До Гардаленд през Милано Бергамо - моля споделете информация?

  • 92 296
  • 837
  •   1
Отговори
# 330
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Влизам да ви следя ,обмисляме второ пътуване ,този път специално до Гардаленд.
Завърнахме се преди седмици от езерата,но до Гардаленд не ни остана време,та сега ще чертая план наново.
Много се чудим дали да не тръгнем с колата този път през Словения и навръщане през Венеция.
За сафарито да попитам какво точно представлява?
Мерси и весело лято на всички

Нашата идея е такава. Първата нощувка е в Загреб и после в едно селце до Гардаленд. Там предвиждам 1 ден и 1 ден за Сафарито и Аквариума. После 3 нощувки в Милано и на връщане Венеция. Тръгваме в неделя.

# 331
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Влизам да ви следя ,обмисляме второ пътуване ,този път специално до Гардаленд.
Завърнахме се преди седмици от езерата,но до Гардаленд не ни остана време,та сега ще чертая план наново.
Много се чудим дали да не тръгнем с колата този път през Словения и навръщане през Венеция.
За сафарито да попитам какво точно представлява?
Мерси и весело лято на всички

Нашата идея е такава. Първата нощувка е в Загреб и после в едно селце до Гардаленд. Там предвиждам 1 ден и 1 ден за Сафарито и Аквариума. После 3 нощувки в Милано и на връщане Венеция. Тръгваме в неделя.
Супер,весело изкарване ви пожелвам и ще чакам като се върнете да пишете(на личчни ще разпитвам,ако е удобно)
Ние в Милано сме били доста и там няма много да се задържим,ще правя план,но станаха големи геги вече и ще види кога,но по скоро ще е.

# 332
  • В подножието на Сините камъни
  • Мнения: 217
Здравейте, в Италия не сме били до сега и планираме през септември месец /между 06 - 14/ за рожденните дни на децата /11 и 7/ да ги заведем на Гардаленд. Ще пътуваме с кола и взаимствам някои от идеите ви. За сега резервирах в Belvedere Village, изглежда доста приятно, дано е така, за 3 нощувки. Преди да отидем на езерото, ми се иска да резервирам 3 нощувки и на някой къмпинг на Адриатическото крайбрежие около Лидо ди Йезоло. Ако имате впечатления от някои места за настаняване - давайте. Нямам представа началото на Септември студено ли е там морето, ще става ли за къпане и плажуване. Можете ли да ми кажете и басейните им към комплексите, дали са студени в този период. Нямам представа какво е приблизително времето по тези ширини. Ще разгледаме тогава и Венеция. Та нахвърлям плана. На отиване може да разделим пътя и да преспим в Словения и да минем през пещерата Постойна, на връщане нощувка в Загреб. Нещо такова. Отворена съм за всякакви допълнителни идеи. Благодаря на всеки включил се.

# 333
  • Софето
  • Мнения: 621
В Лидо ди Йезоло, мога да препоръчам този аквапарк https://www.aqualandia.it/en/
Забавления за малки и големи, вътре има и плаж с карибски пясък и палми.

# 334
  • Пловдив
  • Мнения: 2 516
Сегашните не знам, но миналогодишните талони за намаление важаха и за него.

# 335
  • София
  • Мнения: 632
Здравейте! Моят план е готов и другата седмица пътуваме.😊 Темата много ми помогна да организирам нещата. Надявам се, че с моя що годе английски език ще се оправим. Решихме да пътуваме с нашата кола, така ще имаме свободата да разгледаме наоколо.

# 336
  • Пловдив
  • Мнения: 2 516
Спокойно, и те не говорят особено английски Wink

# 337
  • София
  • Мнения: 632
Забравих да ви споделя за този къмпинг- имат оферта до края на юни при минимум три нощувки дават билети за Гардаленд. Аз резервирах в този къмпинг,но за по късни дати.

https://www.camping-cisano.it/1-en-278970-gardaland.php

# 338
  • Veliko Tarnovo, Bulgaria
  • Мнения: 867
Къмпинга е прекрасен,миналия септември бяхме там между Бордолино и Лазице,прекрасна пешеходна алея има. Ние бяхме в каравана ,всичко необходимо си имаше в кухнята. Басейн с водна пързалка има,но при нас времето беше лошо и не ползвахме.

# 339
  • В подножието на Сините камъни
  • Мнения: 217
Здравейте! Моят план е готов и другата седмица пътуваме.😊 Темата много ми помогна да организирам нещата. Надявам се, че с моя що годе английски език ще се оправим. Решихме да пътуваме с нашата кола, така ще имаме свободата да разгледаме наоколо.
Весело изкарване! Сподели моля след завръщането ви от къде сте минали и как сте изкарали, че и ние с кола ще ходим.

# 340
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Здравейте! Поздрави от Гардаленд! Краката ми се размазаха от ходене. Хареса ни, но мисля, че два дена биха били много. Използвах талона и ни намали цената, обаче забравих да купя комбиниран билет и за Аквариума. Сега се чудя дали талона важи само за Аквариума? Не ми се дават по 12 евро за човек.

Много е горещо тук още от сутринта. Към 15ч. беше непоносимо. Точно тогава чакахме за Кунг-фу панда. Става бавно и не ми допадна. Най-много ни хареса на Шамана и Мамута. Спуснахме се по 3 пъти.

Посетителите са предимно италианци.

За най-малките има и водна пързалка и разни бебешоци шляпаха там. Има съблекални, така че може да носите бански.

Цените на билетите се оказаха най-малкия разход. Вътре всичко е резачка.

# 341
  • Мнения: 7
Spinki, какво имаш предвид? Какви разходи имахте вътре?

# 342
  • Мнения: 14 489
Чак пък резачка...и какво толкова купувате освен храна? А и не помня тя да беше кой знае колко скъпа.

# 343
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Нищо не съм купувала, но към всяка атракция има магазинче и вътре има всякакви играчки, плюшки и т.н. Отделно на всеки ъгъл има игри, лакомства и т.н. Аз съм с 3 деца и едва ги удържах. Цените са ви ясни. Захарният памук 5евро, сладолед 2,5 евро, имаше някакви ледени сладки лимонади, гофрети поляти със бял и черен шоколад и т.н.

Храна не  съм купувала. Взехме си закуски и вода от Лидъл преди това. Там вече кафенце, сладоледчета.

За мен е скъпо и затова споделям.

Има и комари. Мажете се и със слънцезащитни.
За водните атракции носех дъждобрани, но май все излизахме мокри Laughing

# 344
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Пак аз, но докато ми е прясно, пък може да е полезно за някой.

Parko Natura Viva - Сафарито според мен не си заслужава, но пък е част от парка. Фауната беше много добра. Честно казано ме изненада. Оказа се огромен зоопарк. Влязохме в 11.30 и излязохме в 16.30. Не знам как някой успява да го обиколи за 2 часа. Целият ден ни мина там. Накрая набързо видяхме и Верона, къщата на Жулиета, по един сладолед и към апартамента.

Общи условия

Активация на акаунт