Малко новости (снимки де) около нас

  • 6 003
  • 128
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 810
/извинявайте за оффа/

mama B,
Благодаря! Разплака ме Heart Eyes И за Тея плаках, без да се познаваме лично, дори нямам толкова време за форума, за да се познаваме малко. Това, което каза е много хубаво, заради надеждата и вярата. Новата година вярвам, че носи нов живот, нова надежда, затова Тея, пожелавам ти мъката ти да се превърне само в красота, а Утре да е изпълнен само със щастие!

# 61
  • Мнения: 1 425
Много хубва украса и много сладки помагачки!


Аз нямам време да направя такава, пък и мъжа ми не си пада много по декорациите. Направих само в на Георги стаята - малко "сняг" и фигурки по стъклата и разни гирлянди и звездички, които измайсторихме с Георги.

# 62
  • Мнения: 2 567
Супер украси на всички  Heart Eyes
Аз още се помотвам, ама трябва да накича, че след десетина дни отлитаме за БГ и да си взема голяяяяма част от коледното настроение за там  Wink

# 63
  • Мнения: 1 793
... Не мога да се стегна и тва е, егати и слабата психика дет я имам. Не мога да се трая сама себе си Crossing Arms

не, въобще не си със слаба психика. ти за мен си най-силната  духом жена тук във форума. ако бях преживяла това, което ти преживя, щях да рухна психически. пожелавам ти и вярвам, че чудото ще стане и от сега нататък ще имате само щастливи моменти.   bouquet

# 64
.....Хондичка я кажи малката ходи ли да ти пипа камината? А вие ползвате ли я? Ние в Бг си имахме, но тогава Калин не ходеше, а тук ме беше страх да търся къща с камина...
Тандорич, за сега не пипа, но ние в предната къща пак имахме и аз още от такава изсъсках няколко пъти и те знаят, че там работа нямат. А и тази е по-скоро декоративна (електрическа е) - така, че не е толкова страшна.  Wink
Жана, страшна декорация - има да си мечтая за такова време, когато да наредя нещата и никой да не ги пипа Crazy Mr. Green Whistling. Градчето наистина е разкошно. Лаура миналата година беше направила едно до елхата си, в което също съм влюбена Grinning
Тея, я се стегни. Слаба й била психиката - дрън, дрън. Че тя тогава мойта хич я няма като я сравня с твойта. Crazy
С нашите пожелания на Коледа ще се помоля и за всички вас момичета, които очаквате "чудото" да стане. Пък нали съм и именничка тогава, белким молбата ми се чуе Praynig Flutter Heart Eyes Hug Hug

# 65
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ЖАна толкова е красиво .. всяка година ли го прави6 Simple Smile супер елха и декорация  и фигурките са страхотни . при нас в къщите си редят "белени" или пресъздаване на рождество .. но фигурките са доста скъпи едно рождестов излиза от 150 до 1000 евро . аз не съм особено религиозна и не ме впе4атлява да го имам в къщи , но е много красиво ина4е ..като направят големия белен в центъра ще го снимам и ще ви го покажа .  Жана просто намерих прилика с твоя снежен град ..и  за това се сетих за " белените "

Последна редакция: чт, 15 дек 2005, 18:15 от СнежAнка

# 66
  • Мнения: 734
Хонда, снимките са супер сладурски, гледам еленчето и джуджето са се потрудили добре, чудя се само как закачиха гирляндите на тавана;)) Crazy

# 67
Хонда, снимките са супер сладурски, гледам еленчето и джуджето са се потрудили добре, чудя се само как закачиха гирляндите на тавана;)) Crazy
Аааа, те бяха "наритани" по стаи, когато се извършваше тази манипулация Flutter Crazy. Баща им ме подхвърляше като балеринка по трасето Crazy Mr. Green Laughing #Crazy

# 68
  • Мнения: 2 452
Хонда, снимките са супер сладурски, гледам еленчето и джуджето са се потрудили добре, чудя се само как закачиха гирляндите на тавана;)) Crazy
Аааа, те бяха "наритани" по стаи, когато се извършваше тази манипулация Flutter Crazy. Баща им ме подхвърляше като балеринка по трасето Crazy Mr. Green Laughing #Crazy

Хонда, и аз искам лампички на тавана, обаче ако ме подхвърлят като балеринка става страшно. Може и таван да не ни остане. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 69
..... Може и таван да не ни остане. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
То за това и ний нямаме де Whistling Mr. Green

# 70
  • Мнения: 1 370
Лелеле, момичета украсите са ви страхотни!!!!!!!!!!!!!!!! #Crazy

Honda, ти направо ми завъртя главата с тези лампички! Супер идейно, а и еленчето пред къщата ви е много готино. Ама друго е човек да си има помощнички като твойте сладуранки.  Hug
А моя мъник, вече здрава топка не ми остави по елхата Crossing Arms

Тeya, герляндите с топките, които си закачила на прозорците и стената са много хубави. Ама и на мен ми е много странно, съчетанието между Коледната украса и слънчевото време Thinking Ама го предпочитааааааааам!

Zhana, твоята украса също е разкошна. Бенджамина, който си украсила ми припомни на първата година като дойдох в Канада. Тогава нямахме елха, но имахме лимонено дръвче -  Grinning. То изигра перфектната роля, на Коледно дърво. Но за съжаление го съсипах, защото бях сложила доста топки, които са натежали и изпочупили клонките.

# 71
  • Мнения: 7 430
Жана, страхотна украса smile3503...толкова уют и спокойствие лъха от снимките ти Hug
Личи си, че още ги няма малките Wink

А за стълкената маса, може и да се простите с нея - поне в началото още докато не разбират, чр то да ти кажа си е рисковано Wink

# 72
Лелеле, момичета украсите са ви страхотни!!!!!!!!!!!!!!!! #Crazy

....
Давай сега и твоята, защото подучухме от тук, от там, че била много хубава Flutter

# 73
  • Мнения: 2 452
Жана, страхотна украса smile3503...толкова уют и спокойствие лъха от снимките ти Hug
Личи си, че още ги няма малките Wink

А за стълкената маса, може и да се простите с нея - поне в началото още докато не разбират, чр то да ти кажа си е рисковано Wink



Жана,
Няколко неща - стъклените маси ги забрави! След като проходят госпожиците ги скрий за известно време, после пак ги извади. Моят съпруг напр. направи едната ни маса, която бе отгоре със стъкло с фаянсови плочки - тя е по-голяма и нямаше как да я скатаем. Другите две просто ги сложихме на недостъпни места.
Коледното ти селце е супер! Откраднах ти идеята за пръскания сняг. Утре ще снимам и моето, след като го довърша. Няколко елемента (вкл и ръчичката на бебе Джийзъс) бяха пожертвани в процеса на подреждане, но да е жива и здрава помагачката!
За Коледничето - защо 2-3 месеца? Моето живя 6 години и ставаше от хубаво по-хубаво, но накрая го изкарах навън прекалено рано и то измръзна, за което не съжалявам, т.к. би било опасно за животните. Беше станало страшно красиво и почервеня цялото за Коледа.

# 74
  • Мнения: 964
Пътво за фигурките-от някакв материал като гипс са но по здрав,не са порцеланови.
Коледната звезда казах че живее по 2-3 месеца понеже е нещо като хибрид гледана в парник и живее много кратко само за празниците.Копуваш, минават празници и хвърляш,догодина пак нова.
Бенджамина го украсявам всяка година и не умира понеже е изкуствен Mr. Green
За украсите в дворовете тука е някаква лудост,почти няма къща без лампички,елени,елхи,рождество и.... не са много скъпи по принцип,аз си купих снежен човек висок 175 см,колкото мен надуваем (има една духалка като сушоар отдолу и като го включиш се надува) за 15$.
Стъклените мебели ще ги прежалим,а и се надявам за другата коледа да сме си купили къща че тука ще ни отеснее.

Общи условия

Активация на акаунт