Re: Интимен дезодорант?

  • 8 872
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
# 16
може ли да се заяждате така, бе хора (не че не умрях от смях докато четох   hahaha )
аз за интимен дезодорант не сум 4увала, а пък бая се интересувам от интимната козметика - кърпички, сапуни и гел за душ.
ама като си представя само как се "дезодорира" с това нещо умирам от смях  Joy  hahaha
то ако е подобно на нормалните дезодоранти, няма ли да ти измръзне шундата  Shocked (сори за езика, ама се чудех как по културно да го кажа)

поздрави на всички

# 17
  • Мнения: 5 647
Виж ся, ние не се заяждаме, просто така си говорим.
шунда не мислиш ли, че звучи малко грубо? Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 18
Интимни дезодоранти има от доста отдавна. Като бях ученичка 5-6 клас имах една класна голяма инициаторка на мероприятия беше. Та тя ни организираше всички родени в един месец да празнуваме РД у някой от месеца. Та идва май месец (моя месец) и ще празнува класа у нас. Събрали пари за подаръци, стотинки ненакви и един съученик пратили да избира подаръци. Той милия мислил, избирал и купил по един интимен дезодорант на всички рожденици. За толкова стигнали парите. Леле, нашите ме спукаха от бъзик, че момче ми подарява "Интим".
 Crazy Crazy

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679
Абсолютно никога не бих й сложила подобно нещо на Маргаритка WinkНие с нея естествено си миришем на хубаво FlutterЕ, след къпане де hahaha

# 20
  • Мнения: 1 629
 hahahaМаргаритка?!? Joy Joy Joy Joy Joy
Белиндаааа, събудих бебето от смях..

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Звучи ми странно-дезодорант за там Tired
Вода и сапун му е майката Crazy
Дуци, сапун там НЕ  Naughty (освен ако не е предназначен само за маргаритката - ех, че ми хареса това определение  Wink)
а при мен много са на почит кърпичките

# 22
  • Мнения: 3 569
Звучи ми странно-дезодорант за там Tired
Вода и сапун му е майката Crazy
Дуци, сапун там НЕ  Naughty (освен ако не е предназначен само за маргаритката - ех, че ми хареса това определение  Wink)
а при мен много са на почит кърпичките
Между другото и аз знам, че сапуна не действа добре на маргаритката. Не че имам маргаритка, но съм слушал женски разговори на тази тема. Ама Дуци сигурно ползва специален сапун.  Peace

# 23
  • Мнения: 4 371
E, за интимен сапун говоря Laughing

# 24
  • Мнения: 3 777
Нашето педи, тактично я нарича Нимфичка.

Общи условия

Активация на акаунт