Ноемврийски бебчета 2010 - тема 10

  • 26 669
  • 748
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 887
Корали, поръчва се на адрес на транспортната фирма и тя ги кара до Бг! Peace
Капризна, записвам си в календара, да знаеш!  smile3523
Оооо, забравих да коментирам шапките на Мимозата! Страхотни сааа!  Peace И кой беше пуснал плетената шапчица? Много сладка! Браво! Peace

# 676
  • София
  • Мнения: 23
Уф и аз наааай-накрая да ви изчета!!!
Берушка, и аз се позамислих за плодовите, ама питах за кашата и тя каза,че ще е другия месец, а Габриела точно тогава реши да проявява характер, та така и не попитах в каква последователност ще вкарваме всички храни. Другия месец ще разбера.  Simple Smile
Два дни се опитва да ни издуха, ама аз съм тъпа и упорита - по цял ден съм навън с количката! Mr. Green Вече май само като вали ще си седим в къщи. Mr. Green
Днес (всъщност вече е станало вчера Crazy) купихме столче за хранене на Габи и утре ще я пльосна в него да видим дали ще й хареса.
Аз от зор да ви наваксам и тамън ще легна и ще трябва да ставам...ама отивам в кревата,а утре ще се включа адекватно.

# 677
  • Мнения: 425
Добро утро, много спите беее.
Ей ви едно кафе да се събудите


Само аз ли не обичам попара. Всъщност аз не само не я обичам, мразя я, направо като го видя това чудо на кулинарията и ми се гади (съвсем сериозно), а като бях малка и гледах братовчвдите ми как ядат даже повръщах понякога  Sick Ивета такова нещо ще яде само, ако баща и се навие да и дава, аз категорично отказвам. Виж кус-кус, грис-мрис такива обичам и няма проблем да и давам.

Сега и тук да се поФала - оплетох и аз шапо на Иветка-кокетка. Като стане ще я заснема и ще се изфукам. Не е кой знае каква, ама като за първи опит бива. Утре ще купя хубава прежда и подхидяща кука и ще и направа по красива. МъжО като я виде тая шапка снощи ми каза да почвам да плета и да продавам  Mr. Green

А и един виц да ви кажа, пак моя ми го каза снощи (той нали е рибар) Та вица:
Отишли едни рибари за риба, разпънали въдиците, ловят си риба и си говорят. Единия вика "Кво ли правят наште жени сега?", а друг му отговорил " Е кво правят, или плетат или се еб*т" В тоя момент един събрал въдиците и хукнал. "Другите го попитали "Къде тръгна, бе?", а той отговорил "Мойта жена не може да плете"  Joy
Та така, мъжо снощи ме гледа как плета и вика "Охх, спокоен съм"  Joy

# 678
  • Мнения: 1
Добро утроо, закуската от мен
Simple Smile хайде да минава и днес и да идва хубавото време, да ходим на разходки по цял ден Simple Smile , днес във Варна е много намусено, вчера тъкмо излязохме и заваля, седнахме на едно кафе не се оправи и се прибрахме, след 30 мин пак пекна слънце Confused Нямам търпение вече да идват топлите дни, тогава малко ще опустее форума Simple Smile Нашите бузи са все така сухи и не спирам да ги мажа, но няма ефект, понеделник отивам пак да се моля за направление.

# 679
  • Мнения: 943
(никога не съм правила извратения вариант на попара с чай ,сирене и захар  Sick  )

Значи аз съм някаква извратенячка, Mr. Green защото ммм даже и сега ми потекоха лигите. Много я обичам! Пък като гледам и Берушаната има нещо против нея, ама какво да направя.. човещинка. Повече я обичам от онази с прясното мляко.
А Дарчо, как я правиш с вода ли? Сухар, сирене, масло и?  Embarassed
Мерси за инфото на всички ви  Hug Нещо като десертче значи се очертава плодовото пюренце.

Мерси и за кафенце и закуската.  Stuck Out Tongue

# 680
  • Мнения: 610
Добро утро!
Мерси за кафенцето!
beru6ka -добре се посмях  Joy Joy за вица.И аз съм от не можещите даплетът  Joy Joy,ама и мъжо не ми е рибар,но ще се възползвам да му го кажа.
Абе момичета страхотни шапчици правите всички.Чакам с нетърпение да видя и тези на beru6ka.
за попарата-ами Неси я обожаваше в продължение на една година все това искаше за закуска.
Благодаря за съветите относно сладкишите   bouquet

# 681
  • Мнения: 1 088
Добро утроооо... Heart Eyes

Айде давайте сега схема за плетене на шапка! Еклерите ги направих и ги омятахме, сега е наред да почна и да плета, ама що не Mr. Green
Мимозка ме зариби с нейните красоти и ми припомни че съвсем съм се отпуснала. Преди правех и бижута и стъклопис и пана, а сега нито рисувам, нито нищо Blush Съвсем сериозно се взимам в ръце Grinning

Вчера не сме се спирали в нас, ходихме на разходки около Акропола и покупки. Голяма жега беше, особенно в колата ейййй! Накупих миксери - един мулти за папото на Бела и един ръчен за СЛАДкиши Blush А тази сутрин станах в 6,30 щото някои се наспаха и почнаха да ръмжат Crazy и нямаше повече сън. Спретнах една баница, след малко я грабваме и се мятаме и тримата на колата и гааааз към баирите Mr. Green

Айде до после Hug

# 682
  • Мнения: 1 887
Добро утро!
Ама големи плетачки сте се събрали тука, ейййй!  Mr. Green Хихи, мъжете ще са ви спокойни а пък моят вчера ми каза, че Бг-мама трябвало да бъде забранен, барабар с турските сериали. Mr. Green За Бг-мама ясно, но за сериалите се чудя, защо го каза при положение, че не ги гледам!  Grinning
Деска, честито ви столче!  Heart Eyes
Аз вече мога да се похваля с Beaba-уредче!  bowuu До 2 часа стоях вчера,то си личи и по присъствието ми във форума, но го изтъргувах! Тъкмо като пристигне и ще е време да почвам да захранвам!
Искам да ви почерпя

Радвам се повече отколкото на рождения ми ден: върнах си килцата отпреди да родя!  bowuu
П.С.Адашке, честити миксери! Освен плетачки и големи готвачки сме се събрали! Crazy
П.С.С Погледнете, какво съм поместила в групата ни във Фейса!  Mr. Green

# 683
  • София
  • Мнения: 285


Само аз ли не обичам попара. Всъщност аз не само не я обичам, мразя я, направо като го видя това чудо на кулинарията и ми се гади (съвсем сериозно), а като бях малка и гледах братовчвдите ми как ядат даже повръщах понякога  Sick Ивета такова нещо ще яде само, ако баща и се навие да и дава, аз категорично отказвам. Виж кус-кус, грис-мрис такива обичам и няма проблем да и давам.


И аз и аз. Сутринта тамън туй си говорихме с мъжо, че май той ще дава на малкия попара.
Иначе ние захранваме с плодово пюре по препоръка на педиатърката. За сега е ял само круши и вчера му взех круша и ябълка. Та нашето педи ни каза сутрин и следобед не повече от 30мл, за да не заместят хранене. А в Кауфланд също има разнообразие на пюренца. Ние примерно вчера му взехме на Гербер малки бурканчета от 80гр за 90и няколко стотинки. Тоест искам да кажа, че освен във видовете има разнообразие и в грамажите.
А сега да си попитам аз КОНСУЛТАНТКИТЕ - моето дете втора нощ не се събужда да яде, имайки предвид обаче, че последното му ядене е 22.00часа. Как да постъпя? Да го будя ли нощем да яде? Притесняваме с тази осемчасова пауза да не стане някоя беля с кърмата.

# 684
  • Мнения: 293
Добрютрооооооооооооо  Hug

Kölsches Mädel , съвсем неблагородно ти завидях за килограмите , да знаеш  Twisted Evil

А бе как се почистват играчки от тоя тип ? newsm78


Не мога да ги извадя от устата на Алекс ooooh! Умира си да ги дъвче и вече са съвсем омърлявени .

Коралче , ако котка не ни мине път другата седмица в края сме във Варна за ваучер.В тази връзка , как да намеря магазин "Сладури"?


# 685
  • Мнения: 943
Капризче, всички които не свирят се къпят в пералнята.  Peace

Колшес,   Mr. Green

# 686
  • Мнения: 1 887
Забравих да пиша на Адриана-мам: малкият има същия проблем с бузките, ту са сухи, ту се оправят. Мажа с хидратиращ крем и чакам да го израсте!
Капризче, дори и свирещите ги бухам в пералнята! К'вото оцелее, оцелее! К'вото не, да сме живи и здрави!  Mr. Green

# 687
  • София
  • Мнения: 23
Добро утро!Благодарско за кафенцето и закуската!
За попарките да кажа, че аз обожавам с гореща вода,сиренце,масло и захар (даже и сега като се сетя и си правя), а с мляко не я харесвам хич.
Kölsches Mädel, честито уредче!!!Сигурна бях, че много скоро ще го изтъргуваш! Mr. Green
bilyana333, честити миксерчета!
kapri_z аз ги почиствам с влажна кърпа или с мокрите кърпички.
Мамите с новите шапки - браво!!!Аз май само плетенето на една кука не успях да усвоя и сега на моменти много ме е яд, ама вече няма кой да ме научи  Sad
Ние с Габи чакаме с нетърпение тати да стане и да хукваме навън, че това слънце дето е напекло така ме изкушава... Grinning

# 688
  • Мнения: 293
Сега видях за сухите бузки.Алекс беше така.Педи каза да му мажа с бебешкото олио и личицето вечер. Опраяви се от раз. Аз също имам суха кожа на лицето и да ви шопна на ушенце от 2 дни прилагам същия метод и за мен.Резултатът е повече от впечатляващ  Flutter

# 689
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
Kölsches Mädel    Аз съм изтървала,за какво уредче става въпрос?

за попарата,аз също не обичам,но тази направена от хляб.Иначе откакто взех да правя на баткото попарата със сухари-ми се услади-сухари,сиренце,захар ,масло.,залято с гореща вода-на него почнах да я давам от 8 месец

аз преди можех да плета-и пуловери съм плела,шалове,и на една кука,но всичко забравих и сега нищо не мога.Майка ми плете на бебетата в къщи жилетчета,пуловерчета.

а за плодовото пюре -хубаво е за десерт,ами когато вече се въведе и кашата,тя е по-засищаща,и сигурно ще замести хранене,или поне ще увеличи времето между 2 кърмения.

и 1 снимка на мойта щерка,не съм я показвала откакто се е родила:http://media.snimka.bg/8373/023001645.jpg?r=0





Общи условия

Активация на акаунт