Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 32

  • 25 510
  • 708
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Е сега вече ще се припада....

 Two Hearts Two Hearts Two Hearts


Марияна, поздравления за новата тема  smile3525 smile3525 smile3525

# 16
  • Мнения: 0
Какъв затвор, какви пет лева Mr. Green искаме романтика ей, сценаристите, чухте ли? Whistling
нека се радваме сега, дами,  че после ще има да го мислим Керим зад решетките, а Фатма самичка навън заедно с тримата идиоти, пуснати на свобода ooooh!

# 17
  • Мнения: 9 768
Б Л А Г О Д А Р Яна МАРИАНА
за новата тема
и на всички дами ,
които допринасят за прекрасната атмосфера
в нея




Не съм си дочела старата тема,но виждам ,че имаме трейлър Party Party Party
Дългоочаквани щастливи моменти за тях и за нас, зашеметяващ е трея Peace
Предполагам ,че РД си е отделно- на 8 юни, а сватбеното парти вероятно ще е на 16 -когато е делото- нали според слуховете ще го арестуват newsm78 освен ако  не го приберат по рано според подхвърлени нови доказателства ooooh!
тези воали- веещи се- да не би да е сън newsm78
Но са мнооооого сладки- отивам да ги гледам отново Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 2 229
Мукито дали ще я поканят на сватбата?
Не знам защо,но имам усещането,че ще даде показания в полза на Фатма.Това може би ще е нейното завръщане в семейството.

# 19
  • Мнения: 11 997
Фрагмана е сглобен както винаги, но дори и в него влагат символика- Разпуснатият воал и веещите се бели пердета и Фатма между тях. Някакъв полъх се носи- полъхът на новото начало,според мен.
newsm10

# 20
  • Мнения: 2 229
То е ясно,че всички ще лежат,но не мога да си представя Мустафа да стои настрана от Фатма-и там ще има екшъни.
Може пък да му дойде акъла и да си остане с Асу,макар че изобщо не я заслужава.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 34 159




Символики - ще го консумират ли този брак....На Р.Д - че после няма да има време...

# 22
  • Мнения: 374

Символики - ще го консумират ли този брак....На Р.Д - че после няма да има време...


Марианка, та нали очакването е най - сладко от всичко.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 34 159
[



Фатмето си е направо бебенце....

# 24
  • Мнения: 0
Аз много силно се моля да има целувка и тя да му каже Обичам те Praynig Praynig Praynig с това ще съм напълно доволна. Но консумация на брака мисля, че няма как да видим на тоя етап. Нашето момиче не е готово...

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 34 159
Символики - ще го консумират ли този брак....На Р.Д - че после няма да има време...
Марианка, та нали очакването е най - сладко от всичко.

Незнам Вашето чакане, ама моето вече е на свършване....Представете си
цяло лято да ги мислим...Не е честно ако ни карат така да страдаме...
Заприличах на многострадална Геновева...

# 26
  • Мнения: 2 229
Момичета,за каква консумация говорим-тя психически изобщо не е готова.Тепърва открива чувствата си,тепърва ще лекуват раните си-нали и Керим точно това каза.Ще им трябва още време.

# 27
  • Мнения: 0
Момичета,за каква консумация говорим-тя психически изобщо не е готова.Тепърва открива чувствата си,тепърва ще лекуват раните си-нали и Керим точно това каза.Ще им трябва още време.
newsm10

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 34 159




Хем е готова, хем не е....Та вижте как му дава да я прегърне...
И тук Керим смело и силно я притиска...Та и тя не е от дърво...
Е, да си призная - исками се да станат истинско семейство....
Керим и казва, че ще им трябва дълго време да забравят, а не да не са заедно
като - сещате се.....Гери...идвай на помощ.....

# 29
  • Мнения: 374
Символики - ще го консумират ли този брак....На Р.Д - че после няма да има време...
Марианка, та нали очакването е най - сладко от всичко.

Незнам Вашето чакане, ама моето вече е на свършване....Представете си
цяло лято да ги мислим...Не е честно ако ни карат така да страдаме...
Заприличах на многострадална Геновева...



Аз не се вълнувам особено от консумацията на брака, тя ще е свързана с  мъка и болка за Фатма (виж Керим, милия е за ожалване), предпочитам да не гледам такива моменти, а и не вярвам да ги дадат. Но цялата тази романтика и нежност, изтъкана от малки жестове и думи ме докарва до лудост. Мили момичета, в какъв свят живеем и какво топли сърцата ни!?!

Общи условия

Активация на акаунт