Къде държите бебешката количка?

  • 2 852
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 596
До сега беше в хола, като след всяко излизане с нея пада яко чистене на гуми, 6 на брой. Но отскоро е отвън в коридора пред външната врата като се заключва за тръбите на парното.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 551
По времето, когато я ползвахме седеше в коридора, защото живеехме в гарсониера и просто нямаше другаде къде. Никога не е проявявал интерес към нея. Нали по цял ден е седял вътре. Намираше си други занимания  Simple Smile Сега и двете /зимна и лятна/ са прибрани грижливо на тавана и чакат друг ползвател  Mr. Green

# 32
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
навсякъде - и в хола, и в коридора, и в спалнята, защото в нея го приспивам, Малкият пълзи, като го оставя на земята, но уж все гледам да не докопа гумите на количката, много са му интересни. Но предварително съм измила гумите, а след пипане и ръцете

# 33
  • Мнения: 5 228
В коридора седи - аз така или иначе не пускам бебка да лази в коридора по плочките в този студ, така че няма как да се изцапа.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 4 295
В коридора,до входната врата.

# 35
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз съм в къща и нямам проблем с това.Имам две колички-едната я складирах вече при моите родители,а другата стои на стълбището. Wink

# 36
  • Мнения: 2 071
Имаме 2 тоалетни, в едната е паркирана количката.

# 37
  • Мнения: 2 255
До входната врата, отвреме навреме й изучава колелата - а после на чешмата и така  Joy

# 38
  • София
  • Мнения: 3 271
Ние държим нашата във външния коридор, до асансьора е паркирана. Входа ни се заключва, а и живеем в едностайно жилище та няма място, за да я прибирам в апартамента Embarassed

# 39
  • София
  • Мнения: 472
В  коридора, ама и слягам едни шапки от баня ( найлонови на гумите и нам никъкъв проблем с пипането. В магазина за 1 лв- има найлонови шапки за баня- така добре се нахлузват на колелетат!

# 40
  • Мнения: 35 961
разглобена в колата, когато ми потрябва - сглобявай-разглобявай, но като нямаме асансьор ...

# 41
  • Мнения: 2 672
вън - пред вратата ни.
ама  в кооперацията сме само 3 семейства , под и над нас,така че покрай количката минават само ония от горе

# 42
  • Мнения: 1 215
Когато съм в СОфия я държа в старата кола дето е паркирана долу пред блока и чието единствено предназначение това да съхранява количката. Живея на 3тия етаж без асансьор и просто не мога да си представя как ще качвам и свалям количка всеки път Mr. Green

# 43
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
След като като Сизиф я дърпах и влачех нагоре, от известно време стои в багажника на колата, но сега грижливият татко се притеснява, че ще е много студена понеже е стояла навън и по тази причина е отново горе  ooooh!, ма и аз се връзвам на дивотии.  Mr. Green
В коридора е сгъната с по две найлонови торбички, че пада кал и пр. гадости, ама аз не съм така стриктна и не ги слагам редовно.  Embarassed

# 44
  • Мнения: 955
Ние имаме три - зимна, лятна и такава за близнаци. Зимната седи в хола, където спим четиримата защото бебка спи в нея. Баткото се катери в нея и не му забранявам. Забелязала съм, че колкото повече крещиш "НЕ" - толково повече напук пипа там. Принтера на този принцип е любимо изкушение.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт