Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum)~ 27"Искам винаги да ми казваш любов моя"

  • 30 612
  • 715
  •   1
Отговори
# 495
# 496
  • Сливен
  • Мнения: 15
Добро утро народе

# 497
  • Мнения: 56
Добро утро братчетке  Mr. Green
Я казай сега ти какви пари искаш от Мамето ми  Naughty че и лихви слагаш  Thinkingте са ми за бонбони така да знаеш  Mr. Green искаш да ме лишиш от това ли  Rolling Eyes  аз без тях не мога ставам лоша  Whistling Whistling

# 498
  • Мнения: 56
Рейтинга  Peace

tarıh 06/05/2011
hedef kıtle total

s no program adı kanal baslangıc sure ® amr % shr %
1 hanımın cıftlıgı kand 20:58:44 1:36:29 10,37% 26,48%
2 adını ferıha koydum show 20:48:11 2:00:41 8,62% 22,39%
3 hanımın cıftlıgı (ozet) kand 19:59:20 0:45:31 5,10% 14,81%


tarıh 06/05/2011
hedef kıtle a/b

s no program adı kanal baslangıc sure ® amr % shr %
1 hanımın cıftlıgı kand 20:58:44 1:36:29 9,02% 25,00%
2 adını ferıha koydum show 20:48:11 2:00:41 8,82% 24,83%
3 cocuklar duymasın atv 20:19:17 1:43:00 5,96% 17,00%

# 499
  • Сливен
  • Мнения: 15
Добро утро братчетке  Mr. Green
Я казай сега ти какви пари искаш от Мамето ми  Naughty че и лихви слагаш  Thinkingте са ми за бонбони така да знаеш  Mr. Green искаш да ме лишиш от това ли  Rolling Eyes  аз без тях не мога ставам лоша  Whistling Whistling

тя сама ми напомни че има да ми дава парички  hahaha а ти не си ли чувала че колкото по късно дадеш някакви пари толкова повече пари трябва да върнеш  Rolling Eyes аз ако и ги бях взела щяхме да си ги разделим и кака каза че ни заведе на луна парка  Whistling

# 500
  • Мнения: 56
Добро утро братчетке  Mr. Green
Я казай сега ти какви пари искаш от Мамето ми  Naughty че и лихви слагаш  Thinkingте са ми за бонбони така да знаеш  Mr. Green искаш да ме лишиш от това ли  Rolling Eyes  аз без тях не мога ставам лоша  Whistling Whistling

тя сама ми напомни че има да ми дава парички  hahaha а ти не си ли чувала че колкото по късно дадеш някакви пари толкова повече пари трябва да върнеш  Rolling Eyes аз ако и ги бях взела щяхме да си ги разделим и кака каза че ни заведе на луна парка  Whistling
Добре айде  Stop ама да не се повтаря  hahaha hahaha да ми измъчваш Мамето ,че кога ще ходим на лунапарка аз искам на блъскащите колички да се кача искам и на картинг да ме заведете малко скъпо ще ви излезе с мене  Joy 

# 501
  • Варна
  • Мнения: 2 380
Момичета трябва ми някоя песен която да е в синхрон с тревогите на Фери в болницата но не се сещам нищо  Thinking Искам да направя клипче

# 502
  • Сливен
  • Мнения: 15
Момичета трябва ми някоя песен която да е в синхрон с тревогите на Фери в болницата но не се сещам нищо  Thinking Искам да направя клипче
Хриси аз ти предлагам тази Sertap Erener - Bir Caresi Bulunur

# 503
  • Варна
  • Мнения: 2 380
Момичета трябва ми някоя песен която да е в синхрон с тревогите на Фери в болницата но не се сещам нищо  Thinking Искам да направя клипче
Хриси аз ти предлагам тази Sertap Erener - Bir Caresi Bulunur
Добра идея   bouquet Отивам да я разработвам  hahaha

# 504
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Вилииииииии, давай знамената на  формулата

# 505
  • Мнения: 56
Вилииииииии, давай знамената на  формулата
Чакай че ме хвана неподготвена  Whistling Whistling ей сега ги вадя пак за Маса ли сме пак  newsm78 кога беше предната формула  Mr. Green дата

# 506
  • Мнения: 0
Разговора на Емир и Фериха,след като Емир се събужда.

Емир:Фериха!
Фериха:Емир!Събуди се.Не,недей да се уморяваш.Аз да извикам лекар.
Емир:Не отивай.
Фериха:Вече няма да отивам никъде.
Емир:Не знам как стана,но аз те усетих,че си с мен.
Фериха:Вече завинаги съм с теб.Има много неща за говорене.Има много неща за разказване.
Емир:Обичам те!
Фелиха:И аз те обичам!Спомняш ли си,че седяхме заедно на пейката в болницата?Когато ти спеше,аз те чаках на онази пейка.Мислех за нас.Липсваха ми старите ни дни.Много ми липсваш.Аз сега имам една работа,която трябва да направя,но веднага ще дойда.Ще говорим всичко.На онази пейка ще седим заедно.

# 507
  • Мнения: 21 201
Еми, безкрайно БЛАГОДАРЯ, че уважи молбата ми и преведи първият диалог, за който те бях помолила. Ще е нахално ли от моя страна да ти подскажа, кои диалози да преведеш?

# 508
  • Мнения: 0
Ще е нахално ли от моя страна да ти подскажа, кои диалози да преведеш?
Казвай.

# 509
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Вилииииииии, давай знамената на  формулата
Чакай че ме хвана неподготвена  Whistling Whistling ей сега ги вадя пак за Маса ли сме пак  newsm78 кога беше предната формула  Mr. Green дата

17.04

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт