Какво ще подарите на децата?

  • 32 739
  • 251
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 5 140
Ния иска "бебе с биба" и "бебе с количка",малко ще ни станат доста бебета,затова смятам да наблегна на бебе с биба и евентуално количка.

Някой може ли да ми каже, виждал ли е в София тези играчки, фирмата е Quercetti? Днес от базара купих фермата и много ми хареса, на малчо също. Пуснах в Гугъл и излезе, че ги има в София ленд, и в един он-лайн магазин, където обаче нямаше разнообразие   Sad Това е една от малкото "некитайски" играчки у дома!

И това много ми хареса

# 181
  • В офиса
  • Мнения: 4 035
Веднага отговарям (първо сори, че не съм видяла по-рано въпроса)
Значи играчките се внасят и продават в Детмаг Хепиленд. Това е един гооолям магазин по бул. Черни Връх, след завод Витоша. Имат и на Графа и Алабин, но доста по-малък. Вторият конструктор в момента е намален на 15-16 лв.

# 182
  • Мнения: 1 645
Момичета,я къжета  Praynigза каква възраст са тези чудновати конструктори,много ми харесаха,а и майче ги мернах в Метро ,но не съм сигурна newsm78

# 183
  • Мнения: 272
Леле, Ани! Здравата си загазила!  Joy
Дали няма да свърши работа някоя видеоигра? Имате ли конзола някаква?
Не се сещам за конкретно заглавие, но има разни симулатори със сърф, които могат да свършат работа. За компютърни игри обаче не знам...
Ахъм,загазила съм ThinkingИ на мен нещо такова взе да ми се врътка в главата,ама не знам къде продават такива (става въпрос за компютърни игри).Ако някой е чувал нещо подобно като комп.игра...
Иначе ,ще му подарим един волан+ педал за компа и една игра с коли.
Но подаръкът ще бъде пълен ако намерим и една комп.игра на океанска тематика,да има и вълни,така че да може да се използва и въпросното кормило,ама не съм чувала да има такова нещо.
 Simple Smile

# 184
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Веднага отговарям (първо сори, че не съм видяла по-рано въпроса)
Значи играчките се внасят и продават в Детмаг Хепиленд. Това е един гооолям магазин по бул. Черни Връх, след завод Витоша. Имат и на Графа и Алабин, но доста по-малък. Вторият конструктор в момента е намален на 15-16 лв.

Да, потвърждавам тозно там ги има. Бяха по около 20 лева мисля. Имат и други много хубави неща там. Мисля от там да му взема един зоопарк от 118 части.

# 185
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Леле, Ани! Здравата си загазила!  Joy
Дали няма да свърши работа някоя видеоигра? Имате ли конзола някаква?
Не се сещам за конкретно заглавие, но има разни симулатори със сърф, които могат да свършат работа. За компютърни игри обаче не знам...
Ахъм,загазила съм ThinkingИ на мен нещо такова взе да ми се врътка в главата,ама не знам къде продават такива (става въпрос за компютърни игри).Ако някой е чувал нещо подобно като комп.игра...
Иначе ,ще му подарим един волан+ педал за компа и една игра с коли.
Но подаръкът ще бъде пълен ако намерим и една комп.игра на океанска тематика,да има и вълни,така че да може да се използва и въпросното кормило,ама не съм чувала да има такова нещо.
 Simple Smile
Подобни симулатори се внасят от "Пулсар". Има магазин в Мултиплекс киното, в НДК. Също имаха големи щандове къде ли не, в "Хит" се сещам също, че има. По това време имат и големи намаления. Ако пък има такава игра и заглавието не е толкова ново, може да се провери и в представителния магазин на "Цар Борис Трети", но не знам кой номер. Намира се в дългия блок на булеварда, точно преди да се завие към Била, от същата страна. Имаше една полегнала голяма Лара Крофт над магазина, но сега не знам дали още е там или са я махнали.  Hug

# 186
  • Мнения: 272

Цитат
Подобни симулатори се внасят от "Пулсар". Има магазин в Мултиплекс киното, в НДК. Също имаха големи щандове къде ли не, в "Хит" се сещам също, че има. По това време имат и големи намаления. Ако пък има такава игра и заглавието не е толкова ново, може да се провери и в представителния магазин на "Цар Борис Трети", но не знам кой номер. Намира се в дългия блок на булеварда, точно преди да се завие към Била, от същата страна. Имаше една полегнала голяма Лара Крофт над магазина, но сега не знам дали още е там или са я махнали.  Hug
Цитат
Василиса Умница,много ти благодаря  Hugза изчерпателната  информация.Моят мъж е проверил в магазина в Мултиплекс и са му казали,че изобщо не са имали такива игри,та се чудя има ли смисъл да проверявам и на другите места newsm78

# 187
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
В Мултиплекс май имат само по-нови заглавия. Най-добре да отидете до представителния магазин - "Цар Борис III" 21. Там има най-много неща, пък и сигурно имат игри, останали в склада. Съпругът ми се сети за едно хитово заглавие: "Kelly Slater's Pro Surfer". Има го и на сайта:
http://www.pulsar.bg/index.phtml, потърси с търсачката. Има цена и инфо.
Но го имат за ПлейСтейшън Две. Не разбрах, имате ли конзола.
Кой знае, може в склада им да има и за компютър нещо?  newsm78

# 188
  • Мнения: 272
В Мултиплекс май имат само по-нови заглавия. Най-добре да отидете до представителния магазин - "Цар Борис III" 21. Там има най-много неща, пък и сигурно имат игри, останали в склада. Съпругът ми се сети за едно хитово заглавие: "Kelly Slater's Pro Surfer". Има го и на сайта:
http://www.pulsar.bg/index.phtml, потърси с търсачката. Има цена и инфо.
Но го имат за ПлейСтейшън Две. Не разбрах, имате ли конзола.
Кой знае, може в склада им да има и за компютър нещо?  newsm78

Писах ти  лично съобщение Simple Smile

# 189
  • Мнения: 5 178
Я да си кажа и аз-
Та желанието на синът ми(5 1/2 г.) е Дядо Коледа да му донесе:
един океан с цунами ,да има и сърф с човечета,но това да е играчка newsm78,както и едно торнадо-пак играчка Thinking
Опитах се да му обясня,че такива играчки няма,но той ми твърди,че джуджетата на Дядо Коледа могат да я направят с магия Shocked
Някой ако ми даде идея как се осъществява такова желание,да помага,че съм го закъсала Rolling Eyes

Защо не всемеш комплект с  пластмасови фигурки, мернах некакви комплекти палмички, плажуващи може и сърфист да има
а море може да направите сами  от синя гланцова хартия
Или друго за което се сещам е има едни малки аквариуми плитки пласмасови по зоомагазините , по принцип са за костенурки но може да се ползват и за игра защото са пластмаса  мисля че са по 3-4лв
иначе за компютърни игри разрови нета може и да излезе някоя Java игра
аз за това се сещам при теб определено трябва да е импровизация

# 190
  • Мнения: 5 647
За подаръка в детската градина й купихме кукла Пепеляшка. За под елхата вкъщи- ще й взема яке, шапка и ръкавици.

# 191
  • Мнения: 272
Я да си кажа и аз-
Та желанието на синът ми(5 1/2 г.) е Дядо Коледа да му донесе:
един океан с цунами ,да има и сърф с човечета,но това да е играчка newsm78,както и едно торнадо-пак играчка Thinking
Опитах се да му обясня,че такива играчки няма,но той ми твърди,че джуджетата на Дядо Коледа могат да я направят с магия Shocked
Някой ако ми даде идея как се осъществява такова желание,да помага,че съм го закъсала Rolling Eyes

Защо не всемеш комплект с  пластмасови фигурки, мернах некакви комплекти палмички, плажуващи може и сърфист да има
а море може да направите сами  от синя гланцова хартия
Или друго за което се сещам е има едни малки аквариуми плитки пласмасови по зоомагазините , по принцип са за костенурки но може да се ползват и за игра защото са пластмаса  мисля че са по 3-4лв
иначе за компютърни игри разрови нета може и да излезе някоя Java игра
аз за това се сещам при теб определено трябва да е импровизация

Hug
Мерси за предложенията,май се ориентирахме към комп.игра ,но ще трябва да потърся такава със сърфове и вълни. Wink

# 192
  • София
  • Мнения: 13 235
jojо

Ето виж тук едни прекрасни столче и масичка на съвсем прилична цена  Grinning
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=23&products_id=1755

# 193
  • София
  • Мнения: 13 235
Анда

Просто не мога да се сдържа... имаш страхотен талант!!!! Няма какво повече да кажа.. то снимките сами говорят... Grinning Grinning
 smile3501 smile3501 smile3501

# 194
  • София
  • Мнения: 13 235
Момичета, сега да ви питам къде в София мога да намеря играчки на SES, защото обърнах всичко магазини на Комсед и не мога да намеря една конкретна игра... Вече в чудо се видях, а съм си навила на пръста, че Александра ще я има за Коледа.... Става дума за това


Помагайте!! Склонна съм да е на друга фирма, но да е с тази идея...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт