True Blood season 4 - Всички феи-крачка напред!-тема 41

  • 19 534
  • 724
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2
Сега изгледах епизода,нямам думи ай ай. Crazy
Защо обаче си мисля,че Бил прати Ерик при
вещиците нарочно? Thinking

И аз така мисля! Но според мен си свърши мечешка услуга, сега вече Суки ще го хареса......

# 661
  • Мнения: 324
Антъй, заслужено повишение, ефрейтор! След седмица ще ходатайствам отново  Mr. Green

Зис, запри си мъжа малко, мър. Ко сте го подкарали като Хенри VІІІ и Ан Болейн - кОлите и бесите наред  Crossing Arms Взеха му акъла на туй високото момче, хептен да му вземе камбанарията вятър. Ама яко пънки беше Билито в Лондон  hahaha hahaha hahaha
Кристъл кога изкука така бе  newsm78 Аз що го мислех за свястно котенце, па то къв дзвер излезе.

Джейсън: Може би заради стреса, но не ви следя мисълта  Joy Joy Joy Е, тук припаднах от хилеж просто. Как се беше ошашканил дали с Фелън ще си прави пантерчета или не  hahaha hahaha Уникален е, уникален!

# 662
  • Мнения: 3 736
Ама яко пънки беше Билито в Лондон  hahaha hahaha hahaha

  superuu

Кристъл кога изкука така бе  newsm78 Аз що го мислех за свястно котенце, па то къв дзвер излезе.
Кога Фелън я захрани с Ви, тогава.  hahaha

# 663
  • Мнения: 1 558

Аз на Сашко орнамента не видох ма ми се мятаха некакви тОООпчета там... Laughing


Вижда се, вижда се  ... еспешъли фор ю в по-голям размер   +18   Mr. Green


Ауууууууу,мръсници такива!Срам нямате ли бе!Да изтипосате тука "стожера" на брачното НИ ложе?!?!? И не стига това,ами и си го обсъждате на воля.... Whistling Crossing Arms Лесно ли ми било? И лесно,и интересно.... Blush К'во да ми е трудно?Трудно ми е само да го опазя от вас #Crazy
Всъщност това аз съм го снимала. Mr. Green Как ли е попаднало тук? Thinking

Иначе браво на армията.Служителите около шведската граница ще получат допълнително снаряжение,предвид по тежката работна обстановка. Виждам,че не им е лесно. Rolling Eyes Ако успеят да удържат фронта,ще помислим за повишение(след консултация с командира,разбира се). Crazy


Такааааа,сега за филма. Страхотно начало,много се изкефих на Ерик(естествено). Heart Eyes Бил определено ме изненада. Да ги видим сега с разменени роли. Peace Пам е уникална:"Това дърво с карираната ризка има име??????" Joy Joy Joy

П.С Много благодаря на всички за пожеланията(за РД-то). Hug

# 664
  • Мнения: 289
Уф, тая Кристъл пък визуално изобщо не ми допада - толкова е неугледна, чак нечистоплътна изглежда. Не можаха ли на Джейси някоя по-засукана пантерка да му намерят.

И аз така мисля! Но според мен си свърши мечешка услуга, сега вече Суки ще го хареса......

Тя не, че сега не си го харесва  Laughing

А относно екзекуцията, май не е за Ерик, а така са монтирали промото за по-голям съспенс. Някакви спекулации четох, но и аз забравих какви.


# 665
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Антъй, заслужено повишение, ефрейтор! След седмица ще ходатайствам отново  Mr. Green
Hug Hug Hug
Заслужаваш да те почерпя

И малко спиритуъл фуд Mr. Green

# 666
  • Мнения: 78
Ай, добър ден  Hug
Нали всички сме гледали?  Безценни моменти  Joy





# 667
  • Мнения: 289
ЗаминА кралят  hahaha








# 668
  • Мнения: 78
Съмнява ме  Laughing
Като почнат да пускат тийзъри, или намсикакто ги наричат сега - доста под'лъзгват публиката  hahaha

А мен Бил изключително много ме кефи този сезон засега  Flutter.

# 669
  • Мнения: 289
Оо, сигурна съм, че няма да махнат Бил - той си има солидна фен база все пак и е съществена част от сериала. Просто ми стана смешно как го отвя Ерик с един замах  Laughing




# 670
  • Мнения: 78
Е, той Ерик е ъъ, колко пъти по-стар - от 1000 делено на 170  hahaha - нормално Wink

А, като казахме крал, сега това ме озадачи:
Denis O'Hare Discusses Being The King of Mississippi to return Ep 1 Season 5 - че то още не са казали, че ще има 5ти сезон   Thinking

Злате, ти докъде добута гледането? ПочнА ли 2ри сезон?  Hug

# 671
  • Мнения: 289
Потвърдиха мисля миналата седмица след рейтингите 5-ти сезон. Само още не е сигурно за Алън Бол.

# 672
  • Мнения: 3 736
Fight on, mate!  smile3532

# 673
  • Мнения: 2 040
Злате, ти докъде добута гледането? ПочнА ли 2ри сезон?  Hug
Нц  Sad
Нещо много ми е натоварена програмата напоследък. Днес ако заспят рано зверовете може и да погледам.

Пуци, мерси за разяснението!  Hug Мисля, че още ми е твърде рано да си отварям устата за такова. Поне да ви настигна в гледането.

Джой, честито ти повишение на теб!

# 674
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Мерси, Злате Grinning. И за да знаете колко съм съвестна, след повишението веднага инвестирах подходящо в нова бойна единица и вече съм моторизирана Mr. Green

Всъщност не съвсем веднага, първо вдигнах обещаната електрическа ограда около покоите на Свещеника (Зис, това инфо специално за теб Twisted Evil hahaha)

Общи условия

Активация на акаунт