КАРТИ ТАРО - 10

  • 53 458
  • 757
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 1
Момичета, как тълкувате следните карти за дадени взаимоотношения newsm78

9 пентакли
8 пентакли
4 жезли
Благодаря ви  bouquet
Мисля ,че някой доста се е потрудил да доведе нещата до това ниво ,което е все още само начално.На ниво  желания за общи моменти и уговорки за това.

# 451
  • Мнения: 0
Приятелка ме помоли да й хвърля карти с въпрос "Мен ли ще избере или ще остане с нея?"
света+10пентакли+смъртта (допълнителни карти 6 пентакли + кралица чаши)
изглежда ми като приключване на стабилност, на връзка...

# 452
  • Мнения: 1
Въпросите са 2  newsm78

# 453
  • Мнения: 0
Явно затова излиза неясен отговор...но поне на пръв поглед какво ви е мнението?

# 454
  • Мнения: 919
Ами не знам тези карти какво показват. Едната или другата. По-добре май, е да се пита пак, с ясен въпрос.

# 455
  • Мнения: 0
Хвърлих отново и отговорът беше ясен  Simple Smile
Тази комбинация е за взаимоотношения между мъж и жена
3 жезли + 8 жезли + дяволът
Какво мислите??

# 456
  • плевен
  • Мнения: 644
Хвърлих отново и отговорът беше ясен  Simple Smile
Тази комбинация е за взаимоотношения между мъж и жена
3 жезли + 8 жезли + дяволът
Какво мислите??

Дали картите не показват че са трима човека в тези взаимоотношения,че се правят някакви планове за бъдеще,мислят се за стабилни отношения,има прекалена прибързаност,иска се всичко веднага и точно сега.Страстни отношения,изградени от секс.

# 457
  • плевен
  • Мнения: 644
Как бихте коментирали следното:дали ще испея да се свържа по телефона тази вечер с даден човек(два дни не си вдига телефона).Отговор-коментар-съвет-резултат


обратна връзка: свързах се,макар да говори  с "половин" уста,малко сдържан,но не казва да е сърдит или защо се държи така...

# 458
  • Мнения: 0
Как бихте коментирали следното:дали ще испея да се свържа по телефона тази вечер с даден човек(два дни не си вдига телефона).Отговор-коментар-съвет-резултат


обратна връзка: свързах се,макар да говори  с "половин" уста,малко сдържан,но не казва да е сърдит или защо се държи така...
Колесницата е показала, че ще успееш да се свържеш с човека, но ще бъдеш разочарована от разговора (5 пентакли) Очаквала си да мине по друг начин, но очакванията ти са не са били оправдани ... Кралица чаши като съвет е да не подхождаш рязко и прибързано с него, а сърдечно и внимателно  Simple Smile И този подход ще доведе до пълното изясняване на ситуацията (рицар мечове). По рицар мечове - човекът може би ти е ядосан за нещо

# 459
# 460
  • Мнения: 1
Как бихте коментирали следното:дали ще испея да се свържа по телефона тази вечер с даден човек(два дни не си вдига телефона).Отговор-коментар-съвет-резултат


обратна връзка: свързах се,макар да говори  с "половин" уста,малко сдържан,но не казва да е сърдит или защо се държи така...
Цветенце,с колесницат и с рицар Меч този момък такъв рязак завой е направил във връзката ви ,че.... не виждам даже да помни че има такава. А 5 П +ДЧ - за мен си ти и товят блян и болка и нужда от него....

# 461
  • Мнения: 0
Един келтски кръст  Simple Smile
Ще имам ли връзка с този мъж

1- слънцето
2- асо жезли

3- 4 пентакли (отдолу)
4-9 пентакли
5-3 жезли (отгоре)
6-6пентакли
7-4 мечове
8- глупакът
9-7 мечове
10-паж жезли

# 462
# 463
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,
Попитах дали жена ще забременее до 2 месеца. Картите са 4 жезли, Слънце и Светът. Според мен да. Какво мислите вие?



# 464
  • Мнения: 1
картите са много хубави  и се надявам  да е така  bouquet 

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт