Зелени очи:)))))

  • 4 738
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 253
Честити ти зелени очи Simple Smile
Аз нося зелени лещи от 2 години. И без това съм с -5 диоптъра и всеки ден си слагам лещи в очите, та преди 2 години реших "Като е гарга да е рошава" Simple Smile Много си се харесвам с тях.
Аз лично ползвам меки лещи на Baush& Lomb ( не съм сигурна правилно ли го написах) и съм адски доволна. Центата за моя диоптър е 38 лв. едната леща.
на тези които искат да си сложат лещи бих препоръчала, ако могат преди това да отидат в оптика където могат да пробват, защото например Baush& Lomb имат 3 зелени цвята, но само един ми стои естествено на мен.
Аз поне така направих и не съжалявам Simple Smile

# 16
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Честито! Преди шест-седем години какво ми беше щукнало, та си купих зелени лещи (така и така носех контактни лещи). Тогава бяха много скъпи и нямаше кой знае какво разнообразие. После горчиво съжалих - не се забелязваха, трябваше отблизо да се взреш в окото, за да се видят. Особено неприятно ми стана, когато един взиращ се по очите на хората оператор много се възхити - какви СТРАННИ очи съм имала! И само това повтаряше. Пък мен ме хвана срам да кажа, че са лещи. А неприятно ми стана, че точно пък това, което е изкуствено и което не е мое, точно пък то ли прави впечатление. Много на философия го ударих.  Mr. Green Хвърлих лещите, спрях да си боядисвам косата и минах съвсем на "естество". Обаче сега ме гложди, гложди, дали пак да не си взема цветни лещи? Може пък новите да са по-хубави.  newsm78

# 17
  • Мнения: 2 596
Честито!!! Щом се харесваш, а по-важното, щом съпругът те е харесал, от това по-хубаво няма.
Иначе аз не харесвам изкуствените неща от този род, та не бих си сложила цветни лещи, имам си хубави кафеви очи.

# 18
  • Мнения: 6 155
Не знам как е с зелените лещи, но естествено зелените очи са толкова променливи като цвят, наситеност и оттенък колкото не можете да си представите. Всичко зависи от настроението с което сме, от времето навън и от дрехите с които сме облечени.
Понякога дори синеят Mr. Green

Вярно е  Grinning
Моите не са чисто зелени- има и кафявичко малко. Но като ми се доплаче и ми се насълзят очите стават мноооого зелени и страшни  CrazyWink

# 19
  • Мнения: 3 569
И аз харесвам зелени очи.


# 20
  • Мнения: 1 134
Честито! Преди шест-седем години какво ми беше щукнало, та си купих зелени лещи (така и така носех контактни лещи). Тогава бяха много скъпи и нямаше кой знае какво разнообразие. После горчиво съжалих - не се забелязваха, трябваше отблизо да се взреш в окото, за да се видят. Особено неприятно ми стана, когато един взиращ се по очите на хората оператор много се възхити - какви СТРАННИ очи съм имала! И само това повтаряше. Пък мен ме хвана срам да кажа, че са лещи. А неприятно ми стана, че точно пък това, което е изкуствено и което не е мое, точно пък то ли прави впечатление. Много на философия го ударих.  Mr. Green Хвърлих лещите, спрях да си боядисвам косата и минах съвсем на "естество". Обаче сега ме гложди, гложди, дали пак да не си взема цветни лещи? Може пък новите да са по-хубави.  newsm78

Когато дойдох да студентка в София преди 11 Shocked години, с първата си заплата отидох директно в лабораторията на Клокотница, мисля се казваше улицата и си поръчах. Това ми беше мечта, от както се помня...
И когато ги сложих, бъдещият ми тогава съпруг само ме погледна  и каза: Господи, колко си страшна! #Crazy
И до там бяха. Слагах ги няколко пъти, но всички ме гледха странно.
Наистина ужасно неестествено изглеждаха тогава. Приличах на Ити. Cry
И мен ме гложди сега... newsm78

# 21
  • Мнения: 5 622

Цитат

Когато дойдох да студентка в София преди 11 Shocked години, с първата си заплата отидох директно в лабораторията на Клокотница, мисля се казваше улицата и си поръчах. Това ми беше мечта, от както се помня...
И когато ги сложих, бъдещият ми тогава съпруг само ме погледна  и каза: Господи, колко си страшна! #Crazy
И до там бяха. Слагах ги няколко пъти, но всички ме гледха странно.
Наистина ужасно неестествено изглеждаха тогава. Приличах на Ити. Cry
И мен ме гложди сега... newsm78

Цитат

 Joy

Аз пък имам мерак за сини оченца,ама много ме е страх от поставянето и махането им.Нещо идеята да си бъркам в очичките не ми се нрави никак  Crazy

# 22
  • Мнения: 612
 hahaha малко накриво съм погледнала, ама се вижда , че покриват 100% "мойте кафеви очи" Laughing
dp, това е страхотно око Peace

# 23
  • Мнения: 1 134
hahaha малко накриво съм погледнала, ама се вижда , че покриват 100% "мойте кафеви очи" Laughing
dp, това е страхотно око Peace

Еее, това е супер! Не бих заподозряла лещи... Ех, че ми разрови страстите Thinking

Буба, свиква се с ровенето в очите. Аз, освен това се гримирам доста силно - с очна линия, сипрала и пр. и пак нямах проблем тогава.

Да вземем да се дегизираме за празниците, а? newsm08

# 24
  • София
  • Мнения: 5 828
А каква е цената на това удоволствие, без диоптър?

# 25
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
Не знам как е с зелените лещи, но естествено зелените очи са толкова променливи като цвят, наситеност и оттенък колкото не можете да си представите. Всичко зависи от настроението с което сме, от времето навън и от дрехите с които сме облечени.
Понякога дори синеят Mr. Green
strashno mi haresvat goliamata mi dysteria e s takiva kato malka biaha sini  za jalost drugite sa s razli4no kafiavo a az s zeleni do pustri

# 26
  • Мнения: 5 103
мойте са зелени хахахха не ми трябват

# 27
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
А каква е цената на това удоволствие, без диоптър?

И мен ме интересува.

Аз съм с зелени очи и принципно си ги харесвам,но искам да се видя със синички.Проблема е,че ме е страх да си ги сложа,иначе бих си купила.

# 28
  • Мнения: 439
Eeeeeeeeeeeх, който си има естествено зелени очи да приеме моята искрена завист Wink Wink.
Аз също се страхувах, че ще изглеждат вампирски, но стоят много естествено.  Опитах да си направя снимка, но изглеждам малко "изцъклена" от толкова близо Wink. Могат да се пробват - обърнете се към JeniaVulova, тя работи на Графа близо до Попа - оптика Гранд. Женя е страхотна и много любезна. Не излизат скъпо, готови са на другия ден, има всякакви диоптри и без диоптри...
Айде чао засега че малкото терминаторче ме побърка....
Ако има други въпроси - питайте...

64 лв. е цената за двете лещи с -3.5 диоптъра ..... едногодишни

# 29
  • Мнения: 3 609
ami az sum po princip s pustri o4i i mnogo iskah za abityrenskiq bal tazi godina da buda sus sini ,maika mi gorkata dade 40 evro za le6ti ,koito bqha pri tova samo za edin mesec!da ne vi kazvam ,4e be6e nujno dosta vaobrajenie ,za da se razbere ,4e te defakto sa sini :shock:aneliq1995,bi li obqsnila malko po-podrobno kade e tazi optika? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт