Новия каталог на Ейвън - въпросчета за някои продукти

  • 6 444
  • 121
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Да питам клуба на знаещите - за червилото, демонстрирано на стр. 8
http://anew.hit.bg/catalog/index.html
Ейвън Голд - цветът, който носи мадамата. Как е червилото? По-хидратиращо и мазно, или сухо? Трае ли? Конкретно тои цвят някой ползвал ли го е?

А също и за металическите спирали от стр. 92-93 (тук дано се включи и Над-Таб Simple Smile) - изкушавам се силно от червеникавата 'Аметист', но какво представлява реално? Има ли ползвали ги? А за другите два цвята някой нещо да каже?

Благодаря на tanya.zagorcheva за качения каталог он-лайн Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 10 324
Да питам клуба на знаещите - за червилото, демонстрирано на стр. 8
http://anew.hit.bg/catalog/index.html
Ейвън Голд - цветът, който носи мадамата. Как е червилото? По-хидратиращо и мазно, или сухо? Трае ли? Конкретно тои цвят някой ползвал ли го е?

А също и за металическите спирали от стр. 92-93 (тук дано се включи и Над-Таб Simple Smile) - изкушавам се силно от червеникавата 'Аметист', но какво представлява реално? Има ли ползвали ги? А за другите два цвята някой нещо да каже?

Благодаря на tanya.zagorcheva за качения каталог он-лайн Simple Smile
Включвам се  Mr. Green ама няма да съм ти много полезна... и двете не съм ги ползвала, но ще си взема спиралата в събота и ще ти кажа отзиви  Wink
И от мен едно огромно мерси на Таня   bouquet

# 2
  • Мнения: 2 596
Бу, аз за това червило точно този цвят съм си поръчала тестер, но ще ми го донесът чак на 15.12, за да може, ако ми хареса да си го взема на втора поръчка.

# 3
Да питам клуба на знаещите - за червилото, демонстрирано на стр. 8
http://anew.hit.bg/catalog/index.html
Ейвън Голд - цветът, който носи мадамата. Как е червилото? По-хидратиращо и мазно, или сухо? Трае ли? Конкретно тои цвят някой ползвал ли го е?

А също и за металическите спирали от стр. 92-93 (тук дано се включи и Над-Таб Simple Smile) - изкушавам се силно от червеникавата 'Аметист', но какво представлява реално? Има ли ползвали ги? А за другите два цвята някой нещо да каже?

Благодаря на tanya.zagorcheva за качения каталог он-лайн Simple Smile

Spetzialno za metali4eskite tzvetove o6te mai nikoi neznae kak sa ,no az izpolzvam su6tata spirala samo4e normalno 4erno i sum mnogo dovolna ot neia!!!

# 4
  • Мнения: 3 835
Като цвят Gold Dipped го има и при Ultra Color Rich. Имам приятелка, на която това е любимият цвят - кафяво-златист, по-светъл е от каталога. Но на нея не стои така, как да кажа овлажнено.
Аз пък съм си харесала цвят Skin. Дано да ми отива.  Blush

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Spetzialno za metali4eskite tzvetove o6te mai nikoi neznae kak sa ,no az izpolzvam su6tata spirala samo4e normalno 4erno i sum mnogo dovolna ot neia!!!
Нормалното черно го знаем Simple Smile Специално за металическите питам...в ЛС Nad_tab изказа предположение, че ще са доста лъцкави и неподходящи за всеки ден...хм.
Биси (или който се включи пръв) - колко струва една мостра и колко е голяма? Да си поръчам и аз...

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 779
От кого мога да си поръчам нещо от този каталог?

# 7
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
И аз разгледах каталога и си харесах доста неща.
Искам да попитам за спиралата от стр.98-99,добра ли е? Някол взел ли си е такава? А за лъскавите също се интересувам,и ще чакам отзивите ви.Че да се лъсна и аз за празниците. Laughing


От кого мога да си поръчам нещо от този каталог?

И мен това ме интересува.

# 8
  • Мнения: 8 464
Ами аз съм представител,така че ако искате,заповядайте,ще ви оставя телефон на лични. Laughing

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
Бу, мострите на червилата (преди години) струваха между 30-40 стотинки в зависимост от цената на самото червило. Аз няколко пъти съм си вземала по десетина на веднъж и така си избирам (пробвайки) своя цват. Предпочитам серията Ultra Color Rich и не харесвам Color Trend. Първите са мазнички, плътни, ароматни, но не особено трайни. Вторите ....... хмммм абе не ми допадна нито една от мострите. Трайните преди нямаха мостри, но съм си вземала червило. Трайно е но ми изсушаваше устните и се люспеха. Освен това като го почистя ми оставаше някаква следа все едно съм била с химическо червило и това не ме кефи Rolling Eyes. Доста са малки мострите ...... все пак не може да си иска повече от тях де  Wink

# 10
  • Мнения: 857
Някой пробвал ли е гланца на 3та страница,че ми харесва как стои на картинката.Ами на живо как ли е? newsm78

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Яна (2 в 1), мерси Simple Smile
За две-три намазвания ще стигнат, надявам се, да мога да преценя дали ми допада Simple Smile

# 12
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Някой пробвал ли е гланца на 3та страница,че ми харесва как стои на картинката.Ами на живо как ли е? newsm78


Този гланц специално не съм го ползвала, но мисля, че не си заслужава цената. Аз лично ползвам гланц на "Manhattan" Twist and Taste 2 in 1, чиято цена е 8-9 лв. Т.Е. по-евтин с близо 5лв., а и, смятам, ще се съгласиш, че марката "Manhattan" е по-реномирана от "Avon".

# 13
  • Мнения: 1 002
Някой пробвал ли е гланца на 3та страница,че ми харесва как стои на картинката.Ами на живо как ли е? newsm78


Този гланц специално не съм го ползвала, но мисля, че не си заслужава цената. Аз лично ползвам гланц на "Manhattan" Twist and Taste 2 in 1, чиято цена е 8-9 лв. Т.Е. по-евтин с близо 5лв., а и, смятам, ще се съгласиш, че марката "Manhattan" е по-реномирана от "Avon".
13.5 е цената на спирала , тоя гланц, молив за очи и розова чантичка за грим , ако си купиш продукти за 19 лева от каталога ...
на снимката наистина седи много добре , но никога не съм си купувала гланц на ейвън , та не знам какво е в действителност

# 14
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Гланцовете Ейвън не са лоши, ползвала съм 2 цветни и един безцветен, но за цената им - тц, има по-добри алтернативи. Това от 3 стр. специално ми се вижда ужасно силно розово, което би стояло добре само на определен тип жени с бледа кожа...аз ако сложа такова, ще стана като от манган ма'ала.

# 15
  • Мнения: 1 002
цветовете не винаги отговарят , все пак фотошопа/корела  доста променя действителността ...
аз съм с такава кожа и коса и ми харесва - толкова е сочно на нейните устни Simple Smile

# 16
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Някой пробвал ли е гланца на 3та страница,че ми харесва как стои на картинката.Ами на живо как ли е? newsm78


Този гланц специално не съм го ползвала, но мисля, че не си заслужава цената. Аз лично ползвам гланц на "Manhattan" Twist and Taste 2 in 1, чиято цена е 8-9 лв. Т.Е. по-евтин с близо 5лв., а и, смятам, ще се съгласиш, че марката "Manhattan" е по-реномирана от "Avon".
13.5 е цената на спирала , тоя гланц, молив за очи и розова чантичка за грим , ако си купиш продукти за 19 лева от каталога ...
на снимката наистина седи много добре , но никога не съм си купувала гланц на ейвън , та не знам какво е в действителност


Спец. за тази оферта в този каталог не съм разбрала наистина, но този гланц(Glazewear) по принцип си е скъп. Варира м/у 11-14 лв.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
Яна (2 в 1), мерси Simple Smile
За две-три намазвания ще стигнат, надявам се, да мога да преценя дали ми допада Simple Smile
оооооооооо, гарантирам че ще можеш да си го ползваш поне седмица

# 18
  • София
  • Мнения: 10 324
От кого мога да си поръчам нещо от този каталог?
Ами можеш вече да поръчваш, аз ще си пусна първара поръчка в четвъртък.
Бу, мострите ще ти стигнат за доста време. Така че смело си поъчай 10ина цвята  Mr. Green така хем ще видиш, кое червило ти стой най добре, хем ще имаш за всякакви поводи  Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 5 828
Тези златните червила имат ли мостри?
На мен ми хареса капучиното  Simple Smile
Аз ползвам предимно гланцове и мога да кажа, че съм доволна от Ейвънските, последно миналия път си купих от металическите - марвелос метал /скапа ми се латиницата  newsm78 /, доста е блестящ. В новия каталог ми хареса комбинацията на 97 страница - лака и гланца Аметист, особено лака  thumbsup
А гланцовете на редовна цена са 8,90, а намалена в момента 6,50, обаче аз не знам някой да купува на редовна  Thinking

# 20
  • Габрово
  • Мнения: 403
И аз да питам нещо - как си поръчвате ФДТ по каталог  newsm78? Как си улучвате цвета? Удачен вариант ли са комбинациите 2в1 ФДТ пудра (такова нещо има на стр.115 горе в дясно... И някой ползвал ли е това кремче пак на стр. 115 тонираното?

# 21
  • Мнения: 8 464
И аз да питам нещо - как си поръчвате ФДТ по каталог newsm78? Как си улучвате цвета? Удачен вариант ли са комбинациите 2в1 ФДТ пудра (такова нещо има на стр.115 горе в дясно... И някой ползвал ли е това кремче пак на стр. 115 тонираното?
Фон дьо тен отказвам да поръчам на някого,ако не е сигурен,какъв цвят иска.Или се поръчва мостра-всеки представител може да поръча или се гледа по цветова карта,която пак преставителят я дава,но и там не са много реални цветовете.Общо взето аз не рискувам да поръчвам такова нещо без да съм наясно,какво се очаква,защото после разправиите по връщането на продукта ще са за моя сметка.
Искай мостри!

# 22
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Девойки...а кой е най-новия каталог? Аз имам като последен кампания 01/2006, но в На пазар се говори за някакъв 'нов', където имало метър-жираф - аз нямам никакви животни в моя...

# 23
  • София
  • Мнения: 5 828
Девойки...а кой е най-новия каталог? Аз имам като последен кампания 01/2006, но в На пазар се говори за някакъв 'нов', където имало метър-жираф - аз нямам никакви животни в моя...

Жирафът е в Орифлеймския каталог за декември, ама май беше доста скъп  newsm78

# 24
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Жирафът е в Орифлеймския каталог за декември, ама май беше доста скъп newsm78
Разгадах загадката, благодарение на Амидала. Simple Smile Цената е 15 лв, доколкото разбрах.

# 25
  • София
  • Мнения: 5 828
жирафчета   
Струва 15,90 даже  Shocked

# 26
  • Мнения: 35 998
жирафчетата са голям боклук, взех за беба 'Играчка за куклен театър Жирафчо' - за тези пари ще купя нещо 100 пъти по-хубаво!!!

# 27
  • Мнения: 35 998
ръстомерът се е свършил вече, дали ще има нова доставка - не е ясно

# 28
  • София
  • Мнения: 10 324
Mомичета, няма да мога да ви дам отзиви за спиралата в събота.... болна съм и не съм пускала поръчка... та ако не ви е късно, другата седмица  Hug

# 29
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Наденце, оздравявай бързо.
Аз май първа ще докладвам за спиралата Simple Smile Поръчах я, дано не се разочаровам.

# 30
  • Мнения: 2 596
И аз разгледах каталога и си харесах доста неща.
Искам да попитам за спиралата от стр.98-99,добра ли е? Някол взел ли си е такава?
Иренка, исках да ти кажа, че аз си поръчах тази спирала от миналия каталог. Много съм доволна, до сега съм ползвала много от спиралите на Ейвън, но тази е още по-добра. Аз съм по принцип с дълги мигли, но с тази ми стават още по извити и е много красиво и естествено.

