъкмо щяхда те питам как ти е нейма у фейса и ти ме отрки  Hug
МУНДИСАЛ хм накрая ще пратя татито на еднодневна ескурзия до Гръцко че така и детето бързо ще заспива  Joy
Мерси за инфото за запетайката на заглавието че както си копирам със сигурност щеше да е на заглавието на темата Simple Smile
Аз искам да питам дали да пускаме още една февруарска за 5-те дни които остават или направо мартенска. А иначе може да давате предложения за следващи заглавия да ги добавяме горе.

# 713
  • Λάρισα
  • Мнения: 45
вълшебен е, вълшебен

Ми как няма да е, като се налюскват чаветата с мастичка и забравят и болка, и сърбеж, и всичко  Joy

# 714
  • Мнения: 291
вълшебен е, вълшебен

Ми как няма да е, като се налюскват чаветата с мастичка и забравят и болка, и сърбеж, и всичко  Joy

тъй като се привиква, като към всяка хубавиня, след  известно време ползване, мажех Боби само вечер и спеше като пън  Mr. Green

# 715
  • Мнения: 280
Аз за сега мажа с Калгел само, ама и той има приспивно действие явно  Joy днес както се нервеше и си ядеше ръцете настървено , намазах и заспа от раз ...

Оф, едно узаки и аз няма да откажа с айранче и цепени маслинки  smile3508

# 716
  • Мнения: 3
Цитат на: Дарка Подробната link=topic=563821.msg17914903#msg17914903 date=1298466726

Оф, едно узаки и аз няма да откажа с айранче и цепени маслинки  [smilie=smile3508.gif

И с една цигарка  Whistling... ама ти виждам , че не пушиш от 3 години и нещо... браво!!!

# 717
  • Мнения: 146
А колко от вас пропушиха отново ? като мен  Mr. Green

# 718
  • гр.София
  • Мнения: 250
Момичета спешно ми трябва помощта ви  Praynig Току що се връщаме от лекар и го закъсахме с тези сополи и тази кашлица.Постоянно кашляме, давим, повръщаме и отказва и да яде даже.Доки каза да купя помпа за нос за прахосмукачка.Знам че тука многократно е обсъждано но не мислех че и на мен ще ми трябва.Ако може да ми кажете от къде да я закупя по най бързия начин и как точно се ползва.

# 719
  • Мнения: 610
liana85-бейби-вак имаше в магазин Пакостник  на пазара на Овча купел.Ние ходихме по спещност също и се снабдихме с нея от там.

Общи условия

Активация на акаунт