Крем от секрет от охлюви

  • 57 932
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3
Прочетох, че някои смята да ползва директно слузта от охлювите. Това е много опасно, защото има много бактерии. Преди да се постави в крема, тя се преработва и се получават активни екстракти, които са за различно приложение. Също така вече е направен и гел за рани, който помага и за зарастване на рани на диабетици; произвежда се и сапун и др.

# 46
  • Мнения: 153
Благодаря, че се включихте. Попитах ви дали някой е ползвал крема с охлюви от kremove.com - там цените са като че ли по-умерени. Поразрових в чужди форуми и отзивите са добри, но нищо не намерих в БГ..

# 47
  • Мнения: 12
Здравейте!да  споделя моя опит с охлювите-взех си два крема с ексракт от охлюви от тук badizdrav.info единия е турски и не съм моного очарована от резултата,но другия е испански и страшно ми хареса.Кожата ми се стегна и стана много по-гладка от обикновено така че ви го препоръчвам  Peace

# 48
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
saranabv радвам се за теб Hug, а би ли характеризирала кожата си: тип, възраст, петна...особено възрастта. И ако може линк за кремчето Praynig

# 49
  • Мнения: 3
Уважаемите читатели трябва да бъдат информирани какъв здравословен проблем може да им създаде, така забърканата и предлагана козметика от охлюви от неизвестните производители. Ние разработваме екстракти от охлюви от много години и снабдяваме италианската фирма Dr. Lauranne, която търгува в цял свят. Прочетете в интернет и ще видите публикуваните ни разработки в международни научни списания. За огромно съжаление, българският пазар е залят от измислена козметика, забъркана някъде в мазета и от неизвестни производители. За истинските екстракти и козметика ще се запознаете през месец ноември на изложенията на иновации. Ние сме длъжни да уведомим хората за качеството на продуктите.

# 50
  • Мнения: 1
Пробвали сме и двете български фирми, произвеждащи кремове с екстракт от охлюви:
Българските Хелдива прима/Синапс/ са много добри, най-вече серума. Взех целия комплект на майка ми и е много доволна/хидратирана кожа, видимо по-гладка и най-вече доста се позаличиха пигметните петна по кожата/
Препоръчвам  - http://www.heldiva.superbgsite.com/content/7--
Oтносно другата българска фирма Natural Garden Пловдив/Ревив - крем Revive Snails Extract 3в 1 - не върши никаква работа - http://revivesnailsextract.blogspot.com/

# 51
  • Мнения: 6
а бе малко гадничко, охлюви по лицето  newsm78

# 52
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Супер актуална тема?
Къде това?
Тук(Испания) бе6е актуално преди 6 години, има6е небивал интерес, който от6умя доста бързо.Кремовете бяха в най 6ирок ценови диапазон.Не успяха да се наложат.
Установи се 4е е поредната кратковременна сензация и в об6ти линии резултатите  не се припокриват с  рекламата.

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Ами аз се бях засилила да си купувам крема на Ревива/пловдивска фирма/.
Голяма реклама, големи обещания.Публикувах състава и CI ,на когото безгранично
вярвам ме отказа....

# 54
  • Мнения: 35 961
Моля, избягвайте нерегламентираната реклама в темата!

# 55
  • Мнения: 5
Здравейте,
Темата за екстрактите от охлюви продължава да е много обсъждана!
Разбрах, че крема, който използвам е с естествени съставки.
Много съм доволна и много ми харесва.
Продължавам да го използвам. Опитайте и вие!

# 56
  • София
  • Мнения: 778
Здравейте,
Темата за екстрактите от охлюви продължава да е много обсъждана!
Разбрах, че крема, който използвам е с естествени съставки.
Много съм доволна и много ми харесва.
Продължавам да го използвам. Опитайте и вие!

Крем на коя марка използваш? Simple Smile

# 57
  • Мнения: 3
Екстрактът  от охлюви не се използва само за козметика. Той има приложение и във фармацевтичната промишленост. Има статии на английски и на български. Можете да прочетете за -spam214-. Аз съм ползвала продукт за стави и за заличаване на белези и рани.

# 58
  • някъде
  • Мнения: 979
Купих си ето това
http://www.marvi.bg/victoria-beauty-snail-extract-intenziven-reg … v-30-ml-7485.html
Ползвала съм го 2-3 пъти досега и нямам някакви особени впечатления.Освен,че като го сложиш на лицето и след секунди започваш да го чувстваш опънато,както когато изсъхва маска за лице.Аз задължително слагам крем след няколко минути.Миризмата е изключително слаба,но неприятна  Grinning

# 59
  • Мнения: 3
Купих си ето това
http://www.marvi.bg/victoria-beauty-snail-extract-intenziven-reg … v-30-ml-7485.html
Ползвала съм го 2-3 пъти досега и нямам някакви особени впечатления.Освен,че като го сложиш на лицето и след секунди започваш да го чувстваш опънато,както когато изсъхва маска за лице.Аз задължително слагам крем след няколко минути.Миризмата е изключително слаба,но неприятна  Grinning
Здравейте, Опитайте с крема и серума Golden snail+Q10. Аз го използвам и има доста добър ефект. Можете да прочетете повече за него на страницата www.-spam214-.

Общи условия

Активация на акаунт