# 31
  • Мнения: 7 186
Аз си поръчах една спирала от тези лъскавите- цвят оникс се води. Като ми дойде ще дам отзиви. Simple Smile

# 32
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
O, Лейди Simple Smile ще ми е интересно да прочета как е. Аз Аметист си поръчах и ми е чудно как ще е. Със съветите на Над-таб си избрах марка червена спирала, но тази като е блестяща, се чудя как ще стои.

# 33
  • София
  • Мнения: 5 828
Пробвах от новите спирали - Onyx, много тъмно сиво, стои като черно, никакви блясъци, лъскавини, метални нюанси, искрящ поглед, нищо   Naughty

# 34
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Тоест не ти харесва? А напластява ли много? Аз се притеснявам да не натрупва много, че не обичам - откъм мигли съм надарена бая и ако натрупват спиралите, ставам като с изкуствени мигли.

# 35
  • София
  • Мнения: 5 828
Не че не ми харесва, но си е най-обикновена черна спирала, аз исках и очаквах да блещука някакси, като на картинката  newsm78
Иначе от тези спирали 3 в 1 и преди съм си купувала черна - не е лоша, но не е и нещо особено, не съм забелязала да напластява, даже аз слагам по два пъти. За сега най ми харесва двойната спирала от Ейвънските.

# 36
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Агр! Дано не си права за всички спирали от серията...тъкмо си взех червена на Л'ореал и ще ме е яд да ми се повтори просто червена от Ейвън.

# 37
  • София
  • Мнения: 5 828
Много ми е интересно как стои червена спирала  newsm78
Тази на Лореал хубава ли е, на миглите червено ли стои?

# 38
  • Варна
  • Мнения: 6 878
A kремовете ползвали ли сте, тези обикновените на стр.77? Или на следващата страница?
До сега си купувах на Гарние, не съм ползвала по скъпи. Да не са някои мазни и гадни?
А за почистващите продукти някой може ли да каже добра дума? Grinning Бу, извинявай че ти ползвам темата ама няма къде другаде а питам. Rolling Eyes

# 39
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Амидала, отлично стои Simple Smile много меко подчертава очото. Тя е цвят бордо, не стои червено - червенее само на пряко слънце. Иначе е мек цвят, по-скоро кафяв. Аз съм много доволна. Изобщо от доста време избягвам черни спирали - първо минах на тъмносиня (също много хубаво стои, ползвам на Ейвън една), сега тази...вече като сложа черно, много странно ми  изглежда. Както споменах, съм надарена с мигли, и като ги начерня, чак странно подчертани ми се виждат...Препоръчвам червената спирала Simple Smile Аз взех Панорамик Кърл (благодаря на nad_tab за помощта при избора на марка). Има в червено на Буржоа Пъмп-ит-ъп (но четката ми се видя рядка) и на Лаш архитект (но е по-скъпа).

Флаш, майка ми беше взела дневен такъв и беше доволна. Тези серии са си хубави - взимай смело.

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
A kремовете ползвали ли сте, тези обикновените на стр.77? Или на следващата страница?
До сега си купувах на Гарние, не съм ползвала по скъпи. Да не са някои мазни и гадни?
А за почистващите продукти някой може ли да каже добра дума? Grinning Бу, извинявай че ти ползвам темата ама няма къде другаде а питам. Rolling Eyes
от кремовете ползвам зелената серия с Алое и авокадо за смесена кожа. Нощния крем е фантастичен, дневния леко ми мазнее (ама само в началото). Имам цялата серия и като общо казано съм доволна. Единствения недостатък за мен е, че не ми допада особено миризмата. Харесвах много старата серия само с Алое. Моя приятелка също с проблемна кожа ползваше ботанксорс+ и беше супер доволна..  Почистващите продукти ми харесват (особено един зелен гел дето вече го няма....), в ресия Алое е по-скоро измиваш гел, не се пени и остава креместо на лицето, а аз обичам кожата ми да скърца (така я чувствам чиста). Маските също харесвам..... Мен обаче пък спиралите не ме хвърлят във възхита, че обратно на Бу търся ефекта на гъстите мигли, а с тяхните спирали миглите ми изглеждат само сресани  newsm78. Аз също имам материал (за миглите), но тъй като обичайно това ми е единствения грим ми се ще да е силно подчертан и пак не изглеждам натруфено Simple Smile.

# 41
  • Мнения: 35 998
А за почистващите продукти някой може ли да каже добра дума? Grinning

зависи за каква кожа търсиш

бях писала нейде по темите - зелената пяна и синия крем за почистване /на него пише без измиване, но аз винаги хвърлям една вода после/ ми харесват; от по-евтината серия бях взимала преди да я обновят, не са лоши, но не блестят с нещо и няма да повторя; наканила съм се на измиващия гел Аню, когато го намалят - ще си взема Sunglasses

# 42
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Яна (2 в 1), от зеления и оранжевия измиващ гел Solutions на мен ми скърца кожата...но много се изсушава. Затова ползвам Аню 2в1 измиващ гел с кислород, както и синята измиваща - и аз като Бубанка винаги я отмивам, обаче.
А от спиралите - Extreme volume на мен добре ми натрупва, докато Astonishing length (синята ми е такава) само сресва, както казваш.

# 43
  • София
  • Мнения: 5 828
Току що се лакирах /между другото съм на работа  Embarassed/ с лак Блестящ скреж от серията Colour Trend, и да ви кажа много ми харесва, блестящите частици не се толкова едри като на снимката в каталога, а по финни и много нежно блести, сигурно ще има ефект и върху друг лак, но и така ми харесва  Grinning

# 44
  • Мнения: 1 798


наканила съм се на измиващия гел Аню, когато го намалят - ще си взема Sunglasses
Ако говориш за този на аню 25+ е страхотен,като го намалят 2-3 ще си взема. Crazy

# 45
  • Мнения: 5 317
На страница 96-97 има някакви декорации за маникюр.Някой да има впечатления от тях?

# 46
  • Мнения: 3 835
Току що се лакирах /между другото съм на работа  Embarassed/ с лак Блестящ скреж от серията Colour Trend, и да ви кажа много ми харесва, блестящите частици не се толкова едри като на снимката в каталога, а по финни и много нежно блести, сигурно ще има ефект и върху друг лак, но и така ми харесва  Grinning

Аз пък предпочитах да е като на снимката и отначало не го харесвах. Днес обаче една колежка се беше лакирала с него и наистина е много нежен.  Simple Smile

Сега съм си го сложила върху друг лак и стои много красиво, направо ми създава новогодишно настроение  Laughing

# 47
  • Мнения: 521
ot str.110 ima edin zazdravitel za nokti,nqkoi polzval li go e?hubav li e?

# 48
  • Мнения: 1 798
Моите нокти се цепят ужасно,ползвала съм всички неща на Ейвън за нокти,не съм доволна,каквито си ми бяха ,люспят си се и сега. Close
Новия крем за 30+ ми го подари систъра,аз съм на 26 все още и малко й се засегнах,ама мазах снощи и двете пъпки ,които бях чоплила упорито ги няма днес сутринта. #CrazyЩе си се мажа,нищо че е за 30+,на други марки  кремовете като нямат възрастови ограничения и майки и дъщери се мажат с едно и също.

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
А някоя от вас ползвала ли е Овлажняваш крем с лек тониращ ефект и фактор 20 и фдт Невидим воал? Интересува ме дали матират (не ми се ще да лъщя) и доволни ли сте като цяло. Ще ми се да си купя евтин продукт защото определено няма да го ползвам често Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 1 798
Крема с тониращ ефект ползвам,първоначално не ми хареса,ама аз съм много бяла, а и на опаковката пише-първо -по-малко да се слага.След 3-4 дни кожата ми даже имаше хубав цвята/бяла съм като сирене иначе/.Чудесен е за мазна кожа,мойта е лъщяща,но с него е ок.

# 51
  • София
  • Мнения: 10 324
А някоя от вас ползвала ли е Овлажняваш крем с лек тониращ ефект и фактор 20 и фдт Невидим воал? Интересува ме дали матират (не ми се ще да лъщя) и доволни ли сте като цяло. Ще ми се да си купя евтин продукт защото определено няма да го ползвам често Rolling Eyes
Akо си много бяла. не става, разликата с шията става много очевадна. Иначе крема е хубав ако си със смесена кожа... от ФДТ-на няма наблюдения  Wink

# 52
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Кажете ми,хубави ли са пудрите на Ейвън? Аз бях до онзи ден с такава на Орифлейм,не беше лоша,но Алекс я натроши и сега трябва да си купя друга-каква?

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
Akо си много бяла. не става, разликата с шията става много очевадна. Иначе крема е хубав ако си със смесена кожа... от ФДТ-на няма наблюдения  Wink
Над-таб, благодаря ти много. Полезна си ми както винаги Simple Smile. Ти ли ще дойдеш или аз да идвам да те водя на ресторантАЗ вече си поръчах фдт, продуктите от серията алое (за които така и не ти благодарих), лосион за тяло бадем (от нетната), и една маска на Pure ****(нещо си)
Значи крема ще остане за следващия път, пък ми се ще и да чуя повече отзиви за блестящите спирали Rolling Eyes

# 54
  • София
  • Мнения: 10 324
Кажете ми,хубави ли са пудрите на Ейвън? Аз бях до онзи ден с такава на Орифлейм,не беше лоша,но Алекс я натроши и сега трябва да си купя друга-каква?
Аз не ползвам пудра, но 19 годишната ми сестра ползва  Mr. Green тя много харесва двойните пудри дето са ФДТ+пудра. Ако навиеш представителя ти да ти взема поне 2 цвята и после да върне неподходящия, ще е най-добре... иначе няма как да уцелиш цвета. Тя харесва и пудрата с блестяши частички, но я ползва като руж  Sick
Аз ползвам перлите... много нежно и естественно седят.

Над-таб, благодаря ти много. Полезна си ми както винаги Simple Smile. Ти ли ще дойдеш или аз да идвам да те водя на ресторант
О.... ще ти го припомня лятото като минаваме през Бургас  Mr. Green

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
О.... ще ти го припомня лятото като минаваме през Бургас  Mr. Green

# 56
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Кажете ми,хубави ли са пудрите на Ейвън? Аз бях до онзи ден с такава на Орифлейм,не беше лоша,но Алекс я натроши и сега трябва да си купя друга-каква?
Аз не ползвам пудра, но 19 годишната ми сестра ползва  Mr. Green тя много харесва двойните пудри дето са ФДТ+пудра. Ако навиеш представителя ти да ти взема поне 2 цвята и после да върне неподходящия, ще е най-добре... иначе няма как да уцелиш цвета. Тя харесва и пудрата с блестяши частички, но я ползва като руж  Sick
Аз ползвам перлите... много нежно и естественно седят.



Ами,не съм близка с представителката Confused,как да я помоля.
Кое е по-добре пудрата или перлите? Само трябва наистина да помисля как ще си уцеля цвета newsm78

# 57
  • Мнения: 786
А успокояващия околоочен от 69 стр. някой ползвал ли е и може ли да даде отзиви? Аз много съм се навила на зеления несесер и се чудя как да скалъпя сумата newsm78 Освен него мисля да пробвам и от същата стр. тониращия крем, но май вече доста ми избеля лицето от лятото насам, та май ще се почудя още.
А от зелената матираща пудра отзиви...

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
А успокояващия околоочен от 69 стр. някой ползвал ли е и може ли да даде отзиви?
моята представителка го ползва и казва че е супер и много икономичен (аз ползвам този с алоето и също много го харесвам)
за пудрата каза че е само матираща (за мазна кожа), но не е цветна и покривна - по-скоро за успокояване на проблемна кожа

# 59
  • София
  • Мнения: 10 324
Ами,не съм близка с представителката Confused,как да я помоля.
Кое е по-добре пудрата или перлите? Само трябва наистина да помисля как ще си уцеля цвета newsm78
Зависи какво търсиш... пудрата(не зелената) покриват, малко или много, перлите придават блясък.

# 60
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
А някоя от вас ползвала ли е Овлажняваш крем с лек тониращ ефект и фактор 20
Ако имаш предвид Visual Perfection, аз съм много доволна. Матира приятно и наистина поприкрива нЕкои дефекти, от сорта на зачервена кожа и прочие, стига да е е трагично положението, разбира се. Придава по-свеж вид на неотпочинало лице. След като се нанесе, иска да поседи едно 10 минути, преди да се нанесе гримът, ако ще има такъв, за да попие добре.

# 61
  • БГ
  • Мнения: 735
А някоя от вас ползвала ли е Овлажняваш крем с лек тониращ ефект и фактор 20 и фдт Невидим воал? Интересува ме дали матират (не ми се ще да лъщя) и доволни ли сте като цяло. Ще ми се да си купя евтин продукт защото определено няма да го ползвам често Rolling Eyes

фд-тена се супер, не лъщи а се слива  с кожата,аз съм много доволна

# 62
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ами,не съм близка с представителката Confused,как да я помоля.
Кое е по-добре пудрата или перлите? Само трябва наистина да помисля как ще си уцеля цвета newsm78
Зависи какво търсиш... пудрата(не зелената) покриват, малко или много, перлите придават блясък.

Ами аз незнам какво точно търся Confused. Кожата ми е смесена към мазна,с този блясък няма ли да се лъсна ? Embarassed Embarassed Embarassed

# 63
  • Мнения: 35 998
няма да лъснеш, стой много добре, но моят го подарих, защото ми дразнеше очите
/по принцип плача в буквалния смисъл от кремове с химичен СЗФ, а на Орифлейм и на Ейвин са точно такива, за съжаление/

# 64
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Ами аз незнам какво точно търся Confused. Кожата ми е смесена към мазна,с този блясък няма ли да се лъсна ? Embarassed Embarassed Embarassed
За перлите мисли като за руж, не като за пудра. Ако се напудри лицето с тях, ще добие доста екзотичен вид, тъй като те имат не само блясък, но и цвят...
Аз ползвам перлите точно като руж (и сенки на клепачите за дневен грим). Блясъкът им не е лъщящ.
За основа по-добре вземи тониращ крем или нормален крем+пудра или фдт, щом кожата ти е към мазна; вариант 2 - тоник и крем с матиращ ефект, отгоре им - грим (но тези тоници обикновено са на спиртна основа, така че може да изсушат кожата, освен ако това не те тревожи).

# 65
  • Мнения: 4 371
А някоя от вас ползвала ли е Овлажняваш крем с лек тониращ ефект и фактор 20
Ако имаш предвид Visual Perfection, аз съм много доволна. Матира приятно и наистина поприкрива нЕкои дефекти, от сорта на зачервена кожа и прочие, стига да е е трагично положението, разбира се. Придава по-свеж вид на неотпочинало лице. След като се нанесе, иска да поседи едно 10 минути, преди да се нанесе гримът, ако ще има такъв, за да попие добре.

Aз го имам този крем и изобщо не съм доволна. Кожата ми е смесена и като се намажа с него лъсвам като някоя мазна баничка Sick А и в интерес на истината очаквах да е като един крем на Виши, който е с цвят на фон дьо тен, но си е крем. Не помня как се казваше newsm78 А и никакви дефекти не прикрива Tired Намазха си половината лице с крема да видя има ли разлика в цвета на тена или не, на дневна светлина се гледах и в банята на лампа ходих и никаква разлика няма с ненамазаната ми половина. Кожата ми е матова, ако това има някакво значение Blush

# 66
  • София
  • Мнения: 6 743
Моля да ми препоръчате ФДТ.Може и да не е на AVON  - важното е да е хубав и да не е НЕПРИЛИЧНО скъп  Embarassed
И по принцип колко по-тъмен от кожата е по-добре?И задължително ли върху ФДТ се слага пудра???
Ох,много въпроси много нещо - ще ме извините ама като съм невежа  Blush

# 67
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Aз го имам този крем и изобщо не съм доволна. Кожата ми е смесена и като се намажа с него лъсвам като някоя мазна баничка Sick
Дуци, и аз лъщя, но се оказа, че е само първите минути, докато попие добре. В началото го мажех, после прикривах блясъка с пудра и псувах наум к'ъв е тоя тониращ крем...после почнах да оставям да поседи 10 минути, преди да процедирам нататък (перли за лице вместо руж и спирала) и резултатът е доста по-добър, не лъщи. И аз съм със смесена към суха кожа, само леко матова.

# 68
  • Мнения: 4 371
Дуци, и аз лъщя, но се оказа, че е само първите минути, докато попие добре. В началото го мажех, после прикривах блясъка с пудра и псувах наум к'ъв е тоя тониращ крем...после почнах да оставям да поседи 10 минути, преди да процедирам нататък (перли за лице вместо руж и спирала) и резултатът е доста по-добър, не лъщи. И аз съм със смесена към суха кожа, само леко матова.
Бу, целия ден ми седи мазно лицете, най-вече челото hahaha hahaha
Но пък аз не слагам пудра Thinking Ползвам си го за дневен крем. Грешка, исках да го ползвам. По принцип мразя да си купувам козметика за лице от каталозите. И защо ли сега ги направих Confused
Както и да е.

# 69
  • Мнения: 2 596
Ами да ви питам, Ейвън нали нямат острилка за моливи? Гледах, гледах, пък не видях. Купих си ей този молив , а малчо бързичко ми го счупи и сега няма с какво да го подостря. Имам само острилката на Орифлейм, но тя става само за тънки моливи.

# 70
  • Мнения: 7 186
Ами да ви питам, Ейвън нали нямат острилка за моливи? Гледах, гледах, пък не видях.
Имам само острилката на Орифлейм, но тя става само за тънки моливи.

Абе имаха някаква острилка по едно време ама не знам дали става за тези моливи, щото са бая дебели. Аз имам същия молив и острилки на Орифлейм и Цептер ама на нито една не става. Confused Специално него го остря с острие за скалпел- става чудно. Ако не си намериш острилка може да пробваш с това, ако си намериш в аптеката.

# 71
  • София
  • Мнения: 5 828
Има разбира се,  двойна - за тънки и дебели моливи и е много хубава, има даже клечица за почистване Simple Smile

# 72
  • Мнения: 2 596
Има разбира се,  двойна - за тънки и дебели моливи и е много хубава, има даже клечица за почистване Simple Smile
Добре де, а защо я няма в каталога?

# 73
  • Мнения: 35 998
колкото и смешно да звучи, нито орифлеймскиъе, нито ейвънските стават за дебелите моливи
моите дебели моливи ги остря с острилката на една приятелка, която е Манхатън

# 74
  • София
  • Мнения: 5 828
Има разбира се,  двойна - за тънки и дебели моливи и е много хубава, има даже клечица за почистване Simple Smile
Добре де, а защо я няма в каталога?

Нали знаеш, че няма как да се покажат всички продукти в една брошура, прекалено много са, ще трябва да стане двойно по-дебела  Grinning
В брошура 2 я има, но не е намалена, на редовна цена 3,90 е.

Последна редакция: пн, 12 дек 2005, 17:32 от Amidala

# 75
  • Мнения: 2 596
/quote]

Нали знаеш, че няма как да се покажат всички продукти в една брошура, прекалено много са, ще трябва да стане двойно по-дебела  Grinning
В брошура 2 я има, но не е намалена, на редовна цена 3,90 е.
Цитат

Тази цена не е лоша също, ако ми свърши работа, де. Но не съм чувала за брошура 2.

# 76
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Дуци, душко, не се разбрахме Simple Smile и аз не ползвам пудра по принцип. Тониращият крем на мен ми стига, но трябва да поседи 10 минути, преди да се гримирам.

Биси, във всеки козметичен магазин можеш да си намериш двойна острилка между 2 и 5 лв - за тънки и дебели моливи.

# 77
  • БГ
  • Мнения: 735
Ами да ви питам, Ейвън нали нямат острилка за моливи? Гледах, гледах, пък не видях. Купих си ей този молив , а малчо бързичко ми го счупи и сега няма с какво да го подостря. Имам само острилката на Орифлейм, но тя става само за тънки моливи.
имат 2 вида острилки-за тънки моливи и комбинирана, с която се острят дебелите блестящи моливи.

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
а тези бижута за лице с лепка ли са на гърба и как се лепят newsm78 (хич не са ми притрябвали, ама питам ей така от любопитство)

# 79
  • София
  • Мнения: 5 828
Бижута за лице си купих веднъж и няма да повторя  Naughty
Би трябвало да се лепят на лицето, обаче на мен непрекъснато ми падаха, може би не съм го правила правилно  newsm78

# 80
  • Мнения: 4 371
Дуци, душко, не се разбрахме Simple Smile и аз не ползвам пудра по принцип. Тониращият крем на мен ми стига, но трябва да поседи 10 минути, преди да се гримирам.

Май наистина не се разбираме. Я дай като на полуидиот Crazy
Аз исках да го ползвам като дневен крем, защото нали има и някаква противослънчева защита, но без да се гримирам. Но много ми омазнява кожата. Може би ако слагам пудра 10 мин след това няма да е така мазно, така ли? Но пък аз не искам всеки ден да си слагам пудра Crazy
П.П.Много си хубава на тази снимка Flutter

# 81
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
1. Почиствам лицето
2. Мажа въпросния крем
3. Чакам 10-ина минути (върша нещо друго)
4. Слагам перли за лице на скулите вместо руж и на клепачите вместо сенки (не ги слагам на цялото лице, само на посочените места)
5. Слагам спирала
6. Слагам гланц за уста
7. Пудра НЕ слагам (по принцип не ползвам; само като се опитвах да туширам мазното от тоя крем, пробвах да нанасям, но не обичам да напластявам на лицето си козметики; после разбрах, че просто му трябва малко време да попие, преди да сложа спирала и прочие)

Мерси за комплимента Simple Smile Гримирана съм на нея точно по гореописания начин Simple Smile  Flutter

Според мен го пробвай пак.

# 82
  • Мнения: 4 371
Ще го пробвам да, нали парите си дадох за него Simple Smile
Благодаря за обяснението Wink

# 83
  • Мнения: 7 186
Мерси за комплимента Simple Smile Гримирана съм на нея точно по гореописания начин Simple Smile  Flutter

Наистина си много хубава на тази снимка. Heart Eyes
А този блясък на косата как го постигна? Flutter

# 84
  • Мнения: 7 186
Лейди, ако не е тайна - ти с каква коса си, не че нещо, но ми е любопитно.  Embarassed

С черна. Имам снимки в профила.

# 85
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Лейди, Слънчева - благодаря Heart Eyes Блясъкът - балсам на Нивея за блясък.

Още ли ми харесвате снимката  hahaha

# 86
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Лейди, Слънчева - благодаря Heart Eyes Блясъкът - балсам на Нивея за блясък.

Още ли ми харесвате снимката  hahaha

Тамън и аз да ти спретна комплимент и гледам ....,жаба. #Crazy

И тази снимка не е лоша Mr. Green

# 87
  • Мнения: 2 596
Биси, във всеки козметичен магазин можеш да си намериш двойна острилка между 2 и 5 лв - за тънки и дебели моливи.

Да, ама не, тук в нашата махала търсих, но били свършили  Rolling Eyes Е, като докарат ще си взема, мерси Бу.

# 88
  • Мнения: 7 186
Още ли ми харесвате снимката  hahaha

Хахах разхубавила си се да знаеш... Wink

# 89
  • Мнения: 980
Още ли ми харесвате снимката  hahaha

Хахах разхубавила си се да знаеш... Wink

Ей, Пепеляшке, я върни хубавата снимка, че фотографът се сърди!  Simple Smile

# 90
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Да се оплача и аз от "блестящата" спирала Аметист...нищо не й блести. Изобщо. Няма нищо общо със спиралата в каталога - рядко съм била така разочарована от козметика от каталог. Просто някаква кафява спиралка, то поне четката й да беше хубава (например като на Extreme volume), а то...Тц, тц, ядосвам се само...
За сметка на това гланцът от новата серия с метален блясък (Topaz patina  в случая) е хубав, приятно ме изненада.

# 91
  • Мнения: 35 998
моливите от последната страница са много меки и приятни, точно каквито ги обичам
вече съм заплюла и поръчката от следващия каталог Simple Smile

# 92
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
вече съм заплюла и поръчката от следващия каталог Simple Smile
Бубанка, мен ме е срам да кажа какво количество козметика съм набелязала от новия каталог... Направо разорително. Суета...В тази връзка, да попитам знаещите маските за лице от серията Naturals добри ли са? Доволна съм от Планет Спа маските като цяло, но тези не съм ползвала.
А също - за лосион за тяло с отмиване Skin so soft - отзиви?
А ФДТ Personal Match Matte? Как да позная кой е моя цвят - има ли мостри?
Дистрибуторката ми рече, че червилата Avon Gold нямат мостри и останах на сухо...

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
В тази връзка, да попитам знаещите маските за лице от серията Naturals добри ли са?
имам само хидратираща серия Алое (старата) и Алое и авокадо (новата) - нищо особено....
много съжалявам за спиралата, аз си я поръчах сега Sad и крема с тониращ ефект дето Дуци не го харесва.
На тази поръчка получих почистващата маска на Pure Pore-Fection, на принципа на глинените маски е, хареса ми. Другото е фдт "Невидим воал" ..... матира, но ми се струва доста покривен (уж невидим де). Поръчвах без мостра на изуст. Маалко по-тъмничък ми е, ама след два-три часа става почти невидим  Wink - никакъв го няма и така повече ми харесва  hahaha, абе, аз ккаво искам за 3,90лв.... иначе кожата остава матирана и не лъщи  Peace

# 94
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
...и крема с тониращ ефект дето Дуци не го харесва. ...
Аз пък тоя крем го харесвам Simple Smile Даже гледам, че в следващата брошура е на 6,90 и ще си взема един - за запас, не друго Simple Smile

# 95
  • Мнения: 590
Бу, а слагаш ли нещо отгоре му - в смисъл пудра? И на мен много ми лъска кожата от него   newsm78

А видяхте ли в новия каталог серията Горещи аризонски пясъци - парафинени маски за ръце и крака и разни други парафинени истории?  Аз съм силно заинтригувана и сигурно пак ше се разоря Embarassed

Последна редакция: ср, 21 дек 2005, 02:13 от niika

# 96
  • Мнения: 5 317
Има ли най-новия каталог на AVON он-лайн?

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 765
Има ли най-новия каталог на AVON он-лайн?
Още май не  newsm78. Следва 2-ра поръчка и след нея ще го качат .

# 98
  • Мнения: 1 798
Новата маска за премахване на токсините е много ефектна.Ще си поръчам още една на втора . Hug

# 99
  • Мнения: 35 998
В тази връзка, да попитам знаещите маските за лице от серията Naturals добри ли са? Доволна съм от Планет Спа маските като цяло, но тези не съм ползвала.

аз не харесвам нещата от тази серия за лице; Планет Спа са на светлинни години над тях!

иначе от аризонските ще си взема маските за очи и с парафина; от Сълюшънс не харесвам затоплящата и сигурно и тази няма да ми хареса

Бубанка, мен ме е срам да кажа какво количество козметика съм набелязала от новия каталог...

уф, аз и Орифлеймския съм си харесала много

# 100
  • София
  • Мнения: 5 828
Бу, имам го този фдт, за който питаш и съм доволна /аз съм със смесена кожа/, моят е Ivory и добре ми покрива, има мостри - 2,50 са 6 нюанса, поръчай си.
Златните червила наистина нямат мостри, аз си поръчах Cappuccino и ми харесва, не е ярко, блестящо е, като цвят е същото като Cappuccino от червилата Ultra Colour Rich, но малко по-блестящо.
За маските според мен определено на СПА-то са по-добри, иначе съм ползвала тази с прасковата и хидратиращата с алое, не са лоши.

Аз пък искам да питам за моливите на последната страница на каталог №1, някой получи ли такъв, защото на сестра ми в поръчката не дойде нито един цвят  newsm78

# 101
  • София
  • Мнения: 9 503
В тази връзка, да попитам знаещите маските за лице от серията Naturals добри ли са? Доволна съм от Планет Спа маските като цяло, но тези не съм ползвала.
аз не харесвам нещата от тази серия за лице; Планет Спа са на светлинни години над тях!
Аз имам един ексфолиант за лице от серията Naturals с масло от чаено дърво нещо си беше и маската хидратиращата с алоето. Simple Smile
Ексфолианта, меко казано, вони отвратително Twisted Evil, а може би това е характерната миризма за ченото дърво Thinking.
Почти никаква работа не върши. Количеството, които излиза от тубичката, някак си ми се размазва измежду пръстите и някак си нямам какво да нанеса на лицето. Не вярвам аз да е правя нещо както трябва.. Wink.
 Аз предпочитам по-нежни ексфолианти за лице с по-финни частички. В този частичките жулят повечко. Определено има по-добри находки от него.

Маската като че ли повече ми върши работа. Повече я харесвам нея. Peace
Но определено се ориентирам вече в избора си само към серията Планет спа и Anew. bowuu Peace

# 102
  • Мнения: 35 998
Аз пък искам да питам за моливите на последната страница на каталог №1, някой получи ли такъв, защото на сестра ми в поръчката не дойде нито един цвят newsm78

да, аз имам черно и бяло - много мекичък и приятен
в номер 2 ги има на същата цена

# 103
  • София
  • Мнения: 5 828
да, аз имам черно и бяло - много мекичък и приятен
в номер 2 ги има на същата цена

Хубав ли е? А бялото блестящо ли е? Аз си бях поръчала лилавия, ама не дойде  Sad

# 104
  • Мнения: 2 596
Аз пък искам да питам за моливите на последната страница на каталог №1, някой получи ли такъв, защото на сестра ми в поръчката не дойде нито един цвят newsm78

да, аз имам черно и бяло - много мекичък и приятен
в номер 2 ги има на същата цена
Ей, страхотно, аз също съм поръчала този черно и бяло и го чакам всеки момент. Тъкмо се притеснявах дали е хубав и вие ме обнадеждихте.

Иначе новия каталог е върха и аз толкова неща харесах, че не знам как ще казвам на мъжо какво съм си поръчала Confused

# 105
  • Мнения: 231
Цитат

С черна. Имам снимки в профила.
Цитат
Къде по точно, че и мен откога ме гризе любопитството Embarassed Grinning

# 106
  • Мнения: 2 241
да, аз имам черно и бяло - много мекичък и приятен
в номер 2 ги има на същата цена

Хубав ли е? А бялото блестящо ли е? Аз си бях поръчала лилавия, ама не дойде  Sad

Аз за съжаление си поръчах този с черно и бяло - не ми хареса, бялото никак не е блестящо и стои много неестествено, а и черното е много меко - веднага се размазва и става една... Close

# 107
  • Мнения: 8 464
Бу,както ти е писала Бубанка,ако искаш маска,си вземи нещо от Планет Спа.По-скъпото си е по-хубаво.Не че другите са лоши-ползвала съм и тях-но просто не са нищо особено.

# 108
a neshto za duo senkite znaete li ? http://anew.hit.bg/catalog/p122_123.htm haresvat mi lilavite , no dali e syshtiq cvqt ?veche vsichki senki m symnqvat , zashtoto vse popadam na takiva s golqma razlika .. blagodarq za vnimanieto

# 109
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Майка ми си взе сенки Деним. За цвят - отговарят, но са ужасно малки като грамаж, прецени си...

# 110
  • София
  • Мнения: 10 324
И аз да се оплача  Laughing
Бу, спиралата наистина се оказа пълен провал, днес я върнах... хич не я щади твойта представителка, което не те кефи, директно го връщай  Mr. Green
Аз ползвам хидратираща маска(бразилски дъжд  Mr. Green) и ексфолиант с бял чай. Сега мисля да пробвам новата затопляща, взела съм си тестер и ще докладвам дали ми е харесала.
Случайно открих много добро червило, My Lip Miracle Sequins... поръчах го с намерението да го пробвам и да върна  Mr. Green, пък то се оказа много добро и трайно.
А за сенките... абе друго си е да пробваш преди да купиш... не съм фен на сенките на Ейвън... имат хубави цветове, но всеки харесва различни а те се различават много от картинките.

# 111
  • Варна
  • Мнения: 289
Момичета, дайте мнение за продуктите против пъпки? А дори да се сещате нещо, което не е от AVON , споделете Wink

# 112
  • Мнения: 8 464
На мен пък тази извиващата спирала хич не ми хареса.Ще я връщам.Пробвала съм ги всичките и мога да кажа,че най-простата и най-евтината-тази на Калър тренд ми стои най-добре,отчасти и тази за обем.Вече се чудя на себе си,защо я поръчах-имам 4 различни в момента.Пусто любопитство.Ще взема да си сложа спирачки.

# 113
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Момичета,не ме разбирайте погрешно, но в последно време си наложих да не си поръчвам козметика от Ейвън.От много неща не съм доволна,особено от декоративната козметика и в крайна сметка ми излиза много по-скъпо защото като не ми хареса това,което съм поръчала отивам и си го купувам от магазина.Имам пред вид червила и моливи за очи.Гледам ги на каталога едни ,а като ги получа-друго.Единствено последно взех за подарък на свекърва ми(тя е голям фен на фирмата)кремове за лице с праскова и бадем и шампоан за мазна и тънка коса.От последния тя е много доволна.Но признавам,че като видя нов каталог винаги си харесвам по нещо.

# 114
  • Мнения: 8 464
Елица,споко,аз не те разбирам погрешно! LaughingНо червило се избира само с мостра,аз иначе не поръчвам,защото стават големи галимации.

# 115
  • Мнения: 5 317
Сега мисля да пробвам новата затопляща, взела съм си тестер и ще докладвам дали ми е харесала.

nad_tab ,пробва ли вече маската,хареса ли ти?

# 116
  • София
  • Мнения: 10 324
Сега мисля да пробвам новата затопляща, взела съм си тестер и ще докладвам дали ми е харесала.

nad_tab ,пробва ли вече маската,хареса ли ти?
Още не съм  Embarassed обещавам довечера да я пробвам и да пиша  Sick

# 117
Качих последния нов каталог (02/2006)

http://www.avongd.hit.bg

# 118
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
По-добре се регистрирай и сложи Линк към каталога на Avon в подписа си, вместо да даваш един и същи линк във всяка тема за Ейвън  Rolling Eyes
Повечето теми все пак са с конкретни питанки за определени продукти...

# 119
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
я сега да ви се оплача от тази кампания
на първа поръчка аз заявявам 5 продукта и получип 3, а на второ от 2 (различни от първата) не получих нито един. "НЕДОСТИГ", баси . При някоя друга да го има този проблем

# 120
  • Мнения: 3 835
Само моливите за очи не получих от задната корица - другите ми дойдоха, но съм пуснала 3 поръчки.

# 121
  • Мнения: 3 835
Сега мисля да пробвам новата затопляща, взела съм си тестер и ще докладвам дали ми е харесала.

nad_tab ,пробва ли вече маската,хареса ли ти?

О, тази маска наистина доста затопля. Сега преди банкета я ползвах - мисля, че добре ми се отрази за експресно разкрасяване. Може би след това трябваше да си сложа от охлаждащата хидратираща (която ми е любима)  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт