Препоръчайте ми хотел в Банско

  • 436 171
  • 2 290
  •   1
Отговори
# 1 905
  • София
  • Мнения: 5 988
Някой да е в Банско? или да се е върнал току - що. Четох назад, но ми се иска нещо съвсем ново като инфо.
Търся от 1 ви септември , бюджетен HB или All inclusive , за двама + две деца. Предполагам тогава няма да става за външен басейн вече, освен ако не е отоплен,. Но да има прилична храна , супер екстри не са необходими. Само детски вътрешен топъл  басейн, и полянка с детски кът. Мерси ако  някой сподели.

# 1 906
  • София
  • Мнения: 3 611
Някой да е в Банско? или да се е върнал току - що. Четох назад, но ми се иска нещо съвсем ново като инфо.
Търся от 1 ви септември , бюджетен HB или All inclusive , за двама + две деца. Предполагам тогава няма да става за външен басейн вече, освен ако не е отоплен,. Но да има прилична храна , супер екстри не са необходими. Само детски вътрешен топъл  басейн, и полянка с детски кът. Мерси ако  някой сподели.
Аз се върнах днес от Гранд хотела. Отговаря на изискванията освен полянка с детски кът.

# 1 907
  • Мнения: 6 572
Голям рисърч тези дни...много хотели по това Банско, много нещо.
В крайна сметка сведох избора до два и се чудя. Някои с по-пресни впечатления за Гардения и Апарат х-л Корнелия? Rolling Eyes
Храната  и спа-то как са? Интересува ме и температурата на водата в басейните...чета за Гардения, че не бил много топъл (стари мнения, но все пак).

Ние преди 2 седмици бяхме в Корнелия, много съм доволна. Питай какво конкретно те интересува  Grinning
Видях мнението ти...и точно щях да питам за водата в басейна и прочетох, че не си по басейните. Grinning Grinning Все пак, ако знаеш нещо, ще се радвам да споделиш. bouquet
И някакъв Орбилукс ми мина през полезрението, но много разнородни мнения там и не ми се рискува.

# 1 908
  • Мнения: 9 140
Гардения е в самото начало или край по-точно на пешеходната улица с кафенетата. Точно до входа на парка, мястото е хубаво. Много схлупен отвън и стар ми изглежда иначе. Правихме запитвания за него и повечето стаи са без тераси да знаете. Има голяма кафе-градинка под него и е красиво, но ресторанта май е вътрешен. Миналата година беше пълен и места почти нямаше.
За Корнелия нямам представа къде е .
Орбилукс е в новата част , доста по-нагоре , в ляво от лифта по спомен, добре изглеждаше отвън поне, имаше ваучери за него и ние се замислихме дали да не го пробваме. Но..не сме отсядали иначе. в нито един от тези хотели. Орбилукс е по-близо до планината и пътеката нагоре сред гората има хубави местенца от лифта , нагоре вървиш по асфалта и в ляво , много ни харесваше там. Ако искате пълна почивка и няма да мърдате много Гардения е добре , но...на мен нещо не ми хвана окото отвън поне. За Корнелия ...нищо не знам.

# 1 909
  • Мнения: 6 572
Благодаря ти, fanfanito! bouquet

# 1 910
  • Мнения: 2 049
Корнелия не е в Банско, а се излиза с колата от Банска и се кара още около 5-10 минути в посока София. Наши приятели бяха там и отидохме да ги видим. Бяха в много хубав апартамент с френски прозорци. Доволни от басейн и храна. Но не е в Банско! Само хотели около него..

# 1 911
  • Мнения: 6 622
Някой знае ли басейна в Корнелия има ли детска секция?

# 1 912
  • Мнения: 283
Някой питаше по-напред за Вихрен Палас - не работи това лято, ремонт му правят.

# 1 913
  • Мнения: 9 451
Аз питах. Много благодаря за разяснението Hands Plus1

# 1 914
  • Мнения: 646
Някакви отзиви за "Астера"-храна, спа и басейн?

# 1 915
  • София
  • Мнения: 5 988
Някакви отзиви за "Астера"-храна, спа и басейн?

Хубав хотел. Добра кухня. Локацията не е кой знае какво, освен за лифт и ски. Никаква градина и външна част няма, обаче. За мен това беше проблем. Човек отива в Банско за да е навън, за въздух, природа и поляна, особено ако е с деца. А там, около хотела, е презастроено като в Слънчака или квартал Лозенец. Центъра на Банско е далеч за пеша. Ноооо пък чудесен Аквапарк , закрит, с малка открита част. Вътре за децата е хубаво.
Бих казала, че хотела е хубав за зимата , ако карате ски и ако искате закрит аквапарк. За лятото, по - добре някой с голяма градина и хубави външни басейни. Thinking

# 1 916
  • Мнения: 172
Здравейте, ние всяка година лятото почиваме в Мутрите клуб. Тази година решихме да сменим мястото. Но все още не знам в кой хотел да отседнем. Някакви актуални отзиви от Аспен Ризорт? Благодаря

Последна редакция: чт, 27 юли 2017, 11:04 от beborankaa

# 1 917
  • София
  • Мнения: 5 988
Нови впечатления от Банско Роял Тауър да има някой? Гледам че имат евтини ваучери за настаняване? Ама да не е някой "орязана" оферта, кофти храна или друго?

# 1 918
  • Мнения: 22 466
Здравейте,
и аз търся хотел с прилична храна тип закуска и вечеря или ол инклузив, за 2ма възрастни с 2деца. Държа на топъл детски басейн.
Искам да има пространство за тичане и евентуално някоя люлка, пързалка.
Има ли такова чудо на сравнително прилична цена?

# 1 919
  • Варна
  • Мнения: 23
Имам нужда от информация за хотел Орфей. Търсих назад в темата, но от последните две години, не намерих отзиви за него. Сега имат хубава оферта за ол иклузив.
С две деца сме, а в офертата обещават различни анимации за тях, а и за възрастни. Най-вече ме интересува храната и чистотата, а и дали има двор за децата. 
Не държим да е този хотела, но до сега не сме били в Банско и не мога да се ориентирам в многото оферти.

Общи условия

Активация на акаунт