We see ‘SUPERNATURAL’ everywhere

  • 23 415
  • 725
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1 775
Tada Здравейте момичета, скромна почерпка от мен, че днес е единствения 28-ми на който ставам на 28  party041





  Party Time



  ura

# 616
  • Мнения: 292
                                                         Стичинцееееее,

Честит Рожден ден мила цъки

Бъди жива и здрава, много, много обичана и много,много ценена.

Може ли да си заплюя парче от тортата .... задните части на младежа вляво  Praynig

# 617
  • Мнения: 3 066
Мерсииии!
4РД Сти4bouquet  bouquet
Поправка-Дийн е брата ,който ми хвана окото-все си мислех,4е той е по-малкият от двамата,но днес изгледах до епизод 9 ,сезон 1- та ми се изясниха!
Много готин сериал,то4но по мой вкус:)
Ше 4ета,4е много имам да наваксвам!

# 618
  • Мнения: 1 775
Мерси, момичета Hug

Бичи, дай жокер за загадката, 5-ти сезон? Thinking

# 619
  • Мнения: 292
Мерси, момичета Hug

Бичи, дай жокер за загадката, 5-ти сезон? Thinking



Давам веднага  Hug



5ти не е  Mr. Green

# 620
# 621
  • Мнения: 0
Честит рожден ден на Стич! Hug   bouquet

Солти, много интересно ти се получава разказчето, а поезията на Байрон си личи, че я познаваш в детайли - браво. Simple Smile

# 622
  • Мнения: 116
добро утро








Стич

честит рожден ден!!!!!!!!!

от тук нататък все да се чувстваш като на 28




Поправка-Дийн е брата ,който ми хвана окото-все си мислех,4е той е по-малкият от двамата

 Joy Joy Joy Joy Joy

ох, много ме разсмя

добре дошла тогава подобаващо




Солт историята е супер

сега и мен ме затрудни, то уж аз въведох Байрон в историята, ама сега ходя пак да му чета биографията, за да измисля нещо... но за щастие не е емой ред, че наистина ме затрудни


а колкото до класацията и аз имам вина за номер 1. гласувах миналата година, амам тогава дори не знаех кои са J2


# 623
  • Мнения: 630
Стиче, честит рожден ден, слънце. Целувки Heart Eyes

# 624
  • Мнения: 292
Добро утро, мили дами,
,   и съответно сладкиши по повод

Вчера ... (нали съм си заплес) търсих , търсих и чак днес го намерих. Едно много сладко видео, точно за този повод .... Честит Рожден Ден Стиче още веднъж



Солти
... и това забравих да кажа ... продължението си заслужи чакането  Peace

# 625
  • Мнения: 6 390
Добър ден Hug .
Едва сега успях да разгледам цялата класация, която поне не е класация, а списък номинирани, за които да се гласува. Повечето мъжки индивиди изобщо не ги разпознавам Rolling Eyes , много направо ме изплашиха , на No 12 трепнах леко и приятно (bichi Hug , Dana Hug ), очаквах да трепна и на No 45, но не би (браво на Импала bowuu ). Та ако това са световно секси мъжете, аз ще си остана на сухо. От друга страна, като почти 31-годишна жена знам колко е хубаво да не си падаш по най-вървежните мъже. Затова си оставам с моите момчета, пък другите жени нека да точат всякакви секрети по разни, които не могат да ме палнат Wink никога и по никой начин Crossing Arms , дори ако ми държат ключовете.

Във връзка с горното:
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Помислих за т.нар закачлива тема и моето предложение е следното: да се подберат картинки с прегръдки, погледи, докосвания като тази и тази, без манипулации или долълнително прибавени неща, насочващи към определени асоциации както тук. Би ми потрябвала и помощ - не обръщам особено внимание на такива, според хора с определена нагласа, двусмислени неща Rolling Eyes . Това при положение, че аз я правя, т.е. да трябва да се пусне преди 20-25 юли, когато заминаваме на почивка. Както вече писах, вие решавате.

Последна редакция: вт, 28 юни 2011, 11:38 от Impala

# 626
  • Мнения: 0
Стиче, честит рожден ден!  Hug  bouquet  love001







Благодаря на всички, радвам се, че продължението на епизода ви хареса!   bouquet Heart Eyes Hug
и да си признаяя - хич не съм запозната с творчеството на Байрон - даже и не бях го чувала Blush обаче използвах Моята библиотека и Уикипедия.  Blush

И аз съм много разочарована от класацията. Само Иън става от всичките 70.  Crossing Arms Друго си е J2...  Heart Eyes

# 627
  • Мнения: 245
от тук нататък все да се чувстваш като на 28

а колкото до класацията и аз имам вина за номер 1. гласувах миналата година, амам тогава дори не знаех кои са J2


Ти сега да не съжаляваш за миналогодишния си вот  Mr. Green
аз не съжалявам, но искрено също се учудвам как определени хомосапиенс-и не получават нужното внимание, и говоря не само за Джаред и Дженсън, но и за други. Но както и да е.........

от коментарите по класацията се присетих да ви покажа нещо, което правих за съседната тема преди време, има продължение, но още не е готово, защото се заплесвам насам-натам, както се оказа се много лесно  Joy


Какво стана между няколко candy boys.........

Сега въпреки тренерските ми предпочитания до гроб, отивам да диря градинаря, че ми трябва Wink











# 628
  • Мнения: 630
Диде, Диде, при толкова мъже за какво ти е Градинарят? Я долу ръцете, че току виж си фанала мотиката Joy

Честно казано от някои от присъстващите в класацията получих сериозен уплах.

# 629
  • Мнения: 6 390
(цъкабъл)
О, да, милорд!

Последна редакция: вт, 28 юни 2011, 16:11 от Impala

Общи условия

Активация на акаунт