Деца преждевременно родени, но със сила надарени!

  • 29 453
  • 759
  •   1
Отговори
# 660
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 793
ХЕПИ МАМА да ти е жива и здрава рожденничката!Вики я дохранват със сонда.Извинявам се ако не съм се изразила правилно.

# 661
  • Мнения: 54 413
Благодаря ви за милите пожелания !   bouquet
Да са здравички и вашите слънчица и само радост да ви носят ! Hug

laurentin ,

Така й се радвам на твоята сладуранка ! Heart Eyes
Истинско щастие е да виждаш как детето ти расте и под грижите и любовта ти !

iv.elina ,

И аз так помислих , че не е венозно , а със сонда .
Не се тревожи , колкото повече расте , толкова повече сила ще има да се храни с биберон .  Hug
Всички са така . Peace

# 662
  • Мнения: 1 875
happy mama , честит рожден ден на порасналото ти момиче  bouquet


Дани, мислех утре да го водя, но щом вие сте в сряда там - и ние ще дойдем тогава Wink

# 663
  • София
  • Мнения: 3 414
Хепи мама,да ти ежива и здрава   bouquet
От седмица не искат да спят на обед Twisted Evil днес заспаха след заплаха и то на 9-то повторение

# 664
  • Мнения: 30
Здравейте ,

на 26 август със спешно секцио се роди нашето съкровище Дария в 32 г.с. , с много ниско тегло - 1150 гр. , 40 см... Настанена е в неонатологията на Детската педиатрия при доц. Георгиева. Бяхме на терапия с целестон 2 пъти по 3 дни, но въпреки това  е интубирана, екстубират я за кратко, но пак я пускат на апаратно дишане, в момента прекарва и инфекция и й вливат антибиотик.....

Молете се за нас!!! Praynig

# 665
  • София
  • Мнения: 5 719
seawish,ще се молим за Дария дано вискчо отмине и без последствия!
Бъди силна  Praynig Praynig Praynig Hug

# 666
  • Мнения: 1 868
Хепи мама да ти е жива и здрава принцесата  bouquet
seawish моля се всичко да е наред мила Praynig
комиксче дано се справи моя юнак, голям забраван се извъди, днес точно пред мен направи апнея та с голямо друсане го подсетиха да диша, изкара ми акъла Crazyиначе по малко хапва, направили са му клизма и се надявам да му е олекнало, дано утре е по добре Praynig

# 667
  • Мнения: 1 765
seawish, на фона на моята мишка, вашата Дария е с прекрасни грамчета, всичко ще се нареди, толкова си силни тези малки душички. Simple Smile

Нети, да кажеш на Ники, че тия на нас не ни минават, а да диша и да не се офлянква, че кака му Бо го чака да се забавляват, те кандидат-мотористи ли са, или какво?!? Сериозно, стискам палци, чудесно е, че не се дава да го интубират и се бори, пък и щом папка бързо ще заякне, а клизмата си е облекчение в определени моменти  Mr. Green. Въздушни целувки от нас да пратиш...

# 668
  • Мнения: 1 868
комиксче опасен забраван е, дано скоро набира сили и да спре да се отплесва така Praynigа по въпроса с моторите, днес само дето не ме набиха, като ми свалиха конците и питах от кога мога да си карам розовото чудовище Joy

# 669
  • София
  • Мнения: 964
Happy mama, да е жива и здрава голямата госпожица, много, много щастие й желая  smile3525!

Август месец май доста бързачета са се появили на бял свят. Много кураж на всички майки,  ще се справят дечицата  Peace. Сега като гледам снимките на Самуил от кувьоза не мога да повярвам, че е бил толкова мъничък.

laurentin явно си имате малко ранобудно славейче, ще пеете и играете сутрин преди зазоряване  Grinning.

# 670
  • София
  • Мнения: 39 759
Добре дошли на новите мами  Hug
Тъжно е обаче колко нови мами се появиха, т.е. колко недоносени бебенца се раждат.

Не знам колко е вярно това за черната дупка покрай РДто, ама може да се каже, че съм на дъното. И продължавам упорито да копая надолу.
В неделята обявих тотална стачка и спях цял ден Simple Smile
Блокирах си акаунта във фейса, в гугъл изтрих снимките, ама да видя га ще се изтрия и от там.
Не ми се излиза, а имам огромна нужда от почивка. Естествено се изпокарахме с Джони.
Днес го хванах на работа, той пъшка на дивана, ама не смее се оплаква. После пак го дъвках, че го беше минал през пръстите.

Дребните са добре. Обаче не спят и си правят купон в стаята. Ще видя кога ще ги ошамаря.

# 671
  • Мнения: 1 875
Много кураж и сила на всички нови майчета.
Да се възстановяват успешно бебетата и много радост да им носят в бъдеще.



АнМари, честит ти именик  bouquet
Я да се стягаш, ти си толкова позитивен човек, никакви дупки Naughty

# 672
  • Мнения: 54 413
Ан Мари , честит ти именник и от мен ! Все повече да бърбори и много да те радва !   bouquet

Това с дупката хич не ми харесва , да вземеш да излизаш от нея веднага ! Heart Eyes
Алекс от кога е на градина ?
Аз вече така съм се заела с подготовката за учебната година , че не ми остава време за нищо . От тази година сме с униформа , да не казвам колко са скъпи ! Rolling Eyes

seawishHug

Честито дъщеричка !  bouquet Моята дъщеря също е родена на 26 август . Grinning Само , че тя е родена в 28 седмица . Бъди силна , ще се справи Дария , не е толкова малка . Peace

motoneti , стискам палци и за твоят юнак ! Praynig

Целувки на всички ! Heart Eyes
Бебенцата да са здравички и да растат бързо ! Hug

# 673
  • София,
  • Мнения: 4 267
Честит именник Ан - Мари, да ти е жив и здрав и да слуша, да му хареса много на градинката и да свикне бързо!
Честито и на останалите именници, които празнуват днес!
Вероника още спи, но ще я будя, че нещо е обявила бойкот на следобедния сън, явно като спи сутрин до девет - девет и половина и се наспива и на обяд няма заспиване, събота и неделя не е спала въобще, а вчера заспа но чак в 15.30 и спа точно един час, расте си вече и така като не спи немога никаква работа да си свърша от нея.  Sick
Днес се чудя пак какво да правим, нямаме работа, чудя се къдеда я изведа, нещо и колелото неще да го кара? newsm78

Надявам се днес малките бебенце да са добре и само да растат!
Много сили на техните майки!!! Hug

# 674
  • София
  • Мнения: 3 414
Честит Именник АН  bouquet
аз ту влизам ту излизам от дупки
Ще се моля за бебенцата ви Praynig

Общи условия

Активация на акаунт