Отговори
# 720
  • Мнения: 1

Чок мерак се вижда в очите им Mr. Green Къде ли е Елма да прегледа и зениците на Демир Joy Joy

# 721
# 722
  • Мнения: 273



Как хубаво говори Демир по телефона  Joy

И как хубаво го гледа Аси Joy Joy

То и гласът му е много приятен  Embarassed Embarassed

# 723
  • Мнения: 273

Чок мерак се вижда в очите им Mr. Green Къде ли е Елма да прегледа и зениците на Демир Joy Joy

Няма нужда да стигаме до зениците му, защото любовта е навсякъде около тях, че даже преминава и през екраните  Joy Joy

# 724
# 725
  • Мнения: 1

То и гласът му е много приятен  Embarassed Embarassed

Кате Hug,знаем,че Мурат ти е слабост Mr. Green

# 726
  • Мнения: 273


Колко нежно държи пръстите й Hug

# 727
  • Мнения: 273

То и гласът му е много приятен  Embarassed Embarassed

Кате Hug,знаем,че Мурат ти е слабост Mr. Green

Слабост ми е, но като има опашка, все съм най-отзад - не ме пускате с предимство, че ми е слабост  Joy Joy

# 728
  • Мнения: 273



Уговарят се кой да отиде за наградите  Joy Joy

# 729
# 730
  • Мнения: 1
Обърках се вече с клипчетата - кое е пускано,кое не Rolling Eyes,но слагам едно....



http://www.youtube.com/watch?v=JvrAVFwDVbM&feature=related

# 731
  • Мнения: 2 131

Чок мерак се вижда в очите им Mr. Green Къде ли е Елма да прегледа и зениците на Демир Joy Joy

Няма нужда да стигаме до зениците му, защото любовта е навсякъде около тях, че даже преминава и през екраните  Joy Joy

Кате  ако не беше така ,че любовта да усетим от екрана нямаше да сме тук и да тръпнем за новини за сериала им , а те никой ни вопъл ,ни стон , направо съм Чок  , Чок  шашардисана #Crazy #Crazy

# 732
  • Мнения: 273



Ааааааааааааааа  Embarassed Embarassed

# 733
  • Мнения: 273

Чок мерак се вижда в очите им Mr. Green Къде ли е Елма да прегледа и зениците на Демир Joy Joy

Няма нужда да стигаме до зениците му, защото любовта е навсякъде около тях, че даже преминава и през екраните  Joy Joy

Кате  ако не беше така ,че любовта да усетим от екрана нямаше да сме тук и да тръпнем за новини за сериала им , а те никой ни вопъл ,ни стон , направо съм Чок  , Чок  шашардисана #Crazy #Crazy

Свет, ще свикнеш да не получаваш отговори на въпросите си  Peace Дори така е по-вълнуващо - гадаем какво мислят и чувстват  Joy Joy

# 734
  • Мнения: 273


Очаква ги щастлива любовна нощ  Hug

Общи условия

Активация на акаунт